Kompletné výsledky volieb starostov a primátorov (obce od M po Ž)

Zoznam všetkých starostov a primátorov zvolených 27. novembra 2010 v komunálnych voľbách, volebná účasť a strany a koalície, ktoré ich podporovali.

(Zdroj: SME - TIBOR SOMOGYI)

Obce od M - Ž. Obce od A po L nájdete v tomto texte.

Zdroj: Štatistický úrad SR

Obec Volebná účasť Víťaz Koalícia/strana

Macov 77 Ľudmila Láníková SMER
Mad 82,11 Gabriel László SMK-MKP
Madunice 41,48 Alena Jelušová NEKA
Magnezitovce 68,62 Magdaléna Šeševičková SDKÚ-DS
Machulince 53,89 Bohumil Bielik NEKA
Majcichov 63,03 Tibor Marek NEKA
Majere 47,36 Rudolf Velička NEKA
Majerovce 76,45 Ján Fabian NEKA
Makov 69,58 Marián Masnica SMER,KDH,SNS,ĽS-HZDS
Makovce 44,85 Nadežda Švahlová SMER
Malá Čalomija 63,63 Miroslav Hlačok SMER
Malá Čausa 57,89 Peter Vido SDKÚ-DS
Malá Čierna 75,66 Jozef Filo SMER,SNS
Malá Domaša 52,66 Jaroslav Makatúra SMER
Malá Franková 69,34 Jozef Kromka KDH
Malá Hradná 82,53 Mária Varhaníková ND
Malá Ida 68,87 Ján Buranovský NEKA
Malá Lehota 72,65 Marta Tisovská SMER
Malá Lodina 78,31 Adriána Fečková KDH,SDKÚ-DS
Malá Mača 59,39 František Hontvári NEKA
Malá nad Hronom 81,76 Rita Pásztorová MOST - HÍD
Malá Poľana 85,39 Andrej Ličko SMER
Malá Tŕňa 70,87 Monika Rakacká MOST - HÍD
Malacky 32,05 Jozef Ondrejka NEKA
Malachov 60,88 Ondrej Slivka SDKÚ-DS,MOST - HÍD
Málaš 64,35 Karol Streda MOST - HÍD
Malatiná 67,64 Zdenko Kubáň KDH
Malatíny 79,24 Peter Pethö HZD,SMER
Malcov 72,02 Ján Bľanda KDH,SDKÚ-DS
Malčice 73 František Lopašovský NEKA
Malé Borové 78,28 Ján Kokoška ĽS-HZDS
Malé Dvorníky 60,23 Zoltán Marczell MOST - HÍD
Malé Hoste 61,77 Teodor Rusnák SMER
Malé Chyndice 74,84 Pavel Bystrický NEKA
Malé Kosihy 81,81 Anna Molnárová NEKA
Malé Kozmálovce 66,66 Ladislav Pisch SMER,MOST - HÍD
Malé Kršteňany 74,81 Jaroslav Kopál SMER
Malé Lednice 23,82 Oľga Lednická SMER,KDH,SDKÚ-DS,ĽS-HZDS
Malé Leváre 70,88 Milan Pernecký NEKA
Malé Ludince 84,33 Zoltán Bacsa MOST - HÍD
Malé Ozorovce 70,56 Milan Dolák NEKA
Malé Raškovce 80,78 Jolana Žeňuchová MOST - HÍD
Malé Ripňany 48,63 Pavol Gubáň SMER
Malé Straciny 86,48 Tatiana Káššayová SDKÚ-DS,MOST - HÍD
Malé Trakany 72,38 Árpád Petrik NEKA
Malé Uherce 73,23 Štefan Čepko NEKA
Malé Vozokany 80,15 Viera Ďurčeková NEKA
Malé Zálužie 81,01 Emília Strihová NEKA
Malé Zlievce 84,65 Darina Huďanová SDKÚ-DS,MOST - HÍD
Málinec 31,71 Igor Čepko SMER,SNS,SDKÚ-DS
Malinová 62,67 Mária Luprichová SNS
Malinovo 39,13 Eva Godová NEKA
Malužiná 74,52 Štefan Firášek SDKÚ-DS
Malý Cetín 47,09 Leonidas Charizopulos SMER
Malý Čepčín 54,56 Elena Schererová SMER
Malý Horeš 31,41 Csaba Furik SMK-MKP
Malý Kamenec 73,71 Ágnes Máté SMK-MKP
Malý Krtíš 52,73 Václav Hájevský NEKA
Malý Lapáš 71,21 Peter Vavro SMER
Malý Lipník 67,23 Jozef Šesták KDH,SMER,SDKÚ-DS
Malý Slavkov 72,49 Stanislav Kroták KDH
Malý Slivník 80,62 Jozef Javorský SMER
Malý Šariš 49,08 Miroslav Palenčár SDKÚ-DS
Malženice 68,48 Miroslav Macko NEKA
Maňa 53,21 Igor Sádovský SMER,KDH
Mankovce 77,77 Jaroslav Belúch NEKA
Marcelová 43,86 Ervin Varga SMK-MKP,MOST - HÍD
Margecany 51,24 Igor Petrik NEKA
Marhaň 64,97 Jozef Kuziak KDH
Marianka 65,04 Radovan Jurika NEKA
Markovce 67,84 Valéria Eľková ĽS-HZDS,SMER,KDH
Markuška 64,06 Ondrej Lipták SNS
Markušovce 59,23 Michal Čuchran SDKÚ-DS
Maršová - Rašov 82,4 Dagmar Karasová SMER
Martin 41,08 Andrej Hrnčiar NEKA
Martin nad Žitavou 56,44 Slavomír Fabian NEKA
Martinček 50,47 Marián Lauko KDH
Martinová 65,24 Eugen Radič RIS
Martovce 67,58 István Keszeg SMK-MKP
Mašková 37,94 Ivan Kubinec SMER,ĽS-HZDS
Maškovce 44,44 Emil Jasik SMER
Matejovce nad Hornádom 72,56 Terézia Kočišová KDH,SDKÚ-DS
Matiaška 76,81 Anna Pavelicová SNS
Matiašovce 71,98 Marián Štefaňák NEKA
Matovce 83,49 Ján Referovič SMER,SNS
Maťovské Vojkovce 76,73 Lýdia Capová SMK-MKP
Matúškovo 65,67 Marta Mészárosová SMK-MKP
Matysová 80,59 Iveta Kundrátová SMER
Medovarce 54,59 Oľga Švarcová SMER,ĽS-HZDS
Medvedie 62,22 Juraj Červák MOST - HÍD,SDĽ
Medveďov 39 Ladislav Morva SMK-MKP
Medzany 66,34 Radko Ander SDKÚ-DS
Medzev 42,81 Valéria Flachbartová NEKA
Medzianky 86,89 Pavel Bašista SDKÚ-DS,KDH,MOST - HÍD,SaS
Medzibrod 72,85 Pavol Svetlík SNS,SMER,KDH
Medzibrodie nad Oravou 50,54 Michal Janota KDH
Medzilaborce 51,5 Ivan Solej NEKA
Melčice - Lieskové 67,3 Miroslav Matiáš SMER
Melek 76,63 Dušan Bako NEKA
Meliata 73,56 Bartolomej Beke NEKA
Mengusovce 55,05 Milan Vechter NEKA
Merašice 74,17 Stanislav Michal SMER
Merník 47,18 Marián Kostelník SMER
Mestečko 44,61 Miroslav Hajský SMER
Mestisko 73,08 Ladislav Vaňko SDKÚ-DS,SDĽ
Mičakovce 80,34 Pavel Andrijko SNS,SDĽ
Mierovo 81,48 Jozef Állo SMK-MKP
Miezgovce 70 Juraj Trgyňa SMER
Michajlov 67,46 Jana Glogovská SMER
Michal na Ostrove 72,57 Ladislav Bögi SMK-MKP
Michal nad Žitavou 81,96 Helena Nagyová SMER
Michaľany 60,04 Daniel Ceran NEKA
Michalková 45,71 Ján Parobok NEKA
Michalok 74,24 Viera Mihočová NEKA
Michalová 60,38 Terézia Tisovčíková KDH
Michalovce 33,27 Viliam Zahorčák SMER
Miklušovce 74,8 Mária Čuchtová KDH
Miková 76,72 Dušan Džula SDKÚ-DS
Mikulášová 68,59 Peter Rusiňák SDĽ
Mikušovce 80 Imrich Ágošton NEKA
Mikušovce 71,41 Viktor Buček NEKA
Milhosť 56,74 Vojtech Gálffy NEKA
Miloslavov 62,34 Milan Baďanský SaS,SDKÚ-DS,MOST - HÍD
Milpoš 65,81 Ladislav Rabatin SNS,SMER
Miňovce 79,63 Ľubomír Kapa NEKA
Mirkovce 62,99 Ľubomír Bilišňanský SaS
Miroľa 82,08 Michal Kurečko SDKÚ-DS
Mládzovo 43,15 Miroslav Čičmanec SMER,ĽS-HZDS
Mlynárovce 77,04 Peter Kidala SMER,ĽS-HZDS
Mlynčeky 72,08 Milena Svocáková NEKA
Mlynica 80,58 Anna Krajčová ĽS-HZDS
Mlynky 74,32 Alfréd Franko SNS
Mníchova Lehota 48,76 Jozef Kováč NEKA
Mníšek nad Hnilcom 66,72 Ľudovít Kujnisch SMER
Mníšek nad Popradom 58,67 Peter Žemba KDH
Moča 81,27 Pál Banai Tóth NEKA
Močenok 57,58 Marián Borza NEKA
Močiar 63,12 Adriana Vančová SMER,ĽS-HZDS,SNS
Modra 46,81 Hana Hlubocká NEKA
Modra nad Cirochou 72,1 Jozef Hančar NEKA
Modrany 70,45 Štefan Édes NEKA
Modrová 67,22 Marián Lacko KDH
Modrovka 61,07 Roman Pomajbo SMER
Modrý Kameň 60,56 Aladár Bariak SDKÚ-DS
Mojmírovce 38,95 Imrich Kováč KDH
Mojš 73,18 Štefan Svetko NEKA
Mojtín 77,17 Eva Gabrišová NEKA
Mojzesovo 70,63 Jozef Čunderlík NEKA
Mokrá Lúka 52,94 Július Laššan SMER
Mokrance 47,67 Mária Lacková NEKA
Mokroluh 72,75 Pavol Petrič NEKA
Mokrý Háj 51,01 Peter Pobuda NEKA
Moldava nad Bodvou 57,76 István Zachariaš SMK-MKP
Moravany 71,24 Ján Žofčák SMER
Moravany nad Váhom 55,12 Peter Hulman SMER
Moravské Lieskové 56,27 Ľubomír Miklánek SMER
Moravský Svätý Ján 61,13 Anton Emrich NEKA
Most pri Bratislave 53,32 František Mastný NEKA
Mostová 65,25 Zuzana Takácsová MOST - HÍD
Moškovec 66,07 Anna Staňová NEKA
Mošovce 66,54 Peter Mojtek SMER
Moštenica 46,59 Ján Lupták SMER
Mošurov 68,08 Stanislav Krajňák NEKA
Motešice 71,96 Martin Mach NEKA
Motyčky 71,13 Maroš Lacko SMER
Môlča 25,08 Stanislav Ľupták SMER
Mrázovce 71,42 Ján Bujdoš SMER
Mučín 64,25 Jozef Hodulák SDKÚ-DS,KDH,ĽS-HZDS,OKS
Mudroňovo 85,88 Ľubomír Maťko NEKA
Mudrovce 58,82 Iveta Horvatová SMER
Muľa 75,44 Vojtech Nagy NEKA
Muráň 64,5 Roman Goldschmidt NEKA
Muránska Dlhá Lúka 70,14 Marek Nosko NEKA
Muránska Huta 61,49 Robert Ševčík SNS
Muránska Lehota 41,61 Miloslav Marčák NEKA
Muránska Zdychava 75,82 Ján Poliak ĽS-HZDS,SMER,SNS
Mútne 74,71 Marián Murín NEKA
Mužla 61,08 Károly Drapák NEKA
Myjava 23,17 Pavel Halabrín NEKA
Myslina 76,12 Helena Podolinská KDH
Mýtna 59,43 Pavel Greksa SDKÚ-DS,KDH,SNS,ĽS-HZDS
Mýtne Ludany 54,62 Oľga Kollárdiová SDKÚ-DS
Mýto pod Ďumbierom 70,88 Roman Švantner ASV


Nacina Ves 53,1 Anton Šandor SMER,KDH
Nadlice 77,82 Peter Dubravický SMER
Ňagov 73,66 Sergej Smetanka KDH
Naháč 79,48 Emerencia Nádaská NEKA
Nálepkovo 69,9 Dušan Slivka SDKÚ-DS
Námestovo 52,34 Ján Kadera SMER,KDH
Nána 64,76 Zuzana Matusková SMK-MKP
Nandraž 77,59 Marian Laciak NEKA
Ňárad 84,98 Dénes Miklós NEKA
Necpaly 46,65 Peter Majko NEKA
Nedanovce 68,42 Jozef Jakubík SMER
Nedašovce 50,27 Elena Magdolenová NEKA
Neded 38,79 Štefan Jancsó SMK-MKP
Nededza 72,15 Peter Vajda NEKA
Nedožery - Brezany 71,01 Martin Mokrý SNS,SDKÚ-DS,KDH
Nechválova Polianka 62 Vladimír Megela SMER
Nemce 58,4 Dušan Mydlo NEKA
Nemcovce 65,04 Ján Paľa KDH
Nemcovce 58,74 Jozef Pavuk NEKA
Nemčice 71,8 Jozef Mokoš SMER
Nemčiňany 65,9 Slavomír Očovský KDH
Nemecká 53,96 Jozef Murín NEKA
Nemečky 80,72 Viera Uhlárová NEKA
Nemešany 70,62 Mária Gallovičová NEKA
Nemšová 59,45 František Bagin NEKA
Nenince 84 Zoltán Kuzma NEKA
Neporadza 77,43 Jozef Madarász SMK-MKP
Neporadza 61,1 Marián Kopecký KDH
Nesluša 70,2 Marian Chovaňák NEKA
Nesvady 44,1 Jozef Haris NEKA
Neverice 39,32 Eduard Kajaba SMER
Nevidzany 77,93 Jozef Kováč ĽS-HZDS
Nevidzany 41,94 Beata Vrecková SMER
Nevoľné 84,9 Štefan Henžel SMER
Nezbudská Lúčka 75,98 Eduard Samec SMER
Nimnica 50 Ladislav Ďureček SMER
Nitra 31,44 Jozef Dvonč SMER,KDH,SNS,SZ
Nitra nad Ipľom 80,93 Tivadar Berky SDKÚ-DS
Nitrianska Blatnica 66,32 Michal Toman SMER
Nitrianska Streda 74,88 Mária Majtánová NEKA
Nitrianske Hrnčiarovce 40,64 Anna Vrábelová NEKA
Nitrianske Pravno 53,41 Jozef Balčirák KDH,SDKÚ-DS
Nitrianske Rudno 70,07 Jozef Pršo NEKA
Nitrianske Sučany 65,02 Gabriela Kusá SMER
Nitrica 74,85 Miroslav Beňadik NEKA
Nižná 66,21 Jaroslav Rosina NEKA
Nižná 76,88 Lenka Mikušová NEKA
Nižná Boca 77,61 Jozef Böhmer NEKA
Nižná Hutka 73,99 Mária Szászfaiová SDKÚ-DS
Nižná Jablonka 72,18 Miroslav Rosoľanka SMER
Nižná Jedľová 89,47 Alena Džupinová SDKÚ-DS,NK
Nižná Kamenica 67,14 Jana Hruščáková KDH,SDKÚ-DS
Nižná Myšľa 64,61 Ľudovít Grega SP
Nižná Olšava 59,62 Igor Madzin MOST - HÍD
Nižná Pisaná 81,48 Milan Grega SMER
Nižná Polianka 72,16 Ján Cundra SDKÚ-DS
Nižná Rybnica 50,29 Božena Hoferová SMER
Nižná Sitnica 57,45 Stanislav Rakár SMER
Nižná Slaná 70,19 Ján Vieloha SMER
Nižná Voľa 80 Marcel Kaščák SMER
Nižné Ladičkovce 60,48 Juraj Brehovský KDH
Nižné Nemecké 73,68 Milan Husár SNS
Nižné Repaše 73,96 Marta Vrabľová SMER
Nižné Ružbachy 39,91 Jozef Abrahamovský SDKÚ-DS,KDH
Nižný Čaj 44,66 Milan Česlák SDKÚ-DS,KDH
Nižný Hrabovec 64,16 Marcela Pčolinská KDH,KDS,SDKÚ-DS
Nižný Hrušov 63,82 Juraj Tomáš KDH,SDKÚ-DS
Nižný Klátov 63,5 Marcela Jokeľová NEKA
Nižný Komárnik 85,82 Anna Ferkaninová SDKÚ-DS
Nižný Kručov 75,61 Vladimíra Hermanovská KDH
Nižný Lánec 86,82 Michal Hangácsi SMK-MKP
Nižný Mirošov 79,51 Darina Keselicová SMER,MOST - HÍD,KDH
Nižný Orlík 78,42 Juraj Petný SMER,NK
Nižný Skálnik 38,46 Miroslav Bystriansky SDKÚ-DS
Nižný Slavkov 48,51 Jozef Kamenický SDKÚ-DS
Nižný Tvarožec 84,95 Dana Karnišová SDKÚ-DS
Nižný Žipov 34,13 Ján Garbár NEKA
Nolčovo 79,18 Vladimír Mihalik SMER
Norovce 72,69 Peter Doval NEKA
Nová Baňa 54,49 Ján Havran SMER,ĽS-HZDS
Nová Bašta 76,48 Agneša Czikorová NEKA
Nová Bošáca 62,87 Ján Jurika SMER
Nová Bystrica 64,06 Jozef Balačin NEKA
Nová Dedina 52,07 Peter Titurus NEKA
Nová Dedinka 59,24 Viola Takáčová NEKA
Nová Dubnica 43,98 Peter Marušinec SMER,SNS,ĽS-HZDS
Nová Kelča 65,23 Mária Telepunová SMER
Nová Lehota 52,69 Bohuslav Plačko ĽS-HZDS
Nová Lesná 57,56 Peter Hritz NEKA
Nová Ľubovňa 62,3 Stanislav Turlík KDH
Nová Polhora 82,49 Anton Šimčák SMER
Nová Polianka 58,49 Ján Barvirčák SMER
Nová Sedlica 75,2 Vasiľ Dinič SMER
Nová Ves 67,41 Štefan Paholík ĽS-HZDS,SMER
Nová Ves nad Váhom 62,75 Pavel Pristaš NEKA
Nová Ves nad Žitavou 61,84 Marta Danková SDKÚ-DS,ĽS-HZDS
Nová Vieska 70,35 Róbert Kis SMK-MKP
Nováčany 76,92 Darina Gamráthová NEKA
Nováky 59,76 Dušan Šimka KDH
Nové Hony 73,58 Ondrej Kerekeš SDKÚ-DS
Nové Mesto nad Váhom 41,19 Jozef Trstenský NEKA
Nové Sady 57,42 Silvia Halvoníková KDH
Nové Zámky 37,81 Gejza Pischinger NEKA
Novosad 67,72 Jozef Jastrab NEKA
Novoť 34,15 František Poleta NEKA
Nový Ruskov 51,93 Ján Borovský SMER,SDKÚ-DS,KDH
Nový Salaš 58,82 Milan Hudák KDH
Nový Svet 70 Štefan Hrubý SMER
Nový Tekov 74,82 Silvia Hrušková NEKA
Nový Život 67,76 Tibor Fehér SMK-MKP
Nýrovce 69,91 Zoltán Fekete MOST - HÍD


Obeckov 77,47 Ľudovít Roško SDKÚ-DS,MOST - HÍD
Obid 69,64 Tibor Nagy SMK-MKP
Obišovce 78,61 Peter Kišiday KDH
Oborín 76,07 Arpád Csuri MOST - HÍD
Obručné 69,44 Danka Uhrinková SMER
Obyce 65,44 Milan Garaj NEKA
Očkov 67,75 Ľubica Hrušovská SMER
Očová 48,96 Jaroslav Dominik NEKA
Odorín 63,1 Mikuláš Živčák KDH,SDKÚ-DS
Ohrady 86,63 Jozef Kubik NEKA
Ohradzany 75,73 Valéria Melníková ĽS-HZDS,SMER,SNS
Ochodnica 68,83 Radoslav Ďuroška SMER
Ochtiná 77,54 Marián Kapusta NEKA
Okoč 59,89 Ladislav Polák SMK-MKP
Okoličná na Ostrove 47,31 Iveta Feketeová NEKA
Okrúhle 73,46 Michal Kolesár SMER,ĽS-HZDS
Okružná 77,12 Pavol Lackanič NEKA
Olcnava 62,31 Jaroslav Salaj SMER
Oľdza 72,84 Tibor Mészáros SMK-MKP
Olejníkov 84,8 Eva Bartošová SDKÚ-DS,KDH
Olešná 59,29 Stanislav Novotný NEKA
Oľka 78,73 Štefan Vasilenko SNS
Olováry 84,76 Jozef Vízi MOST - HÍD
Oľšavce 41,04 Slavomír Havír SMER
Oľšavica 73,17 Mikuláš Demočko KDH,SDKÚ-DS
Oľšavka 86,45 Jozef Klešč KDH
Oľšavka 71,85 Ján Ovsaník SMER
Oľšinkov 67,74 Ján Kundrat SMER
Oľšov 67,18 Pavol Hovančík SMER
Olšovany 76,11 František Marcin KDH,SDKÚ-DS
Omastiná 63,33 Viliam Kusý SMER
Omšenie 60,17 Jozef Marček ĽS-HZDS
Ondavka 52,17 Andrej Kurimský ĽS-HZDS
Ondavské Matiašovce 77,72 Mária Mražíková SDKÚ-DS,KDH
Ondrašová 81,96 Adam Staňo NEKA
Ondrašovce 65,21 Andrej Kapľavka KDH,SDKÚ-DS,MOST - HÍD,SaS
Ondrejovce 77,15 Jozef Bielokostolský NEKA
Opátka 41,09 Ján Popier NEKA
Opatovce 70,18 Janka Horňáková NEKA
Opatovce nad Nitrou 68,22 Dana Melišková NEKA
Opatovská Nová Ves 72,15 László Jámbor SMK-MKP
Opava 72,72 Pavel Lekýr SMER
Opiná 58,62 Imrich Taiš SDKÚ-DS
Opoj 70,05 Alojz Matúš NEKA
Oponice 69,36 Peter Marko SDKÚ-DS
Oravce 35,25 Anna Filipčová SMER
Orávka 85,93 Ján Lichanec ĽS-HZDS
Oravská Jasenica 66,55 Karol Graňák SDKÚ-DS,KDH
Oravská Lesná 75,82 Viera Mazúrová SMER,ĽS-HZDS,SNS
Oravská Polhora 49,53 Peter Horváth SMER
Oravská Poruba 67,83 Peter Hrivnák SDKÚ-DS,SaS
Oravské Veselé 72,07 Ivan Patron NEKA
Oravský Biely Potok 56,8 Ján Kaššák NEKA
Oravský Podzámok 66,73 Jozef Záhora NEKA
Ordzovany 78,81 Pavol Koperdák KDH
Orechová 65,6 Rastislav Repka SDKÚ-DS
Orechová Potôň 72,91 Szilárd Gálffy NEKA
Oreské 79,41 Milan Havrilčák NEKA
Oreské 83,45 Tomáš Mikuš KDH
Orešany 52,49 Róbert Kopáčik SMER,ĽS-HZDS
Orlov 69,87 Peter Timočko SMER
Orovnica 74,23 Katarína Forgáčová NEKA
Ortuťová 53,57 Mária Ivančová SMER,KDH
Osádka 67,22 Pavol Mareták NEKA
Osadné 68,86 Róbert Mikuláško SMER
Osikov 69,19 Stanislav Biroš SDKÚ-DS
Oslany 61,7 František Szalay NEKA
Osrblie 79,57 Peter Siman SDKÚ-DS
Ostrá Lúka 57,37 Juraj Jelok NEKA
Ostratice 70,34 Ján Podoba NEKA
Ostrov 76,98 Milan Maňko KDH
Ostrov 67,14 Dana Borovská NEKA
Ostrovany 56,59 Cyril Revák SDKÚ-DS
Ostrý Grúň 76,57 Jana Angletová SaS
Osturňa 77,12 Kristína Gregoričková NEKA
Osuské 71,28 Anton Fiala SMER,KDH
Oščadnica 56,78 Marián Plevko NEKA
Otrhánky 77,97 Ladislav Gieci NEKA
Otročok 75,22 Vojtech Šomošvári MOST - HÍD,SDKÚ-DS
Ovčiarsko 73,68 Štefan Debnár SMER
Ovčie 61,92 Ján Farkaš SMER
Ozdín 54,85 Dušan Vývlek SMER,ĽS-HZDS,SNS
Ožďany 56,76 Adrián Barto NEKA


Pača 70,93 Ladislav Zagiba NEKA
Padáň 74,65 Zoltán Szabó MOST - HÍD
Padarovce 70,54 Attila Szabó MOST - HÍD,SDKÚ-DS,SMK-MKP
Pakostov 53,36 Jozef Fedorko SMER
Palárikovo 52,74 Bernard Roštecký NEKA
Palín 59,03 Štefan Fiľ KDH
Palota 70,22 Vasiľ Bomberovič SMER
Paňa 50,88 Milan Korenči SMER
Panické Dravce 67,94 František Kováč MOST - HÍD
Paňovce 69,93 Marta Sehnalová SMER
Papín 66,96 Miroslav Lukáč SMER
Papradno 62,26 Roman Španihel NEKA
Parchovany 63,76 Ján Hvozdík SMER,ĽS-HZDS
Parihuzovce 92,85 Ján Stanko SMER
Párnica 70,11 Milada Antalová SDKÚ-DS
Partizánska Ľupča 72,23 Ľubomír Frič SMER
Partizánske 39,08 Jozef Božik ĽS-HZDS,S.O.S.,SDĽ
Pastovce 73,4 Oto Mészáros NEKA
Pastuchov 69,89 Ladislav Ištok KDH
Pašková 80 Roman Viola ĽS-HZDS
Paština Závada 53,71 Viera Hvizdáková SNS
Pata 52,28 Milan Čambálik NEKA
Pataš 77,51 Ľudovít Kiss SMK-MKP
Patince 76,58 Olga Szabó SMK-MKP
Pavčina Lehota 71,38 Miroslav Ščasný SNS,SMER,ĽS-HZDS
Pavľany 38,18 Monika Maximová ĽS-HZDS
Pavlice 81,19 Ľubomír Baláž SNS
Pavlová 80,28 Monika Górová SMK-MKP
Pavlova Ves 59,89 Rudolf Tomko NEKA
Pavlovce 91,17 Vojtech Menyhárt SDKÚ-DS
Pavlovce 52,96 Jozef Kočiš SDKÚ-DS,KDH,MOST - HÍD
Pavlovce nad Uhom 46,55 Mária Dufincová NEKA
Pažiť 74,27 Vladimír Baláška SMER
Pčoliné 77,55 Zuzana Gajdošová NEKA
Pečeňady 77,94 Ladislav Boháčik NEKA
Pečeňany 73,65 Mária Šujanová SMER
Pečenice 87,17 Mária Lajpríková NEKA
Pečovská Nová Ves 31,43 Jaroslav Baňas KDH,SDKÚ-DS
Peder 87,57 Jozef Holečko NEKA
Perín - Chym 77,66 Adriena Baranová SMER,MOST - HÍD
Pernek 63,7 František Bokes ĽS-HZDS
Petkovce 53,71 Pavol Hybala SMER
Petrikovce 41,44 Mária Vadasová ĽS-HZDS,SMER
Petrová 79,43 Anna Hrúzová SMER
Petrova Lehota 79,73 Radko Rožánek NEKA
Petrova Ves 47,17 Miroslav Pochylý KDH,SMER,ĽS-HZDS,ND
Petrovany 67,77 Ján Lenko NEKA
Petrovce 69,35 Pavel Tomčo SMER
Petrovce 62,16 Gyula Köböl NEKA
Petrovce 81,81 Michal Peter NEKA
Petrovce nad Laborcom 66,11 Štefan Rovňák KDH,SDKÚ-DS
Petrovice 64,56 Matúš Bryndziar ĽS-HZDS,SNS
Petrovo 80,28 Ján Dovec KSS
Pezinok 40,75 Oliver Solga NEKA
Piešťany 35,39 Remo Cicutto NEKA
Pichne 73,12 Michal Šesták SMER,ĽS-HZDS
Píla 77,41 Milan Dobrocký SNS
Píla 30 Radovan Mičunek SMER
Píla 71,42 Emília Jokalová SMER,ĽS-HZDS
Pinciná 82,58 Valéria Votoupalová NEKA
Pinkovce 58 Ján Kočiš SMER
Piskorovce 80,64 Pavol Šatník NEKA
Pitelová 64,52 Ján Kubík SDKÚ-DS
Plášťovce 63,16 Anikó Helység NEKA
Plavé Vozokany 55,47 Štefan Gemeri SMER
Plavecké Podhradie 70,69 Milan Kousal NEKA
Plavecký Mikuláš 68,66 Marta Hlavatá NEKA
Plavecký Peter 29,2 Viera Kollárová KDH
Plavecký Štvrtok 53,76 Ivan Slezák SMER
Plaveč 58,29 Štefan Murcko ĽS-HZDS,SMER
Plavnica 35,26 Rastislav Grich SMER,KDH,ĽS-HZDS
Plechotice 71,65 Marek Andráš KDH
Pleš 82,28 Dorota Molnárová MOST - HÍD
Plešivec 64,37 Gabriel Gergely NEKA
Plevník - Drienové 72,18 Ján Michalec NEKA
Pliešovce 57,65 Štefan Sýkora NEKA
Ploské 55,07 František Petro SMER
Ploské 60 Eva Bakošová SMER
Pobedim 64,81 Eva Směřičková KDH,SDKÚ-DS
Počarová 78,7 Ladislav Lagín SNS
Počúvadlo 61,44 Dušan Triebušník SDKÚ-DS
Podbiel 65,68 Jozef Domiňák SMER
Podbranč 75,74 Milan Kadlíček NEKA
Podbrezová 43,94 Ladislav Kardhordó NEKA
Podhájska 68,62 Vladimír Bakoš NEKA
Podhorany 73,7 Jozef Oračko ĽS-HZDS
Podhorany 61,88 Magdaléna Bogyová SMER
Podhorany 68,06 Richard Bechera SDKÚ-DS,KDH
Podhorie 78,92 Ľubica Kordíková NEKA
Podhorie 70,82 Rudolf Martinka SMER
Podhoroď 65,63 Jaroslav Mihaľov SMER
Podhradie 67,55 Miroslav Jánošík SNS,ĽS-HZDS
Podhradie 64,55 Ružena Boboková NEKA
Podhradie 74,79 Milan Štefkovič KDH
Podhradík 70,43 Ladislav Stanek KDH
Podkonice 71,48 Michal Kukučka KDH
Podkriváň 64,5 Jozef Malatinec ĽS-HZDS,SMER
Podkylava 67,14 Dušan Kadlečík SDKÚ-DS,MOST - HÍD,KDH
Podlužany 71,36 Pavel Miksa SMER
Podlužany 67,56 Ida Kováčová KDH,SMER
Podolie 66,19 Anna Čechvalová KDH,SDKÚ-DS
Podolínec 62,36 Iveta Bachledová NEKA
Podrečany 62,03 Edmund Palička SMER
Podskalie 63,2 Anton Mitaš ĽS-HZDS,SMER
Podtureň 73,69 Marián Vojtík SMER
Podvysoká 65,94 Milan Matlák ĽS-HZDS
Podzámčok 75,71
Pohorelá 50,38 Jozef Kalman NEKA
Pohranice 69,93 Ladislav Hajdu NEKA
Pohronská Polhora 59,41 Hyacinta Tyčiaková NEKA
Pohronský Bukovec 56,47 Igor Šagát SMER,SDKÚ-DS,ĽS-HZDS
Pohronský Ruskov 58,88 Ľudovít Nagy SMK-MKP,MOST - HÍD
Pochabany 70,37 Vladimír Beňačka SMER
Pokryváč 59,06 Juraj Vraňák SDKÚ-DS
Poľanovce 77,69 Jozef Kaľavský KDH
Poľany 76,45 Mikuláš Csorba MOST - HÍD
Poliakovce 77,77 Jaroslav Tvardzík SDKÚ-DS
Polianka 66,06 Ján Dodrv SMER
Polichno 85,32 Pavel Kyseľ ĽS-HZDS
Polina 90,09 Ján Punka MOST - HÍD
Poľný Kesov 71,09 Pavel Bednárik SMER,SDKÚ-DS
Poloma 32,45 Pavol Hanušovský SDKÚ-DS,KDH
Polomka 52,45 Ján Lihan SDKÚ-DS,KDH
Poltár 55,71 Pavel Gavalec SMER,ĽS-HZDS,SNS,SDKÚ-DS,HZD
Poluvsie 78,11 Ján Kaniansky SaS
Pongrácovce 86,25 Mária Matlochová NEKA
Poniky 67 Samuel Bračo NEKA
Poprad 37,01 Anton Danko NEKA
Poproč 60,86 Štefan Jaklovský NEKA
Poproč 57,14 Ľubor Kvaka SMER
Popudinské Močidľany 63,77 Dana Žúrková SDKÚ-DS,KDH,ND
Poráč 74,76 Peter Volčko SMER
Poriadie 63,63 Zuzana Boskovičová NEKA
Porostov 84,88 Miroslav Hreščák SDKÚ-DS
Poruba 66,47 Helena Čavojská SMER
Poruba pod Vihorlatom 74,31 Juraj Kriška SMER
Porúbka 43,47 Milan Staš MOST - HÍD
Porúbka 47 Andrea Raková SMER
Porúbka 80,45 Gabriel Falis SDKÚ-DS
Porúbka 34,21 Milan Janura SMER
Poša 65,45 Tadeáš Malý NEKA
Potok 86,11 Ján Pervan SMER
Potok 80,8 Katarína Machová SNS
Potoky 76,62 Milan Vavrek SMER
Potôčky 69,64 Dušan Šmajda SMER
Potônske Lúky 68,18 Alajos Rostás SMK-MKP
Potvorice 75,75 Ľubomír Malo NEKA
Považany 67,48 Eva Ninisová NEKA
Považská Bystrica 35,61 Karol Janas SMER,KDH,SDKÚ-DS
Povina 71,64 Margita Šplháková NEKA
Povoda 80,18 Alexander Csóka NEKA
Povrazník 62,29 Ivan Kováč SMER,SDKÚ-DS
Pozba 86,01 Zlatica Valentová SMK-MKP
Pozdišovce 59,16 Ján Čižmárik NEKA
Pôtor 67,07 Branislav Laco SMER,ĽS-HZDS,SNS
Praha 84,81 Ján Karman KSS,SMER,ĽS-HZDS
Prakovce 50,72 Miroslav Pisko NEKA
Prašice 68,1 Erika Nemešová SMER
Prašník 57,55 Emil Škodáček SMER
Pravenec 65 Róbert Mikulášik NEKA
Pravica 67,44 Pavel Lenhard ĽS-HZDS
Pravotice 82,55 Jozef Vajdák SMER
Práznovce 67,6 Jaroslav Blina ĽS-HZDS
Prečín 56,13 Anton Lagíň SNS,SMER,SZ
Predajná 54,65 Tatiana Čontofalská NEKA
Predmier 73,35 Viliam Čillík NEKA
Prenčov 49,15 Alena Ciglanová ĽS-HZDS,SMER
Preseľany 58,05 Juraj Trsťan NEKA
Prestavlky 59,27 Ján Abrahám SMER,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS
Prešov 36,62 Pavel Hagyari NEKA
Príbelce 69,33 Pavel Kollár SMER
Pribeník 68,38 Pavol Fülöp MOST - HÍD
Pribeta 58,14 Jozef Koša MOST - HÍD
Pribiš 73,56 Anna Vojvodová NEKA
Príbovce 61,72 Jaroslav Brzák NEKA
Pribylina 67,06 Milan Kohút NEKA
Priechod 52,52 Stanislav Chaban SDKÚ-DS,MOST - HÍD
Priekopa 71,6 Peter Sekerák SMER
Priepasné 79,47 Peter Czere NEKA
Prietrž 66,44 Dana Blažková NEKA
Prietržka 75,64 Rudolf Bartal SMER
Prievaly 64,26 Tatiana Beňáková KDH
Prievidza 35,74 Katarína Macháčková NEKA
Prihradzany 80,55 Dušan Balážik KSS
Príkra 80 Ján Brenišin SMER
Príslop 75,47 Jozef Blaško SNS
Prituľany 67,85 Jozef Sivák SMER
Proč 47,94 Ján Pavuk NEKA
Prochot 47,25 Darina Gajdošová SMER,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS
Prosačov 57,81 Ján Šoltés SMER
Prosiek 89,67 Peter Majerčiak ĽS-HZDS
Prša 82,66 Mária Nagyová NEKA
Pruské 44,13 Viliam Cíbik NEKA
Prusy 63,49 Ján Tomášik SDKÚ-DS
Pružina 60,44 Michal Ušiak SMER,KDH,SDKÚ-DS
Pstriná 38,77 Anna Mihaliková SaS
Ptičie 51,58 Marián Čorný SMER
Ptrukša 60,46 Alexander Takács MOST - HÍD
Pucov 58,2 Metod Sojčák SDKÚ-DS,KDH,SMER
Púchov 46,89 Marián Michalec NEKA
Pukanec 59,94 Ján Kováčik NEKA
Pusté Čemerné 72,37 Oto Fenin ĽS-HZDS,SMER,SNS
Pusté Pole 72,61 Mária Plavčanová ĽS-HZDS
Pusté Sady 72,74 Tomáš Nemeček SMER
Pusté Úľany 57,28 Drahotína Šimeková NEKA
Pušovce 74,21 Vladimír Marcin KDH


Rabča 59,09 Dušan Ratica HZD,SMER
Rabčice 61,72 Jozef Slovík SMER
Rad 48,64 Ladislav Liška MOST - HÍD
Radatice 69,37 Ondrej Kalata KDS
Radava 76,26 Marian Chrenko NEKA
Radimov 71,03 Ján Provazník KDH
Radnovce 79,45 Elemír Tóth SMK-MKP
Radobica 64,74 Stanislav Bartoš NEKA
Radoľa 78,39 Anton Tkáčik KDH,SMER,SNS,SDKÚ-DS
Radoma 81,26 Michal Viravec SMER,MOST - HÍD
Radošina 60,77 Marta Kolková SDKÚ-DS
Radošovce 66,21 Vladimír Kočárik KDH
Radošovce 82,84 Miroslav Remenár KDH
Radôstka 76,5 Jaroslav Fekula NEKA
Radvaň nad Dunajom 82,55 Ľubomír Púchovský NEKA
Radvaň nad Laborcom 77,16 Michal Svičin SMER,SNS
Radvanovce 44,37 Jozef Mogiš SDKÚ-DS
Radzovce 52,19 Péter György SMK-MKP,MOST - HÍD
Rafajovce 79,1 Božena Dubasová NEKA
Rajčany 69,74 Mária Švecová NEKA
Rajec 55,69 Ján Rybárik NEKA
Rajecká Lesná 66,16 Peter Tarábek SNS
Rajecké Teplice 66,78 Peter Dobeš KDH
Rákoš 60,29 Igor Antoni SaS
Rákoš 60,57 Jaroslav Grendel ĽS-HZDS,SMER
Raková 55,39 Anton Heglas KDH,SMER,SNS
Rakovčík 54,48 Iveta Horvatová SMER
Rakovec nad Ondavou 37,94 Peter Olejník SMER,SDKÚ-DS,KDH
Rakovice 62,07 Dušan Daloš NEKA
Rakovnica 67,37 Ľuboš Lešták NEKA
Rakovo 60,78 Patrik Antal ĽS-HZDS
Rakša 56,42 Anna Ursínyová ĽS-HZDS
Rakúsy 83,12 Bystrík Václav SDKÚ-DS
Rakytník 86,01 Ján Rencsok SMK-MKP
Rankovce 87,78 Stanislav Hada NEKA
Rapovce 61,85 Ivan Eibner SDKÚ-DS,ĽS-HZDS,SNS,KDH,SMER
Raslavice 62,39 Anton Lamanec SMER
Rastislavice 69,81 Peter Bekéni SNS
Rašice 63,3 Aladár Miklós SMK-MKP
Ratka 60,33 Milan Spodniak ĽS-HZDS,SMER,SNS,SDKÚ-DS,KDH
Ratková 67,24 Milan Fakla NEKA
Ratkovce 83,6 Martin Červenka NEKA
Ratkovo 78,08 Zdenka Gajdošová SDKÚ-DS
Ratkovská Lehota 80,39 Milan Koska KDH
Ratkovská Suchá 52,5 Stanislav Palic KSS
Ratkovské Bystré 82,42 Dušan Bodnár SMER,SNS,ĽS-HZDS
Ratnovce 67,71 Martin Adamča ĽS-HZDS
Ratvaj 78 Monika Juneková KDH
Ráztočno 37,07 Ivan Škrteľ SMER,SNS
Ráztoka 46,15 Zuzana Vaníková SMER
Ražňany 66,69 Radovan Rokošný KDH,SDKÚ-DS
Reca 56,22 Zoltán Metzner SMK-MKP,MOST - HÍD
Regetovka 68 Štefan Malec SNS
Rejdová 80,57 Ján Valentík SDKÚ-DS
Reľov 71,76 František Dudžák NEKA
Remeniny 60,88 Slavomír Molitoris SMER
Remetské Hámre 73,61 Michal Pado HZD
Renčišov 54,96 Miroslav Paločko NEKA
Repejov 78,19 Pavel Cipka SMER,ĽS-HZDS,KSS,ZRS,MOST - HÍD
Repište 41,43 Vladimír Šalkovský SMER
Rešica 53,61 František Bodnár SMK-MKP,MOST - HÍD
Rešov 80,45 Helena Jamroškovičová SDKÚ-DS,KDH,SMER,SF
Revúca 42,73 Eva Cireňová SMER,ĽS-HZDS
Revúcka Lehota 78,46 Dušan Pavlák NEKA
Riečka 53,26 Marián Spišiak KDH,SDKÚ-DS
Riečka 81,38 Oskár Tóth NEKA
Richnava 80,74 Vladimír Pokuta RIS
Richvald 58,92 Anna Foľtová SMER,HZD
Rimavská Baňa 63,06 Jaroslav Suja SMER
Rimavská Seč 78,71 Márta Stubendek SMK-MKP
Rimavská Sobota 38,69 Jozef Šimko NEKA
Rimavské Brezovo 40,9 Viera Feješová SMER
Rimavské Janovce 57,73 Stanislav Krahulec SDKÚ-DS
Rimavské Zalužany 83,09 Janka Ďurišová SDKÚ-DS
Rišňovce 60,04 Karol Laboš SMER
Rohov 81,85 Juraj Králiček SMER
Rohovce 48,72 Eugen Horváth NEKA
Rohožník 86,66 Jana Paľová KDH
Rohožník 49,11 Peter Švaral NEKA
Rochovce 77,27 Stanislav Levrinc ĽS-HZDS
Rokycany 80,43 Miloš Jaš NEKA
Rokytov 76,94 Ľubomír Pangrác-Piter SMER
Rokytov pri Humennom 67,64 Dušan Stanko SMER
Rokytovce 80,13 Viera Palejová NEKA
Rosina 63,22 Jaroslav Zábojník KDH
Roškovce 78,65 Milan Čeremeta KDH
Roštár 81,55 Vladimír Slivka NEKA
Rovensko 80,54 Marian Rehuš NEKA
Rovinka 57,03 Milan Bombala NEKA
Rovňany 79,04 Jana Cabanová SMER
Rovné 70,61 Jozef Baláž ĽS-HZDS
Rovné 75,65 Jaroslava Ďurove SMER
Rovné 79,38 Stanislav Viravec SNS
Rozhanovce 52,02 Viktor Gazdačko SDKÚ-DS
Rozložná 75,6 Viktor Vápeník SMER
Roztoky 67,3 Martin Jurkovič SDKÚ-DS,MOST - HÍD
Rožkovany 68,22 Miroslav Poklemba SNS,SMER
Rožňava 42,46 Vladislav Laciak NEKA
Rožňavské Bystré 50,74 Želmíra Gonosová SMER
Rúbaň 67,65 Štěpánka Komárová NEKA
Rudina 64,01 Anna Mičianová SMER
Rudinka 78,02 Anna Grigová NEKA
Rudinská 74,02 Jozef Švirík NEKA
Rudlov 75,72 Ján Markuš NEKA
Rudná 48,91 Július Kerekes NEKA
Rudňany 54,66 Miroslav Blišťan NEKA
Rudnianska Lehota 36,26 Ivan Javorček ĽS-HZDS
Rudník 67,19 Vladimír Kišdučák ĽS-HZDS
Rudník 60,61 Jaroslav Ferianec ĽS-HZDS,SMER
Rudno 71,57 Dušan Menich SMER
Rudno nad Hronom 77,03 Ľubomír Kršjak SMER
Rumanová 81,8 Jozef Jankovič NEKA
Rumince 85,62 Andrea Javorová NEKA
Runina 85,5 Marián Regula HZD
Ruská 86,72 László Lakatos MOST - HÍD
Ruská Bystrá 80,8 Ján Sakulič SMER
Ruská Kajňa 81,18 Anna Kuzmová SMER
Ruská Nová Ves 66,83 Tibor Kollár KDH,SDKÚ-DS
Ruská Poruba 76,47 Demeter Ferko NK
Ruská Voľa 66,66 Anna Chamajová SMER
Ruská Voľa nad Popradom 83,11 Miroslav Tomčo SMER,KSS
Ruská Volová 70,32 Eva Turbáková SMER
Ruskov 63,98 Štefan Markovič KDH,SDKÚ-DS,MOST - HÍD
Ruskovce 78,11 Jaroslav Mlynek NEKA
Ruskovce 80,09 Anna Ohradzanská KDH
Ruský Hrabovec 81,09 Juraj Cinkanič ĽS-HZDS
Ruský Potok 39,31 Martin Riľak SMER
Ružiná 68,26 Ondrej Baline NEKA
Ružindol 70,2 Vladimír Púčik NEKA
Ružomberok 41,36 Ján Pavlík NEKA
Rybany 64,53 Roman Malánik SMER
Rybky 80,67 Henrich Ravas NEKA
Rybník 69,86 Imrich Králik ĽS-HZDS,KDH,SDKÚ-DS,SMER
Rybník 77,22 Július Brašo KSS
Rykynčice 74,16 Eva Nemčovská SaS,KDH,SDKÚ-DS


Sabinov 38,8 Peter Molčan SMER,SNS,ĽS-HZDS
Sačurov 55,3 Peter Barát NEKA
Sádočné 63,49 František Sádecký SMER
Sady nad Torysou 60,93 Jozef Adamkovič NEKA
Salka 79,11 Ján Józsa NEKA
Santovka 68,27 Ľubomír Lőrincz SDKÚ-DS,SMER,KDH,MOST - HÍD
Sap 77,41 Imrich Bartal SMK-MKP
Sása 80,39 Marta Bystránová SMER
Sása 36,35 Ľubica Jergušová SMER
Sasinkovo 35,33 Jaroslav Jamrich SMER
Sazdice 69,4 Zoltán Srna SMK-MKP
Sebedín - Bečov 81,58 Pavol Škamla SMER
Sebedražie 65,22 Peter Juríček SMER
Sebechleby 62,55 Martin Schvarc NEKA
Seč 80,87 Rudolf Hopko NEKA
Sečianky 67,49 Jozef Deák NEKA
Sečovce 56,96 Jozef Gamrát NEKA
Sečovská Polianka 59,83 Marián Fedor NEKA
Sedliacka Dubová 46,24 Ladislav Tomáň KDH,SMER,SDKÚ-DS,SNS
Sedlice 63,88 Imrich Krajňák KDH
Sedliská 59,77 Jozef Dobrocký KDH,SDKÚ-DS,MOST - HÍD
Sedmerovec 47,44 Ján Galko NEKA
Sejkov 82,42 Peter Tokár SDKÚ-DS,KDH
Sekule 54,41 Pavla Maxianová NEKA
Seľany 80 Pavel Celeng MOST - HÍD,SMER,HZD
Selce 63,54 Božena Zázrivcová SMER,ĽS-HZDS,SNS
Selce 81,6 Vladimír Bodnár SMER,ĽS-HZDS,SNS
Selce 57,14 Mária Šulcová SMER,SDKÚ-DS,KDH
Selec 57,16 Stanislav Svatik ĽS-HZDS,SNS
Selice 48,87 Igor Mandák NEKA
Semerovo 68,08 Imrich Hrabovský ĽS-HZDS
Seňa 67,34 Marta Probalová NEKA
Senec 34,75 Karol Kvál NEKA
Seniakovce 56,07 Jozef Pončák ĽS-HZDS
Senica 34,72 Ľubomír Parízek NEKA
Senné 64,08 Peter Saboslai ĽS-HZDS,SMER
Senné 63,97 Ján Ragač MOST - HÍD
Senohrad 64,45 Oľga Bartková KDH,SDKÚ-DS,SMER
Sereď 38,45 Martin Tomčányi SDKÚ-DS,SMER
Sielnica 61,37 Anna Gavajdová ĽS-HZDS,SMER
Sihelné 64,33 Jozef Gabriel KDH
Sihla 81,7 Stanislav Bitala SMER
Sikenica 67,74 Július Maďar MOST - HÍD
Sikenička 76,12 Katarína Grófová NEKA
Siladice 55,47 Jana Chynoradská NEKA
Silica 74,21 Vojtech Berec MOST - HÍD
Silická Brezová 65,8 Alžbeta Sanislóová NEKA
Silická Jablonica 82,97 Eva Tamášová MOST - HÍD
Sirk 73,44 Peter Sentandráši SMER,ĽS-HZDS
Sirník 47,78 Viktor Kalán MOST - HÍD,ĽS-HZDS,SMER
Skačany 62,3 Ladislav Struhár KDH
Skalica 41,05 Stanislav Chovanec NEKA
Skalité 48,37 Andrea Šimurdová SMER,KDH,SNS,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS
Skalka nad Váhom 72,06 Anton Horečný ĽS-HZDS,KDH
Skároš 64,92 Ľubomír Vranka NEKA
Skerešovo 73,4 Ján Svitek SMER
Sklabiná 66,12 Marta Kálovcová SMER,MOST - HÍD
Sklabiňa 73,87 Ján Brodenec NEKA
Sklabinský Podzámok 71,71 Božena Drobková SMER
Sklené 65,6 Ján Gutten NEKA
Sklené Teplice 62,8 Ľubomír Meliš SMER
Skrabské 75,4 Štefan Hudák NEKA
Skýcov 73,57 Tomáš Kolembus NEKA
Sládkovičovo 46,83 Anton Szabó NEKA
Slančík 68,85 Ján Bačo KDH
Slanec 55,32 Jozef Bela NEKA
Slanská Huta 56,7 Daniel Stančik SMER
Slanské Nové Mesto 63,59 Milan Diheneščík SMER
Slaská 77,6 Daniel Gelien NEKA
Slatina 34,92 Arpád Bazsó SMK-MKP
Slatina nad Bebravou 77,63 Michal Srnec SMER
Slatinka nad Bebravou 73,88 Mária Jakubčeková KDH
Slatinské Lazy 32,59 Darina Hroncová SMER
Slatvina 79,76 Vladislav Vrábeľ SMER
Slavec 75,78 Valentín Borzy SMK-MKP
Slavkovce 45,88 Iveta Pavliková SDKÚ-DS
Slavnica 75,43 Anna Prekopová KDH
Slavoška 90,1 Ján Jakubovský SMER
Slavošovce 66,56 Štefan Bašták SMER
Sľažany 77,45 Jozef Magát SMER,KDH
Slepčany 51,33 Ján Határ SMER,ĽS-HZDS
Sliač 52,86 Daniel Dunčko SDKÚ-DS,SaS
Sliepkovce 66,48 Kamil Minda SDKÚ-DS
Slivník 68,84 Vladimír Kráľovský SMER,MOST - HÍD,ĽS-HZDS
Slizké 75,83 Ivan Kasar ĽS-HZDS
Slopná 72,65 Eva Košaríková NEKA
Slovany 58,61 Elena Jackulíková NEKA
Slovenská Kajňa 64,02 Jozef Durkaj SDKÚ-DS,KDH
Slovenská Ľupča 60,47 Miroslav Macák SMER
Slovenská Nová Ves 63,07 Michal Kaluža NEKA
Slovenská Ves 63,62 Janka Tomasová NEKA
Slovenská Volová 77 Mária Gajdošová SMER,SNS
Slovenské Ďarmoty 61,42 Denisa Árvayová NEKA
Slovenské Kľačany 76,47 Anna Mužíková SaS
Slovenské Krivé 93,45 Ladislav Meždej SDKÚ-DS
Slovenské Nové Mesto 66,46 Ján Kalinič SDKÚ-DS,MOST - HÍD
Slovenské Pravno 70,56 Marta Hrúzová ĽS-HZDS
Slovenský Grob 52,53 Ján Juran SMER,SNS
Slovinky 50,57 Michal Pačan NEKA
Smilno 68,8 Miroslav Petruš NEKA
Smižany 53,51 Michal Kotrady NEKA
Smolenice 59,57 Pavlína Hornáčková NEKA
Smolinské 38,67 Peter Betták SMER
Smolnícka Huta 70,47 Ján Grega SDKÚ-DS,SMER
Smolník 56,81 Margita Brutovská SMER,SDKÚ-DS,KDH
Smrdáky 70,99 Emília Pavlíková KDH
Smrečany 75,31 Vladimír Šiarnik SDKÚ-DS
Snakov 60,12 Ján Bijalko SMER
Snežnica 79,2 Ján Pokrivka KDH
Snina 40,61 Štefan Milovčík NEKA
Soblahov 60,92 Eva Ďuďáková NEKA
Soboš 84,95 Ivana Ivančová NK
Sobotište 65,55 Dušan Horňák NEKA
Sobrance 68,8 Štefan Staško SMER
Socovce 64,77 Milan Mencel SMER
Sokoľ 31,7 Vladimír Franka KDH,SDKÚ-DS
Sokoľany 69,75 Tomáš Suchý SDKÚ-DS
Sokolce 45,48 András Bartal SMK-MKP
Sokolovce 71,44 Stanislav Valla NEKA
Soľ 58,49 Jozef Berta NEKA
Solčany 59,25 Juraj Soboňa ĽS-HZDS,SDKÚ-DS
Solčianky 71,87 Dušan Ondruška SMER
Soľnička 76,47 Ladislav Krestyanko SMK-MKP
Sološnica 34,96 Mária Hirthová NEKA
Somotor 69,95 Ján Juhász SMK-MKP,MOST - HÍD,SDKÚ-DS
Sopkovce 65,65 Ján Dzubaj SMER
Spišská Belá 46,72 Štefan Bieľak NEKA
Spišská Nová Ves 39,61 Ján Volný SMER
Spišská Stará Ves 51,87 Jozef Harabin NEKA
Spišská Teplica 62,71 Jozef Šebest NEKA
Spišské Bystré 62,52 Martin Lavko SMER
Spišské Hanušovce 74,26 Jozef Dudžák SDKÚ-DS
Spišské Podhradie 59,73 Jozef Bača KDH,SaS,MOST - HÍD
Spišské Tomášovce 50,82 Zuzana Nebusová NEKA
Spišské Vlachy 61,9 Ľubomír Fifik NEKA
Spišský Hrhov 58,98 Vladimír Ledecký NEKA
Spišský Hrušov 67,72 Elena Franková SMER
Spišský Štiavnik 59,59 Mária Kleinová SDKÚ-DS,KDH
Spišský Štvrtok 50,36 Ján Greš NEKA
Stakčín 68,24 Ján Kerekanič SMER
Stakčínska Roztoka 75,82 Juraj Pyteľ SDKÚ-DS
Stanča 62,98 Ján Hančin NEKA
Stankovany 78,08 Rudolf Baleja NEKA
Stankovce 54,96 Ján Krucovčin SDKÚ-DS
Stará Bašta 85,27 Ildikó Lászlóová NEKA
Stará Bystrica 50,09 Ján Podmanický SMER,SNS,HZD
Stará Halič 37,07 Jozef Gembec SMER,KDH
Stará Huta 74,15 Jozef Hudec NEKA
Stará Kremnička 64,28 Dušan Rajčan SNJ
Stará Lehota 86,89 Jaroslav Pikus SDKÚ-DS
Stará Lesná 64,83 Viliam Regitko MOST - HÍD
Stará Ľubovňa 46,45 Michal Biganič NEKA
Stará Myjava 78,62 Pavol Kováč NEKA
Stará Turá 41,57 Ján Kišš SMER
Stará Voda 89,15 Ján Jarábek NEKA
Staré 65,11 Agáta Jesenková KDH
Staré Hory 73,72 Ján Kováč NEKA
Starina 85,41 Štefan Solotruk NEKA
Starý Hrádok 56,86 Helena Szabóová SMER,MOST - HÍD
Starý Tekov 71,87 Peter Štefan NEKA
Staškov 55,66 Ladislav Šimčisko SMER
Staškovce 68,42 Štefan Varcholík SMER,SNS
Stebnícka Huta 75 Ľudmila Sosňaková SMER,KDH
Stebník 85,28 Štefan Kučečka SDKÚ-DS
Stožok 70,3 Jana Klimová SDKÚ-DS
Stráňany 71,79 Viera Kravčáková SMER
Stráňavy 42,26 Jozef Papán SMER
Stráne pod Tatrami 77,72 Gustáv Bačo MOST - HÍD
Stránska 60,91 Tibor Sebők SMER
Stránske 70,52 Jaroslav Mitaš NEKA
Stratená 55,37 Erika Oravcová SMER
Stráža 64,94 Ján Poliak KDH
Strážne 70,14 Július Horváth NEKA
Strážske 51,07 Vladimír Dunajčák ĽS-HZDS
Strečno 66,61 Dušan Štadáni NEKA
Streda nad Bodrogom 55,84 František Gecse NEKA
Stredné Plachtince 70,36 Štefan Benko SMER
Strekov 58,5 Ján Téglás NEKA
Strelníky 42,79 Ján Majer SMER,SDKÚ-DS
Stretava 27,43 Marek Keher NEKA
Stretavka 68,04 Matej Šarocký SDKÚ-DS
Streženice 67,59 Juraj Hrišo SMER
Strihovce 77,94 Iveta Ihnatková SDKÚ-DS
Stročín 75,46 Ján Drimák NEKA
Stropkov 51,92 Peter Obrimčák SMER,ĽS-HZDS,HZD
Studená 47,48 Alexander Varga NEKA
Studenec 76,92 Imrich Sivák SDKÚ-DS
Studienka 61,43 Boris Soukup NEKA
Stuľany 74,17 Hedviga Billá KDH,SMER,SNS
Stupava 39,58 Pavel Slezák SMER
Stupné 51,4 Peter Splavec NEKA
Sučany 51,57 Jozef Petráš SMER
Sudince 56 Daniela Šinková SMER
Súdovce 76 Priska Fantová SMER,KDH,SNS,ĽS-HZDS
Suchá Dolina 75,14 Peter Makara KDH
Suchá Hora 77,35 Miloš Šustek NEKA
Suchá nad Parnou 61,67 Daniela Balážová NEKA
Sucháň 53 Anna Triznová SMER
Suché 62 Jarmila Lopatová SMER
Suché Brezovo 59,34 Eva Pasiarová SMER
Suchohrad 72,24 Andrea Grujbárová NEKA
Sukov 79,43 Štefan Šereg SMER,MOST - HÍD
Sulín 55,59 Anna Hiľáková NEKA
Súľov - Hradná 77,39 Jaroslav Bušfy SNS,ĽS-HZDS,SMER
Súlovce 75,88 Gabriel Svorad ĽS-HZDS,SMER
Sušany 71,08 Štefan Vaclavik KDH,SDKÚ-DS
Sútor 93,83 Tibor Balog HZD
Svätá Mária 53,34 Štefan Hornyák SMK-MKP
Svätoplukovo 56,12 Ivan Lobodáš SMER
Svätuš 77,41 Michal Širochman SMER
Svätuše 49,43 Gustáv Liszkai MOST - HÍD,SMK-MKP
Svätý Anton 55,38 Jozef Baranyai NEKA
Svätý Jur 56,48 Alexander Achberger SMER,SNS,ĽS-HZDS
Svätý Kríž 69,95 Dušan Matejka NEKA
Svätý Peter 77,23 Jozef Jobbágy NEKA
Svederník 69,24 Roman Lisický NEKA
Sverepec 60,09 Maroš Ondráš SNS
Sveržov 62,27 Pavol Ceľuch NEKA
Svetlice 57,52 Jaroslav Ivanco SMER
Svidnička 58,4 Anna Paňková SMER,MOST - HÍD,KDH
Svidník 47,54 Ján Holodňák NEKA
Svinia 74,09 Mária Nawratová NEKA
Svinica 67,71 Ľubomír Šimko NEKA
Svinice 52,04 Magdaléna Kondásová NEKA
Svinná 57,09 Anna Sýkorová NEKA
Svit 44,01 Rudolf Abrahám SMER
Svodín 63,72 Attila Szász NEKA
Svrbice 50,28 Vladimír Hromádka KDH
Svrčinovec 53,5 Juraj Strýček SMER,KDH,SNS,ĽS-HZDS


Šahy 44,9 Ján Lőwy MOST - HÍD
Šajdíkove Humence 65,83 Jozef Vajda SMER
Šaľa 30,57 Martin Alföldi SDKÚ-DS,KDH
Šalgočka 72,38 Helena Mesárošová SMER
Šalgovce 65,8 Tibor Púček SMER
Šalov 65,57 Božena Kapšová NEKA
Šambron 62,68 Štefan Petrus ĽS-HZDS,SMER
Šamorín 43,88 Gabriel Bárdos SMK-MKP
Šamudovce 70,83 Vladimír Paulov SMER,ĽS-HZDS
Šandal 67,2 Ján Slivka SMER,SNS
Šarbov 76,92 Stanislav Skasko SMER
Šarišská Poruba 60,69 Milan Kaňuch ĽS-HZDS,SMER,SNS
Šarišská Trstená 74,86 Jaroslav Fogaš SMER
Šarišské Bohdanovce 71,37 Klaudia Peková NEKA
Šarišské Čierne 79,85 Andrej Buvalič SDKÚ-DS,HZD
Šarišské Dravce 72,82 Jozef Bujňák SDKÚ-DS
Šarišské Jastrabie 40,66 Ľubomír Rešetár SMER,SDKÚ-DS,KDH
Šarišské Michaľany 67,78 Vincent Leššo SDKÚ-DS,SaS
Šarišské Sokolovce 52,15 Daniel Mikolaj SDKÚ-DS,SaS
Šarišský Štiavnik 74,45 Ján Hic SMER
Šarkan 72,37 Beata Székelyová NEKA
Šarovce 43,14 Judita Trníková SDKÚ-DS
Šašová 85,08 Jozef Vargovčik KDH
Šaštín - Stráže 43,61 Radovan Prstek SMER
Šávoľ 49,77 Július Ferencz SMK-MKP
Šelpice 69,23 Ružena Opálková NEKA
Šemetkovce 77,77 Zdeno Čmarada SNS
Šemša 48,64 Jozef Lukáč SDKÚ-DS
Šenkvice 47,86 Peter Fitz SMER,SNS
Šiatorská Bukovinka 70,3 Juraj Badinka SMER,ĽS-HZDS
Šiba 46,59 Stanislav Balaž SMER,HZD,ĽS-HZDS,SNS
Šíd 59,93 Štefan Földi SMK-MKP
Šimonovce 89,49 Ernest Lakatoš MOST - HÍD
Šindliar 74,35 František Sedlák KDH
Šintava 62,29 Miroslav Holička KDH
Šípkov 67,18 Vincent Belan SNS
Šípkové 70,81 Janka Miškufová NEKA
Širákov 41,17 Katarína Dovičinová MOST - HÍD
Širkovce 76,66 Nándor Kisfaludi NEKA
Široké 64,95 Stanislav Bartoš NEKA
Šišov 68,42 Jaroslav Sitár SMER
Šivetice 84,67 Ľudovít Sendrei ĽS-HZDS,SMER
Šmigovec 60,81 Michal Pidanič SMER
Šoltýska 78,15 Slávka Škvareniaková SMER
Šoporňa 55,31 Milan Vlček NEKA
Špačince 66,83 Július Zemko SMER
Špania Dolina 64,05 Marián Slobodník SMER
Španie Pole 34,92 Alena Darmová SMER
Šrobárová 80,77 Miroslav Hulák SMER,SNS
Štefanov 65,29 Rudolf Polák KDH
Štefanov nad Oravou 85,11 Jozef Kakačka NEKA
Štefanová 68,44 Viliam Tekula NEKA
Štefanovce 80,6 František Kolarčík NEKA
Štefanovce 38,2 Peter Giboda SZ
Štefanovičová 61,44 Viera Kurucová SMER
Štefurov 77,89 Anna Kaščaková SMER
Šterusy 72,74 Zdenka Vlkovičová NEKA
Štiavnické Bane 66,17 Stanislav Neuschl SMER,SNS
Štiavnička 41,88 Ladislav Zvara SMER
Štiavnik 61,92 Štefan Vároš NEKA
Štitáre 64,81 Zuzana Vinkovičová SDKÚ-DS
Štítnik 69,24 Miloš Gallo Barnák SDKÚ-DS,SaS
Štós 76,18 Anton Imling NEKA
Štôla 36,13 Martin Hajko SDĽ
Štrba 56,01 Michal Sýkora NEKA
Štrkovec 82,26 Norbert Keszi NEKA
Štúrovo 49,4 Ján Oravec NEKA
Štvrtok 82,33 Pavol Habdák SMER
Štvrtok na Ostrove 48,22 Péter Őry SMK-MKP
Šuja 75,87 Marta Veselá SNS
Šuľa 88,13 Miroslav Vozaf NEKA
Šumiac 67,7 Marcel Pollák NEKA
Šuňava 46,02 Stanislav Kubaský SDKÚ-DS,KDH
Šurany 53,07 Imrich Várady NEKA
Šurianky 83,5 Viliam Búcora ĽS-HZDS
Šurice 51,43 Zoltán Végh SMK-MKP
Šúrovce 56,16 Miloslav Richnák NEKA
Šútovce 75,22 Miroslav Rajčo SMER
Šútovo 76,52 Ľubomír Maďari SMER
Švábovce 52,15 Ján Mlynár ĽS-HZDS,SMER
Švedlár 80,02 Oskár Münnich SMER,SF,HZD,S.O.S.,ĽS-HZDS,SMK-MKP
Švošov 62,06 Andrej Kostilnik NEKA


Tachty 46,71 Július Molnár MOST - HÍD
Tajná 85,89 Gabriela Šplehová SDKÚ-DS,KDH,SaS
Tajov 69,16 Ladislav Surovčík SMER,MOST - HÍD
Ťapešovo 52,92 Pavol Bugaj SMER,ĽS-HZDS,SNS
Tarnov 40,43 Marián Reviľak SMER
Tašuľa 30,43 Milan Hrešo SDKÚ-DS
Tatranská Javorina 76,3 Dušan Lacko NEKA
Tehla 65,9 Ivan Žigrai ĽS-HZDS,MOST - HÍD
Tekolďany 83,46 Alena Rolincová KDH
Tekovská Breznica 70,8 Jozef Dolinaj SMER,ĽS-HZDS,KDH
Tekovské Lužany 58,9 Marián Kotora SMK-MKP,SDKÚ-DS,SaS
Tekovské Nemce 60,59 Erika Valkovičová SMER
Tekovský Hrádok 46,68 Vojtech Ožvald NEKA
Telgárt 52,29 Mária Knižková SMER
Telince 59,35 Norbert Kiss KDH
Temeš 66,97 Oľga Fakanová SMER
Teplička 69,29 Ladislav Koňak ĽS-HZDS,SMER,SNS
Teplička nad Váhom 61,31 Viliam Mrázik KDH
Tepličky 81,46 Miroslav Veľký SMER,SNS
Teplý Vrch 69,78 Jana Janšová SDKÚ-DS
Terany 72,87 Iveta Gajdošová SMER,KDH,SNS,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS
Terchová 50,34 Viktor Vallo SDKÚ-DS,SNS,SMER,ĽS-HZDS,KDH
Teriakovce 70,88 Miroslav Angelovič SMER
Terňa 77,44 Juraj Senderák SDKÚ-DS,KDH
Tesáre 77,72 Daniel Bago KDH
Tesárske Mlyňany 66,15 Štefan Valkovič NEKA
Tešedíkovo 61,02 Gyula Borsányi SMK-MKP
Tibava 74,88 Stanislav Zubaj SMER
Tichý Potok 71,94 Ľubica Džugánová KDH
Timoradza 73,52 Iveta Šebeňová SMER
Tisinec 65 Jozef Kačmár SMER,MOST - HÍD
Tisovec 55,17 Peter Mináč SMER
Tlmače 55,45 Július Bizoň SMER
Točnica 69,11 Mária Salajová NEKA
Tokajík 56,04 Jana Medvecová SMER
Tomášikovo 77,25 Zoltán Horváth MOST - HÍD
Tomášov 64,87 Jozef Szalay NEKA
Tomášovce 68,41 Ján Mičuda SMER
Tomášovce 90,47 Vojtech Gyurán MOST - HÍD
Topoľa 75,17 Anna Chomová SMER
Topoľčany 31,11 Peter Baláž SMER,SNS
Topoľčianky 46,87 Juraj Mesko SMER
Topoľnica 66,47 Zoltán Szilvási NEKA
Topoľníky 73,46 László Bacsó SMK-MKP
Topoľovka 75,43 Štefan Ladičkovský ĽS-HZDS,SMER,SNS
Toporec 49,02 Jozef Potanko SDKÚ-DS
Tornaľa 54,24 Anna Szögedi SMK-MKP
Torysa 63,59 Jozef Stedina NEKA
Torysky 44,44 Ján Čarák SMER
Tovarné 68,14 Kvetoslava Mižáková NEKA
Tovarnianska Polianka 68,88 Marián Kerčák ĽS-HZDS,SMER
Tovarníky 68,11 Marián Nováčik NEKA
Tôň 71,23 Imrich Bugár NEKA
Trakovice 67,6 Ľudovít Tolarovič NEKA
Trávnica 46,24 Emil Ivan NEKA
Trávnik 77,34 Emil Kardos NEKA
Trebatice 58,82 Juraj Valo NEKA
Trebejov 71,51 Štefánia Cibuľáková SDKÚ-DS
Trebeľovce 42,57 Štefan Šulek NEKA
Trebichava 84,61 Iveta Hanková SMER
Trebišov 48,41 Marián Kolesár NEKA
Trebostovo 76,47 Ivan Trimaj SMER
Trebušovce 83,73 Erika Sásová MOST - HÍD
Trenč 64,06 Mária Bednárová SDKÚ-DS
Trenčianska Teplá 46,39 Milan Berec SMER,KDH
Trenčianska Turná 55,69 Peter Mikula KDH
Trenčianske Bohuslavice 63,75 Bibiana Naďová SDKÚ-DS
Trenčianske Jastrabie 68,91 Zdeněk Frývaldský NEKA
Trenčianske Mitice 64,77 Dušan Rozemberg ĽS-HZDS
Trenčianske Stankovce 50,98 Eva Beňovičová ĽS-HZDS
Trenčianske Teplice 50,08 Štefan Škultéty SDKÚ-DS,KDH,SaS
Trenčín 44,88 Richard Rybníček NEKA
Trhová Hradská 74,32 Roland Zsoldos NEKA
Trhovište 57,86 Róbert Koba SMER,SDKÚ-DS
Trnava 29,35 Vladimír Butko KDH
Trnavá Hora 64,43 Ján Harman NEKA
Trnava pri Laborci 70,41 Ignác Štefanič ĽS-HZDS
Trnávka 70,86 Imre Tóth NEKA
Trnávka 73,42 Martina Polčová SMER
Tŕnie 75,39 Július Murín SMER
Trnkov 88,82 Jiří Ballarin NEKA
Trnovec 39,92 Jozef Kotvan KDH
Trnovec nad Váhom 58,74 Ján Hrabovský NEKA
Trnovo 82,74 Ján Lukáč NEKA
Tročany 83,07 František Čulák NEKA
Trpín 72,72 Miroslav Melaga SDKÚ-DS
Trsťany 58,45 Nataša Masaryková SMER
Trstená 58,78 Jozef Ďubjak SMER
Trstená na Ostrove 64,51 Helena Lelkesová NEKA
Trstené 51,39 Anna Naďová SDKÚ-DS
Trstené pri Hornáde 54,06 Božena Letková SDKÚ-DS
Trstice 66,11 František Juhos MOST - HÍD
Trstín 63,65 Marta Genčúrová NEKA
Tuhár 78,28 Peter Čeman SMER,ĽS-HZDS,KDH
Tuhrina 80,53 Ján Varga NEKA
Tuchyňa 75,31 Eva Hejduková ĽS-HZDS
Tulčík 74,56 Janka Šoltésová NEKA
Tupá 74,89 Jozef Hárik NEKA
Turá 76,44 Jozef Bogár MOST - HÍD
Turany 55,63 Miroslav Blahušiak SMER
Turany nad Ondavou 74,62 Viera Pundžáková SMER
Turcovce 79,69 Cyril Vasiľ SMER
Turček 65,3 Oľga Wagnerová NEKA
Turčianky 49,61 Eva Dragulová SMER
Turčianska Štiavnička 42,06 Peter Očka SDKÚ-DS
Turčianske Jaseno 43,81 Janka Jesenská NEKA
Turčianske Kľačany 50,73 Miroslav Lamoš NEKA
Turčianske Teplice 67,18 Michal Sygút NEKA
Turčiansky Ďur 46,3 Ivan Bakoš NEKA
Turčiansky Peter 70,32 Ondrej Výbošťok NEKA
Turčok 75,91 Tatiana Belánová ĽS-HZDS,SMER
Turecká 57,93 Ivan Janovec SDKÚ-DS,MOST - HÍD,KDH
Tureň 73,68 Štefan Čermák SDKÚ-DS,MOST - HÍD
Turie 65,83 Miroslav Chovanec ĽS-HZDS
Turík 73,48 Stanislav Krakovský NEKA
Turňa nad Bodvou 54,7 Pavol Molnár SMK-MKP
Turnianska Nová Ves 80,51 Albert Bodnár SMK-MKP
Turová 76,13 Jana Jarotová NEKA
Turzovka 57,37 Miroslav Rejda NEKA
Tušice 67,67 Ján Záhorský SDKÚ-DS
Tušická Nová Ves 71,2 Blažej Ivan SDKÚ-DS
Tužina 71,77 Ján Sloboda NEKA
Tvarožná 70,97 Dagmar Mathiová SNS,SMER
Tvrdomestice 64,81 Jozef Beňo NEKA
Tvrdošín 55,08 Ivan Šaško SNS,SMER
Tvrdošovce 47,72 Marián Tóth MOST - HÍD


Ubľa 73,31 Nadežda Sirková SMER
Úbrež 69,74 Jozef Antonič KDH
Udavské 58,89 Tomáš Pastirák SMER
Udiča 62,72 Jozef Slámka NEKA
Údol 81,73 Štefan Arendáč SDKÚ-DS
Uhliská 84,47 Dana Maruniaková SDKÚ-DS
Úhorná 73,45 Roman König NEKA
Uhorská Ves 71,92 Vladimír Multáň NEKA
Uhorské 74,45 Jozef Sakala NEKA
Uhrovec 67,45 Zuzana Máčeková NEKA
Uhrovské Podhradie 88,88 Dušan Duranzia SMER
Úľany nad Žitavou 61,1 Juraj Ostrožlík ĽS-HZDS
Ulič 62,16 Ján Holinka SDKÚ-DS,KDH,MOST - HÍD
Uličské Krivé 72,6 Milan Sičák SMER
Uloža 73,15 František Seman SDKÚ-DS
Uňatín 69,78 Anna Babiaková SMER,KDH,SNS
Unín 67,96 Štefan Andel NEKA
Urmince 65,54 Jozef Cifra ND,SMER,KDH
Utekáč 67,7 Zuzana Paľašová SMER
Uzovce 76,55 Vincent Tomko SMER
Uzovská Panica 78,88 Peter Babík EDS,KDH
Uzovské Pekľany 79,12 Peter Hrubý NEKA
Uzovský Šalgov 74,08 František Lešo ĽS-HZDS,SMER


Vaďovce 64,47 Alžbeta Tuková NEKA
Vagrinec 66,99 Peter Klim MOST - HÍD
Váhovce 62,39 Ferdinand Szalay NEKA
Vajkovce 69,77 Ladislav Balla

Najčítanejšie na SME Domov


Inzercia - Tlačové správy


  1. Mexická Oaxaca: Vonia čokoládou a jedinečnými pyramídami
  2. Dobrý internet v meste i na vidieku. Dostupný je takmer všade
  3. Na tieto veci sa oplatí myslieť pred odchodom na dovolenku
  4. Volkswagen Golf: Odpoveď na takmer všetky otázky
  5. Vietnam: Krajina, ktorá rozmazná jedlom a uchváti históriou
  6. Investícia do dlhopisov s fixným výnosom 6,25 - 7,25 % p.a.
  7. I cez prázdniny testujte elektrobicykle
  8. 5 dôvodov, prečo sa prihlásiť na konferenciu ENERGOFÓRUM®
  9. V meste či mimo mesta, stále s kvalitným internetom
  10. Máte už vybranú dovolenku na júl?
  1. Mexická Oaxaca: Vonia čokoládou a jedinečnými pyramídami
  2. Funguje predaj realít aj bez maklérov?
  3. BILLA a ÚNSS skontrolovali zrak 10 380 slovenským deťom
  4. Dobrý internet v meste i na vidieku. Dostupný je takmer všade
  5. Na tieto veci sa oplatí myslieť pred odchodom na dovolenku
  6. Borguľa žiada vyrúbenie dane pre americkú ambasádu
  7. Stanovisko Klubu pre BA k mimoriadnemu rokovaniu zastupiteľstva
  8. Vietnam: Krajina, ktorá rozmazná jedlom a uchváti históriou
  9. Volkswagen Golf: Odpoveď na takmer všetky otázky
  10. Investícia do dlhopisov s fixným výnosom 6,25 - 7,25 % p.a.
  1. Volkswagen Golf: Odpoveď na takmer všetky otázky 7 803
  2. Vietnam: Krajina, ktorá rozmazná jedlom a uchváti históriou 7 641
  3. Dobrý internet v meste i na vidieku. Dostupný je takmer všade 3 530
  4. Na tieto veci sa oplatí myslieť pred odchodom na dovolenku 3 350
  5. Chcete vedieť všetko o vašej krvi? Čaká vás 6000 typov vyšetrení 2 203
  6. I cez prázdniny testujte elektrobicykle 2 095
  7. Máte už vybranú dovolenku na júl? 1 639
  8. Mexická Oaxaca: Vonia čokoládou a jedinečnými pyramídami 1 487
  9. V meste či mimo mesta, stále s kvalitným internetom 1 169
  10. Zvládnete tento test o jablkách a cideroch? Otestujte sa 824