SME

Ako plesajú Malíková, Keltošová a Rusnáková

Bratislava 16. februára (TASR) - Plesová sezóna je v plnom prúde. Niektoré političky "plesajú" veľmi rady, iné odmietajú dokonca aj pozvanie.

Anna Malíková patrí medzi tie, ktoré takúto formu spoločenskej zábavy obľubujú. Tento rok už jeden ples svojej strany absolvovala a na druhý, ktorý bude v sobotu vo Zvolene, sa veľmi teší. Zásadne uprednostňuje čiernu farbu a najnovší model, ktorý si na túto príležitosť prichystala, ju podľa nej veľmi zoštíhľuje. Sprevádzať ju budú "štyria mušketieri", pretože priateľa má v zahraničí. Malíková tvrdí, že v ostatnom čase síce "zhodila" štyri-päť kíl, ale podľa vlastných slov by ešte čo-to mohla.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

SkryťVypnúť reklamu

Oľga Keltošová na plesy chodí v súčasnosti veľmi zriedka. Napriek tomu si nenechala ujsť Opernbál v Slovenskom národnom divadle. Kedysi, ešte počas štúdií, chodila na všetky plesy, či už medický, právnický, filozofický... "Vtedy sme naozaj pretancovali celé fašiangy," spomína. Jej farbou na takúto udalosť je zásadne čierna, alebo tmavomodrá kombinovaná so striebornou. A preto, že žije sama, na plesy ju zásadne sprevádza syn so snúbenicou. Ako priznala, sama by sa na nijakom "plesaní" nikdy nezúčastnila.

Na prvý reprezentačný ples Slovenskej demokratickej a kresťanskej únie (SDKÚ), ktorý má byť o týždeň v Trenčianskych Tepliciach, sa už teraz teší poslankyňa Eva Rusnáková. Pretože plesy obľubuje, pozvanie vždy veľmi rada prijme. Róbu si zásadne kupuje doma v Lučenci, alebo v Bratislave. Na tohtoročnú sezónu má pripravenú elegantnú toaletu v čierno-bordovej kombinácii. A čo ju na plese naozaj najviac zaujme? Najmä róby jednotlivých dám, čo podľa nej prezrádza ich vzťah k spoločnosti, do ktorej idú. Niekedy ju však známi prekvapia aj takým oblečením, ktoré by im nikdy nebola "pripisovala". A to či už vo veľmi modernej kombinácii, alebo naopak klasikou. Ako však povedala, ešte sa nestretla na podobnej príležitosti s nevhodným oblečením.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Domov

Komerčné články

  1. Zober loptu, nie mobil. Cieľom je prepojiť úspešných športovcov
  2. Hodnotenie profesionála: Ako je Turecko pripravené na leto?
  3. Slováci investujú viac, vo fondoch majú už 14 miliárd eur.
  4. Otvorili najmodernejšiu kliniku pre neplodné páry na Slovensku
  5. Slovenské dôchodky nemá kto zachrániť
  6. Plátené tašky a opakované použitie
  7. Kupujete si dovolenku? Nezabudnite na poistenie storna!
  8. Národný futbalový štadión prináša do ekonomiky milióny
  1. Zober loptu, nie mobil. Cieľom je prepojiť úspešných športovcov
  2. Čo vám hrozí, keď si neliečite alergiu
  3. Hodnotenie profesionála: Ako je Turecko pripravené na leto?
  4. Slováci investujú viac, vo fondoch majú už 14 miliárd eur.
  5. Oslava ako v Hollywoode: Kaufland má narodeniny, pozýva aj vás
  6. Slovenské dôchodky nemá kto zachrániť
  7. Otvorili najmodernejšiu kliniku pre neplodné páry na Slovensku
  8. Sigord – les, kde sa stretáva zodpovedné hospodárenie s turizmom
  1. Otvorili najmodernejšiu kliniku pre neplodné páry na Slovensku 16 675
  2. Národný futbalový štadión prináša do ekonomiky milióny 5 369
  3. Slovenské dôchodky nemá kto zachrániť 4 855
  4. Ženy nepatria za volant? Majiteľ autoškoly má iný názor 4 561
  5. Plátené tašky a opakované použitie 3 697
  6. Prenájmom bytu môžete zlepšiť životy 3 515
  7. Vírus HPV môže mať až 80% sexuálne aktívnych ľudí 3 123
  8. Hodnotenie profesionála: Ako je Turecko pripravené na leto? 2 667
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Pamätník Memoranda národa slovenského v Martine.

Výročie si pripomenuli predseda parlamentu aj ZMOS.


TASR 2

Na juhu sa očakávajú aj vysoké teploty.


TASR
Ilustračné foto.

Návštevnosť v kúpeľoch dosiahla úroveň spred pandémie.


TASR 2
Národná rada Slovenskej republiky.

Na Slovensku je aktívnych 55 strán či hnutí.


TASR 13

Sportnet

Futbalisti FC Spartak Trnava.

S už bývalými zverencami sa prišli rozlúčiť aj Michal Gašparík s asistentom Mariánom Hodulíkom.


TASR
Aryna Sabalenková (vľavo) a Coco Gauffová na Roland Garros.

Dve najvyššie postavené tenistky v rebríčku WTA sa vo finále stretnú opäť po mesiaci. Ich vzájomná bilancia je vyrovnaná.


Michaela Churavá
Slovenskí futbalisti.

Pozrite si TV program prípravného futbalového zápasu, v ktorom Slovensko čelí Grécku. Kde sledovať zápas?


Centrálny kurt Philippa Chatriera počas zápasu Lorenzo Musetti - Carlos Alcaraz v semifinále Roland Garros 2025.

Núdzové riešenie z 80-tych rokoch 19. storočia sa ukázalo ako revolučné.


Jan Kamarád
SkryťZatvoriť reklamu