Počet volených poslancov: 6
1 Rastislav Adamčák, 34, riaditeľ pobočky banky, Liptovský Mikuláš, Kollárova 3588/28, Sloboda a Solidarita
2 Albert Albert, RSDr., 63, dôchodca, Pavlova Ves, 14, Komunistická strana Slovenska
3 Ladislav Andreanský, MUDr., 46, lekár, Liptovský Mikuláš, Brezová 488/10, Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko, SMER - sociálna demokracia
4 Ján Blcháč, Ing., PhD., 50, primátor, Liptovský Mikuláš, Borbisova 654/37, Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko, SMER - sociálna demokracia
5 Štefan Brestovský, Ing., 54, podnikateľ, Liptovský Ondrej, 95, Agrárna strana vidieka
6 Vladimír Cisár, Ing., 55, riaditeľ technických služieb, Liptovský Hrádok, Prekážka 723, Komunistická strana Slovenska
7 Vladimír Čonka, 44, podnikateľ, Liptovský Mikuláš, Vrbická 4250/38, Demokratická únia Slovenska
8 Dušan Devečka, 52, technik, Liptovský Mikuláš, Františka Klimeša 696/7, Nezávislý kandidát
9 Dušan Fabian, 49, manažér, Liptovský Mikuláš, Žiarska 605/5, Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko, SMER - sociálna demokracia
10 Vladimír Fiedor, 33, robotník, Liptovský Mikuláš, Andice 28, ÚSVIT
11 Peter Fürst, Ing., 44, vedúci predajne športových potrieb, Liptovský Mikuláš, Priebežná 486/6, EURÓPSKA DEMOKRATICKÁ STRANA
12 Tomáš Gajdoš, Ing., 28, disponent leteckej prepravy, Liptovský Mikuláš, Agátová 485/8, Sloboda a Solidarita
13 Martin Géci, 43, živnostník, Smrečany, Žiar 91, NOVÁ DEMOKRACIA
14 Erik Gemzický, Ing., 27, doktorand ŽU, Ľubeľa, 469, Slovenská národná strana
15 Jozef Guráň, Ing., 58, technik, Liptovský Mikuláš, Mierová 467, Slovenská národná strana
16 Rastislav Haraga, RNDr., 51, obchodný riaditeľ, Dúbrava, 482, Nezávislý kandidát
17 Ján Holec, Ing., 56, výsluhový dôchodca, Liptovský Mikuláš, 1. mája 1945/53, Komunistická strana Slovenska
18 Ladislav Hološ, Ing., 53, manažér, Smrečany, 21, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
19 Peter Jurčo, Ing., 35, obchodný manažér, Liptovský Mikuláš, Priehradná 569/21, Sloboda a Solidarita
20 Magdaléna Juríková, 54, nezamestnaná, Prosiek, 69, Komunistická strana Slovenska
21 Michal Kotian, RSDr., 62, dôchodca, Liptovský Mikuláš, Českosloven. brigády 1878/15, Komunistická strana Slovenska
22 Milan Kružliak, Ing., 60, námestník riaditeľa pre odpadové hospodárstvo a projekty, Liptovský Mikuláš, Dubová 495/11, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
23 Jaroslav Kubo, Ing., 57, odborný referent, Svätý Kríž, 115, Strana demokratickej ľavice
24 Eva Kubová, PhDr., 29, učiteľka, Svätý Kríž, 115, Strana demokratickej ľavice
25 Ján Kuska, Ing., 49, strojný inžinier, Liptovský Mikuláš, Štúrova 38, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
26 Libor Ladányi, Bc., 22, študent, Liptovský Mikuláš, Mlynská 163/8, Zjednotená Slovenská národná strana
27 Michal Lisý, 22, disponent, Bobrovec, Škorupovo 603, Zjednotená Slovenská národná strana
28 Jozef Lukáč, Ing., 59, ekonóm, Liptovský Mikuláš, Terézie Vansovej 1710/2, Nezávislý kandidát
29 Michal Macko, 29, podnikateľ, Liptovský Mikuláš, Bodice 41, NOVÁ DEMOKRACIA
30 Dušan Matejka, 59, starosta obce, Svätý Kríž, 43, Nezávislý kandidát
31 Peter Mitošinka, 21, samostatný účtovník, Liptovský Mikuláš, Opavská 619/2, Sloboda a Solidarita
32 Ľuboš Racko, JUDr., 54, advokát, Liptovský Ján, Starojánska 193, Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko, SMER - sociálna demokracia
33 Jozef Repaský, Ing., 52, technik, Liptovský Mikuláš, Sihoťská 455, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
34 Alexander Slafkovský, MUDr., 59, lekár, Liptovský Mikuláš, Petrovičovo nábrežie 606/6a, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
35 Ivan Stankoviansky, 67, dôchodca, Liptovský Mikuláš, Kapitána Nálepku 11, Združenie robotníkov Slovenska
36 Milan Stromko, 60, technik, Liptovský Mikuláš, Agátova 485/10, Slovenská národná strana
37 Miroslav Ščasný, 56, starosta obce, Pavčina Lehota, 11, Slovenská národná strana
38 Miroslav Šutliak, JUDr., 53, právnik, Liptovský Mikuláš, Lipová 525/8, Hnutie za demokraciu, Slobodné Fórum, Strana zelených
39 Viera Tereková, RNDr., CSc., 60, prednostka ObÚ, Liptovský Mikuláš, Mincova 11, Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko, SMER - sociálna demokracia
40 Branislav Tréger, Mgr., PhD., 47, primátor, Liptovský Hrádok, Martina Rázusa 1546/28A, Nezávislý kandidát
41 Rudolf Urbanovič, Ing., 49, prednosta MsÚ Liptovský Mikuláš, Liptovský Mikuláš, Pod slivkou 520/11, Slovenská národná strana
42 Drahomír Vallo, 58, výpravca, Pavlova Ves, 27, Komunistická strana Slovenska
43 Marian Vojtík, 57, starosta, Podtureň, Hlavná 143, Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko, SMER - sociálna demokracia
44 Eva Vondráková, PhDr., 44, učiteľka, Liptovský Mikuláš, Lounská 629/3, Slovenská národná strana
45 Danica Žiaková, 54, zástupkyňa primátora, Liptovský Hrádok, Belanská štvrť 574/4, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana