BRATISLAVA. Kukláči z Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) v utorok popoludní uskutočnili raziu v Kolárove.
Informuje o tom spravodajský portál TV JOJ noviny.sk.
Podľa TV JOJ v jednom z ich áut bol aj obvinený v prípade vraždy Martiny Kušnírovej a Jána Kuciaka Miroslav Marček.
K razii sa zatiaľ polícia oficiálne nevyjadrila.

Podľa informácií TV JOJ boli na troch miestach - pred učiteľskými bytmi, na sídlisku a pred domom zavraždeného podnikateľa Petra Molnára.
Toho podľa výpovede ďalšieho obvineného Zoltána Andruská zlikvidovali práve Miroslav Marček a Tomáš Sabó.
Andruskó to uviedol v uznesení o vznesení obvinenia Marianovi Kočnerovi z objednávky vraždy Jána Kuciaka, ktoré má TV JOJ k dispozícii.
Spravodajský portál ďalej uvádza, že policajti zadržali minimálne jednu osobu a policajné dodávky a autá odišli smerom na obec Veľký Ostrov.