BRATISLAVA. Predseda SMK Pál Csáky oznámil to, že on ani nikto z SMK nepríde už dávnejšie. SMK odmieta byť v debate, kde je zástupca SNS. Predseda SNS Ján Slota aj predseda SaS Richard Sulík však účasť potvrdili a napriek tomu neprišli.
"Som rada, že vám pán predseda chýba, ale strana rozhodla, kto ide do relácie. Dnes to budete musieť vydržať so mnou," vysvetlila podpredsedníčka SNS Anna Belousovová.
Namiesto Sulíka zase prišiel bývalý moderátor Markízy Daniel Krajcer. To, že Sulík neprišiel zdôvodnil podobne ako Belousovová, v strane sa tak rozhodli. "Som jeden z volebných lídrov, v kampani som intenzívne komunikoval s ľuďmi práve ja,"povedal Krajcer. Zajtra by mala byť debata s Robertom Ficom, Ivetou Radičovou, Vladimírom Mečiarom a Jánom Figeľom.

Beata
Balogová
