Slota, Beňová alebo Vášaryová. Kto vyhral vo vašom obvode?

Neoficiálne zloženia župných parlamentov.

Nepotrebujete mená, ale stačí vám vedieť koľko mandátov má jednotlivá strana alebo koalícia? Kliknite

Bratislavský župný parlament - zostava:

Obvod Meno počet hlasov kandidoval za
Bratislava – Obvod č. 1 Magdaléna Vášáryová 3292 KDH,OKS,SDKÚ-DS,SMK-MKP
Bratislava – Obvod č. 1 Ondrej Dostál 2928 KDH,OKS,SDKÚ-DS,SMK-MKP
Bratislava – Obvod č. 1 Martin Borguľa 2310 HZD,ĽS-HZDS,SMER-SD,SZS
Bratislava – Obvod č. 2 Monika Flašíková – Beňová 4659 HZD,ĽS-HZDS,SMER-SD,SZS
Bratislava – Obvod č. 2 Slavomír Drozd 4456 HZD,ĽS-HZDS,SMER-SD,SZS
Bratislava – Obvod č. 2 Dušan Pekár 4318 KDH,OKS,SDKÚ-DS,SMK-MKP
Bratislava – Obvod č. 2 František Stano 4178 KDH,OKS,SDKÚ-DS,SMK-MKP
Bratislava – Obvod č. 2 Ivo Nesrovnal 4069 KDH,OKS,SDKÚ-DS,SMK-MKP
Bratislava – Obvod č. 2 Zuzana Schwartzová 4032 KDH,OKS,SDKÚ-DS,SMK-MKP
Bratislava – Obvod č. 3 Alžbeta Ožvaldová 1383 MOST - HÍD
Bratislava – Obvod č. 3 Olívia Falanga Wurster 836 KDH,OKS,SDKÚ-DS,SMK-MKP
Bratislava – Obvod č. 4 Rudolf Kusý 2728 Nezávislý kandidát
Bratislava – Obvod č. 4 Ružena Apalovičová 2240 KDH,OKS,SDKÚ-DS,SMK-MKP
Bratislava – Obvod č. 4 Richard Frimmel 2077 HZD,ĽS-HZDS,SMER-SD,SZS
Bratislava – Obvod č. 5 Ján Zvonár 869 HZD,ĽS-HZDS,SMER-SD,SZS
Bratislava – Obvod č. 5 Anna Zemanová 856 Sloboda a Solidarita
Bratislava – Obvod č. 6 Branislav Záhradník 2749 OBČIANSKI KANDIDÁTI
Bratislava – Obvod č. 6 Peter Dubček 2565 HZD,ĽS-HZDS,SMER-SD,SZS
Bratislava – Obvod č. 6 Martin Berta 2451 KDH,OKS,SDKÚ-DS,SMK-MKP
Bratislava – Obvod č. 6 Iveta Hanulíková 2394 HZD,ĽS-HZDS,SMER-SD,SZS
Bratislava – Obvod č. 7 Martin Zaťovič 3013 KDH,OKS,SDKÚ-DS,SMK-MKP
Bratislava – Obvod č. 7 Milan Trstenský 2622 KDH,OKS,SDKÚ-DS,SMK-MKP
Bratislava – Obvod č. 7 Peter Šramko 2322 KDH,OKS,SDKÚ-DS,SMK-MKP
Bratislava – Obvod č. 8 Milan Ftáčnik 6080 HZD,ĽS-HZDS,SMER-SD,SZS
Bratislava – Obvod č. 8 Ladislav Snopko 5643 KDH,OKS,SDKÚ-DS,SMK-MKP
Bratislava – Obvod č. 8 František Šebej 5590 KDH,OKS,SDKÚ-DS,SMK-MKP
Bratislava – Obvod č. 8 Viera Kimerlingová 4195 KDH,OKS,SDKÚ-DS,SMK-MKP
Bratislava – Obvod č. 8 Iveta Plšeková 3818 KDH,OKS,SDKÚ-DS,SMK-MKP
Bratislava – Obvod č. 8 Peter Mach 3598 KDH,OKS,SDKÚ-DS,SMK-MKP
Bratislava – Obvod č. 8 Karol Pastor 3574 KDH,OKS,SDKÚ-DS,SMK-MKP
Bratislava – Obvod č. 8 Peter Guttman 3485 KDH,OKS,SDKÚ-DS,SMK-MKP
Bratislava – Obvod č. 9 Marián Haramia 1847 KDH,OKS,SDKÚ-DS,SMK-MKP
Bratislava – Obvod č. 9 Jozef Ondrejka 1523 HZD,ĽS-HZDS,SMER-SD,SZS
Bratislava – Obvod č. 9 Ladislav Balla 807 HZD,ĽS-HZDS,SMER-SD,SZS
Bratislava – Obvod č. 10 Vladimír Mikuš 410 KDH,OKS,SDKÚ-DS,SMK-MKP
Bratislava – Obvod č. 11 Pavel Slezák 577 HZD,ĽS-HZDS,SMER-SD,SZS
Bratislava – Obvod č. 12 Oliver Solga 2600 KDH,OKS,SDKÚ-DS,SMK-MKP
Bratislava – Obvod č. 12 René Bílik 1479 KDH,OKS,SDKÚ-DS,SMK-MKP
Bratislava – Obvod č. 13 Peter Fitz 700 HZD,ĽS-HZDS,SMER-SD,SZS
Bratislava – Obvod č. 14 Miroslav Baxa 646 HZD,ĽS-HZDS,SMER-SD,SZS
Bratislava – Obvod č. 15 Gabriella Németh 641 KDH,OKS,SDKÚ-DS,SMK-MKP
Bratislava – Obvod č. 16 Ladislav Gujber 826 KDH,OKS,SDKÚ-DS,SMK-MKP
Bratislava – Obvod č. 17 Ľubomír Poór 828 HZD,ĽS-HZDS,SMER-SD,SZS
Bratislava – Obvod č. 18 István Pomichal 555 KDH,OKS,SDKÚ-DS,SMK-MKP

Banskobystrický župný parlament - zostava:

Obvod Meno počet hlasov kandidoval za
Banská Bystrica Ján Chladný 4755 KDH,SDKÚ-DS
Banská Bystrica Ján Šulaj 4515 ĽS-HZDS,SMER-SD
Banská Bystrica Peter Bielik 4415 ĽS-HZDS,SMER-SD
Banská Bystrica Ladislav Topoľský 4402 ĽS-HZDS,SMER-SD
Banská Bystrica Viera Marková 4180 KDH,SDKÚ-DS
Banská Bystrica Peter Mečiar 4053 ĽS-HZDS,SMER-SD
Banská Bystrica Ľubica Laššáková 3992 ĽS-HZDS,SMER-SD
Banská Bystrica Peter Lačný 3704 KDH,SDKÚ-DS
Banská Štiavnica Marian Zimmermann 760 ĽS-HZDS,SMER-SD
Brezno Jaroslav Demian 2945 ĽS-HZDS,SMER-SD
Brezno Eva Wolframová 2885 HZD,SNS
Brezno Pavel Belko 2254 ĽS-HZDS,SMER-SD
Brezno Dušan Švantner 2048 HZD,SNS
Brezno Jozef Tokár 1904 ĽS-HZDS,SMER-SD
Detva Ján Šufliarský 2701 Nezávislý kandidát
Detva Roman Malatinec 1939 ĽS-HZDS,SMER-SD
Detva Miroslav Suja 1937 MOST - HÍD, Strana zelených
Krupina Radoslav Vazan 1673 Nezávislý kandidát
Krupina Rudolf Gabryš 1240 ĽS-HZDS,SMER-SD
Lučenec Péter Csúsz 3302 SMK-MKP
Lučenec Branislav Hámorník 2850 ĽS-HZDS,SMER-SD
Lučenec Milan Spodniak 2442 ĽS-HZDS,SMER-SD
Lučenec Zsuzsanna Szvorák 2229 SMK-MKP
Lučenec Péter György 2208 SMK-MKP
Poltár Ján Chromek 2028 HZD,SNS
Poltár Pavel Olšiak 1387 KDH,SDKÚ-DS
Revúca Ján Šeševička 2594 ĽS-HZDS,SMER-SD
Revúca Anna Szögedi 1660 SMK-MKP
Revúca Eva Cireňová 1517 Nezávislý kandidát
Rimavská Sobota Peter Mináč 4128 ĽS-HZDS,SMER-SD
Rimavská Sobota Michal Bagačka 3976 ĽS-HZDS,SMER-SD
Rimavská Sobota Pavel Struhár 3691 ĽS-HZDS,SMER-SD
Rimavská Sobota Peter Juhász 3382 Nezávislý kandidát
Rimavská Sobota Zoltán Bán 3125 SMK-MKP
Rimavská Sobota František Auxt 3062 SMK-MKP
Veľký Krtíš Mirko Trojčák 3238 Nezávislý kandidát
Veľký Krtíš Ondrej Kollár 2455 ĽS-HZDS,SMER-SD
Veľký Krtíš László Jámbor 2392 SMK-MKP
Zvolen Jozef Ježík 5893 ĽS-HZDS,SMER-SD
Zvolen Jozef Mikuš 5801 KDH,SDKÚ-DS
Zvolen Juraj Družbacký 5548 ĽS-HZDS,SMER-SD
Zvolen Milan Čarnoky 4859 ĽS-HZDS,SMER-SD
Zvolen Stanislav Koreň 2971 ĽS-HZDS,SMER-SD
Žarnovica Kamil Danko 2152 ĽS-HZDS,SMER-SD
Žarnovica Ján Havran 1381 ĽS-HZDS,SMER-SD
Žiar nad Hronom Božena Kováčová 3021 ĽS-HZDS,SMER-SD
Žiar nad Hronom Ladislav Kukolík 3020 ĽS-HZDS,SMER-SD
Žiar nad Hronom Vladimír Flimer 2774 ĽS-HZDS,SMER-SD
Žiar nad Hronom Ivan Černaj 2682 KDH,SDKÚ-DS

Košický župný parlament - zostava:

Obvod Meno počet hlasov kandidoval za
Gelnica Antonín Cicoň 1121 SMER-SD
Gelnica Kamil Műnnich 869 HZD,SF,Strana občianskej solidarity
Košice - okolie Jozef Konkoly 3985 SMER-SD
Košice - okolie Michal Rečka 3466 SMER-SD
Košice - okolie František Petro 2861 SMER-SD
Košice - okolie Ľubomír Šimko 2826 Nezávislý kandidát
Košice - okolie Viliam Bačo 2807 SMER-SD
Košice - okolie Milan Rabatin 2790 DS, KDS, OKS, SDKÚ-DS
Košice - okolie Ján Kokarda 2709 Nezávislý kandidát
Košice - okolie Tomáš Suchý 2697 DS, KDS, OKS, SDKÚ-DS
Košice I Ján Süli 2388 DS, KDS, OKS, SDKÚ-DS
Košice I Ladislav Lazar 2253 SMER-SD
Košice I Marek Vargovčák 1763 DS, KDS, OKS, SDKÚ-DS
Košice I Jozef Burian 1758 SMER-SD
Košice I Ľubica Blaškovičová 1595 Nezávislý kandidát
Košice II Rudolf Bauer 2640 DS, KDS, OKS, SDKÚ-DS
Košice II Alfonz Halenár 2171 Nezávislý kandidát
Košice II Pavol Mutafov 2015 SMER-SD
Košice II Viliam Novotný 1929 DS, KDS, OKS, SDKÚ-DS
Košice II Mária Grüllingová 1860 SMER-SD
Košice II Marta Budišová 1652 SMER-SD
Košice III Jozef Andrejčák 1041 SMER-SD
Košice III Eva Antónyová 793 Nezávislý kandidát
Košice IV Jaroslav Hlinka 2065 Nezávislý kandidát
Košice IV Milan Géci 1934 SMER-SD
Košice IV Boris Farkašovský 1706 SMER-SD
Košice IV Anna Jenčová 1522 ĽS-HZDS, SZS
Michalovce Emil Ďurovčík 6877 SMER-SD
Michalovce Viliam Záhorčák 5830 SMER-SD
Michalovce Ľubica Rošková 3767 SMER-SD
Michalovce Ján Mihalečko 3713 Nezávislý kandidát
Michalovce František Farkaš 3392 Nezávislý kandidát
Michalovce Jozef Makohus 3311 SMER-SD
Michalovce Martin Pado 3002 DS, KDS, OKS, SDKÚ-DS
Michalovce Valéria Eľková 2970 ĽS-HZDS, SZS
Rožňava Ján Babič 3769 SMER-SD
Rožňava Štefan Bašták 3129 SMER-SD
Rožňava Gejza Milko 2906 ĽS-HZDS, SZS
Rožňava Karol Horník 2747 SMER-SD
Rožňava Ján Szöllös 2596 SMK-MKP
Sobrance Štefan Staško 2388 HZD,SF,Strana občianskej solidarity
Sobrance Štefan Džurina 2241 ĽS-HZDS, SZS
Spišská Nová Ves Michal Komara 4738 Nezávislý kandidát
Spišská Nová Ves Ján Volný 4723 SMER-SD
Spišská Nová Ves Lea Grečková 4191 SMER-SD
Spišská Nová Ves Marián Hojstrič 3889 DS, KDS, OKS, SDKÚ-DS
Spišská Nová Ves Juraj Beňa 3738 SMER-SD
Spišská Nová Ves Miroslav Semeš 3432 SMER-SD
Spišská Nová Ves Pavol Bečarik 2254 Nezávislý kandidát
Trebišov Štefan Duč 4678 Nezávislý kandidát
Trebišov Csaba Furik 3726 SMK-MKP
Trebišov Alžbeta Mátéová 3664 Nezávislý kandidát
Trebišov Gejza Sačko 3629 SMK-MKP
Trebišov Jana Mondiková 3590 SMER-SD
Trebišov Juraj Sobek 3463 SMER-SD
Trebišov József Kopasz 3406 SMK-MKP
Trebišov Ivan Hrdlík 3316 Nezávislý kandidát

Nitriansky župný parlament - zostava:

Obvod Meno počet hlasov kandidoval za
Komárno Árpád Horváth 6648 SMK
Komárno László Basternák 6544 SMK
Komárno Olga Szabó 6220 SMK
Komárno Csaba Fehér 6133 SMK
Komárno Csaba Földes 5837 SMK
Komárno Béla Halász 5578 SMK
Komárno Anton Marek 5577 Nezávislý kandidát
Komárno József Bölcs 5312 SMK
Levice Ľubica Burdová 7652 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
Levice Štefan Mišák 7476 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
Levice Emília Nichtová 5983 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
Levice Imrich Králik 5792 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
Levice Ivan Murín 5502 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
Levice Ladislav Kollár 5173 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
Levice Igor Varga 5018 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
Levice Miloš Zaujec 4947 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
Levice Dušan Mésároš 4507 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
Nitra Jozef Dvonč 16517 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
Nitra Lýdia Forrová 10280 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
Nitra Ján Vančo 9985 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
Nitra Vladislav Borík 9814 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
Nitra Pavol Meňky 9737 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
Nitra Juraj Horváth 9374 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
Nitra Renáta Kolenčíková 9307 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
Nitra Tibor Tóth 8931 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
Nitra Viliam Búcora 8691 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
Nitra Marián Radošovský 8589 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
Nitra Zoltán Daniš 7775 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
Nitra Katarína Miškovičová 7377 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
Nitra Ondrej Ščurka 6808 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
Nové Zámky Peter Hudák 9790 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
Nové Zámky Helena Bohátová 8787 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
Nové Zámky Tibor Matuška 8650 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
Nové Zámky Ladislav Marenčák 8136 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
Nové Zámky Igor Sádovský 7337 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
Nové Zámky Karol Suchan 6572 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
Nové Zámky Andrej Huršan 5878 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
Nové Zámky Richard Schwarz 5727 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
Šaľa Gyula Borsányi 2844 SMK
Šaľa Štefan Jancsó 2479 SMK
Šaľa Martin Alföldi 2356 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
Šaľa František Botka 2253 SMK
Štúrovo László Fekete 4846 SMK
Štúrovo Imrich Hugyivár 4714 SMK
Štúrovo Flórián Jávorka 3929 SMK
Topoľčany Ján Paulík 6340 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
Topoľčany Karol Gerhát 5562 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
Topoľčany Pavol Goga 5082 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
Topoľčany Peter Baláž 4219 Nezávislý kandidát
Topoľčany Juraj Soboňa 4021 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
Topoľčany Jozef Vančo 3698 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
Zlaté Moravce Marián Kéry 3991 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD
Zlaté Moravce Serafína Ostrihoňová 3060 Nezávislý kandidát
Zlaté Moravce Vladimír Klučiar 2888 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER-SD

Trenčiansky župný parlament - zostava:

Obvod Meno počet hlasov kandidoval za
Bánovce nad Bebravou Zuzana Máčeková 2867 Nezávislý kandidát
Bánovce nad Bebravou Peter Bulík 2336 ĽS-HZDS,SMER-SD
Bánovce nad Bebravou Richard Makýš 1503 ĽS-HZDS,SMER-SD
Ilava Viliam Cíbik 2277 Nezávislý kandidát
Ilava Eva Bočincová 2213 KDH,SDKÚ-DS
Ilava Miroslav Staník 2162 Nezávislý kandidát
Ilava Juraj Hort 2009 KDH,SDKÚ-DS
Ilava Rastislav Čepák 2007 ĽS-HZDS,SMER-SD
Myjava Pavel Halabrín 1975 Nezávislý kandidát
Myjava Henrich Gašparík 1344 ĽS-HZDS,SMER-SD
Nové Mesto nad Váhom Jozef Trstenský 3021 ĽS-HZDS,SMER-SD
Nové Mesto nad Váhom Anna Halinárová 2575 ĽS-HZDS,SMER-SD
Nové Mesto nad Váhom Dušan Bublavý 2430 ĽS-HZDS,SMER-SD
Nové Mesto nad Váhom Juraj Gavač 1850 KDH,SDKÚ-DS
Nové Mesto nad Váhom Noman Ehsan 1689 ĽS-HZDS,SMER-SD
Partizánske Jozef Božik 3818 ĽS-HZDS,SMER-SD
Partizánske Iveta Randziaková 2959 ĽS-HZDS,SMER-SD
Partizánske Slavka Súlovská 2172 KDH,SDKÚ-DS
Partizánske Mária Janíková 2090 ĽS-HZDS,SMER-SD
Považská Bystrica Karol Janas 2160 ĽS-HZDS,SMER-SD
Považská Bystrica Táňa Kňažková 1924 Nezávislý kandidát
Považská Bystrica Viera Zboranová 1754 Nezávislý kandidát
Považská Bystrica Pavol Jurčík 1491 Nezávislý kandidát
Považská Bystrica Miroslav Adame 1479 Nezávislý kandidát
Prievidza Katarína Macháčková 5258 Nezávislý kandidát
Prievidza Ján Cipov 4613 ĽS-HZDS,SMER-SD
Prievidza Štefan Gaman 4208 ĽS-HZDS,SMER-SD
Prievidza Vojtech Čičmanec 3954 ĽS-HZDS,SMER-SD
Prievidza Jozef Stopka 3656 ĽS-HZDS,SMER-SD
Prievidza František Tám 3621 ĽS-HZDS,SMER-SD
Prievidza Ladislav Gerlich 3480 Nezávislý kandidát
Prievidza Štefan Mjartan 3472 ĽS-HZDS,SMER-SD
Prievidza Eleonóra Porubcová 3431 KDH,SDKÚ-DS
Prievidza Milan Dérer 3387 KDH,SDKÚ-DS
Púchov Miloš Pagáč 2345 ĽS-HZDS,SMER-SD
Púchov Milan Panáček 2132 ĽS-HZDS,SMER-SD
Púchov Ľuboš Savara 2072 ĽS-HZDS,SMER-SD
Trenčín Marián Kvasnička 4711 KDH,SDKÚ-DS
Trenčín Milan Berec 4408 ĽS-HZDS,SMER-SD
Trenčín Ján Kanaba 4392 ĽS-HZDS,SMER-SD
Trenčín Jozef Habánik 3972 ĽS-HZDS,SMER-SD
Trenčín Anna Vitteková 3955 ĽS-HZDS,SMER-SD
Trenčín Ladislav Pavlík 3694 ĽS-HZDS,SMER-SD
Trenčín Ján Krátky 3207 KDH,SDKÚ-DS
Trenčín Pavol Krištof 3182 ĽS-HZDS,SMER-SD

Žilinský župný parlament - zostava:

Obvod Meno počet hlasov kandidoval za
Bytča Miroslav Minárčik 1324 Nezávislý kandidát
Bytča Peter Weber 1274 KDH,OKS,SDKÚ-DS
Čadca Ján Podmanický 6530 HZDS-ĽS,SMER-SD
Čadca Anna Belousovová 4467 SNS
Čadca Jozef Grapa 3674 HZD,SF,SZS
Čadca Jozef Vražel 3650 HZDS-ĽS,SMER-SD
Čadca Milan Gura 3405 KDH,OKS,SDKÚ-DS
Čadca Jozef Kanaba 3222 HZDS-ĽS,SMER-SD
Čadca Andrea Šimurdová 2652 HZDS-ĽS,SMER-SD
Čadca Marián Masnica 2494 HZDS-ĽS,SMER-SD
Dolný Kubín Ivan Budiak 2827 Nezávislý kandidát
Dolný Kubín Ján Neznámy 2031 HZDS-ĽS,SMER-SD
Dolný Kubín Metod Kulich 1359 Nezávislý kandidát
Kysucké Nové Mesto Jana Svrčková 1844 Nezávislý kandidát
Kysucké Nové Mesto Dušan Mičian 1825 Nezávislý kandidát
Kysucké Nové Mesto Vladimír Macášek 1667 HZDS-ĽS,SMER-SD
Liptovský Mikuláš Ján Blcháč 5557 HZDS-ĽS,SMER-SD
Liptovský Mikuláš Alexander Slafkovský 4700 KDH,OKS,SDKÚ-DS
Liptovský Mikuláš Branislav Tréger 3356 Nezávislý kandidát
Liptovský Mikuláš Jozef Repaský 2984 KDH,OKS,SDKÚ-DS
Liptovský Mikuláš Ladislav Andreanský 2895 HZDS-ĽS,SMER-SD
Liptovský Mikuláš Marian Vojtík 2443 HZDS-ĽS,SMER-SD
Martin František Výrostko 3747 Nezávislý kandidát
Martin Peter Vons 3715 Nezávislý kandidát
Martin Zdeno Kozák 3381 HZDS-ĽS,SMER-SD
Martin Katarína Adamicová 3245 KDH,OKS,SDKÚ-DS
Martin Alexander Lilge 3032 HZDS-ĽS,SMER-SD
Martin Jozef Országh 2791 HZDS-ĽS,SMER-SD
Martin Imrich Žigo 2414 KDH,OKS,SDKÚ-DS
Martin Miroslav Mazúr 2296 Nezávislý kandidát
Námestovo Jozef Straka 3013 KDH,OKS,SDKÚ-DS
Námestovo Ján Škombár 2671 KDH,OKS,SDKÚ-DS
Námestovo Milan Vrábeľ 2494 Nezávislý kandidát
Námestovo Viera Mazúrová 2310 HZDS-ĽS,SMER-SD
Námestovo František Poleta 2094 Nezávislý kandidát
Ružomberok Stanislav Bella 3602 KDH,OKS,SDKÚ-DS
Ružomberok Michal Slašťan 3563 KDH,OKS,SDKÚ-DS
Ružomberok Peter Caban 2526 KDH,OKS,SDKÚ-DS
Ružomberok Dušan Lauko 2503 SNS
Ružomberok Milan Frič 2043 SNS
Turčianske Teplice Milan Litva 1627 HZDS-ĽS,SMER-SD
Tvrdošín Vojtech Koleják 3785 KDH,OKS,SDKÚ-DS
Tvrdošín Rudolf Piták 1972 HZDS-ĽS,SMER-SD
Tvrdošín Ivan Šaško 1766 SNS
Žilina Juraj Popluhár 6281 HZDS-ĽS,SMER-SD
Žilina Igor Choma 6195 HZDS-ĽS,SMER-SD
Žilina Ľubomír Bažík 5971 KDH,OKS,SDKÚ-DS
Žilina Pavel Pavlásek 5419 KDH,OKS,SDKÚ-DS
Žilina Andrej Sočuvka 4930 KDH,OKS,SDKÚ-DS
Žilina Štefan Zelník 4784 SNS
Žilina Ivan Chaban 4475 KDH,OKS,SDKÚ-DS
Žilina Robert Ficek 4316 HZDS-ĽS,SMER-SD
Žilina Mária Gašicová 4166 KDH,OKS,SDKÚ-DS
Žilina Peter Dobeš 4103 KDH,OKS,SDKÚ-DS
Žilina Ján Slota 4043 SNS
Žilina Branislav Bačík 3813 HZDS-ĽS,SMER-SD
Žilina Jozef Štrba 3787 HZDS-ĽS,SMER-SD

Trnavský župný parlament - zostava:

Obvod Meno počet hlasov kandidoval za
Dunajská Streda Zoltán Hájos 8207 SMK
Dunajská Streda Pál Keszegh 7226 SMK
Dunajská Streda László Bacsó 7061 SMK
Dunajská Streda József Kvarda 6990 SMK
Dunajská Streda Iván Fenes 6721 SMK
Dunajská Streda Ágnes Óváry 6053 SMK
Dunajská Streda Attila Lázok 5680 SMK
Dunajská Streda Dénes Miklós 5637 SMK
Galanta József Berényi 5073 SMK
Galanta László Biró 4207 SMK
Galanta Vladimír Vranovič 3994 HZD, ĽS-HZDS, SNS, SMER-SD
Galanta László Pék 3860 SMK
Galanta Gábor Gál 3799 MOST - HÍD
Galanta Ľuboš Šúry 3724 HZD, ĽS-HZDS, SNS, SMER-SD
Galanta Slávka Kramárová 3604 HZD, ĽS-HZDS, SNS, SMER-SD
Hlohovec Milan Domaracký 2758 Nezávislý kandidát
Hlohovec Peter Dvoran 2403 KDH, SDKÚ-DS
Hlohovec Ján Dlhopolček 1919 HZD, ĽS-HZDS, SNS, SMER-SD
Piešťany Remo Cicutto 2804 Nezávislý kandidát
Piešťany Ivan Borovský 2137 HZD, ĽS-HZDS, SNS, SMER-SD
Piešťany Katarína Cibulková 2130 KDH, SDKÚ-DS
Piešťany Peter Ottinger 1804 KDH, SDKÚ-DS
Piešťany Jozef Bolješik 1671 KDH, SDKÚ-DS
Senica Ľubomír Parízek 2561 Nezávislý kandidát
Senica Radovan Prstek 1902 HZD, ĽS-HZDS, SNS, SMER-SD
Senica Štefan Mikula 1841 KDH, SDKÚ-DS
Senica Ferdinand Beňa 1760 Nezávislý kandidát
Senica Jozef Hladík 1677 KDH, SDKÚ-DS
Skalica Stanislav Chovanec 4247 Nezávislý kandidát
Skalica Zdenko Čambal 4097 NOVÁ DEMOKRACIA
Skalica Jozef Hazlinger 2729 Nezávislý kandidát
Trnava Gabriel Pavelek 8349 KDH, SDKÚ-DS
Trnava Štefan Bošnák 7053 KDH, SDKÚ-DS
Trnava Eva Zatková 5321 HZD, ĽS-HZDS, SNS, SMER-SD
Trnava Vladimír Butko 5218 KDH, SDKÚ-DS
Trnava Ľubomír Antal 5019 HZD, ĽS-HZDS, SNS, SMER-SD
Trnava Štefan Krištofík 4996 HZD, ĽS-HZDS, SNS, SMER-SD
Trnava Bohumil Chmelík 4872 KDH, SDKÚ-DS
Trnava Augustín Hambálek 4496 HZD, ĽS-HZDS, SNS, SMER-SD
Trnava Jozef Klokner 4286 KDH, SDKÚ-DS

Prešovský župný parlament - zostava:

Obvod Meno počet hlasov kandidoval za
Bardejov Boris Hanuščak 5579 ĽS-HZDS,SMER-SD
Bardejov Pavol Tarcala 4172 KDH,SDKÚ-DS
Bardejov Andrej Havrilla 3888 ĽS-HZDS,SMER-SD
Bardejov Pavol Ceľuch 3677 Nezávislý kandidát
Bardejov Ján Paľa 3458 KDH,SDKÚ-DS
Bardejov Jozef Halecký 3352 ĽS-HZDS,SMER-SD
Humenné Jana Vaľová 4450 ĽS-HZDS,SMER-SD
Humenné Ján Ferko 3257 ĽS-HZDS,SMER-SD
Humenné Vladimír Kostilník 3257 Nezávislý kandidát
Humenné Ivan Hopta 2551 ÚSVIT
Humenné Tibor Focko 2491 ĽS-HZDS,SMER-SD
Kežmarok Štefan Bieľak 2790 ĽS-HZDS,SMER-SD
Kežmarok Cyril Václav 2134 KDH,SDKÚ-DS
Kežmarok Pavol Slovík 2064 LIGA, občiansko-liberálna strana, NOVÁ DEMOKRACIA, Slobodné Fórum, Strana zelených
Kežmarok Jozef Harabin 2025 ĽS-HZDS,SMER-SD
Kežmarok Miroslav Perignáth 1908 KDH,SDKÚ-DS
Levoča Vladimír Ledecký 1620 ĽS-HZDS,SMER-SD
Levoča Miroslav Čurilla 1477 KDH,SDKÚ-DS
Levoča Milan Majerský 1360 KDH,SDKÚ-DS
Medzilaborce Ivan Solej 1940 Nezávislý kandidát
Poprad Anton Danko 4318 ĽS-HZDS,SMER-SD
Poprad Milan Baran 4029 KDH,SDKÚ-DS
Poprad Michal Sýkora 3180 Nezávislý kandidát
Poprad Jozef Mezovský 3065 KDH,SDKÚ-DS
Poprad Stanislav Kubaský 2831 KDH,SDKÚ-DS
Poprad Štefan Kubík 2617 KDH,SDKÚ-DS
Poprad Alžbeta Havrančíková 2580 ĽS-HZDS,SMER-SD
Poprad Rudolf Abrahám 2442 ĽS-HZDS,SMER-SD
Prešov Stanislav Kahanec 6441 KDH,SDKÚ-DS
Prešov Štefan Kužma 6137 KDH,SDKÚ-DS
Prešov Juraj Hurný 5447 KDH,SDKÚ-DS
Prešov Emil Chlapeček 5265 ĽS-HZDS,SMER-SD
Prešov Jozef Kičura 5228 ĽS-HZDS,SMER-SD
Prešov Mikuláš Komanický 5121 ĽS-HZDS,SMER-SD
Prešov Mária Čížiková 5069 KDH,SDKÚ-DS
Prešov Anton Gašpár 5060 KDH,SDKÚ-DS
Prešov Róbert Oros 4894 KDH,SDKÚ-DS
Prešov Zdenko Velecký 4741 KDH,SDKÚ-DS
Prešov Andrea Turčanová 4671 KDH,SDKÚ-DS
Prešov Miroslav Benko 4632 ĽS-HZDS,SMER-SD
Sabinov Peter Molčan 2687 ĽS-HZDS,SMER-SD
Sabinov Miroslav Čekan 2679 ĽS-HZDS,SMER-SD
Sabinov Eduard Vokál 2510 KDH,SDKÚ-DS
Sabinov Milan Gaľa 2366 KDH,SDKÚ-DS
Snina Nadežda Sirková 2297 ĽS-HZDS,SMER-SD
Snina Jozef Savka 1818 HZD
Snina Jaroslav Regec 1735 KDH,SDKÚ-DS
Stará Ľubovňa Peter Bizovský 3408 ĽS-HZDS,SMER-SD
Stará Ľubovňa Peter Sokol 3134 ĽS-HZDS,SMER-SD
Stará Ľubovňa Anna Aftanasová 2839 Nezávislý kandidát
Stará Ľubovňa František Orlovský 2404 KDH,SDKÚ-DS
Stropkov Peter Obrimčák 1638 ĽS-HZDS,SMER-SD
Stropkov Milan Bzdil 1289 Nezávislý kandidát
Svidník Ján Holodňák 2517 KDH,SDKÚ-DS
Svidník Milan Cocuľa 2303 ĽS-HZDS,SMER-SD
Svidník Peter Pilip 1857 LIGA, občiansko-liberálna strana, NOVÁ DEMOKRACIA, Slobodné Fórum, Strana zelených
Vranov nad Topľou Ján Ragan 4916 ĽS-HZDS,SMER-SD
Vranov nad Topľou Marek Fedor 3437 KDH,SDKÚ-DS
Vranov nad Topľou Juraj Kuročka 3126 ĽS-HZDS,SMER-SD
Vranov nad Topľou Tomáš Lešo 3100 ĽS-HZDS,SMER-SD
Vranov nad Topľou Marek Molčan 2531 KDH,SDKÚ-DS
Vranov nad Topľou Miroslav Daňo 2491 Strana rómskej koalície

Najčítanejšie na SME Domov


Inzercia - Tlačové správy


  1. Táto dvojica stojí za zrodom slovenského internetu. Ako začínal?
  2. 14 tipov na exotickú dovolenku, ktorú si môžete dovoliť (aj vy)
  3. Štatutári, máte už prístup k elektronickej schránke?
  4. Zabudnite na nové a neekologické PC. Je tu Refurbished!
  5. Volkswagen Arteon je výkladná skriňa technológií
  6. Yeme chce byť výnimočný obchod aj vďaka výnimočným zamestnancom
  7. Lepšie bývať na vidieku, alebo v meste? Hľadali sme výhody
  8. Poznáte pôvod slovenských slov? Otestujte sa
  9. Plavba po Karibiku na luxusnej lodi
  10. Hyundai H350 je dokonale spoľahlivým partnerom pre biznis
  1. Táto dvojica stojí za zrodom slovenského internetu. Ako začínal?
  2. Aj vy môžete mať pekný trávnik, poradí vám expert
  3. Výrobky, ktoré chutia a voňajú ako z domácej zabíjačky
  4. 14 tipov na exotickú dovolenku, ktorú si môžete dovoliť (aj vy)
  5. Profesionálne sa predaj nehnuteľností dá robiť jedine exkluzívne
  6. HÝBSA Slovensko odštartovalo turné po Slovensku. Buďte pri tom!
  7. Každý štvrtý 70-tnik na Slovensku má cukrovku, pribúdajú mladší
  8. 5 hviezdičkové apartmány priamo na pobreží - Dubrovník
  9. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií
  10. Štatutári, máte už prístup k elektronickej schránke?
  1. Poznáte pôvod slovenských slov? Otestujte sa 16 075
  2. Lepšie bývať na vidieku, alebo v meste? Hľadali sme výhody 11 036
  3. 14 tipov na exotickú dovolenku, ktorú si môžete dovoliť (aj vy) 8 437
  4. Volkswagen Arteon je výkladná skriňa technológií 6 823
  5. Čím všetkým som si prešla, aby som sa naučila po anglicky 6 367
  6. Yeme chce byť výnimočný obchod aj vďaka výnimočným zamestnancom 6 186
  7. Plavba po Karibiku na luxusnej lodi 5 822
  8. Zabudnite na nové a neekologické PC. Je tu Refurbished! 5 003
  9. Hyundai H350 je dokonale spoľahlivým partnerom pre biznis 4 664
  10. Študenti majú na získanie 30 € ešte 20 dní 3 725

Hlavné správy zo Sme.sk

DOMOV

Kotlebovcom po zrušení môžu siahnuť na majetok, pozrite sa na aký

Kotlebovcom sa po vstupe do banskobystrickej župy začalo dariť, kupovali autá aj domy.

SVET

Rakúska štátna tajomníčka: Teraz útočia na webe, zajtra v uliciach

Rakúsko pripravuje zákony o nenávistných prejavoch.

KOMENTÁRE

Netreba vedieť, čo je Kajínek. Z väznice vykročila celebrita (Schutzov týždeň)

Proti „ideám“ Sme rodina je šuvix aj nový „sociálny balík“ Smer-SNS-HíD.

Neprehliadnite tiež

Kotlebovcom po zrušení môžu siahnuť na majetok, pozrite sa na aký

Kotlebovcom sa po vstupe do banskobystrickej župy začalo dariť, kupovali autá aj domy.

Slováci by si radi zachovali pozíciu medzi Západom a Východom

V krajinách strednej a východnej Európy podpora NATO zaostáva za podporou pre EÚ.

Cirkev o podpore Kotlebu: takto sa kňazi nesmú správať

Konferencia biskupov Slovenska síce kritizuje verejnú podporu kňazov Kotlebovej strane, nehovorí o škodlivosti jej ideológie.

Slovensko má po 35 rokoch druhé národné plemeno oviec - slovenskú dojnú ovcu

Vyšľachtená je z pôvodných slovenských plemien a špecializovaných dojných plemien.