Kyselinársky gang podľa súdov v rokoch 2000 a 2001 zavraždil najmenej troch ľudí. Po tom, čo svoje obete zastrelili, telá rozpúšťali v kyseline sírovej a vylievali do kanalizácie v družstve pri Modre. Miker stál podľa súdu na čele skupiny, ktorá sa inak zaoberala zahraničným obchodom s údajne bezcenným softvérom, za čo si mala nechávať protiprávne vyplácať odpočty na dani z pridanej hodnoty. S nápadom likvidovať obete v kyseline údajne prišiel práve Miker.
Keďže Kákonimu doživotie už potvrdil Najvyšší súd, za vraždu šéfa gangu dnes už trest nedostal. Šittovi naopak Špeciálny súd zrušil pôvodný 25-ročný trest za vraždy a vymeral mu dnes doživotie. "Brutálny spôsob vraždy svedčí o absolútnej neúcte voči životu človeka. (...) Nemá bohužiaľ žiadne zábrany takýmto spôsobom konať," odôvodňoval trest sudca. O rozsudku bude ešte rozhodovať Najvyšší súd, Šitta sa totiž voči nemu odvolal.
Vyšší, zatiaľ neprávoplatný 12-ročný trest dnes dostal aj Peter Lomjanský, ktorému súdy v pôvodnom procese udelili sedemročné väzenie. Lomjanský v prvom procese vystupoval tiež ako kľúčový svedok, aj vďaka jeho svedectvu sa podarilo gang usvedčiť. Sudca dnes vyhlásil, že ak by sa Lomjanský nepriznal a nepomáhal v objasnení, mohol by dostať aj vyše 15-ročný trest. Špeciálny súd dnes okrem toho uznal Šittu, Kákoniho a Lomjanského za vinných aj v prípade lúpeže či porušovania domovej slobody.
Špeciálny súd, ktorý sa zaoberá korupciou či organizovaným zločinom vymeral vlani doživotné tresty aj za vraždy, ktoré boli spojené s tunelovaním Devín Banky. Za zlikvidovanie nepohodlných ľudí si odpykávajú najvyššie tresty Ondrej Neupauer a Marián Jánošík.