SME
Piatok, 23. apríl, 2021 | Meniny má VojtechKrížovkyKrížovky

Policajti začnú s náhodnými kontrolami na hraniciach s Českom (minúta po minúte)

Celkovo sa nakazilo vyše šesťtisíc ľudí.

Aktualizovať článok
Naposledy aktualizované pred ...

Kliknite sem, ak sa vám mapa nezobrazuje správne.

Pozrite si aktuálnu mapu šírenia koronavírusu na Slovensku >>>

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Koronavírus na Slovensku: Priebeh pandémie sledujeme naživo (minúta po minúte)

21:30 Minútu po minúte sme ukončili, ďakujeme za pozornosť.

Skryť Vypnúť reklamu

21:13 SVET - Počty potvrdených prípadov nákazy lámu v Česku rekordy - do štvrtkového podvečera pribudlo 1710 nakazených.

Pre porovnanie, za celú stredu pribudlo 2137 nakazených ľudí. Za viac ako pol roka sa v Česku koronavírusom SARS-CoV-2 infikovalo celkovo 42 739 ľudí.

20:30 SVET - Francúzsko zaznamenalo 10 593 nových prípadov nákazy koronavírusom za posledných 24 hodín a dosiahlo tak nový denný rekord.

Celkový počet nakazených v krajine je už 415 481.

19:50 SVET - Európsky parlament vo štvrtok prijal nelegislatívne uznesenie, v ktorom vyzýva členské štáty EÚ na harmonizáciu testovania na prítomnosť koronavírusu, hodnotenia rizík a prijímaných opatrení v súvislosti s jeho šírením.

Za prijatie uznesenia hlasovalo 595 poslancov, 50 bolo proti a 41 sa zdržalo hlasovania.

Skryť Vypnúť reklamu

EP kritizoval členské štáty za to, že prijali rozdielne opatrenia v reakcii na nedávny nárast nákazy koronavírusom v EÚ a že sa nepoučili z prvej vlny pandémie, v dôsledku čoho opakujú svoje chyby zo začiatku koronakrízy.

18:50 SVET - Rakúsko vo štvrtok obmedzilo počet osôb pri interiérových zhromaždeniach na maximálne desať.

Ako informoval kancelár Sebastian Kurz, "od pondelňajšej polnoci sú všetky večierky, súkromné akcie a ostatné stretnutia v interiéroch obmedzené na desať ľudí".

Do nových opatrení nebudú spadať pohreby a limit pre vonkajšie zhromaždenia zostane 100 osôb. Výnimku budú mať niektoré kultúrne podujatia. "

V Rakúsku zaznamenávame exponenciálny nárast nových infekcií," dodal Kurz.

16:54 SLOVENSKO - Národné centrum zdravotníckych informácií interne prešetruje okolnosti medializovaného bezpečnostného incidentu, ktorý umožnil získať osobné údaje ľudí testovaných na COVID-19 z aplikácie Moje ezdravie.

Skryť Vypnúť reklamu
Súvisiaci článok Aplikácia mala dieru. Uniknúť mohli dáta testovaných na Covid-19 Čítajte 

Pre TASR to uviedla hovorkyňa NCZI Veronika Beňadiková.

16:46 SLOVENSKO - Náhodné kontroly na hraniciach s Českom začnú policajti vykonávať v piatok od deviatej dopoludnia.

Po vstupe na územie Slovenskej republiky z Česka, je treba ísť do izolácie v domácom prostredí do doby obdržania negatívneho výsledku RT-PCR testu na ochorenie COVID-19.

V prípade, že ľudia negatívny výsledok testu na ochorenie COVID-19 neobdržia a priebeh izolácie v domácom prostredí je bezpríznakový, izolácia sa končí dňom dovŕšenia jej desiateho dňa

16:41 SVET - Rakúsko od pondelka obmedzí stretnutia vo vnútorných priestoroch na desať osôb.

Výnimku budú mať pohreby, náboženské podujatia a demonštrácie, informovala agentúra APA.

16:32 SVET - Britská vláda ohlásila ďalšie epidemiologické opatrenia pre severovýchodné Anglicko, ktoré v poslednom čase zaznamenáva nárast v počte nakazených koronavírusom SARS-CoV-2.

Skryť Vypnúť reklamu

Obyvatelia tejto oblasti, do ktorej spadajú aj mestá ako Newcastle či Sunderland, sa od piatka nebudú môcť stretávať mimo svojich domovov či okruhu známych.

15:59 SLOVENSKO - Hornooravská nemocnica v Trstenej má infikovaných 21 zamestnancov.

Súvisiaci článok V trstenskej nemocnici sú koronavírusom infikovaní zdravotníci Čítajte 

Jej riaditeľ Marian Tholt odmietol, že by v zariadení mali epidémiu.

15:54 SVET - V Argentíne naďalej platí zákaz vstupu pre cudzincov, ktorí nemajú povolenie na pobyt.

Informuje o tom Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí na svojej webovej stránke.

15:33 SVET - Koronavírus sa v častiach Európy šíri znepokojivo rýchlo, varuje regionálny riaditeľ WHO pre Európu Hans Kluge.

"Pandémia si vzala od nás v Európe tak veľa: 4 893 614 zaznamenaných prípadov ochorenia COVID-19 a 226 524 úmrtí, a to hovorí len časť príbehu," vyjadril sa poukazujúc tiež na obrovský vplyv na duševné zdravie, ekonomiky a živobytia na kontinente. "Hoci tieto čísla odrážajú komplexnejšie testovanie, tiež ukazujú alarmujúcu rýchlosť prenosu v regióne," doplnil.

Skryť Vypnúť reklamu

15:11 SLOVENSKO - Koronavírus je nebezpečnejší pre obéznych ľudí.

Súvisiaci článok Koronavírus je nebezpečnejší pre obéznych ľudí Čítajte 

Na Slovensku má problémy s nadváhou a obezitou viac ako 1,5 milióna ľudí. Každé zhodené kilo pritom môže znížiť riziko vážneho priebehu ochorenia alebo úmrtia na nový koronavírus.

14:38 Spoločnosť Dachser rozširuje program charterových letov medzi Európou a Áziou.

Firma tak reaguje na nedostatočné kapacity vyvolané koronakrízou rozšírením svojho prémiového programu charterových letov o trasu Hongkong - Frankfurt.

14:24 SVET - Rúška na ochranu pred šírením nákazy novým koronavírusom budú musieť od piatka nosiť v Česku aj žiaci vo všetkých priestoroch škôl, ako aj počas vyučovania. Výnimka bude platiť pre prvý stupeň.

Kliknite sem, ak sa vám graf nezobrazuje správne.

V Česku bude od piatkovej polnoci obmedzená aj prevádzka krčiem a reštaurácií. Tie budú musieť byť od polnoci do 06.00 h zatvorené.

Skryť Vypnúť reklamu

14:10 SVET - Pred vycestovaním do Spojených arabských emirátov je nevyhnutné podrobiť sa testu na COVID-19.

Informuje o tom ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí na svojej webovej stránke. Veľvyslanectvo Slovenskej republiky v Abú Dhabí však informuje, že vstup do krajiny nemá jednotné pravidlá pre jednotlivé emiráty. Odporúča sa obrátiť preto na letecké spoločnosti, či na Veľvyslanectvo Spojených arabských emirátov vo Viedni.

14:06 SVET - WHOvarovala európske štáty, aby neskracovali dĺžku karantény.

WHO zároveň zdôraznila, že neplánuje zmeniť odporúčania týkajúce sa 14-dňovej karantény pre osoby, ktoré boli vystavené koronavírusu. "Naše odporúčania o 14-dňovej karanténe sú založené na našich poznatkoch o inkubačnej dobe a prenose ochorenia (COVID-19). Zmeníme ich len vtedy, ak budeme mať (k dispozícii) nové vedecké poznatky," povedala Catherine Smallwoodová z WHO.

Skryť Vypnúť reklamu

13:39 SVET - Svetoznáma ruská operná speváčka Anna Netrebková sa nakazila koronavírusom a už päť dní leží v nemocnici so zápalom pľúc.

"Som už päť dní v nemocnici s kovidovým zápalom pľúc," napísala 48-ročná sopranistka, ktorá vyjadrila presvedčenie, že sa jej stav už čoskoro zlepší. Neuviedla pritom, kde je hospitalizovaná ani to, kde sa vírusom nakazila.

Súvisiaci článok Testy odhalili v skalickom hokejovom klube najmenej 25 pozitívnych prípadov Čítajte 

13:38 SLOVENSKO - Testy na koronavírus odhalili v hokejovom klube HK iClinic Skalica 25 pozitívnych prípadov medzi hráčmi.

Nakazení sú aj hokejisti A-tímu, ktorý účinkuje v druhej najvyššej súťaži - Slovenskej hokejovej lige

13:16 SVET - V Rakúsku pribudlo 780 nových prípadov nákazy koronavírusom.

Počet aktívnych prípadov dosiahol 7 051. Z ochorenia COVID-19 sa dosiaľ vyliečilo 28 044 pacientov

Skryť Vypnúť reklamu

13:15 SVET - V Poľsku pribudlo 837 nových prípadov infekcie koronavírusom SARS-CoV-2 a 16 súvisiacich úmrtí.

Väčšina nových prípadov (168) bola zaznamenaná v mazowieckom vojvodstve. Za predchádzajúcich 24 hodín sa vykonalo vyše 22 100 testov.

13:14 SLOVENSKO - Projekt s názvom Rómsky jastrab sa v Nitre realizovať nebude. Podľa pôvodných plánov mal radnici pomôcť pri práci s rómskym etnikom, predovšetkým so školopovinnými deťmi a ich rodičmi.

Vďaka projektu malo mesto získať peniaze na mzdu pre jedného pracovníka na obdobie ôsmich mesiacov. Pre pandémiu COVID-19 sa realizácia projektu ani jeho schválenie neuskutočnili.

13:13 SLOVENSKO - Do zoznamu menej rizikových krajín z pohľadu pandémie pribudli Švédsko, Kanada a Bulharsko.

Ľudia, ktorí prišli z rizikových krajín EÚ, sa po príchode môžu preukázať negatívnym testom, ktorý nebude však starší viac ako 72 hodín. Osoby, ktoré nedisponujú testom, musia absolvovať domácu izoláciu do času negatívneho výsledku RT-PCR testu. Ten by mali absolvovať najskôr v piaty deň.

Skryť Vypnúť reklamu

12:50 SLOVENSKO - Početnejšie prípady sa vyskytli v územnej pôsobnosti regionálnych úradov verejného zdravotníctva so sídlom v Bratislave, Senici, Dolnom Kubíne a Trnave.

Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky o tom informuje na facebooku.

RÚVZ v Senici zaznamenal vo svojej územnej pôsobnosti celkovo 29 potvrdených prípadov COVID-19. Z nich 25 je súčasťou epidémie v hokejovom klube HK iClinic Skalica. RÚVZ v spolupráci s klubom a samosprávou zabezpečil potrebné protiepidemické opatrenia, pozitívne testované osoby sa nachádzajú v izolácii. RÚVZ naďalej aktívne dohľadáva ich kontakty a nariaďuje im domácu izoláciu. Všetky priestory zimného štadióna boli dezinfikované. Epidemiológovia pozorne sledujú situáciu v regióne a podľa jej vývoja budú prijímať opatrenia na lokálnej úrovni.

Skryť Vypnúť reklamu

RÚVZ v Dolnom Kubíne evidoval početnejšie prípady v okresoch Tvrdošín a Námestovo. Prípady z okresu Námestovo sú kontakty pozitívnych osôb zo známeho ohniska nákazy (rodinná oslava). V okrese Tvrdošín ide o epidémiu v zdravotníckom zariadení. RÚVZ v Dolnom Kubíne spolupracuje na prijímaní protiepidemických opatrení s vedením zariadenia a rozhoduje o prijatí opatrení v ňom, ako aj v meste Trstená a v okrese Tvrdošín.

RÚVZ v Dunajskej Strede zaznamenal prevažne import zo zahraničia, v troch prípadoch ide o rodinné ohnisko nákazy, v jednom prípade sa ešte epidemiologické vyšetrovanie neskončilo.

RÚVZ v Trnave vo väčšine prípadov eviduje aktívne dohľadané kontakty, v niektorých prípadoch začal epidemiologické vyšetrovanie.

Regionálne úrady verejného zdravotníctva zabezpečujú v oblastiach s výskytom COVID-19 všetky potrebné protiepidemické opatrenia.

Skryť Vypnúť reklamu

12:43 SLOVENSKO - V karanténnom zariadení Slovenskej technickej univerzity v Gabčíkove sa nachádza 106 ubytovaných zahraničných študentov, z nich sú pozitívne štyri prípady na ochorenie COVID-19.

TASR to potvrdil hovorca STU v Bratislave Fedor Blaščák. Ľudia s pozitívnym výsledkom sú podľa Blaščáka v izolácii. Priebeh choroby u nich je v tejto chvíli bezpríznakový a bezproblémový, priblížil hovorca STU

12:35 SLOVENSKO - Pre príchod z Česka od piatka existuje viacero výnimiek z povinnej izolácie.

Súvisiaci článok Česko bude od piatka červené, platí viacero výnimiek Čítajte 

Výnimka platí napríklad pre osoby s trvalým alebo prechodným pobytom na Slovensku, ktoré v Česku pracujú v oblasti zdravotníctva a opatrovateľstva, ďalej pre vedecko-výskumných pracovníkov, pedagogických zamestnancov alebo sezónnych pracovníkov v poľnohospodárstve alebo potravinárstve.

Skryť Vypnúť reklamu

Výnimka sa tiež týka osôb s trvalým alebo prechodným pobytom na Slovensku, ktorí v Česku navštevujú alebo sa uchádzajú o štúdium na materskej, základnej, strednej alebo vysokej škole. Pri vstupe na územie SR sa však musia preukázať príslušným potvrdením, napríklad potvrdením o štúdiu, pozvánkou na prijímacie/záverečné skúšky, zápis do školy.

12:18 SLOVENSKO - Mesto Skalica ohlásilo skupinové šírenie koronavírusu SARS-CoV-2.

K situácii sa vyjadrila primátorka mesta Skalica Anna Mierna prostredníctvom sociálnej siete.

"Situáciu máme pod kontrolou. Hygienici dohľadávajú kontakty a komunikujú s občanmi," informovala Mierna.

12:04 SLOVENSKO - Pacienta s miernym pribehom COVID-19 odmietli vyšetriť, keď mal bolesti.

Keď kontaktoval lekára, zamestnanca nemocnice, ktorý popri práci na oddelení zároveň ambuluje, stretol sa s jeho odmietnutím.

Skryť Vypnúť reklamu

„Povedal mi, že v ambulancii nemôže prijať pacienta s Covidom-19, lebo dostal taký príkaz. Bolo mu to veľmi ľúto, ospravedlňoval sa mi so slovami, že len ťažko ma dokáže zdiagnostikovať cez telefón. Veľa sa hovorí o tom, že sú naše nemocnice pripravené na pacientov s koronavírusom, ale moja skúsenosť hovorí niečo iné. Je v tom chaos a reakcia nemocnice svedčí o tom, že nie sú dostatočne pripravení na pacientov, ktorých hospitalizovať nemusia,“ povedal nám východniar, ktorý chce ostať v anonymite.

11:58 SLOVENSKO - Na internátoch Univerzity Komenského v Bratislave zatiaľ u študentov neevidujú nové prípady ochorenia COVID-19.

TASR to potvrdila Martina Mášiková z rektorátu UK. Prvé dva prípady s ochorením COVID-19 potvrdili na internátoch najväčšej a najstaršej slovenskej univerzity v pondelok 14. septembra.

Skryť Vypnúť reklamu

Prvý prípad zaznamenali na Vysokoškolskom internáte Družba. Ubytovaný strávil 3. septembra počas ubytovávania v internátnej izbe 20 minút a odcestoval domov. Následne 11. septembra sa u neho potvrdilo ochorenie COVID-19 a momentálne sa lieči doma, uviedla Mášiková.

11:22 SVET - Nemecko vyhlásilo Viedeň za rizikovú oblasť.

Rakúsky spolkový kancelár Sebastian Kurz pritom v nedeľu oznámil, že krajina už čelí začínajúcej druhej vlne nákazy koronavírusom. V stredu potvrdili ďalších 768 nových prípadov nákazy, pričom 319 z nich bolo vo Viedni.

11:16 SVET - Čínske úrady sa rozhodli uzavrieť mesto Žuej-li, ktoré leží v provincii Jün-nan pri hraniciach s Mjanmarskom a má vyše dvestotisíc obyvateľov.

Došlo k tomu po tom, ako sa v uplynulých dňoch nákaza koronavírusom SARS-CoV-2 potvrdila u dvoch ľudí, ktorí do zmieneného mesta pricestovali z Mjanmarska. O lockdowne informoval vo štvrtok na svojej webstránke denník The Guardian.

Skryť Vypnúť reklamu

11:08 SLOVENSKO - Odborníci upozornili na možnosť úniku údajov o testovaných na COVID-19.

Slovenská bezpečnostná IT spoločnosť Nethemba upozornila na kritickú zraniteľnosť v aplikácii Moje ezdravie, na základe ktorej získala osobné informácie o viac ako 130-tisíc pacientoch

10:19 SVET -Laboratórne testy v Maďarsku odhalili 710 nových prípadov, čím celkový počet zaznamenaných infekcii stúpol na 15 170.

COVID-19 podľahlo ďalších deväť pacientov s chronickými ochoreniami.

V Maďarsku zostáva 10 280 aktívnych prípadov.

10:00 SLOVENSKO - V stredu odhalili 161 nových prípadov, otestovali pritom 4 027 vzoriek.

Ak sa vám graf nezobrazuje, kliknite sem

Pozitívne testovaných bolo 98 mužov a 63 žien vo veku od niekoľkých mesiacov po 86 rokov. V Bratislave zaznamenali 26 nových prípadov, v Košiciach päť.

Koronavírus prekonalo ďalších 68 nakazených, celkovo tak na Slovensku vyzdravelo už 3 288 ľudí. Infikovaných zostáva 2 694 ľudí.

Najviac nových prípadov zaznamenali v Trnavskom kraji.

V okrese Skalica odhalili dvadsať nových infekcií. Okres Tvrdošín hlásil dvanásť nových prípadov, Dunajská Streda desať. Okresy Trnava a Námestovo mali po deväť nových nakazených. V okrese Senica ich odhalili sedem, v okrese Žilina šesť.

Po päť nových infikovaných zaznamenali v okresoch Trenčín a Prievidza.

Okres Sobrance hlásil štyri nové prípady. Po troch infikovaných odhalili v okresoch Senec, Banská Bystrica, Michalovce, Nitra, Pezinok a Poprad.

V okresoch Liptovský Mikuláš, Prešov a Stará Ľubovňa odhalili po dvoch infikovaných.

Po jednom novom prípade zaznamenali okresy Banská Štiavnica, Bardejov, Čadca, Dolný Kubín, Galanta, Hlohovec, Komárno, Levice, Lučenec, Martin, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Piešťany, Púchov, Ružomberok, Šaľa, Turčianske Teplice a Žiar nad Hronom.

S COVID-19 je v nemocniciach na Slovensku hospitalizovaných 103 pacientov. Pľúcnu ventiláciu si vyžaduje dvanásť z nich.

Doteraz laboratóriá urobili 397 513 testov a odhalili 6 021 prípadov nákazy koronavírusom SARS CoV-2.

9:56 SLOVENSKO - Poslanci sa v úvode druhého rokovacieho dňa 12. schôdze Národnej rady venovali novele zákona o sociálnom poistení, ktorá rieši úpravu pandemického ošetrovného.

Právnu normu, ktorá je už v druhom čítaní, prerokúva plénum v skrátenom legislatívnom konaní. Nárok na pandemické OČR nemá mať podľa návrhu ten rodič, ktorý nedá svoje dieťa do školy pre obavy z nákazy novým koronavírusom, a to v prípade, ak bude neobmedzená prevádzka škôl a predškolských zariadení.

9:48 SLOVENSKO - Aj cirkevné spoločenstvá sa budú riadiť súborom opatrení, ktorý je zhrnutý v COVID-19 semafore.

Tie sú záväzné až do odvolania pri slávení bohoslužieb a ďalších cirkevných podujatiach.

Opatrenia sa odvíjajú od toho, do ktorej z troch definovaných kategórií cirkevné spoločenstvo aktuálne spadá. Semafor s farebnými kategóriami a podrobnými pokynmi na poskytovanie duchovnej služby počas druhej vlny pandémie ochorenia COVID-19, ako aj aktualizovanú tabuľku kategórií podľa okresov je možné nájsť na webe.

8:40 SVET Ukrajina zaznamenala za uplynulý deň rekordný prírastok novo potvrdených prípadov koronavírusu - nakazilo sa 3 584 ľudí. Predchádzajúci rekord v podobe 3 144 prípadov bol z 11. septembra.

Súvisiaci článok V Kysuckej nemocnici vytvoria infekčnú jednotku Čítajte 

8:11 SLOVENSKO V čadčianskej nemocnici vytvorili epidemiologickú komisiu zloženú z viacerých odborníkov, ktorí aktívne pomáhajú pri nastavovaní jednotlivých opatrení.

Dokončujú tiež posledné prípravy na projektovú dokumentáciu týkajúcu sa prestavby priestorov bývalej patológie, kde chcú vytvoriť infekčnú jednotku.

7:43 SVET Generál Eduardo Pazuello sa stal v poradí tretím brazílskym ministrom zdravotníctva počas pandémie nového koronavírusu.

Brazílsky prezident Jair Bolsonaro už 3. júna vymenoval Pazuella za dočasného ministra zdravotníctva, 16. septembra sa stal tento generál riadnym šéfom tohto rezortu.

Agentúra AFP zdôrazňuje, že ide o predstaviteľa armády bez akýchkoľvek skúseností v oblasti zdravotníctva.

7:01 SVET Juhoafrická republika od 1. októbra otvorí svoje hranice. Minister zdravotníctva tvrdí, že úmrtnosť na ochorenie v krajine klesá.

6:48 SVET Aj v Indii opäť pribudol rekordný počet infikovankých, testy nákazu potvrdili v 97 894 prípadoch.

V druhej najľudnatejšej krajine sveta sa koronavírusom doteraz nakazilo 5,12 milióna ľudí. To je po USA druhý najvyšší počet na svete.

Počty mŕtvych sa v krajine v poslednej dobe zvyšujú a v posledných dvoch týždňoch ich bilancia každý deň presahuje tisícku. Deje sa tak v situácii, keď sa množia správy o preťažených jednotkách intenzívnej starostlivosti v nemocniciach a nedostatočných zásobách kyslíka pre kriticky chorých pacientov.

Indická vláda pokračuje v uvoľňovaní reštrikcií v snahe povzbudiť indickú ekonomiku, v ktorej boli za uplynulé mesiace zrušené milióny pracovných miest.

6:21 SVET V Nemecku pribudlo 2 194 prípadov nákazy koronavírusy. To je len o niekoľko desiatok viac ako v osemkrát menšom Česku.

V Nemecku sa od začiatku pandémie choroby COVID-19 nakazilo celkovo 265 857 osôb, 9 371 z nich zomrelo. Čierna bilancia za posledných 24 hodín vzrástla o tri.

V stredu Nemecko kvôli nepriaznivej situácii zaradilo medzi rizikové oblasti Stredočeský kraj, už minulý týždeň tak urobilo v prípade Prahy. Medzi regiónmi, ktoré nemecké úrady považujú za rizikové, sa tiež ocitla Viedeň alebo Budapešť.

6:15 SVET V Brazílii za posledných 24 hodín zomrelo 987 ľudí nakazených koronavírusom, čo je menej ako o deň skôr. Celková bilancia úmrtí vzrástla na 134 106.

Súvisiaci článok Babiš sa vyhovára na Matoviča. Česko je na zozname po odbornom zvážení, hovorí Klus Čítajte 

6:00 SVET V Česku prvýkrát pribudlo viac ako dvetisíc prípadov koronavírusovej nákazy za jeden deň.

V stredu testy potvrdili nový koronavírus 2 139 ľuďom, čo je o 464 viac ako v utorok.

Za viac ako pol roka sa nakazilo 41 032 ľudí, aktuálne je v Česku chorých 17 622 ľudí. Chorobe COVID-19 podľahlo 482 pacientov, hospitalizovaných je 388 ľudí.

Ak sa vám graf nezobrazuje, kliknite sem

Všetko o koronavíruse a ochorení Covid-19

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Domov

Inzercia - Tlačové správy

 1. Chceli by ste televízor alebo práčku k nákupu ako bonus?
 2. Dodávame len preverené riešenia, hovorí šéf ABRA Software
 3. Chýbajú vám peniaze, a výplata ešte neprišla? Vieme, čo robiť
 4. Niečo pečie: Junior pripravuje novú kuchársku show
 5. Seychely: Pláže, korytnačky aj unikátny prales
 6. Rovnaká, a predsa iná - Zelená energia od SSE
 7. Čo pomáha zdravotníkom? Týchto šesť vecí ich drží nad vodou
 8. Luxusné dovolenky s osobným komorníkom už aj u nás
 9. Niké Športovkyňa mesiaca si vybrala na podporu lyžiarske talenty
 10. 5 dôvodov, prečo si kupovať slovenskú zeleninu. Poznáte všetky?
 1. Chýbajú vám peniaze, a výplata ešte neprišla? Vieme, čo robiť
 2. Zlepšite svoje zdravie s novou sériou GPS hodiniek Garmin Venu 2
 3. HYZA uvádza na trh nový produktový rad Sous-vide
 4. ARÓNIA a RAKYTNÍK najsilnejšia prírodná prevencia proti korone
 5. ARÓNIA a RAKYTNÍK najsilnejšia prírodná prevencia proti korone
 6. Na Slovensko prichádza prvý ekologický kamión na čistú bionaftu
 7. Seychely: Pláže, korytnačky aj unikátny prales
 8. Niečo pečie: Junior pripravuje novú kuchársku show
 9. Svoj Dom snov nájdete pri OC Cassovia už tento víkend
 10. 7 najčastejších chýb pri zateplení fasády
 1. Desať obľúbených miest Slovákov na letnú dovolenku v Chorvátsku 19 543
 2. Čo pomáha zdravotníkom? Týchto šesť vecí ich drží nad vodou 11 574
 3. 5 dôvodov, prečo si kupovať slovenskú zeleninu. Poznáte všetky? 11 271
 4. Telefóny čaká zásadná zmena. Z dnešných nezostane takmer nič 11 177
 5. Slovákom hrozia malé dôchodky. V čom je problém? 6 914
 6. Prihláste sa na odber nových newslettrov od SME 6 880
 7. Zo žraloka rybka. Ako sa rozpadlo impérium Maria Hoffmanna? 6 752
 8. Volkswagen Touareg: Prvá liga za slušné peniaze 6 532
 9. Plánujete dovolenku na leto? Toto sú najkrajšie pláže Turecka 6 357
 10. Krvou a železom: Ako Bismarck pred 150 rokmi zjednotil Nemecko 6 349
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Téma: Koronavírus na Slovensku: Všetko dôležité na jednom mieste

Prečítajte si aj ďalšie články k téme
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Vyhostení ruskí diplomati spolu so svojimi rodinami opúšťajú Českú republiku.

Rýchle uvoľňovanie dokazuje, že vláda v tom má stále hokej. Experti varujú.

23 h
Od pondelka sa otvárajú terasy reštaurácií.

PCR testy na Slovensku odhalili viac ako 378-tisíc nakazených koronavírusom. Pandémia Covid-19 si vyžiadala 11 357 obetí.

10 h

Neprehliadnite tiež

Ilustračné foto.

Priestory budú prevádzkovatelia častejšie upratovať a dezinfikovať.

5m

Správy zo Slovenska, ktoré zaujali cudzincov.

24m
Minister Naď.

Dominantnou časťou cvičenia bol monitoring sietí, analýza malvéru či forenzna analýza.

35m
Od pondelka sa otvárajú terasy reštaurácií.

Potrebný bude sedemdňový test.

58m