SME
Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

Opatrenia v rizikových okresoch by sa mali sprísniť (minúta po minúte)

Aktívne infikovaných je 1 570 ľudí.

Aktualizovať článok
Naposledy aktualizované pred ...

Ak sa vám mapa nezobrazuje, kliknite sem.

Pozrite si aktuálnu mapu šírenia koronavírusu na Slovensku >>>

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Koronavírus na Slovensku: Priebeh pandémie sme sledovali naživo (minúta po minúte)

19:34 Minútu po minúte sme ukončili, ďakujem za pozornosť. Dianie okolo pandémie budeme sledovať aj cez víkend.

Skryť Vypnúť reklamu

19:07 SLOVENSKO - Bratislava sa bude pri svojom COVID-19 semafore riadiť farbou, ktorú hlavnému mestu určí štátny semafor.

18:53 SLOVENSKO - Dve a pol hodiny pred začiatkom zápasu Ligy národov medzi Slovenskom a Českom sa ukázalo, že v českej výprave má ďalší člen realizačného tímu pozitívny test na Covid-19. Zápas sa napriek tomu odohrá.

18:26 SVET - Speváčka Hana Zagorová a jej manžel Štefan Margita majú koronavírus.

17:41 SLOVENSKO - Dvaja žiaci a jeden zamestnanec Reedukačného centra v Chalmovej, časti Bystričian, majú koronavírus.

Zariadenie je momentálne v karanténe. Potvrdil to Jozef Stopka, prednosta Okresného úradu v Trenčíne, ktorý je zriaďovateľom daného reedukačného centra.

Začiatkom budúceho týždňa prejde PCR testami aj zvyšný personál zariadenia. Následne budú na konci inkubačnej doby všetci znovu pretestovaní.

Skryť Vypnúť reklamu

17:38 SVET- Nemecká farmaceutická spoločnosť CureVac oznámila, že od vlády dostáva ďalších 252 mil. eur na vývoj vakcíny proti koronavírusu.

Firma uviedla, že jej žiadosť o dodatočné financovanie schválilo nemecké ministerstvo školstva a výskumu vzhľadom na realizáciu určitých etáp vývoja.

Načítavam video...

17:27 SLOVENSKO - Krajčí vyzval ľudí, aby sa aspoň počas prvých dvoch týždňov školského roka vyvarovali návštevy svojich starých rodičov.

"Veľmi pekne prosím, aby sme ochránili tých najzraniteľnejších medzi nami, pretože od toho závisí úspech toho, ako si s touto pandémiou poradíme aj na Slovensku," dodal.

17:26 SVET - Regionálna vláda v španielskom Madride naďalej obmedzuje rodinné a spoločenské stretnutia s cieľom spomaliť prudký nárast prípadov koronavírusu.

Skryť Vypnúť reklamu

Platnosť existujúceho zákazu vonkajších stretnutí pre viac ako 10 ľudí najnovšie rozšírili aj do interiérových priestorov.

Od pondelka budú taktiež obmedzené pohreby, svadby, náboženské slávnosti, skupinové návštevy múzeí či turistické akcie so sprievodcami.

17:12 SVET - Irak zaznamenal v piatok 5036 nových prípadov nákazy a 84 úmrtí v dôsledku ochorenia COVID-19 v priebehu uplynulých 24 hodín.

Ide o nový rekord v počte prípadov.

Iracká vláda v marci zaviedla výrazné obmedzenia a pozastavila medzinárodné lety s cieľom spomaliť šírenie vírusu.

V nasledujúcich mesiacoch však opatrenia postupne uvoľňovala. Podľa WHO začal počet nových prípadov v krajine opäť stúpať začiatkom mája.

16:20 SVET - Od stredy 9. septembra bude v Prahe platiť zákaz nočnej prevádzky barov a reštaurácií, a to od polnoci do šiestej hodiny ráno.

Skryť Vypnúť reklamu

Zároveň bude povinné v obchodoch a nákupných centrách nosiť rúško. Rúška budú naďalej povinné v metre, v budovách staníc a v areáli pražského letiska.

15:57 SLOVENSKO - Medzi rizikové okresy s červenou farbou patrí okres Bratislava I a Michalovce.

Oranžovou farbou sú znázornené okresy Bratislava II, III, IV, V, ďalej okres Pezinok, Senec, Tvrdošín, Dunajská Streda, Galanta, Ilava, Považská Bystrica, Púchov, Prešov, Sabinov, Rožňava, Bánovce nad Bebravou, Nové Mesto n. Váhom a Trenčín.

Ak sa vám graf nezobrazuje správne, kliknite sem

15:55 SLOVENSKO - Minister Krajčí ďalej informoval, že zvažujú aj úplné uzatvorenie hraníc s Ukrajinou, pretože najviac importovaných prípadov bolo minulý mesiac práve z Ukrajiny.

"Čo sa týka Ukrajiny, v hre je aj úplné uzatvorenie hraníc s touto krajinou, pretože aj situácia na východnom Slovensku je najmä v okrese Michalovce vážna," povedal.

Skryť Vypnúť reklamu

Zoznam červených krajín sa nateraz, podľa slov šéfa rezortu zdravotníctva, meniť nebude.

15:42 SLOVENSKO - Začala sa tlačová konferencia po rokovaní Pandemickej komisie Vlády SR.

Minister zdravotníctva Krajčí (OĽaNO) ukazuje rizikové okresy na Slovensku s najväčším počtom nakazených. Situácia sa zhoršila najmä v okrese Michalovce a Bratislava 1.

Počet rizikových regiónov sa z dvoch rozšíril na päť.

Pandemická komisia odporúča, aby v červených a oranžových okresoch boli prijaté opatrenia.

15:38 SLOVENSKO - Komisia pre cestovný ruch má za cieľ riešiť vplyv koronakrízy a tiež budúcnosť a rozvoj tohto odvetvia.

Jej vznik inicioval predseda Výboru Národnej rady SR pre hospodárske záležitosti Peter Kremský (OĽANO).

Komisia sa v piatok prvý raz stretla vo Vysokých Tatrách, informovalo koaličné hnutie OĽANO.

Skryť Vypnúť reklamu

15:14 SLOVENSKO - Polícia počas prvých dvoch septembrových dní uložila 150 blokových pokút v celkovej hodnote 3 140 eur za nenosenie rúšok.

Zároveň v tejto súvislosti postúpili policajti 12 oznámení na Úrad verejného zdravotníctva.

Policajný zbor o tom informoval vo svojom profile na sociálnej sieti.

15:13 SVET - Ruskom vyvinutá vakcína proti koronavírusu vytvorila v počiatočnej fáze testovania protilátky u všetkých pacientov.

S odvolaním sa na výsledky štúdie publikovanej v odbornom medicínskom časopise The Lancet o tom v piatok informovala agentúra Reuters.

"Výsledky dvoch experimentov vykonaných v júni a júli tohto roka, ktoré zahŕňali 76 účastníkov, ukázali, že protilátky na ochorenie COVID-19 sa vytvorili u všetkých zúčastnených a bez vážnych vedľajších efektov," uvádza sa v štúdii.

Skryť Vypnúť reklamu

15:11 SVET - Najdôležitejšou otázkou po vyvinutí bezpečných a efektívnych vakcín proti koronavírusu bude, ako ich vhodne rozdeliť medzi jednotlivé krajiny.

Na začiatku totiž bude ich dodávka obmedzená.

Súvisiaci článok Kto by mal dostať vakcínu proti koronavírusu ako prvý? Čítajte 

Výroba dostatočného množstva vakcín pre celý svet nejaký čas potrvá. Kto by mal teda dostať prvé dávky?

Lekári a iní pracovníci v prvej línii či rizikové skupiny obyvateľstva? Podľa čoho by sa mali organizácie a svetoví lídri rozhodovať?

15:04 SLOVENSKO - Každé zariadenie sociálnych služieb bude mať stanovený semafor. Pri určovaní farby sa zohľadní aj situácia v regiónoch.

Povedala to štátna tajomníčka ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Soňa Gaborčáková. V zariadeniach sociálnych služieb evidujú momentálne jedného človeka s ochorením COVID-19.

Skryť Vypnúť reklamu

Deti v detských domovoch boli otestované s negatívnym výsledkom.

14:54 SLOVENSKO - Vyšší počet potvrdených prípadov za štvrtok Úrad verejného zdravotníctva predpokladal, pretože v ostatných dňoch sa realizoval početnejší odber vzoriek u kontaktov potvrdených prípadov z monitorovaných ohnísk nákazy.

Testovali sa aj osoby prichádzajúce z rizikových krajín, suspektné osoby a ďalšie osoby indikované na testovanie.

V rámci Bratislavského kraja sú nové prípady teritoriálne rozptýlené po celom kraji.

14:51 SLOVENSKO - Maďarsko otvorí od soboty 5. septembra ďalšie hraničné priechody so Slovenskom.

Od 5.00 h sa sprístupnia priechody v Medveďove, Salke, Slovenských Ďarmotách, Rároši, Šiatorskej Bukovinke, Hosťovciach a riečny hraničný priechod v Štúrove.

Ministerstvo vnútra o tom informovalo na sociálnej sieti.

Skryť Vypnúť reklamu

14:43 SLOVENSKO - Situácia vo Fakultnej nemocnici Nitra je plne pod kontrolou, v plnej prevádzke fungujú všetky oddelenia, kliniky a špecializované ambulancie.

Skonštatoval to v piatok krízový štáb nemocnice po tom, čo bol koronavírus diagnostikovaný viacerým zamestnancom.

14:36 SLOVENSKO - Tlačová konferencia Pandemickej komisie Vlády SR sa uskutoční v piatok o 15:00 na ministerstve zdravotníctva.

Oznámila to hovorkyňa rezortu Zuzana Eliášová.

14:13 SLOVENSKO - Pokračovanie možnosti podnikov žiadať súdy o poskytnutie dočasnej ochrany, ktoré sa v návrhu zákona o dočasnej ochrane životaschopných podnikov snaží presadiť ministerstvo, čakajú podľa všetkého zmeny.

Súvisiaci článok Pandemická ochrana pred veriteľmi narazila na množstvo pripomienok Čítajte 

V rámci pripomienkového konania totiž dotknuté subjekty vzniesli k materiálu vyše 200 pripomienok, z toho 110 zásadných. Mnohé z nich sa pritom týkajú tzv. malého konkurzu.

Skryť Vypnúť reklamu

13:20 SVET - V Maďarsku pribudlo 459 nových prípadov nákazy koronavírusom, čo je najvyšší denný prírastok od začiatku pandémie.

Maďarský premiér Viktor Orbán v štátnom rozhlase oznámil, že čo sa týka druhej vlny pandémie, má jeho vláda tri hlavné ciele: chrániť osoby, ktorým hrozí riziko nákazy, ako napríklad starších ľudí, vytvoriť potrebné podmienky na fungovanie škôl a oživiť ekonomiku krajiny.

12:48 SLOVENSKO - Šiesty ročník Prešovského cyklomaratónu, ktorý je určený cyklistom všetkých vekových kategórií, sa uskutoční v sobotu (5. 9.) od 14.30 h v Prešove.

Pre pandémiu však cyklisti oproti minulým rokom absolvujú kratšiu, 15 kilometrovú trasu.

12:25 SLOVENSKO - V okrese Nitra pribudlo jedenásť nových prípadov nákazy koronavírusom. Včera ich bolo dvanásť.

Skryť Vypnúť reklamu

Medzi infikovanými je aj personál nemocnice. „V tejto chvíli vieme potvrdiť sedem Covid-19 pozitívnych pacientov z radov zamestnancov Fakultnej nemocnice Nitra. Ide o šesť zdravotných sestier a lekára. Dvaja z nich majú mierne klinické príznaky, ostatní sú bezpríznakoví,“ informovala dnes hovorkyňa Tatiana Kubinec.

12:23 SVET - Čierna Hora zaznamenala nový denný rekord v počte potvrdených prípadov nákazy. Za posledných 24 ich pribudlo 146.

Od začiatku vypuknutia pandémie táto balkánska krajina zaznamenala 5165 prípadov nákazy a 104 úmrtí.

12:10 SLOVENSKO - O rozsudku Špecializovaného trestného súdu v kauze vraždy novinára Jána Kuciaka, druhej vlne pandémie koronavírusu na Slovensku či o fonde obnovy hovorili v piatok na pracovných raňajkách v Prezidentskom paláci v Bratislave traja najvyšší ústavní činitelia.

Skryť Vypnúť reklamu
Načítavam video...

Prezidentka Zuzana Čaputová, predseda Národnej rady SR Boris Kollár (Sme rodina) a premiér Igor Matovič (OĽANO) spolu preberali aj aktuálne politické otázky.

"Predmetom nášho rozhovoru boli všetky dôležité aktuálne témy," uviedla prezidentka.

Najvyšší ústavní činitelia hovorili aj o súčasnej epidemiologickej situácii na Slovensku v súvislosti s koronavírusom i o dopadoch pandémie na ekonomiku.

11:52 SLOVENSKO - Nemocnica v Piešťanoch neeviduje pacientku, ktorá mala podľa statusu na sociálnej sieti zomrieť na cirhózu pečene a bola zarátaná ako obeť ochorenia COVID-19.

Vo svojom profile na sociálnej sieti to uviedlo ministerstvo, ktoré zároveň v tejto súvislosti vyzýva ľudí, aby nenaleteli náhodným statusom na internete.

11:48 SLOVENSKO - Pandémia ochorenia COVID-19 opätovne ovplyvní režim na súdoch a vo väzniciach.

Skryť Vypnúť reklamu

Ako ďalej informoval rezort spravodlivosti, opatrenia vydané v reakcii na usmernenia Úradu verejného zdravotníctva platia od dnešku.

Súdy budú podľa ministerstva spravodlivosti aj naďalej zabezpečovať všetky služby pre verejnosť, a to pri dodržaní aktuálnych opatrení vydaných ÚVZ.

11:40 SLOVENSKO - Medzinárodný filmový festival Cinematik Piešťany v súvislosti s pandémiou obmedzil počet divákov na 500 ľudí v interiéri.

Organizátori nepredávajú tiež jednorazové lístky a zrušili nočné projekcie, informujú na webovej stránke.

11:38 SLOVENSKO - Do trenčianskeho veľkokapacitného mobilného odberového miesta sa prišli v piatok otestovať na ochorenie COVID-19 prví ľudia.

Dva mobilné kontajnery na odbery a jeden pre pracovníkov nemocnice sú pri trenčianskej mestskej plavárni na Mládežníckej ulici. Fungovať by malo od pondelka do soboty v čase od 8.00 do 16.00 hodiny.

Skryť Vypnúť reklamu

Na Slovensku ide o druhé takéto miesto, prvé otvorili začiatkom týždňa v Bratislave.

Načítavam video...

11:32 SLOVENSKO - Z dôvodu vykonávania kontrol maďarskou políciou na diaľničnom hraničnom priechode Čunovo treba rátať so zdržaním nákladnej dopravy.

Kolóna je v súčasnosti dlhá približne 13 kilometrov, predpokladaná doba zdržania je viac ako pol hodiny. Informujú o tom bratislavskí policajti na sociálnej sieti.

11:31 SVET - V Rakúsku v piatok spustili takzvaný semaforový systém, upozorňujúci na stav šírenia nákazy koronavírusom.

Z dôvodu zvýšeného rizika infikovania bol do žltej zóny zaradený okres Kufstein v spolkovej krajine Tirolsko, ako aj mestá Viedeň, Linz a Graz. I

Žltá farba znamená stredne vysoké riziko nákazy. Je s ňou spojené rozšírenie povinnosti nosiť rúška v obchodoch, gastronomických prevádzkach a na rôznych podujatiach.

Skryť Vypnúť reklamu

V školách budú rúška povinné všade okrem tried počas vyučovania ich žiaci na tvári mať nemusia.

11:30 SVET - V Mexiku od vypuknutia pandémie zomrelo na následky koronavírusu najviac zdravotníkov zo všetkých krajín sveta - až 1320.

Vyplýva to z najnovšej analýzy mimovládnej organizácie Amnesty International.

Zdravotné komplikácie spojené s ochorením COVID-19, ktoré koronavírus spôsobuje, si celosvetovo vyžiadali najmenej 7000 členov zdravotného personálu, napísala vo štvrtok Amnesty na svojej webstránke.

11:23 SVET - V piatok pribudlo v Tokiu 130 prípadov nákazy koronavírusom.

11:11 SVET - Americký prezident Donald Trump sa počas príhovoru na predvolebnom zhromaždení v americkom štáte Pensylvánia posmieval zo spôsobu, akým jeho demokratický protikandidát v nadchádzajúcich prezidentských voľbách Joe Biden nosieva rúško počas svojich príhovorov.

Trump uznáva, že pokrývky nosa a úst sú pre Američanov, ktorí budú tento víkend sláviť Sviatok práce (Labor Day) obzvlášť dôležité.

Načítavam video...

11:10 SLOVENSKO - Len dva dni po otvorení nového školského roka musela jedna z prešovských škôl už zatvoriť svoje brány.

Pozitívny test na Covid-19 má mať jedna z učiteliek.

Riaditeľstvo Základnej školy Mirka Nešpora 2 v Prešove oznámilo, že v piatok udeľuje riaditeľské voľno.

11:01 SVET - Francúzske úrady po tohtotýždňovom začiatku nového školského roka museli pre šírenie koronavírusu zatvoriť už 22 z celkového počtu približne 62 tisíc škôl.

Až desať sa nachádza na francúzskom ostrove Réunion v Indickom oceáne, kde je prístup k zdravotnej starostlivosti náročnejší ako v kontinentálnom Francúzsku.

10:54 SVET - Rusko zaznamenalo v priebehu posledných 24 hodín 5110 nových prípadov nákazy.

Počet nových prípadov prvýkrát od 15. augusta prekročil hranicu 5000.

10:32 SVET - Bývalého talianskeho premiéra Silvia Berlusconiho, ktorý sa nakazil koronavírusom, v piatok prijali do nemocnice v Miláne.

Hospitalizácia je preventívny krok a jej účelom je monitorovať jeho nákazu, uviedla jeho spolupracovníčka, senátorka Lucia Ronzulliová.

Ako v piatok ráno referovala televízii RAI, Berlusconi sa má dobre.

10:01 SLOVENSKO - Na Slovensku pribudlo 137 nových prípadov nákazy. Ide o najvyšší denný prírastok od začiatku pandémie.

Laboratóriá otestovali 4 772 vzoriek, spolu urobili už vyše 348-tisíc testov.

Najviac nakazených bolo v Bratislave (42), ďalší pozitívne testovaní boli vyšetrení v okresoch Nitra (11), Michalovce (9), ďalej v Košiciach (6), okresoch Senec (6), Žilina (5), Spišská Nová Ves (5), Liptovský Mikuláš (4), Stará Ľubovňa (4), Prešov (4), Trenčín (4), Tvrdošín (4), Brezno (3), Dunajská Streda (3), Banská Bystrica (2), Partizánske (2), Pezinok (2), Prievidza (2), Trnava (2), Čadca (1), Dolný Kubín (1), Galanta (1), Ilava (1), Komárno (1), Kysucké Nové Mesto (1), Malacky (1), Martin (1), Nové Zámky (1), Piešťany (1), Považská Bystrica (1), Rožňava (1), Ružomberok (1), Skalica (1), Sobrance (1), Topoľčany (1) a Zlaté Moravce (1).

Je medzi nimi 67 žien a 70 mužov, sú vo veku od niekoľkých mesiacov do 91 rokov.

Od prepuknutia ochorenia COVID-19 bolo na Slovensku už 4 300 pozitívne testovaných osôb.

Vo štvrtok sa vyliečilo ďalších 76 pacientov, celkovo sa doposiaľ uzdravilo 2 693 ľudí. Chorobe nepodľahla žiadna ďalšia osoba, na Slovensku aktuálne evidujeme 37 úmrtí pacientov s potvrdeným koronavírusom.

V nemocniciach je s ochorením COVID-19 alebo s podozrením naň hospitalizovaných 92 ľudí, z nich potvrdené ochorenie má 70 pacientov. Na JIS je 9 ľudí, podporu umelej pľúcnej ventilácie potrebuje 6 pacientov.

Ak sa vám graf nezobrazuje, kliknite sem.

9:48 SVET - Počet potvrdených prípadov infekcie na Ukrajine sa v priebehu uplynulých 24 hodín zvýšil o 2723 na celkovo 130 951.

Ide vôbec o najvyšší denný nárast infikovaných od vypuknutia epidémie. Predošlý rekord (2495 prípadov) Ukrajina zaznamenala 2. septembra.

9:28 SVET - Počet ľudí infikovaných koronavírusom v Indii najnovšie vzrástol o ďalších 83 341 prípadov.

Podľa oficiálnych čísel sa v tomto štáte nakazilo už vyše 3,9 milióna obyvateľov.

India tak v krátkom čase môže prekonať Brazíliu, ktorá má momentálne druhý najvyšší počet prípadov - približne 4 milióny.

9:10 SLOVENSKO - Výsledky testov na ochorenie COVID-19 u všetkých šiestich žiakov troch krajských stredných škôl v Trnave, ktorí prišli na športovom tréningu do kontaktu s pozitívne testovaným, sú negatívne.

Chlapci zostávajú naďalej v domácej karanténe, ich spolužiaci spolu z piatich tried sa do lavíc vrátia v pondelok 7. septembra.

08:55 SVET - Nový Zéland po viac ako troch mesiacoch zaznamenal prvé úmrtie súvisiace s chorobou COVID-19.

"Muž-päťdesiatnik sa nakazil v auguste v Aucklande," cituje agentúra AFP z vyhlásenia ministerstva. Ide o doteraz najmladšiu obeť tohto ochorenia. Počet obetí nákazy na Novom Zélande tak stúpol na 23. Predposlednú obeť úrady potvrdili 24. mája.

06:49 SLOVENSKO - Pandémia sa končí, aspoň pri daniach. Aké sú termíny na ich priznanie?

Súvisiaci článok Pandémia sa končí, aspoň pri daniach. Aké sú termíny na ich priznanie? Čítajte 

Koniec takzvanej daňovej mimoriadnej situácie má byť stanovený na 30. septembra. V praxi to bude znamenať, že sa postupne priblížia termíny pre daňovníkov, či už firmy alebo živnostníkov.

06:46 SVET - Nórsko sa rozhodlo rozšíriť povinnú desaťdňovú karanténu aj na cestujúcich prichádzajúcich z Talianska a Slovinska.

Ide o krajiny, v ktorých v druhej vlne narastá počet osôb nakazených novým druhom koronavírusu.

06:45 SVET - Austrálska vláda v súvislosti s koronavírusovou pandémiou predĺžila zákaz cestovania do zahraničia až do polovice decembra.

Mimoriadne opatrenie je v platnosti od marca a zabraňuje austrálskym občanom a osobám s trvalým pobytom v Austrálii cestovať za hranice. Výnimky môže potvrdiť iba federálna vláda, a aj tie musia byť vopred schválené miestnymi úradmi.

06:43 SVET - Počet prípadov nákazy novým koronavírusom v Brazílii presiahol štyri milióny.

V Brazílii, ktorá je najväčšou a najľudnatejšou krajinou Latinskej Ameriky, evidujú už 4 041 638 prípadov infekcie koronavírusom SARS-CoV-2. Za posledný deň sa ich počet zvýšil o takmer 44-tisíc.

06:16 SVET - Česko má ďalší rekordný prírastok nakazených, vo štvrtok zachytili 680 prípadov.

Kliknite sem, ak sa vám graf nezobrazuje správne.

Celkovo doteraz v Českej republike odhalili 26 452 nakazených, aktívnych prípadov je 7 363. Vyliečilo sa už 18 663 nakazených.

Všetko o koronavíruse a ochorení Covid-19

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Domov

Inzercia - Tlačové správy

 1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
 2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
 3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
 4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
 5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
 6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
 7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
 8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
 9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
 10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
 1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
 2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
 3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
 4. Hygge ako životný štýl
 5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
 6. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
 7. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
 8. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
 9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
 10. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
 1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 38 619
 2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 36 982
 3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 10 553
 4. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 9 446
 5. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 9 068
 6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 909
 7. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 231
 8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 884
 9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 690
 10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 576
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Téma: Koronavírus na Slovensku: Všetko dôležité na jednom mieste

Prečítajte si aj ďalšie články k téme
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Odberné miesto v električkách Dopravného podniku Bratislava na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave.

Na Slovensku prebieha plošné skríningové testovanie. PCR testy odhalili viac ako 234-tisíc nakazených koronavírusom. Pandémia Covid-19 si vyžiadala 3 965 obetí.

14 h
Nemocnice v Londýne sú pod tlakom.

Nový kmeň môže byť smrteľnejší.

4 h
Polícia zasahuje na proteste v Moskve.

Na protestoch zadržali už vyše 2 200 ľudí.

10 h
Publicista Matúš Ritomský.

Je opodstatnené interpretovať dianie pomocou psychiatrických diagnóz?

21. jan

Neprehliadnite tiež

Utrhnuté bočnice mosta v Kysaku.

Kovové časti sú odtrhnuté, v strede konštrukcie je diera a drevo zhnité.

4 h
Riaditeľ zariadenia Arcus Juraj Briškár potvrdil nové úmrtia.

Zariadenie má vyše sto nakazených. Trnka: Možno došlo k zlyhaniu vedenia.

4 h