Laco Teren: To boli časy, keď sme sa chceli baviť
Osemdesiate roky boli určujúce pre generáciu, ktorá nechcela v sebe niesť ťažobu socialistického režimu. Jedným z kmeňových ľudí tohto obdobia je výtvarník LACO TEREN. Spolu s ďalšími je témou čerstvo otvorenej výstavy v Slovenskej národnej galérii pod názvom Osemdesiate.
Život im dal všetko, o čom iné ženy len snívajú. Svet módy a šoubiznisu však nie je stvorený pre labilné a citlivé povahy a rýchlu cestu nahor často vystrieda krutý a strmý pád.
Pred rovnými sto rokmi, v roku 1909 sa začala stavba lode Titanic, vtedy najväčšieho a najnádhernejšieho dopravného prostriedku, aký ľudské oko videlo. Tri roky na to sa Titanic na svojej prvej plavbe potopil. Odvtedy nás jeho tajomstvo neprestáva vzrušovať.