Bratislava 8. septembra (TASR) - Vážnym zraneniam vo štvrtok večer podľahol 86-ročný muž, ktorého podvečer na autobusovej zastávke na Puškinovej ulici v Bratislave zrazilo nezaistené auto bez šoféra.
Tridsaťtriročný muž z Bratislavy išiel zaparkovať svoje auto Volkswagen Passat do brány na Puškinovej ulici. Naštartované vozidlo pravdepodobne dostatočne nezabezpečil proti pohybu a keď išiel otvoriť bránu, auto sa pohlo dolu Puškinovou ulicou. Poškodilo zaparkované vozidlo suzuki s bratislavským evidenčným číslom. Po náraze pokračovalo dolu ulicou k zastávke autobusov, kde zrazilo 86-ročného muža. S vážnymi zraneniami ho previezli do nemocnice na Kramároch.
Škoda na vozidlách sa odhaduje na viac ako 50 tisíc korún. TASR o tom dnes informovala Tatiana Kurucová z Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave.