Kompletné výsledky volieb starostov a primátorov (obce od A po L)

Zoznam všetkých starostov a primátorov zvolených 27. novembra 2010 v komunálnych voľbách, volebná účasť a strany a koalície, ktoré ich podporovali.

(Zdroj: SME - TIBOR SOMOGYI)

Zoznam všetkých starostov a primátorov zvolených 27. novembra 2010 v komunálnych voľbách, volebná účasť a strany a koalície, ktoré ich podporovali.

Obce od A - L. Obce od M po Ž nájdete v tomto texte.

Zdroj: Štatistický úrad SR

Obec Volebná účasť Víťaz Koalícia/strana

Ábelová 80,89 Viliam Kőrösi MOST - HÍD
Abovce 79,62 Irena Hanobiková SMK-MKP
Abrahám 66,99 Igor Németh SMER
Abrahámovce 70,54 Juraj Remeta ĽS-HZDS
Abrahámovce 74,61 Miloš Pitko SDKÚ-DS
Abramová 60,52 Milan Černák SMER
Abranovce 55,66 František Štofko ĽS-HZDS
Adamovské Kochanovce 74,24 Michal Križan SaS
Adidovce 58,46 Milan Koromház SMER
Alekšince 53,02 Igor Miškolci NEKA
Andovce 71,83 Mária Czuczor SMK-MKP
Andrejová 66,54 Milana Gerženiová SDKÚ-DS
Ardanovce 70,43 Ľubomíra Ondrejková SMER
Ardovo 79,25 Daniel Fábián NEKA
Arnutovce 61,82 Jaroslav Gazdura KDH,SDKÚ-DS


Báb 56,9 Peter Nemeček ĽS-HZDS
Babie 77,38 Dušan Dzurko SMER
Babín 75,99 Peter Laťák SaS,KDH,SDKÚ-DS
Babiná 62,65 Jana Gregušová SMER
Babindol 71,69 Peter Ďurica MOST - HÍD
Babinec 62,29 Jaroslav Benda SMER
Bacúch 65,43 František Kán NEKA
Bacúrov 74,16 Katarína Zlámalová SMER,ĽS-HZDS
Báč 79,09 Helena Vonyiková NEKA
Bačka 78,65 Ladislav Kosztyu NEKA
Bačkov 84,73 Ján Kukuruc SMER
Bačkovík 53,09 Ľuboš Zuskár SDKÚ-DS
Baďan 64,88 Ľubica Kuková SMER,ĽS-HZDS,SNS
Bádice 76,31 Darina Čelináková SMER
Badín 35,06 Stanislav Moravčík SMER,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS
Báhoň 61,17 Ivan Patoprstý KDH
Bajany 57,64 František Genco SDKÚ-DS,MOST - HÍD,KDH
Bajč 61,37 Oto Virág NEKA
Bajerov 52,19 Vladimír Mrúz SMER
Bajerovce 80,16 Michal Sekerák SDKÚ-DS
Bajka 60,7 Ida Viglašová SMER
Bajtava 88,58
Baka 85,97 Alžbeta Csíziková NEKA
Baláže 66,47 Jozef Chaban NEKA
Baldovce 40,55 Vladimír Chovanec HZD
Balog nad Ipľom 76,64 Ľudovít Cseri SMK-MKP,MOST - HÍD
Baloň 78,92 Frigyes Matus SMK-MKP
Baňa 51,67 František Šlang SMER
Banka 49,69 Jaroslav Janeček SMER
Bánov 61,43 Helena Juríková SMER
Bánovce nad Bebravou 44,62 Marián Chovanec NEKA
Bánovce nad Ondavou 40,06 Ľudmila Ďurčáková SMER
Banská Belá 60,24 Branislav Babirád NEKA
Banská Bystrica 38,95 Peter Gogola NEKA
Banská Štiavnica 52,36 Nadežda Babiaková SMER,ĽS-HZDS,SNS
Banské 77,05 Štefan Petruň KDH
Banský Studenec 67,12 Mária Kašiarová NEKA
Bara 85,87 Albert Csizmadia SMK-MKP
Barca 85,33 Richard Szajkó SRK
Bardejov 46,39 Boris Hanuščak SMER,ĽS-HZDS,SNS,HZD,KSS,ZRS,ÚSVIT
Bardoňovo 71,67 Tibor Černák SMK-MKP
Bartošova Lehôtka 79,27 Ľubomír Bielik SNS
Bartošovce 71,11 Štefan Šinaľ SMER
Baška 41,31 Ján Serbin NEKA
Baškovce 89,67 František Bazar SNS,SMER,ĽS-HZDS
Baškovce 85,84 Boleslav Lešo SMER
Bašovce 73,83 Ľubomír Dekan NEKA
Batizovce 60,44 Ivan Čičmanec SDĽ
Bátka 77,38 Zoltán Mács SMK-MKP
Bátorová 72,24 Daniela Lichvárová SMER,ĽS-HZDS,HZD
Bátorove Kosihy 71,17 Jozef Sipos NEKA
Bátovce 70,66 Jaroslav Kurej NEKA
Beckov 73,23 Karol Pavlovič SDKÚ-DS,KDH,SaS
Beharovce 58,91 Igor Polomský SDKÚ-DS
Becherov 71,23 Jozef Gmiterko MOST - HÍD
Belá 58,78 Michal Varga NEKA
Belá 71,35 Matúš Krajči NEKA
Belá - Dulice 67,59 Anna Badínová NEKA
Belá nad Cirochou 52,33 Ján Vajda SDKÚ-DS,KDH
Beladice 68 Miroslav Lisý NEKA
Belejovce 44,44 Ján Marko SMER
Belín 78,19 Štefan Šimko KDH
Belina 73,21 István Csaba MOST - HÍD
Belince 69,73 Ľubomír Varga ĽS-HZDS,SDKÚ-DS
Bellova Ves 82,01 Anna Baloghová NEKA
Beloveža 74,55 Jozef Semanišin NEKA
Beluj 82,56 Slávka Cibulová KDH,SDKÚ-DS,SaS,MOST - HÍD
Beluša 53,33 Ján Prekop SMER,SDKÚ-DS,KDH,SNS,ĽS-HZDS
Belža 80,96 Andrea Prekopová SMER
Beňadiková 53,88 Ján Martinovič NEKA
Beňadikovce 81,38 Ladislav Džogan SMER,ĽS-HZDS
Beňadovo 84,86 Mária Ondreková KDH
Beňatina 79,31 Štefan Minčák NEKA
Beniakovce 67,5 Miroslav Halás SDKÚ-DS
Benice 52,85 Milan Remšík SMER,ĽS-HZDS
Benkovce 69,43 Jozef Lancoš ZRS
Beňuš 59,24 Martin Gonda NEKA
Bernolákovo 48,74 Ľubomír Poór NEKA
Bertotovce 79,07 František Marinica ĽS-HZDS,SMER
Beša 74,62 Miroslav Černák SMK-MKP
Beša 87,79 Alexander Kalán NEKA
Bešeňov 70,03 Gabriel Timoranský NEKA
Bešeňová 82,31 Martin Baran NEKA
Betlanovce 57,54 Beata Kopčáková SDKÚ-DS,KDH
Betliar 64,35 Július Farkašovský SMER
Bežovce 66,3 Tomáš Tkáč SNS
Bidovce 66,8 Viliam Bačo SMER,MOST - HÍD
Biel 69,27 František Czető MOST - HÍD,SMK-MKP
Bielovce 53,92 Irena Skladanová NEKA
Biely Kostol 52,86 Jozef Adámek NEKA
Bijacovce 80,67 Ján Pivovarniček SDKÚ-DS
Bílkove Humence 59,55 Rastislav Nemečkay NEKA
Bíňa 68,4 Eva Čákváriová NEKA
Bíňovce 68,97 Mária Cádrová NEKA
Biskupice 44,51 Alexander Bacskai SMK-MKP
Biskupová 72,25 Stanislav Knížat NEKA
Bitarová 65,38 František Drdák NEKA
Blahová 79,08 Nataša Rajcsányiová SDKÚ-DS,SaS,KDH
Blatná na Ostrove 71,58 Terézia Földváryová NEKA
Blatná Polianka 71,22 Michal Kontra SMER
Blatné 61,59 Katarína Takáčová NEKA
Blatné Remety 70,99 Vladimír Sliško SRK
Blatné Revištia 54,64 Gabriel Seman SMER
Blatnica 73,69 Ivica Súkeníková NEKA
Blažice 35,67 Juraj Gmitro SDKÚ-DS,KDH
Blažovce 66,66 Dušan Lukáč NEKA
Blesovce 79,05 Zdeněk Michalec SMER
Blhovce 66,44 Juraj Csörnök SMK-MKP
Bobot 77,16 Ľubomír Tunega NEKA
Bobrov 47,13 Anton Grobarčík SMER,ĽS-HZDS
Bobrovček 45,75
Bobrovec 61,57 Ladislav Sedlák KDH,SDKÚ-DS
Bobrovník 80,35 Ivan Ivanovský SMER
Bočiar 62,35 Elena Szabóová NEKA
Bodíky 88,88 Robert Soós SMK-MKP
Bodiná 79,63 František Boško ĽS-HZDS
Bodorová 38,46 Ján Fábry SMER
Bodovce 74,68 František Jusko SDKÚ-DS
Bodružal 86,27 Dušan Zelizňák SMER
Bodza 69,42 Vojtech Antal NEKA
Bodzianske Lúky 79,31 Monika Aradi SMK-MKP
Bogliarka 77,67 Jozef Pavličko SMER
Bohdanovce 65,29 Marta Gamrátová SMER
Bohdanovce nad Trnavou 71,45 Miroslav Sučák NEKA
Boheľov 83,33 Mária Kázmérová SMK-MKP
Bohunice 75,6 Vladimíra Rišková NEKA
Bohunice 62,79 Peter Hajdúch NEKA
Bohúňovo 80,45 Ágnes Takács SMK-MKP
Bojná 69,55 Jozef Vančo SMER
Bojnice 59,23 František Tám SMER
Bojničky 58,6 Jaroslav Gubáň NEKA
Boľ 73,8 Ladislav Illés NEKA
Boldog 77,57 Alojz Časný NEKA
Boleráz 53,78 Pavol Mackovčín NEKA
Bolešov 71,52 Martin Rác SZ
Boliarov 56,06 František Hlavatý SMER
Boľkovce 69,13 Margita Sedliaková SMER
Borcová 90,21 Marcela Pavlásková SaS
Borčany 75,39 Jozef Asverus SMER
Borčice 64,35 Anton Fabuš SMER
Borinka 75,27 Milan Maxian NEKA
Borová 73,91 Florián Mišík NEKA
Borovce 65,06 Ivan Šiška NEKA
Borský Mikuláš 51,68 Vladimír Bízek KDH,SDKÚ-DS
Borský Svätý Jur 59,88 Anna Kratochvílová NEKA
Borša 69,08 Mária Kováčová SMER,MOST - HÍD
Bory 72,32 Ladislav Szúdy NEKA
Bošáca 73,39 Daniel Juráček NEKA
Bošany 44,4 Pavel Štros NEKA
Boťany 74,26 Dionýz Szabó SMK-MKP
Bottovo 85,2 Andrea Baláková NEKA
Bôrka 82,25 Vojtech Ičo SMK-MKP
Bracovce 61,73 Vladimír Dóci SMER
Branč 56,3 Eduard Gulka SMER
Branovo 70,5 Vladimír Demo SMER
Bratislava - Čunovo 71,73 Gabriela Ferenčáková NEKA
Bratislava - Devín 61,84 Ľubica Kolková SDKÚ-DS,SaS,KDH,OKS
Bratislava - Devínska Nová Ves 36,87 Milan Jambor SDKÚ-DS,SaS
Bratislava - Dúbravka 32,76 Ján Sandtner NEKA
Bratislava - Jarovce 66,85 Pavel Škodler NEKA
Bratislava - Karlova Ves 36,55 Iveta Hanulíková SMER
Bratislava - Lamač 47,13 Peter Šramko SDKÚ-DS,KDH,MOST - HÍD,OKS
Bratislava - Nové Mesto 35,31 Rudolf Kusý NEKA
Bratislava - Petržalka 27,37 Vladimír Bajan NEKA
Bratislava - Podunajské Biskupice 30,86 Alžbeta Ožvaldová SDKÚ-DS,KDH,MOST - HÍD,SMK-MKP,SaS,OK,SMER
Bratislava - Rača 40,1 Peter Pilinský SZ
Bratislava - Rusovce 59,78 Dušan Antoš SDKÚ-DS,MOST - HÍD,KDH
Bratislava - Ružinov 32,21 Dušan Pekár SDKÚ-DS,SaS,KDH,MOST - HÍD,OKS
Bratislava - Staré Mesto 38,31 Tatiana Rosová SDKÚ-DS,SaS,KDH,OKS
Bratislava - Vajnory 52,96 Ján Mrva SDKÚ-DS
Bratislava - Vrakuňa 27,65 Ľudmila Lacková NEKA
Bratislava - Záhorská Bystrica 58,36 Jozef Krúpa SDKÚ-DS,SaS,MOST - HÍD
Bratislava hl. m. SR 33,57 Milan Ftáčnik NEKA
Braväcovo 68,15
Brdárka 70 Jaroslav Hric Jančo OKS
Brehov 68,75 Ján Balog KDH
Brehy 72,51 Juraj Tencer NEKA
Brekov 52,5 Peter Mihaľko NEKA
Brestov 50,32 Ľudmila Nováková NEKA
Brestov 53,67 Jozef Šoltés SMER
Brestov nad Laborcom 75,36 Rastislav Zubaľ NEKA
Brestovany 62,67 Jozef Gabriel NEKA
Brestovec 80,15 Peter Tóth NEKA
Brestovec 66,83 Dušan Duga NEKA
Bretejovce 53,37 Milena Birešová KDH,SDKÚ-DS
Bretka 60,13 Anna Giczeiová SMK-MKP
Breza 36,85 Ladislav Matejčík NEKA
Brezany 71,32 Kamil Pecko SDKÚ-DS
Brezina 68,42 Magdaléna Balogová NEKA
Breziny 73,11 Ondrej Frlajs NEKA
Breznica 53,02 Slavomír Brendza SDKÚ-DS,SaS
Breznička 63,39 Milan Šuľaj SMER
Breznička 66,03 Jaroslav Verba SMER
Brezno 35,66 Jaroslav Demian SMER,SNS
Brezolupy 75,9 Jarmila Hrúzová SDKÚ-DS
Brezov 67,28 Juraj Horvat SMER
Brezová pod Bradlom 56,23 Eva Ušiaková SMER
Brezovec 66,66 Juraj Slivka SMER
Brezovica 69,79 Marián Ujmiak KDH
Brezovica 61,85 Jozef Hodoši SDKÚ-DS
Brezovička 78,11 Alena Polomská SDKÚ-DS
Brezovka 74,11 Peter Banás SDKÚ-DS
Brežany 78,9 Jaroslav Kočamba SMER
Brhlovce 81,22 Albín Kuhajda NEKA
Brieštie 49,59 Pavel Beňo SMER
Brodské 64,77 Anna Krídlová NEKA
Brodzany 74,77 Anton Zima SMER
Brunovce 73,6 Júlia Masárová NEKA
Brusnica 82,11 Tatiana Szabóová SaS
Brusník 71,6 Zuzana Mališová SMER,ĽS-HZDS
Brusno 60,67 Viera Krakovská NEKA
Brutovce 62,89 Jozef Komara KDH,SDKÚ-DS
Bruty 80,9 Alexander Hubač MOST - HÍD
Brvnište 72,22 Dagmar Mikudíková SDĽ
Brzotín 67,74 Pavol Gášpár SMK-MKP,SaS,SDKÚ-DS
Buclovany 86,31 Milan Roj NEKA
Búč 80,05 János Szigeti SMK-MKP
Bučany 63,32 Šebestian Lančarič NEKA
Budča 58,57 František Moravec ĽS-HZDS,SMER,MOST - HÍD
Budikovany 80,55 Jana Hronecová SDKÚ-DS
Budimír 71,87 Vojtech Staňo SMER
Budiná 44,54 Marian Čerpák SMER,ĽS-HZDS
Budince 75,3 Lórant Juhász NEKA
Budiš 45,97
Budkovce 61,11 Marián Uhrina SDKÚ-DS,MOST - HÍD
Budmerice 59,17 Jozef Savkuliak NEKA
Buglovce 79,2 Vincent Koňak NEKA
Buková 71,63 Miloš Herceg NEKA
Bukovce 64,02 Jaroslav Palička SMER
Bukovec 66,45 Juraj Petrov NEKA
Bukovec 51,18 Dušan Gavlas SMER
Bukovina 84,15 Pavol Debnár SMER
Bulhary 82,15 Dezider Szakó EDS
Bunetice 87,14 Peter Taiš SMER
Bunkovce 71,65 Václav Ličko SDKÚ-DS,KDH,SNS
Bušince 63,46 Zoltán Végh NEKA
Bušovce 83,4 Ľubomíra Šmáliková NEKA
Buzica 77,44 Jozef Mohňanský SMK-MKP,MOST - HÍD
Buzitka 74,82 Helena Ševčíková NEKA
Bystrá 72,37 Marian Alberty NEKA
Bystrá 86,2 Božena Korečková SMER
Bystrany 58,98 František Žiga SRK,RIS,SSS
Bystré 67,88 Ľubomír Hreha NEKA
Bystričany 59,86 Vojtech Bartoš SNS,SMER,ĽS-HZDS
Bystrička 53,87 Zdenka Maršalová NEKA
Byšta 81,61 Andrej Beľuš KDH
Bytča 55,01 Miroslav Minárčik SMER
Bzenica 73,08 Jozef Dekýš SMER
Bzenov 68,31 Helena Jurášová NEKA
Bzince pod Javorinou 63,7 Pavel Bahník SMER
Bziny 83,95 Ján Beňuš SDKÚ-DS
Bzovík 66,83 Emília Kohútová SMER,SNS,ĽS-HZDS
Bzovská Lehôtka 67,27 Jozef Pálka SMER,ĽS-HZDS
Bžany 71,09 Miroslav Fečko SMER,SNS


Cabaj - Čápor 46,76 Stanislav Gombík SNS,ĽS-HZDS
Cabov 67,44 Michal Orosi KDH
Cakov 79,08 Karol Bari SDKÚ-DS
Cejkov 46,97 Ladislav Slovjak SDKÚ-DS,KDH,ĽS-HZDS,SNS
Cernina 72,43 Helena Madzinová SMER,MOST - HÍD
Cerová 46,25 Vladimír Jánoš NEKA
Cerovo 73,75 Zdenko Ďurovkin ĽS-HZDS,SMER
Cestice 72,28 Róbert Grešo MOST - HÍD
Cífer 56,96 Maroš Sagan KDH,SDKÚ-DS
Cigeľ 77,43 Štefan Mjartan SMER
Cigeľka 73,59 Ľudovít Kravec SDKÚ-DS
Cigla 89,47 Ján Bodrucký SDKÚ-DS
Cimenná 92,42 Jozef Lagin NEKA
Cinobaňa 59,03 Jozef Melicher NEKA


Čab 46,26 Ladislav Mellen KDH
Čabalovce 78,36 Helena Zjanová NEKA
Čabiny 76,41 Milan Moroz SMER
Čabradský Vrbovok 79,22 Soňa Franková SF
Čadca 47,59 Milan Gura KDH,SDKÚ-DS,SaS
Čachtice 59,11 Anna Ištoková KDH,SMER
Čajkov 51,46 Emília Nichtová SMER
Čaka 67,83 Peter Blaškovič NEKA
Čakajovce 59,8 Milan Greguš SNS
Čakanovce 83,93 Emil Imro SDKÚ-DS
Čakanovce 71,22 Béla Gáspár NEKA
Čakany 44,85 Lívia Bugárová NEKA
Čaklov 62,78 Andrej Dragula EDS
Čalovec 44,56 Zoltán Molnár NEKA
Čamovce 79,1 Pavel Urbančok NEKA
Čaňa 55,66 Michal Rečka SMER,ĽS-HZDS,KDH,SDKÚ-DS
Čaradice 70,39 Vladislav Uličný SMER
Čáry 59,81 Martin Královič NEKA
Častá 58,98 Stanislav Jablonovský NEKA
Častkov 81,92 Štefan Juráš SDKÚ-DS
Častkovce 54,67 Dušan Bublavý SMER
Čata 66,82 Ján Varga NEKA
Čataj 63,69 Jozef Čič SMER,ĽS-HZDS,SNS,KSS
Čavoj 73,28 Ján Novotka SMER
Čebovce 72,69 Ladislav Martin HZD
Čečehov 69,41 Stanislav Mráz NEKA
Čečejovce 65,88 Július Pelegrin SDKÚ-DS
Čechy 56,73 Jozef Baranovič SMER
Čechynce 78,2 Vendelín Száraz MOST - HÍD
Čekovce 54,2 Milan Gregáň NEKA
Čeľadice 70,97 Anton Laca NEKA
Čeľadince 42,28 Milan Moravka ĽS-HZDS
Čeláre 67,41 Vojtech Ádám SDKÚ-DS,MOST - HÍD
Čelkova Lehota 74,74 Juraj Čelko NEKA
Čelovce 81,03 Ján Kožlej SMER
Čelovce 71,51 Ján Petroch ĽS-HZDS
Čeľovce 72,61 Ján Michalko ĽS-HZDS,SDKÚ-DS
Čenkovce 79,7 Jozef Karika NEKA
Čereňany 67,31 Stanislav Sluka NEKA
Čerenčany 67,56 Iveta Hulinová SMER
Čerhov 41,28 Pavol Balogh NEKA
Čerín 79,51 Pavel Kmeť ĽS-HZDS,MOST - HÍD
Čermany 81,26 Imrich Chrenko NEKA
Černík 40,02 Ľudovít Kuťka KDH,SMER
Černina 81,48 Silvia Žinčáková SNS
Černochov 65,21 Darina Šipošová NEKA
Čertižné 76,92 Alexander Kulik SMER
Červená Voda 75,91
Červeňany 50 Radoslav Palášthy SMER
Červenica 77,27 Marta Pavlinská SMER
Červenica pri Sabinove 46,73 Pavol Spodník ĽS-HZDS,SMER
Červeník 66,45 Marián Mihálik NEKA
Červený Hrádok 65,31 Bohumír Šabík KDH,SDKÚ-DS,SaS,MOST - HÍD
Červený Kameň 74,79 Jozef Bartoš KDH
Červený Kláštor 75,8 Štefan Džurný NEKA
České Brezovo 71,46 Viera Stanová NEKA
Čičarovce 63 Imrich Varga SMK-MKP
Čičava 82,98 Ladislav Kalafa KDH
Čičmany 81,81 Natália Dubnicayová SMER
Číčov 77,54 Csaba Földes SMK-MKP
Čierna 79,05 Ladislav Jámbor SMER
Čierna Lehota 52,58 Dušan Horák SNS
Čierna Lehota 78,43 Iveta Potočná SDKÚ-DS
Čierna nad Tisou 47,86 Marta Vozáriková SMER
Čierna Voda 78,91 Zuzana Csadyová MOST - HÍD
Čierne 46,86 Pavol Gomola KDH,SNS,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS
Čierne Kľačany 69,82 Milan Švec SMER
Čierne nad Topľou 79,9 Štefan Straka ÚSVIT,KSS,SDĽ,MOST - HÍD,ĽS-HZDS,SNS
Čierne Pole 74,5 Marián Sijka KDH
Čierny Balog 52,14 František Budovec NEKA
Čierny Brod 65,93 Pavel Nagy NEKA
Čierny Potok 69,06 Ondrej Hriň ĽS-HZDS
Čifáre 44,48 Július Czapala NEKA
Čiližská Radvaň 71,4 István Csikász SMK-MKP
Čimhová 78,07 Ľubomír Števuliak KDH
Čirč 76,42 Michal Didik NEKA
Číž 67,75 Zoltán Lukács NEKA
Čižatice 90,87 Franjo Houdek NEKA
Čoltovo 85,71 Ján Hubay NEKA
Čremošné 53,24 Milan Hruška ĽS-HZDS
Čučma 63,53 Alexander Szőllős NEKA
Čukalovce 78,51 Ľuboš Cima NEKA


Ďačov 71,83 Anton Cuprák KDH,SDKÚ-DS
Dačov Lom 60,17 Drahotín Zvalo SMER
Daletice 73,49 Daniel Ščavnický KDH
Danišovce 86,7 Miroslav Výrostek ĽS-HZDS,SNS,SDKÚ-DS,KDH
Ďanová 76,65 Kristína Adamišová NEKA
Ďapalovce 56,59 Ján Cmár SMER
Dargov 72,41 Štefánia Bojtimová SMER
Davidov 75,3 Jozef Vaľko NEKA
Debraď 62,37 Adriana Pappová SMK-MKP
Dedačov 44,96 Peter Pichoňský SMER
Dedina Mládeže 69,82 Gabriela Gönczölová MOST - HÍD
Dedinka 50,87 Viera Belanová SMER
Dedinky 75,95 Milan Ogurčák SNS
Dechtice 69,62 Karol Zachar SNS,SMER
Dekýš 79 Jozef Bucha SMER
Demandice 70,86 Attila Kürthy SaS
Demänovská Dolina 73,48 Jakub Vojtek NEKA
Demjata 76,56 Vladislav Bašista SMER
Detrík 56,81 Ľubica Voľanská SMER
Detva 48,69 Ján Šufliarský NEKA
Detvianska Huta 69,7 Jana Hrončeková SMER
Devičany 78,1 Monika Slížiková SNS,SMER
Devičie 77,82 Ján Baláž SMER,ĽS-HZDS
Dežerice 61,3 Ladislav Chudoba SMER
Diaková 57,89 Róbert Ivaška SMER
Diakovce 59,62 László Hajdu SMK-MKP
Diviacka Nová Ves 70,17 Ivan Kohút NEKA
Diviaky nad Nitricou 62,96 Július Duranzia SMER
Divín 64,24 Ján Koza NEKA
Divina 46,28 Emil Molko SZS
Divinka 67,7 Michal Krško SZS
Dlhá 44,83 Rudolf Braniša NEKA
Dlhá nad Kysucou 52,1 Pavol Koiš SMER,SNS,ĽS-HZDS
Dlhá nad Oravou 61,5 Ján Kamas KDH,SMER
Dlhá nad Váhom 66,49 Pavol Tóth NEKA
Dlhá Ves 73,78 Eva Kankulová NEKA
Dlhé Klčovo 33,57 Andrej Kulik NEKA
Dlhé nad Cirochou 64,94 Ján Kníž SMER
Dlhé Pole 70,76 Dana Veveričíková ĽS-HZDS,SNS,SMER
Dlhé Stráže 85,87 Vladimír Slanina SDKÚ-DS
Dlhoňa 77,77 Jaroslav Sadiv SMER,ĽS-HZDS
Dlžín 80,74 Jozef Štefanec SMER,KDH
Dobrá 78,16 Mikuláš Csoma NEKA
Dobrá Niva 60,79 Martin Krúdy SDKÚ-DS
Dobrá Voda 72,46 Marek Drobný NEKA
Dobroč 71,6 Ján Krnáč NEKA
Dobrohošť 47,15 Jozef Boráros NEKA
Dobroslava 72,72 Vladimír Šlepecký SDKÚ-DS
Dobšiná 56,61 Karol Horník SMER
Dohňany 40,66 Milan Panáček SMER
Dojč 63,18 Katarína Jankovičová NEKA
Doľany 66,15 Jozef Mruškovič NEKA
Doľany 89,18 Štefan Kamenický SDKÚ-DS,KDH
Dolinka 77,86 József Nagy SMK-MKP,MOST - HÍD
Dolná Breznica 65,44 Emil Drahuta SMER,ĽS-HZDS
Dolná Krupá 58,41 Teofil Mihalovič KDH
Dolná Lehota 63,89
Dolná Mariková 64,61 Peter Šujak NEKA
Dolná Mičiná 76,58 Anna Budajová NEKA
Dolná Poruba 57,72 Miroslav Kopčan NEKA
Dolná Seč 41,16 Eugen Čornák SaS,SDKÚ-DS
Dolná Streda 42,34 Ľuboš Šúry SMER
Dolná Strehová 51,28 Dušan Mališ SMER
Dolná Súča 70,89 Pavol Kvasnica NEKA
Dolná Tižina 72,38 Anton Ďurana KDH
Dolná Trnávka 80 Miroslav Grekčo NEKA
Dolná Ves 75,11 Milan Pračko NEKA
Dolná Ždaňa 68,8 Andrea Murgašová SMER,ĽS-HZDS
Dolné Dubové 71,32 Marek Hrčka NEKA
Dolné Kočkovce 75,61 Peter Regina ĽS-HZDS
Dolné Lefantovce 57,4 Miroslav Krajčík SMER
Dolné Lovčice 60,12 Anna Slováková SMER
Dolné Mladonice 76,41 Eduard Roganský KDH
Dolné Naštice 72,87 Marian Petreje SMER
Dolné Obdokovce 64,8 Zoltán Gyepes MOST - HÍD
Dolné Orešany 66,69 Juliana Belicová NEKA
Dolné Otrokovce 78,13 Emília Mičianová SMER
Dolné Plachtince 71,66 Jozef Ivic SDKÚ-DS,SMER
Dolné Saliby 63,89 Lajos Seres SMK-MKP
Dolné Semerovce 70,32 Vendelín Baláž NEKA
Dolné Srnie 62,7 Peter Petkov NEKA
Dolné Strháre 55,55 Miloš Beňov SMER
Dolné Trhovište 39,61 Jaroslav Mrváň SMER
Dolné Vestenice 62,63 Michal Jedinák KDH
Dolné Zahorany 67,85 Agneša Krahulcová MOST - HÍD
Dolné Zelenice 73,19 Dagmar Jakubcová NEKA
Dolný Badín 71,77 Mária Jaďuďová SMER
Dolný Bar 40,32 Oskár Bereczk SMK-MKP,MOST - HÍD
Dolný Harmanec 73,91 Alena Necpalová SMER
Dolný Hričov 64,6 Vladimír Sadloň SNS
Dolný Chotár 72,22 František Dora MOST - HÍD,SMK-MKP
Dolný Kalník 85,29 Jana Vavřinková NEKA
Dolný Kubín 32,78 Roman Matejov SDKÚ-DS,KDH,SaS
Dolný Lieskov 54,82 Jozef Kardoš ĽS-HZDS,SMER
Dolný Lopašov 61,58 Hana Madrová SMER
Dolný Ohaj 75,48 Ivan Solár KDH,SNS
Dolný Pial 68,9 Róbert Potocký SMER
Dolný Štál 66,56 Éva Csóka SMK-MKP
Dolný Vadičov 79,56 Miroslava Ondreášová NEKA
Domadice 61,95 Marian Berkeš NEKA
Domaníky 79,62 Eva Vicianová SDKÚ-DS
Domaniža 63,98 Jozef Gálik SMER,ĽS-HZDS
Domaňovce 67,87 Štefan Gonda NEKA
Donovaly 67,61 Miroslav Daňo NEKA
Drábsko 64,59 Martina Kocová NEKA
Drahňov 75,27 Tibor Jasovský NEKA
Drahovce 61,58 Juraj Klein NEKA
Dravce 63,17 Elena Bašistová SMER
Dražice 79,01 Krisztián Kovács SMK-MKP
Dražkovce 71,17 Viera Šalagová NEKA
Drážovce 59 Renáta Mrázová SMER
Drienčany 73,33 Peter Švoňava NEKA
Drienica 62,5 Igor Birčák SMER
Drienov 51,24 Jozef Petro SMER,ĽS-HZDS,KSS
Drienovec 72,14 Tibor Kočiš NEKA
Drienovo 84,7 Ivana Drígeľová SNS
Drienovská Nová Ves 62,88 Ján Brozman SDKÚ-DS
Drietoma 68,88 Jozef Kluka NEKA
Drňa 79,41 Endre Vincze MOST - HÍD
Drnava 75,33 Helena Ulbriková MOST - HÍD
Družstevná pri Hornáde 62,27 Andrej Sabol SNS
Drženice 56,78 Slavomír Baláž SMER
Držkovce 80 Mária Duszová KDH
Ďubákovo 20,25 Peter Andrássy SMER
Dubinné 77,11 Viktor Hvišč SMER
Dubnica nad Váhom 32,95 Jozef Gašparík NEKA
Dubnička 83,87 Jozef Petrek SMER
Dubník 51,51 Jozef Ostrodický NEKA
Dubno 83,2 Eugen Borbás MOST - HÍD
Dubodiel 70,16 Božena Richtárechová SMER
Dubová 64,45 Ľudovít Ružička SNS
Dubová 44,56 Miloš Vaňušaník SDKÚ-DS
Dubovany 73,35 Miroslav Michalčík NEKA
Dubovce 72,84 Dana Mikulová NEKA
Dubové 75,12 Ľubomír Lettrich ĽS-HZDS
Dubové 67,92 Anna Janovicová SMER,ĽS-HZDS
Dubovec 77,51 Annamária Gotlíbetová SMK-MKP
Dubovica 62,46 Bystrík Hudák SMER
Dúbrava 80,95 Michal Mackaľ SMER
Dúbrava 61,32 Vladimír Janičina NEKA
Dúbrava 70,37 Ondrej Hovančík NEKA
Dúbravica 79,5 Ľubomír Šesták SMER
Dúbravka 77,39 Andrej Bajužík SMER,ĽS-HZDS
Dúbravy 62,93 Ján Ľalík SDKÚ-DS
Ducové 68,05 Mária Koláriková SMER
Dudince 66,88 Štefan Pokľuda SNS,KDH,ĽS-HZDS
Dukovce 80,78 Jozef Bodnár SDKÚ-DS
Dulov 34,03 Antonia Kandaliková SMER
Dulova Ves 74,01 Ján Seman SDKÚ-DS
Dulovce 67,34 Štefan Caletka SMER
Dulovo 73,1 Katarína Balážová SDKÚ-DS
Dunajov 70,91 Milada Chlastáková NEKA
Dunajská Lužná 56,57 Štefan Jurčík NEKA
Dunajská Streda 40,66 Zoltán Hájos SMK-MKP
Dunajský Klátov 79,45 Mária Csibová MOST - HÍD
Duplín 69,07 Jozef Potoma SDKÚ-DS,SaS,KDH
Ďurčiná 71,86 Ján Čerňan SMER
Ďurďoš 67,64 Emília Marcinková SMER
Ďurďošík 76,99 Iveta Hadašová KDH
Ďurďové 40,62 Pavol Janík ĽS-HZDS
Ďurkov 69,44 Ondrej Valik NEKA
Ďurková 67,7 Ján Kuruc NEKA
Ďurkovce 83,17 Eva Egryová SMK-MKP,MOST - HÍD
Dvorany nad Nitrou 44,44 František Košecký NEKA
Dvorec 48,27 Eva Srncová SDKÚ-DS
Dvorianky 65,07 Andrej Marcin SMER
Dvorníky 59,77 Ľuboš Gubáň SNS
Dvorníky - Včeláre 76,63 Alexander Miliczky SMK-MKP
Dvory nad Žitavou 59,24 Jozef Kálazi NEKA


Egreš 75,47 Gabriela Timková SNS


Fačkov 70,86 Miroslav Mikula SMER
Falkušovce 67,3 Michal Bodnár ĽS-HZDS
Farná 68,86 Karol Vrábel SMK-MKP
Fekišovce 77,55 Miloslava Fedorová SMER
Figa 76,97 Imrich Palmont MOST - HÍD
Fijaš 86,08 Ján Vasilišin SMER
Fiľakovo 39,32 Jaromír Kaličiak ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER
Fiľakovské Kováče 56,94 Oto Agócs MOST - HÍD
Fintice 64,63 Terézia Gmitrová NEKA
Folkušová 56,89 Milan Sopóci NEKA
Forbasy 75,14 Július Vyrostek KDH,SDKÚ-DS
Frička 81,11 Vasil Hudák SMER
Fričkovce 43,97 Matej Straka SDKÚ-DS,KDH,SMER
Fričovce 74,81 Ján Mikula NEKA
Fulianka 79,13 Miroslav Leško SMER


Gabčíkovo 64,45 Iván Fenes SMK-MKP
Gaboltov 63,63 Martin Ceľuch KDH,SDKÚ-DS
Gajary 53,51 Peter Tydlitát NEKA
Galanta 38,34 Ladislav Maťašovský NEKA
Galovany 57,14 Stanislav Devečka SMER
Gáň 75,39 Denisa Ivančíková NEKA
Gánovce 51,88 Alžbeta Čekovská SDKÚ-DS,SaS,KDH
Gbeľany 66,8 Jozef Martinček SMER
Gbelce 56,92 Gabriel Mihalik NEKA
Gbely 56,81 Jozef Hazlinger NEKA
Geča 58,79 Monika Bérešová SZS
Gelnica 44,1 Anna Nemčíková KDH,ĽS-HZDS,SMER,SDKÚ-DS,SNS
Gemer 77,81 Zoltán Jankóšik MOST - HÍD
Gemerček 50,56 Zoltán Kisantal MOST - HÍD
Gemerská Hôrka 64,2 Zoltán Tömöl SMK-MKP,MOST - HÍD,ĽS-HZDS
Gemerská Panica 70,98 Milan Majoroš MOST - HÍD
Gemerská Poloma 68,86 Ján Chanas NEKA
Gemerská Ves 76,17 Monika Lévaiová NEKA
Gemerské Dechtáre 82,82 Štefan Zagyi SMK-MKP,SDKÚ-DS
Gemerské Michalovce 31,64 Jolana Óváryová MOST - HÍD
Gemerské Teplice 80,68 Laura Durančíková SMER
Gemerský Jablonec 78,83 Július Agócs SMK-MKP
Gemerský Sad 76,56 Vojtech Pataki NEKA
Geraltov 59,25 Slávka Bortňáková SMER
Gerlachov 75,03 Ondrej Ševcov NEKA
Gerlachov 50,49 Michal Ryša NEKA
Giglovce 83,21 Jozef Nedzbala ĽS-HZDS,SNS
Giraltovce 55,23 Ján Rubis SMER,ĽS-HZDS
Girovce 87,93 Jana Lešková KDH
Glabušovce 80,64 Štefan Chudý NEKA
Gočaltovo 80 Jarmila Pavlíková NEKA
Gočovo 83,8 Milan Mlynár SNS
Golianovo 71,41 Ľuboš Kolárik SMER
Gortva 71,97 Ján Melišík NEKA
Gôtovany 84,68 Pavel Droppa SMER
Granč - Petrovce 81,62 Peter Pitoňák ĽS-HZDS,SMER
Gregorova Vieska 50,92 Mária Gáfriková SMER
Gregorovce 66,29 Slavomír Verčimák NEKA
Gribov 86,07 Vladislav Zuber SMER,MOST - HÍD
Gruzovce 74,25 Monika Tkáčová SMER
Gyňov 66,8 Denisa Vargová SMER


Habovka 63,39 Ján Taraj NEKA
Habura 76,07 Mikuláš Juščík KSS,SMER
Hačava 73,71 Peter Gábor NEKA
Háj 63,82 Irena Gajdošová SMK-MKP
Háj 65,5 Jarmila Ižipová ĽS-HZDS
Hajná Nová Ves 78,35 Igor Koma NEKA
Hajnáčka 77,2 Jozef Hunyák MOST - HÍD
Hájske 78 Jozef Matušica NEKA
Hajtovka 45,94 Pavol Nosek SNS,KDH,SMER,SDKÚ-DS
Haláčovce 77,64 Ľubomír Bolfa NEKA
Halič 70,27 Vladimír Rehanek KDH,SMER,SDKÚ-DS,ĽS-HZDS
Haligovce 28,14 Milan Volček KDH,SDKÚ-DS
Haluzice 92,59 Miloš Madila ĽS-HZDS,SMER
Hamuliakovo 64,4 Jozef Schnóbl NEKA
Handlová 38,13 Rudolf Podoba SMER
Hanigovce 53,7 Alena Havrilová SMER
Haniska 63,89 Miloš Barcal NEKA
Haniska 75,14 Ján Pavuk NEKA
Hanková 90,47 Ondrej Jančík SMER
Hankovce 74,84 Ján Grega-Jakub NEKA
Hankovce 81,71 Ľudmila Veľasová KDH,SDKÚ-DS
Hanušovce nad Topľou 65 Štefan Straka SMER
Harakovce 66,66
Harhaj 73,01 Anna Uhrinová KDH,SDKÚ-DS,SaS
Harichovce 54,86 Miloš Augustiňák NEKA
Harmanec 66,22
Hatalov 67,53 Vladimír Kováč NEKA
Hatné 43,64 Iveta Žilovcová NEKA
Havaj 65,73 Stanislav Viňarský NEKA
Havka 57,57 Pavol Jabrocký NEKA
Havranec 100 Milan Ščerba MOST - HÍD
Hažín 78,57 Marianna Šimková SMER
Hažín nad Cirochou 74,12 František Bližinský SDKÚ-DS
Hažlín 58,5 František Olah SMER
Helcmanovce 64,21 Tibor Theis ĽS-HZDS,SNS
Heľpa 59,75 Jozef Fillo SDKÚ-DS
Henckovce 68,31 Viera Nemcová SNS,SMER
Henclová 74,72 Lýdia Šomšáková KDH
Hencovce 73,92 Štefan Kovaľ KDH
Hendrichovce 86,04 Ján Centko KDH
Herľany 70,25 Jana Tóthová SMER,KDH,MOST - HÍD,ĽS-HZDS
Hermanovce 71,5 Eduard Grejták NEKA
Hermanovce nad Topľou 73,72 Ján Krivák SMER
Hertník 77,49 Jozef Kapec NEKA
Hervartov 77,77 Miroslav Mackanič NEKA
Hiadeľ 63,94 Ondrej Snopko SDKÚ-DS,KDH
Hincovce 72,88 Ondrej Faith NEKA
Hladovka 68,55 Mária Kendralová KDH
Hlboké 69,84 Miloš Čobrda NEKA
Hlboké nad Váhom 80,52 Dušan Pinčík SNS
Hliník nad Hronom 63,09 Dušan Antal SMER
Hlinné 48,72 Milena Naštová Hladová KDH,SMER
Hlivištia 49,05 Jarmila Olexová SMER
Hlohovec 39,81 Peter Dvoran KDH,SDKÚ-DS,SMER
Hniezdne 58,03 Viktor Selep ĽS-HZDS
Hnilčík 47,01 Vladimír Fabian SMER,ĽS-HZDS,SNS
Hnilec 73,68 Otokár Jeremiaš KDH
Hnojné 77,65 Helena Kráľová SMER
Hnúšťa 38,82 Michal Bagačka SMER,ĽS-HZDS,SNS,KSS,KDH
Hodejov 72,5 Štefan Illéš SRK
Hodejovec 75,46 Oto Veres NEKA
Hodkovce 64,28 Mária Potočňáková SMER
Hodruša - Hámre 64,91 Jozef Uram NEKA
Hokovce 75,7 Juraj Kis SMK-MKP
Holčíkovce 79,88 Michal Flešár NEKA
Holiare 76,15 Ladislav Rácz SMK-MKP
Holice 74,2 Imrich Vajas SMK-MKP
Holíč 39,14 Zdenko Čambal ND,SMER
Holiša 71,51 Vojtech Galdík MOST - HÍD
Holumnica 57,94 Rudolf Špes KDH
Honce 79,08
Hontianska Vrbica 41,35 Karol Pilinský SDKÚ-DS
Hontianske Moravce 66,52 Rudolf Gabryš ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,KDH,SNS
Hontianske Nemce 60,48 Jozef Nemec NEKA
Hontianske Tesáre 70,14 Dana Kohútová NEKA
Hontianske Trsťany 60,37 Jozef Gálus ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SNS,SMER
Horňa 61,02 Ján Pšak NEKA
Horná Breznica 60,88 Jozef Karas KDH
Horná Kráľová 48,91 Emil Rábek NEKA
Horná Krupá 84,24 Ján Hrčka SMER
Horná Lehota 44,37 Vladimír Bušniak SMER
Horná Lehota 36,24 Jozef Mikuláš SMER
Horná Mariková 77,83 Miroslav Hamar NEKA
Horná Mičiná 67,9 Jozef Vránsky SMER
Horná Poruba 45,59 Milan Staňo SNS
Horná Potôň 69,52 Tivadar Sidó NEKA
Horná Seč 79,76 Edita Moravská SZ
Horná Streda 62,44 Ľubomír Krajňanský NEKA
Horná Strehová 55,07 Jana Kukučková SDKÚ-DS,SMER
Horná Súča 63,96 Juraj Ondračka NEKA
Horná Štubňa 50,07 Ondrej Piški NEKA
Horná Ves 61,01 Jozef Hrotek ĽS-HZDS
Horná Ves 33,79 Simona Holicová SMER
Horná Ždaňa 78,16 Alena Bugárová SMER,SDKÚ-DS
Horňany 63,74 Eva Šrámková ĽS-HZDS,SMER,SNS
Horné Dubové 42,24 Ján Hrčka NEKA
Horné Hámre 75,76 Milan Mokrý NEKA
Horné Chlebany 68,43 Jozef Ladický SMER
Horné Lefantovce 60,39 Anton Bódi NEKA
Horné Mladonice 70,92 Erika Korčoková SMER
Horné Mýto 74,4 Eduard Zalka SMK-MKP
Horné Naštice 81,32 Jozef Hedera KDH
Horné Obdokovce 64,29 Jana Martonková NEKA
Horné Orešany 56,47 Ján Kormúth SMER,KDH
Horné Otrokovce 76,47 Eva Kukučková SNS
Horné Plachtince 79,31 Ladislav Nozdrovický NEKA
Horné Pršany 72,47 Anna Miartušová SMER,KSS
Horné Saliby 53,01 Pavol Dobosy MOST - HÍD
Horné Semerovce 73,92 Tomáš Pásztor NEKA
Horné Srnie 64,24 Jozef Húserka SNS
Horné Strháre 69,34 Juraj Pastorok SDKÚ-DS
Horné Štitáre 68,93 Martin Fulka NEKA
Horné Trhovište 71,6 Tibor Veľký SNS
Horné Turovce 73,72 Tomáš Sztyahula NEKA
Horné Vestenice 55,38 Pavol Foltán NEKA
Horné Zahorany 77,58 Zuzana Vysokaiová SDKÚ-DS
Horné Zelenice 58,55 Viera Darivčaková SaS
Horný Badín 79,02 Mária Hnilicová ĽS-HZDS,SDKÚ-DS
Horný Bar 63,86 Štefan Bodó NEKA
Horný Hričov 50,46 Jozef Trizuljak NEKA
Horný Kalník 69,76 Stanislav Rohoň NEKA
Horný Lieskov 73,66 Andrej Torda NEKA
Horný Pial 73,33 Ľudovít Húdik NEKA
Horný Tisovník 76,71 Ján Kľuka ĽS-HZDS,SMER
Horný Vadičov 75,65 Vladimír Káčerík NEKA
Horovce 73,63 Vladimír Decha ĽS-HZDS,SMER
Horovce 67,44 František Veliký SMER
Hoste 79,26 Ľuboš Karel ND
Hostice 84,98 František Rácz SDKÚ-DS,SMK-MKP,RIS
Hostie 73,81 Peter Štepianský NEKA
Hostišovce 65,56 Viera Sakálová KSS
Hosťová 84,31 Mária Jaleczová MOST - HÍD
Hosťovce 63,69 Tibor Béres SMK-MKP
Hosťovce 77,99 Zita Koprdová SMER,KDH
Hostovice 67,17 Peter Čopák NEKA
Hozelec 65,56 Štefan Rakoci NEKA
Hôrka 64,6 Vladimír Boška KDH
Hôrka nad Váhom 60,38 Peter Godál NEKA
Hôrky 70,16 Miroslav Kašuba SNS,SMER
Hrabičov 68,12 Ján Adámik ĽS-HZDS
Hrabkov 62,03 Jaroslav Hovančák SMER
Hrabová Roztoka 85,45 Darina Labaničová SDKÚ-DS
Hrabovčík 85,2 Sergej Vasilenko NEKA
Hrabovec 70,98 Vladislav Juskuv SMER
Hrabovec nad Laborcom 73,44 Anton Kulan KDH
Hrabovka 69,47 Ivan Čulen NEKA
Hrabské 53,63 Anna Galuščaková SMER
Hrabušice 63,52 Jana Skokanová KDH,SDKÚ-DS,ĽS-HZDS,SF
Hradisko 75,3 Stanislava Kellnerová SDKÚ-DS
Hradište 81,25 Jozef Valkovec NEKA
Hradište 70,83 Pavel Kubačka SMER
Hradište pod Vrátnom 71,88 Ivan Hatiar NEKA
Hrádok 43,8 Rastislav Beňo SMER
Hrachovište 72,96 Ivan Kolník SMER
Hrachovo 40,65 Ondrej Knechta SMER
Hraň 57,73 Helena Zuskáčová SMER,KDH,SDKÚ-DS,MOST - HÍD
Hraničné 55,12 Miroslav Pokrivčák SMER,KDH
Hranovnica 41,55 Martin Benko KDH
Hrašné 40,59 Peter Hučko SMER
Hrašovík 79,31 Renáta Demková NEKA
Hrčeľ 73,14 Rudolf Balog SDĽ
Hrhov 70,26 Arpád Szepesi SMK-MKP
Hriadky 81,84 Milan Rohaľ SMER,MOST - HÍD,ĽS-HZDS
Hričovské Podhradie 80,19 Jarmila Dobroňová SMER
Hriňová 50,4 Stanislav Horník SDKÚ-DS,KDH,SaS
Hrišovce 55,73 Peter Dzurov KDH,SDKÚ-DS
Hrkovce 86,09 Gejza Nagy SDKÚ-DS
Hrlica 82,53 Mária Antalová SMER
Hrnčiarovce nad Parnou 55,7 Jaroslav Kráľovič NEKA
Hrnčiarska Ves 62,46 Helena Zigová SDKÚ-DS
Hrnčiarske Zalužany 66,28 Branislav Nociar NEKA
Hrochoť 61,72 Anna Čerhýňová SMER,MOST - HÍD
Hromoš 78,75 Maroš Kočiš SMER,SNS,MOST - HÍD
Hronec 63,76 Bohuslav Nemky SMER
Hronovce 39,56 Róbert Csudai MOST - HÍD
Hronsek 67,59 Milan Kollár NEKA
Hronská Breznica 67,51 Igor Kanda NEKA
Hronská Dúbrava 75,59 Jozef Brhlík SMER,ĽS-HZDS
Hronské Kľačany 33,61 Miroslav Kollár KDH
Hronské Kosihy 73,66 Jozef Seneši NEKA
Hronský Beňadik 71,05 Stanislav Lopúch SNS
Hrubá Borša 85,1 Ladislav Vidra NEKA
Hruboňovo 65,44 Vladimír Fabo NEKA
Hrubov 70 Terézia Šuľaková KDH
Hrubý Šúr 45,36 Ladislav Gujber SMK-MKP,MOST - HÍD
Hrušov 80 Gabriel Parti SMK-MKP
Hrušov 62,44 Pavel Bendík NEKA
Hrušovany 62,17 Jozef Benca SMER,ĽS-HZDS
Hrušovo 76,57 Gizela Ciráková SMER
Hruštín 65,57 František Škapec KDH
Hubice 31,19 Štefan Radics SMER
Hubina 75,17 Jana Myjavcová SMER
Hubošovce 82,55 Katarína Škvarlová SMER
Hubová 77,21 Stanislav Nechaj NEKA
Hubovo 80
Hucín 65,18 Ľubomír Samko ĽS-HZDS
Hudcovce 67,91
Hul 65,57 František Golha NEKA
Humenné 42,47 Jana Vaľová SMER,ĽS-HZDS,SNS,SZ,ÚSVIT,SF,ND
Huncovce 50,57 Jozef Majerčák NEKA
Hunkovce 70,35 Ján Franko SMER
Hurbanova Ves 42,35 Ľubomír Petrák SMER
Hurbanovo 51,07 Margita Zemková NEKA
Husák 58,95 Ján Beňák SMER
Husiná 68,64 Zoltán Fodor SMK-MKP
Hutka 80,26 Anna Carachová SMER
Huty 85,43 Milan Badlík ĽS-HZDS
Hviezdoslavov 59,13 Ján Čepko NEKA
Hvozdnica 66,24 Miroslav Minárik ĽS-HZDS
Hybe 45,66 Martin Piovarči SMER
Hýľov 66,75 Stanislav Bernát SDKÚ-DS


Chanava 81,22 Ludevít Czókoly NEKA
Chľaba 67,4 Henrieta Kosznovszka NEKA
Chlebnice 59,6 Milan Maxoň KDH
Chlmec 82,75 Cyril Hirjak SNS,SMER,ĽS-HZDS
Chmeľnica 63,78 Štefan Šimský NEKA
Chmeľov 71,84 Tomáš Drabik NEKA
Chmeľová 75,83 Ján Železný SMER,NK
Chmeľovec 83,28 Ján Jakab NEKA
Chmiňany 76,02 Cyril Miškuf SMER
Chminianska Nová Ves 71,97 Peter Konečný NEKA
Chminianske Jakubovany 72,17 Jozef Lukáč SMER
Choča 78,93 Alena Záhoreczová NEKA
Chocholná - Velčice 72,99 Ľubomír Škriečka KDH
Choňkovce 77,28 Ján Skyba SMER
Chorvátsky Grob 63,76 Miroslav Marynčák SDKÚ-DS,SaS,MOST - HÍD
Chorváty 93,68 Karol Köteleš NEKA
Chotča 71,68 Štefan Radačovský SMER,SNS
Chotín 70,97 Sára Lucza SMK-MKP
Chrabrany 68,92 Ľubomír Goga KDH
Chrámec 89,58 Marta Benedeková MOST - HÍD
Chrasť nad Hornádom 77,73 Marián Melega KDH
Chrastince 76,56 Jozef Varga SDKÚ-DS
Chrastné 64,77 Ján Pekľanský SMER
Chrenovec - Brusno 65,31 Tibor Čičmanec NEKA
Chropov 82,67 Anton Ivánek NEKA
Chrťany 84,48 Pavel Hriň ĽS-HZDS,SDKÚ-DS
Chtelnica 72,42 Peter Radošinský KDH,SDKÚ-DS
Chudá Lehota 82,77 Milan Daniš KDH
Chvalová 89,6 Vladimír Vaculčiak SMER
Chvojnica 74,09 Marian Kollár NEKA
Chvojnica 74,07 Magdaléna Kotianová ĽS-HZDS
Chynorany 59,28 Mária Lachkovičová NEKA
Chyžné 66,25 Ján Greguš SDKÚ-DS


Igram 34,78 Štefan Kováľ KDH
Ihľany 74,4 Ján Turek SMER
Ihráč 57,08 Ľudmila Febenová NEKA
Ilava 49,26 Štefan Daško NEKA
Iliašovce 61,55 Ladislav Grondžák SMER
Ilija 76,97 Milan Jokel NEKA
Imeľ 55,47 František Tyukos NEKA
Iňa 90,1 Jozef Rosipal ĽS-HZDS,SMER,MOST - HÍD
Iňačovce 61,25 Gabriel Ivanko KSS
Inovce 76,92 Milan Poľak NEKA
Ipeľské Predmostie 71,79 Marián Hocsák NEKA
Ipeľské Úľany 62,82 Magdaléna Tóthová NEKA
Ipeľský Sokolec 77,6 Arnold Ozsvald NEKA
Istebné 61,73 Ján Čief SMER
Ivachnová 56,05 Vladimír Guoth KDH
Ivančiná 83,95 Rastislav Kraus SMER
Ivanice 75,56 Jozef Žilka NEKA
Ivanka pri Dunaji 43,05 Magdaléna Holcingerová NEKA
Ivanka pri Nitre 60,68 Ľuboš Gál NEKA
Ivanovce 69,34 Mária Hládeková ĽS-HZDS,SMER,SNS
Iža 58,99 István Domin SMK-MKP
Ižipovce 73,33
Ižkovce 64,83 Ján Jakub MOST - HÍD


Jabloň 43,87 Albert Bazár KDH
Jablonec 67,91 Ján Podmanický SNS
Jablonica 53,43 Alena Hazuchová NEKA
Jablonka 77,69 Anna Cigáneková SMER
Jablonov 66,52 Jozef Molčan NEKA
Jablonov nad Turňou 78,77 Pavel Hric SMK-MKP
Jabloňovce 69,14 Igor Hindi NEKA
Jablonové 46,08 Ondrej Uhliarik KDH
Jablonové 80,33 Ladislav Čička NEKA
Jacovce 61,6 Imrich Hermann NEKA
Jahodná 67,1 Jarmila Csibová NEKA
Jaklovce 60,03 Pavol Kuspan OKS
Jakovany 31,8 Marián Dujava SMER
Jakubany 43,9 Jozef Dufala SMER,KDH,SDKÚ-DS
Jakubov 68,16 Peter Gajdár NEKA
Jakubova Voľa 76,19 Vladimír Mačo SMER,ĽS-HZDS
Jakubovany 62,79 Dušan Žiaran SNS,ĽS-HZDS,SMER
Jakubovany 33,05 Anton Janičina KDH,SDKÚ-DS
Jakušovce 69,76 Ján Smetanka SDKÚ-DS
Jalová 85,07 Ján Zubaľ KDH
Jalovec 72,65 Juraj Poproč SNS
Jalovec 68,58 Peter Kotian SMER
Jalšové 76,11 Emília Živčáková NEKA
Jalšovík 43,9 Vladimír Balko SMER
Jamník 66,23 Dušan Španko SDĽ
Jamník 66,12 Anton Petruška SF
Janice 98,4 Július Vincze SMK-MKP
Janík 49,25 Július Begala NEKA
Janíky 69,36 Lajos Berner MOST - HÍD
Jankovce 84,95 Jaroslav Vasiľ NEKA
Janov 67,67 František Harčár SMER
Janova Lehota 74,93 Božena Kováčová SMER,SNS
Janovce 56,28 Ľubomír Kundrát KDH
Jánovce 49,1 Ľudovít Dubaň NEKA
Jánovce 52,38 Jozef Kacvinský SDKÚ-DS
Janovík 72,41 Marián Žec SMER
Jarabá 90,69 Juraj Pružinec NEKA
Jarabina 65,66 Mikuláš Kaňa SMER,NK
Jarok 59,11 Róbert Bakyta KDH
Jarovnice 66,79 Florián Giňa SRK
Jasenica 48,39 Táňa Kňažková NEKA
Jasenie 53,8 Elena Kordíková KDH
Jasenov 74,14 Ján Katkovčin NEKA
Jasenov 77,09 Michal Šabak SDKÚ-DS
Jasenová 49,25 Rajmund Bradík NEKA
Jasenovce 77 Štefan Vilcega SMER,MOST - HÍD,KDH
Jasenové 68,77 Valéria Gažúrová SMER,SNS
Jasenovo 61,19 Mária Ertelová ĽS-HZDS
Jaslovské Bohunice 72,44 Božena Krajčovičová NEKA
Jasov 61,04 Gabriel Nagy NEKA
Jasová 43,69 Miroslav Habara SMER
Jastrabá 76,71 Vojtech Sklenár SMER,ĽS-HZDS,SNS
Jastrabie nad Topľou 53,91 Michal Džuka SMER,MOST - HÍD
Jastrabie pri Michalovciach 77,6 Miroslav Onduško SNS
Jatov 64,35 Jozef Dubovský SMER
Jazernica 59,91 Jaroslav Marek SMER
Jedlinka 73,91 Anna Guzyová SMER
Jedľové Kostoľany 72,31 Vladimír Ďatko NEKA
Jelenec 59,66 Ladislav Púchovský NEKA
Jelka 57,1 Imre Farkas NEKA
Jelšava 45,56 Milan Kolesár SDKÚ-DS
Jelšovce 66,13 Ladislav Hroššo NEKA
Jelšovec 56,38 Viera Sárová SMER
Jenkovce 74,93 Jaroslav André NEKA
Jesenské 47,36 Jozef Chrančok NEKA
Jesenské 54,47 Gabriel Mihályi NEKA
Jestice 85,31 Erika Petriková MOST - HÍD
Ješkova Ves 58,05 Pavel Greguš ĽS-HZDS,SMER
Jezersko 80,48 Ľubomír Vnenčák NEKA
Jovice 76,67 František Barci SMK-MKP
Jovsa 66,02 Michal Homrok NEKA
Jur nad Hronom 72,91 Helena Valentová ASV
Jurkova Voľa 41,89 Jaroslava Grossmannová SMER
Jurová 85,28 Ladislav Matuška MOST - HÍD
Jurské 73,88 Eduard Pompa SMER
Juskova Voľa 82,17 Jozef Lukačin SMER


Kačanov 74,37 Michal Tomko NEKA
Kajal 57,86 Tibor Kosztolányi SMK-MKP
Kaľamenová 83,78 Martina Čičmancová SMER
Kalameny 75,13 Július Česák NEKA
Kaľava 57,23 Jozef Bandžuch SMER
Kalinkovo 71,35 Štefan Božík NEKA
Kalinov 77,66 Jozef Kocan SMER
Kalinovo 61,93 Ján Šárkan NEKA
Kalná nad Hronom 66,66 Ladislav Éhn SDKÚ-DS,MOST - HÍD,SMER,SMK-MKP,ĽS-HZDS
Kalná Roztoka 64,49 Ladislav Hakulin SMER
Kálnica 70,28 Ján Krchnavý SMER
Kalnište 71,33 František Cauner KDH,SDKÚ-DS
Kalonda 76,66 Alžbeta Erdélyiová NEKA
Kaloša 79,91 Vojtech Váradi MOST - HÍD
Kalša 73,77 Gabriela Ivaňáková KDH,SDKÚ-DS
Kaluža 76,49 Ján Čuchran KDH,SDKÚ-DS,SMER,ĽS-HZDS,KDS,SZ,SNS
Kamanová 61,93 Peter Hudec NEKA
Kameňany 78,21 Mária Zuzindláková ĽS-HZDS,SMER
Kamenec pod Vtáčnikom 51,58 Dušan Ďuriš SMER
Kamenica 65,53 Ladislav Urda SMER
Kamenica nad Cirochou 61,69 Alexander Bugyi NEKA
Kamenica nad Hronom 69,49 Ján Elzer SMER
Kameničany 75,18 Igor Daško SNS
Kameničná 57,85 Milan Lehocký NEKA
Kamenín 64,05 Ladislav Benefi SMK-MKP
Kamenná Poruba 72,25 Dušan Baranský SMER
Kamenná Poruba 71,62 Štefan Kasman NEKA
Kamenné Kosihy 83,79 Tibor Ďurkovič NEKA
Kamenný Most 67,98 Ladislav Magát MOST - HÍD
Kamienka 74,14 Benjamín Blaha SDKÚ-DS
Kamienka 59,82 Juraj Jedinák SMER
Kanianka 63,67 Ivor Husár NEKA
Kapince 84,02 Margita Tabačeková NEKA
Kapišová 77,63 Pavol Fek NK,MOST - HÍD
Kaplna 32,94 Vladimír Vittek NEKA
Kapušany 67,88 Jozef Pribula SMER
Kapušianske Kľačany 80,12 Karol Molnár MOST - HÍD
Karlová 60,46 Adriana Malatová SMER
Karná 77,98 Helena Žaková SDKÚ-DS
Kašov 77,44 Pavol Kušnirik SDKÚ-DS
Kátlovce 74,23 Pavol Johanes NEKA
Kátov 75,1 Terézia Kučerová NEKA
Kazimír 66,81 Jozef Toma SDKÚ-DS
Kecerovce 58,45 Miroslav Galas-Zaufal SaS
Kecerovský Lipovec 80 Emil Ondrík SMER
Kečkovce 42,42 Edita Oreničová SMER,KDH,NK
Kečovo 71,65 Július Lőrincz SMK-MKP
Kechnec 74,96 Jozef Konkoly NEKA
Kendice 63,39 Róbert Ondrej SDKÚ-DS,KDH,SaS
Kesovce 68,79 Aladár Szajkó SMK-MKP
Keť 79,64 Irén Mikus SMK-MKP
Kežmarok 42,72 Igor Šajtlava NEKA
Kiarov 91,07 Pavol Suchánsky SMK-MKP,MOST - HÍD
Kľačany 70,41 Róbert Kožík NEKA
Kľače 76,87 Jozef Jánošík NEKA
Kľačno 62,45 Jozef Vrábeľ NEKA
Kladzany 40,35 Daniel Lorinc SDKÚ-DS
Kľak 81,67 Pavol Píš NEKA
Klasov 46,13 Ján Balázs NEKA
Kláštor pod Znievom 65,28 Maroš Halahija NEKA
Klátova Nová Ves 45,77 Iveta Randziaková SMER
Klčov 69,53 Miroslav Fabian KDH
Kleňany 47,43 Helena Csákyová SMK-MKP
Klenov 68,6 Jozef Pekár NEKA
Klenová 77,6 Dušan Hirča SMER
Klenovec 52,49 Zlata Kaštanová NEKA
Klieština 71,53 Helena Koštialiková NEKA
Klin 64,65 Štefan Peňák NEKA
Klin nad Bodrogom 68,85 Eva Baloghová MOST - HÍD
Klížska Nemá 75,64 Rozália Szalay SMK-MKP
Klokoč 43,03 Jozef Výbošťok SDKÚ-DS,KDH
Klokočov 61,11 Ľuboš Stríž KDH,SMER,SNS,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS
Klokočov 78,36 Monika Hudáčková NEKA
Klubina 77,67 Božena Poliačková SMER,SNS,ĽS-HZDS,KDH,SDKÚ-DS
Kľúčovec 88,63 Tibor Both SMK-MKP
Kluknava 68,66 Štefan Kováč SDKÚ-DS,KDH
Kľušov 72,72 Jozef Valko SaS
Kmeťovo 77,01 Pavol Toman NEKA
Kobeliarovo 72,4 Jaroslav Nemčko NEKA
Kobylnice 79,45 František Vojček SMER,SNS
Kobyly 68,59 Jozef Šoltys SMER
Koceľovce 80,5 Ján Lukáč SNS
Kociha 79,06 Tatiana Klimová SMER
Kocurany 78,33 Vojtech Čičmanec ĽS-HZDS
Kočín - Lančár 85,13 Jozef Reško SMER
Kočovce 70,62 Ján Tupý SZ
Kochanovce 72,34 Marián Michalov KDH,SaS,SDKÚ-DS
Kochanovce 78,14 Miroslav Porochnavý MOST - HÍD,OKS,KDS,NK
Kojatice 68,64 Anton Aštary KDH,SDKÚ-DS
Kojšov 77,47 Anton Bašniar NEKA
Kokava nad Rimavicou 54,03 Ján Chromek SMER,ĽS-HZDS
Kokošovce 69,46 Vincent Ivanecký SaS
Kokšov - Bakša 73,82 Cyril Hudák KDH
Kolačkov 77,21 Ján Horanský NEKA
Kolačno 72,7 Lýdia Petríková NEKA
Koláre 76,44 Alžbeta Grešinová MOST - HÍD
Kolárovice 63,53 Jozef Hruštinec SMER
Kolárovo 47,7 Árpád Horváth SMK-MKP
Kolbasov 63,04 Mária Kosťová SMER
Kolbovce 83,59 Marek Antoš SMER
Kolibabovce 80,31 Milan Chomič ĽS-HZDS
Kolíňany 37,29 Róbert Balkó SMK-MKP,KDH,MOST - HÍD
Kolinovce 58,46 Vincent Bača ĽS-HZDS,SMER,SNS
Kolonica 56,25 Ján Dzoba SDKÚ-DS
Kolta 64,32 Ida Krnčanová NEKA
Komárany 75,52 Marián Lapko NEKA
Komárno 46,07 Anton Marek NEKA
Komárov 77,61 František Mihaľ SaS
Komárovce 88,71
Komjatice 57,26 Peter Hlavatý NEKA
Komjatná 63,97 Otto Brtko NEKA
Komoča 65,86 Valéria Lukácsová NEKA
Koniarovce 69,28 Miroslav Konštiak NEKA
Konrádovce 70,83 Tivadar Karkus MOST - HÍD
Konská 64,61 Milan Uličný NEKA
Konská 77,3 Janka Stupňanová EDS
Koňuš 82,91 Jozef Hrinkanič SMER
Kopčany 56,82 Dušan Dubecký NEKA
Kopernica 69,03 Rastislav Slanina SMER
Koplotovce 76,05 Rudolf Štefanovič SMER
Koprivnica 81,41 Peter Krupa KDH,SDKÚ-DS
Kordíky 67,27 Ján Bíreš SDKÚ-DS,KDH,SaS,MOST - HÍD
Korejovce 69,38 Marta Frančáková SMER,NK,KDH
Korňa 64,45 Jozef Kontrík SNS,ĽS-HZDS
Koromľa 73,96 Ján Medviď SMER
Korunková 48,68 Emil Vrábeľ SDKÚ-DS
Korytárky 66,2 Ľubomír Straka KDH,SDKÚ-DS,SaS
Korytné 88,37 Peter Palenčár NEKA
Kosihovce 63,3 Eva Gyurászová MOST - HÍD,SMK-MKP,SMER,ĽS-HZDS
Kosihy nad Ipľom 85,26 Silvia Košíková SMK-MKP
Kosorín 73,59 Ľuboš Finka SMER
Kostoľany nad Hornádom 67,4 Vladimír Redaj NEKA
Kostoľany pod Tribečom 81,05 Mária Segíňová SMER
Kostolec 81,53 Rudolf Marejka ĽS-HZDS
Kostolište 55,27 Hubert Danihel NEKA
Kostolná - Záriečie 67,88 Peter Pilko NEKA
Kostolná pri Dunaji 82,14 Ján Filkász KDH
Kostolná Ves 70,2 Stanislav Pánis NEKA
Kostolné 72,63 Miroslav Cibulka SMER
Kostolné Kračany 68,88 Ladislav Gódány MOST - HÍD,SMK-MKP
Koš 71,93 Štefan Závadinka NEKA
Košariská 69,63 Anna Abramovičová NEKA
Košarovce 82,85 Jarmila Lukáčová SMER
Košeca 63,86 Radomír Brtáň NEKA
Košecké Podhradie 51,37 Rastislav Čepák SMER
Košice 33,4 Richard Raši SMER,MOST - HÍD
Košice - Barca 56,49 František Krištof KDH
Košice - Dargovských hrdinov 25,53 Jozef Andrejčák SMER,MOST - HÍD,ĽS-HZDS
Košice - Džungľa 58,7 Adriana Balogová NEKA
Košice - Juh 33,35 Jaroslav Hlinka NEKA
Košice - Kavečany 64,42 Ján Kupec KDH,SDKÚ-DS,MOST - HÍD
Košice - Košická Nová Ves 46,56 Dušan Petrenka SMER,ĽS-HZDS
Košice - Krásna 55,34 Vladimír Saxa KDH,SDKÚ-DS
Košice - Lorinčík 80,18 Jozef Hovanec NEKA
Košice - Luník IX 29,92 Dionýz Slepčík SDKÚ-DS,KDH,SMK-MKP
Košice - Myslava 60,57 Ján Gabštúr NEKA
Košice - Nad jazerom 32,18 Anna Jenčová SMER,MOST - HÍD,ĽS-HZDS
Košice - Pereš 62,71 Jozef Karabin NEKA
Košice - Poľov 81,05 Mária Birošová NEKA
Košice - Sever 35,11 Marián Gaj NEKA
Košice - Sídlisko KVP 28,51 Iveta Kijevská SDKÚ-DS,SaS,MOST - HÍD,KDH,SMK-MKP,DS
Košice - Sídlisko Ťahanovce 26,9 Emil Petrvalský SDKÚ-DS,KDH,MOST - HÍD
Košice - Staré Mesto 36,55 Ľubomír Grega NEKA
Košice - Šaca 54,25 Rudolf Reštei NEKA
Košice - Šebastovce 48,47 Monika Puzderová NEKA
Košice - Ťahanovce 52,49 Ján Nigut KDH,SDKÚ-DS,KDS,OKS,DS,SMK-MKP,MOST - HÍD,SMER
Košice - Vyšné Opátske 48,9 Miloš Beca SDKÚ-DS,KDH
Košice - Západ 29,93 Rudolf Bauer SDKÚ-DS,KDH,KDS,OKS,DS,SMK-MKP
Košická Belá 65,54 František Koľvek SMER
Košická Polianka 73,07 František Smrčo SDKÚ-DS,KDH
Košické Oľšany 60,67 Slavomír Horváth SNS,SDKÚ-DS
Košický Klečenov 71,62 Gabriela Uchaľová SMER,KDH,MOST - HÍD
Koškovce 74,89 Dušan Ciklaminy SMER
Košolná 42,08 Martin Halaksa NEKA
Košťany nad Turcom 55,4 Anna Hlinková NEKA
Košúty 36,43 Zdenka Mačicová NEKA
Kotešová 64,08 Peter Mozolík NEKA
Kotmanová 80,51 Ľubomír Božik SNS
Kotrčiná Lúčka 60,23 Jozef Žabka SDKÚ-DS
Kováčová 83,82 Adrián Dáni NEKA
Kováčová 60,22 Slavomír Brachna ĽS-HZDS
Kováčovce 59,68 Jozef Filip SDKÚ-DS,MOST - HÍD
Koválov 73,8 Pavol Kuba KDH
Koválovec 73,72 Valéria Kudláčová SMER
Kovarce 69,16 Helena Paučírová NEKA
Kozárovce 39,84 Jozef Majer KDH,SMER,SDKÚ-DS,ĽS-HZDS
Kozelník 78,94 Ivan Vráb NEKA
Kozí Vrbovok 72,18 Angela Valašťanová SMER,KDH
Kožany 58,51 Peter Rajnič KDH
Kožuchov 76,19 Gejza Köver NEKA
Kožuchovce 60,65 Ivan Zajac SMER
Kračúnovce 63,19 Dušan Majerník NEKA
Krahule 67,97 Miroslav Schwarz NEKA
Krajná Bystrá 57,91 Ján Štefanco SDKÚ-DS,SaS,KDH,MOST - HÍD
Krajná Poľana 83,85 Jozef Feciľak MOST - HÍD
Krajná Porúbka 51,02 Viera Dercová SDKÚ-DS
Krajné 56,13 Vladislav Šuster SDKÚ-DS,MOST - HÍD,KDH
Krajné Čierno 65,21 Miroslava Hamborská SDKÚ-DS,NK
Krakovany 58,07 Vladimír Mihálik NEKA
Kráľ 79,18 František Béres MOST - HÍD
Králiky 74,18 Ivan Škamla SMER
Kráľov Brod 30,64 Pavel Racsko NEKA
Kráľova Lehota 60,62 Vladimír Kapríni NEKA
Kráľová nad Váhom 24,17 Ferenc Bergendi MOST - HÍD
Kráľová pri Senci 36,05 Alojz Koiš NEKA
Kraľovany 54,14 Ľubor Had SMER
Kráľovce 63,02 Radoslav Šimko SNS
Kráľovce - Krnišov 75,31 Ľubomír Slančík SMER,SNS,ĽS-HZDS
Kráľovičove Kračany 79,06 Jana Gányovicsová NEKA
Kráľovský Chlmec 56,37 Jozef Balog NEKA
Kraskovo 75,21 Zdena Očovayová SMER
Krásna Lúka 57,41 Štefan Bujňák SMER
Krásna Ves 69,65 Milan Došek SMER
Krasňany 69,29 Miroslav Bielka KDH
Krásno 56,14 Martin Mikloš SDKÚ-DS
Krásno nad Kysucou 45,67 Jozef Grapa HZD,SMER
Krásnohorská Dlhá Lúka 74,32 Gabriel Klárik NEKA
Krásnohorské Podhradie 69,37 Peter Bollo MOST - HÍD
Krásnovce 79,51 Tibor Kostovčík KDH
Krásny Brod 58,65 Vladimír Bajaj SMER
Kravany 65,13 Martin Vitkaj SDKÚ-DS
Kravany 78,24 Mária Kaňuchová SMER
Kravany nad Dunajom 74,84 Gabriel Duka SMK-MKP
Krčava 75,28 Jozef Hreňko NEKA
Kremná 15,85 Zdenka Šlampiaková SMER
Kremnica 54,98 Zuzana Balážová NEKA
Kremnické Bane 66,18 Konrád Schwarz NEKA
Kristy 76,98 Anna Janošová NEKA
Krišľovce 78,57 Monika Dovičáková KDH
Krišovská Liesková 50,6 Július Tamaška NEKA
Krivá 81,09 Peter Džubek KDH
Kriváň 59,1 Imrich Paľko ĽS-HZDS,SMER
Krivany 66,16 Ján Šejirman SMER
Krivé 78,77 Anna Oslacká SNS
Krivoklát 28,97 Mária Prekopová NEKA
Krivosúd - Bodovka 47,76 Vladimír Kmeťo NEKA
Kríže 67,24 Oľga Dutková SMER
Krížová Ves 58,62 Jozef Grivalský KDH
Krížovany 67,49 Cyril Harničár MOST - HÍD
Križovany nad Dudváhom 62,11 Svetlana Masaryková NEKA
Krná 61,7 Drahomíra Hricová SMER
Krnča 67,81 Jaroslav Kačina NEKA
Krokava 68 Darina Ďurove

Najčítanejšie na SME Domov


Inzercia - Tlačové správy


  1. 3 pravidlá pre lepší dôchodok
  2. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€
  3. Eilat: Slnko, teplo a zábava
  4. Ku kuchynskej linke dostanete obývačku či vstavané skrine za 50%
  5. 4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku
  6. Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien
  7. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek
  8. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky
  9. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  10. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  1. Eilat: Slnko, teplo a zábava
  2. Ku kuchynskej linke dostanete obývačku či vstavané skrine za 50%
  3. Exkurzia študentov Stavebnej fakulty STU v Bratislave
  4. Prichádza Black Friday, jazdenku môžete mať so zľavou 2000 eur
  5. 4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku
  6. Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien
  7. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek
  8. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky
  9. Ochráňte pred zlodejmi celé vozidlo vďaka VAM Akustik
  10. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba
  1. Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky 16 903
  2. 3 pravidlá pre lepší dôchodok 7 817
  3. Eilat: Slnko, teplo a zábava 6 980
  4. Slovenské deti dostávajú mesačne 22€ 4 421
  5. Ako sa zbaviť chladnej podlahy 2 904
  6. Stavba domu na kľúč – úspora času aj financií 2 706
  7. Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek 2 436
  8. Čerešne - miesto, kde môžete žiť podľa seba 1 736
  9. V tomto roku si už konečne užijem Vianoce bez vrások 1 375
  10. Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri banky 1 340

Hlavné správy zo Sme.sk

SVET

Teroristi útočili v egyptskej mešite, zabili najmenej 184 ľudí

Bombový útok smeroval na členov bezpečnostných síl.

DOMOV

Parlamentné voľby by vyhral Smer, Kollár predbehol SNS

Kotlebova strana sa by sa podľa prieskumu dostala až na šieste miesto.

DOMOV

Ani pri priestupku nemôžu ľudí zadržať, hovorí šéf kurzov SBS

Nemáme problém ukázať tašku, zhodujú sa zákazníci.

KULTÚRA

Filmov ako Justice League budeme mať onedlho plné zuby

Koľko ešte vydrží rovnaká zápletka?

Neprehliadnite tiež

Domov

Ministerstvo upozorňuje na vojenské presuny na území Slovenska

Pôjde predovšetkým o českých vojakov.

Domov

Klientske centrá budú pomáhať aj obetiam trestných činov

V kontaktných bodoch budú pracovníci konzultovať a poskytovať informácie.

Domov

Holanďan žijúci u nás: Nastal čas, aby Slovensko zažiarilo

Top desať správ na najväčšom spravodajskom webe o Slovensku v angličtine.

Domov

Sólymos vyzval na boj proti klimatickým zmenám

Minister životného prostredia vystúpil na stretnutí Konferencie strán Viedenského dohovoru .