Vlaky z Poľska budú meškať

BRATISLAVA 7. novembra (SITA) - Od pondelka 14. novembra do piatka 18. novembra budú rýchliky 380 a 381 Cracovia jazdiť odklonovou trasou Stróže – Jaslo – Rzeszów – Tarnów, keďže na jednej z tratí Poľských ...

BRATISLAVA 7. novembra (SITA) - Od pondelka 14. novembra do piatka 18. novembra budú rýchliky 380 a 381 Cracovia jazdiť odklonovou trasou Stróže – Jaslo – Rzeszów – Tarnów, keďže na jednej z tratí Poľských železníc Nowy Sacz – Tarnów prebiehajú výlukové práce. Rýchliky do cieľových staníc budú výrazne meškať.


Cestovný poriadok R 380 od 15. novembra do 18. novembra 2005


Stróže : odchod o 3:46

Jaslo : 04:55 –05:15

Rzeszów: 07:08 – 07.20

Tarnów : 08:15 – 08:17

Bochnia: 08.48 – 08.49

Kraków Plaszów: 09.20 – 09.23

Kraków Gl.: príchod o 09:30 ( meškanie 234 minút)


Cestovný poriadok R 381 od 14./15. novembra do 17./18. novembra 2005


Tarnów : príchod a odchod nezmenené podľa CP

Rzeszów: 00:34 – 00:49

Jaslo: 02:24 – 02:34

Stróže: 03:43 – 03:45

Nowy Sacz: 04:23 – 04:25

Stary Sacz: 04:32 – 04:42

Rytro: 04:42 – 04:42

Piwniczna Zdrój: 04:51 – 04:52

Muszyna: 05:39 – 05:42

Plaveč: príchod o 06:02 ( meškanie 187 minút)


PhDr. Miloš Čikovský

Riaditeľ odboru komunikácie

Železničná spoločnosť Slovensko, a.s.


Najčítanejšie na SME Domov


Inzercia - Tlačové správy


  1. Ukážeme vám, prečo je dobré sporiť si na dôchodok
  2. Ako na refinancovanie hypotéky
  3. Koncert a diskusia s názvom „Otvorene o extrémizme“
  4. Pravda o privátnych značkách. Firmy ich vyrábajú podľa zadania
  5. Splnený sen
  6. Drobné nepozornosti v domácnosti môžu stáť aj tisíce eur
  7. Za 30 rokov sa cena fotovoltických panelov znížila 100-násobne
  8. Majte všetky svoje účty za energie pod kontrolou
  9. Neobjavené emiráty Fujairah a Ajman
  10. Na bratislavskom nábreží vznikla Zóna tolerancie
  1. Vysoká hra o súdne trovy
  2. Pozvánka na verejnú diskusiu o obnove Pisztoryho paláca
  3. 60 rokov európskej integrácie: úspechy a výzvy
  4. Návšteva zo Southwestern University of Finance and Economics
  5. Medzinárodná letná škola EDGE 2017
  6. Koncert a diskusia s názvom „Otvorene o extrémizme“
  7. Ako na refinancovanie hypotéky
  8. Pravda o privátnych značkách. Firmy ich vyrábajú podľa zadania
  9. Splnený sen
  10. Majte všetky svoje účty za energie pod kontrolou
  1. Drobné nepozornosti v domácnosti môžu stáť aj tisíce eur 10 903
  2. Neobjavené emiráty Fujairah a Ajman 5 540
  3. Pravda o privátnych značkách. Firmy ich vyrábajú podľa zadania 5 239
  4. Ukážeme vám, prečo je dobré sporiť si na dôchodok 2 979
  5. Za 30 rokov sa cena fotovoltických panelov znížila 100-násobne 2 441
  6. Títo Slováci sa rozhodli zveľadiť svoje okolie 2 433
  7. 3 slovenské projekty, ktoré sa nestratia ani vo svete 2 382
  8. Zaparkujte tak, aby ste s vaším vozidlom odišli vy, a nie iný 1 781
  9. Koniec štátnym príspevkom pre mladých 1 560
  10. Splnený sen 1 490

Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Bývalá opatrovateľka: Bol to prázdny život, nedalo sa to vydržať

Agentúry zneužívajú vodičov aj opatrovateľky, tvrdí bývalá opatrovateľka v Rakúsku Angelika Horňáková.

KOŠICE KORZÁR

Polícia o akcii Shark: Štát ukrátili o takmer 28 miliónov eur

Fingovali vysoké náklady na reklamu.

Neprehliadnite tiež

Domov

Vybrané základné školy budú účiť obranu proti extrémizmu

Žiaci by si mali uvedomiť, že ľudia sú rovnoprávni, aj keď nie sú rovnakí.

Domov

Pravidlá obchodovania s emisnými kvótami by sa mali zmeniť

Poslanci prerokujú aj novelu o odpadoch.

Domov

Blaško za bratislavského župana kanidovať nebude, vzdal sa v prospech Ftáčnika

Aktuálne sa o post šéfa kraja uchádza šestnásť kandidátov.

Domov

Dojčatá dusí vírus podobný chrípke

Respiračný syncyciálny vírus je najnebezpečnejší pre predčasne narodené deti. Počet prípadov rastie.