Aktuálne výsledky komunálnych volieb (primátori miest a starostovia mestských častí)

Zvolení primátori miest a starostovia mestských častí

Názov mesta

Názov okresu

Meno a priezvisko

Skratky politických strán, koalícií politických strán, ktoré kandidáta navrhli alebo nezávislý kandidát

Bánovce nad Bebravou

Bánovce nad Bebravou

Ján Turčan, Ing.

NEKA

Banská Bystrica

Banská Bystrica

Ján Králik, Ing., CSc.

SDĽ,HZD,HZDS,ZRS,KSS,SDSS,NOSNP

Banská Štiavnica

Banská Štiavnica

Marián Lichner, Ing.,CSc.

SDĽ,SMER,KSS,SDA,SNS,ZRS,HZD,SOP

Bardejov

Bardejov

Boris Hanuščak, MUDr.

SDĽ,ANO,HZDS,SMER,KSS,SNS,P SNS,SDA,HZD,ĽB

Bojnice

Prievidza

Vladislav Oravec, Ing.

SDKÚ

Bratislava

Bratislava

Andrej Ďurkovský, Ing.

KDH,ANO,DS,SZS,DÚ

Bratislava - Čunovo

Bratislava

Alžbeta Broszová

KDH

Bratislava - Devín

Bratislava

Jozef Paczelt

SDKÚ,ANO,OKS

Bratislava - Devínska Nová Ves

Bratislava

Vladimír Mráz, Ing.

NF

Bratislava - Dúbravka

Bratislava

Peter Polák, Ing.

NEKA

Bratislava - Jarovce

Bratislava

Mária Wuketichová

KDH

Bratislava - Karlova Ves

Bratislava

Bystrík Hollý, Ing.

KDH,DS,DÚ,SZS

Bratislava - Lamač

Bratislava

Peter Šramko, Ing.

KDH,DS,OKS,SDĽ,DÚ

Bratislava - Nové Mesto

Bratislava

Richard Frimmel, Ing.

NEKA

Bratislava - Petržalka

Bratislava

Vladimír Bajan, Ing.

SDKÚ,ANO,KDH,SMK-MKP

Bratislava - Podunajské Biskupice

Bratislava

Oto Nevický, RNDr.

SDKÚ,SMK-MKP,ANO,KDH,DS

Bratislava - Rača

Bratislava

Pavol Bielik, RNDr.,CSc.

KDH,SZS,DÚ

Bratislava - Rusovce

Bratislava

Dušan Antoš

SDKÚ,ANO,SMK-MKP,OKS

Bratislava - Ružinov

Bratislava

Pavol Kubovič, Ing.

SDKÚ,KDH,ANO,SMK-MKP

Bratislava - Staré Mesto

Bratislava

Peter Čiernik, Ing.

KDH,DÚ,SZS,OKS

Bratislava - Vajnory

Bratislava

Anna Zemanová, RNDr.

DS,DÚ,SZS

Bratislava - Vrakuňa

Bratislava

Ľudmila Lacková

SMER,KDH,SNS,P SNS,HZD

Bratislava - Záhorská Bystrica

Bratislava

Vladimír Kubovič

SDKÚ,ANO,SMER,SZS

Brezno

Brezno

Jaroslav Demian, Ing.

SDĽ,HZDS

Brezová pod Bradlom

Myjava

Ivan Ďurkovič

NEKA

Bytča

Bytča

Peter Korec, Ing.

HZDS,SMER,SDĽ

Čadca

Čadca

Jozef Pohančeník, Ing.

NEKA

Čierna nad Tisou

Trebišov

Tibor Dulík, Mgr.

NEKA

Detva

Detva

Ján Šufliarský, Ing.

NEKA

Dobšiná

Rožňava

Ján Vozár, Ing.

SDĽ,ANO

Dolný Kubín

Dolný Kubín

Ľubomír Bláha, PaedDr.

NEKA

Dubnica nad Váhom

Ilava

Juraj Červinka

ANO,DS,KDH,SDKÚ,SZS,P SNS

Dudince

Krupina

Štefan Pokľuda, Ing.

HZDS,P SNS,SMER,ANO

Dunajská Streda

Dunajská Streda

Péter Pázmány, Ing.

SMK-MKP

Fiľakovo

Lučenec

Jozef Agócs

SMK-MKP

Galanta

Galanta

Alexander Mézeš, Ing.

SDKÚ,ANO

Gbely

Skalica

Jozef Hazlinger, Ing.

SMER,SNS,HZDS,SZS

Gelnica

Gelnica

Ján Hvizdoš, Mgr.

KSS,SMER,HZDS,SNS,HZD

Giraltovce

Svidník

Ján Rubis

SDĽ,ANO,SMER,SDA

Handlová

Prievidza

Peter Hromádka, Ing.

SDKÚ,ANO,DS,KDH,HZD

Hanušovce nad Topľou

Vranov nad Topľou

František Tkáč, Ing.

KDH,DS,ANO,SDKÚ

Hlohovec

Hlohovec

Ján Dlhopolček, PhDr.

HZDS,SMER,SNS

Hnúšťa

Rimavská Sobota

Michal Bagačka, Mgr.

HZDS,SDKÚ,KDH,ANO,SDSS,SNS

Holíč

Skalica

Vladimír Horák, Ing.

SDKÚ,ANO

Hriňová

Detva

Imrich Matuška, JUDr.

HZDS

Humenné

Humenné

Vladimír Kostilník, MUDr.

NEKA

Hurbanovo

Komárno

Ladislav Basternák

SMK-MKP

Ilava

Ilava

Pavol Čiernik, Ing.

SZS,SDKÚ,KDH,ANO

Jelšava

Revúca

Milan Kolesár, MVDr.

SDKÚ

Kežmarok

Kežmarok

Igor Šajtlava, Ing.

SDKÚ,ANO,SMER,DÚ

Kolárovo

Komárno

Imrich Árgyusi

NEKA

Komárno

Komárno

Tibor Bastrnák, MUDr.

SMK-MKP

Košice

Košice

Zdenko Trebuľa, JUDr.

ANO,SMER,SMK-MKP,SDA

Košice - Barca

Košice

František Krištof

NEKA

Košice - Dargovských hrdinov

Košice

Ladislav Lumtzer, Ing.

SDKÚ,SMER,ANO,SMK-MKP

Košice - Džungľa

Košice

Adriana Balogová

NEKA

Košice - Juh

Košice

Jaroslav Hlinka, JUDr.

NEKA

Košice - Kavečany

Košice

Ján Kupec, Ing.

KDH

Košice - Košická Nová Ves

Košice

František Knapík, Ing.

KDH,DS

Košice - Krásna

Košice

Marek Kažimír, JUDr.

NEKA

Košice - Lorinčík

Košice

Peter Dzuro

NEKA

Košice - Luník IX

Košice

Ladislav Šaňa

SDA,DHR

Košice - Myslava

Košice

Michal Müller, Ing.

KDH,SDKÚ,DS

Košice - Nad jazerom

Košice

Ján Jakubčiak, Ing.

NEKA

Košice - Pereš

Košice

Vladimír Janočko, JUDr.

NEKA

Košice - Poľov

Košice

Mária Birošová

NEKA

Košice - Sever

Košice

Andreja Takáčová, JUDr.

NEKA

Košice - Sídlisko KVP

Košice

Daniel Rusnák

SDKÚ,KDH,DS,SMK-MKP

Košice - Sídlisko Ťahanovce

Košice

Cyril Betuš, JUDr.

SDĽ,SDA,HZD,SDSS

Košice - Staré Mesto

Košice

Ján Süli, Ing.

NEKA

Košice - Šaca

Košice

Rudolf Reštey

SDĽ

Košice - Šebastovce

Košice

Monika Puzderová

NEKA

Košice - Ťahanovce

Košice

Ján Farkaš, Ing.

ŽAR

Košice - Vyšné Opátske

Košice

Miloš Beca

KDH

Košice - Západ

Košice

Pavol Mutafov, PhDr.

ANO,SMER,SMK-MKP,SDA

Kráľovský Chlmec

Trebišov

Dezider Nagy, Ing.

NEKA

Krásno nad Kysucou

Čadca

Daniela Plánková, Ing.

HZDS,SMER,SDA,SDĽ

Kremnica

Žiar nad Hronom

Miroslav Nárožný, Ing.

SDKÚ,KDH,ANO,DS

Krompachy

Spišská Nová Ves

Jakub Záhradník

SDĽ

Krupina

Krupina

Ján Hambacher, Mgr.

HZDS

Kysucké Nové Mesto

Kysucké Nové Mesto

Milan Očko, Ing.

HZDS,SMER

Leopoldov

Hlohovec

Ladislav Piovarči, Mgr.

SMER,ANO,SZS

Levice

Levice

Štefan Mišák, Ing.

HZD,KDH,SDKÚ,SMER,SDA

Levoča

Levoča

Miroslav Čurilla

SDKÚ,ANO,KDH,SMER,DS,OKS

Lipany

Sabinov

Eduard Vokál, Ing.

DS,KDH,SDKÚ

Liptovský Hrádok

Liptovský Mikuláš

Vasil Popovič, Ing.

HZDS,KSS,SDĽ,SMER

Liptovský Mikuláš

Liptovský Mikuláš

Alexander Slafkovský, MUDr.

ANO,DS,KDH,SDKÚ,SMER

Lučenec

Lučenec

Milan Marko, Ing.

SDKÚ,ANO,HZDS,SMER,SNS

Malacky

Malacky

Jozef Ondrejka, RNDr.

ANO,DS,KDH,SDKÚ,SMER,SDA,SDĽ

Martin

Martin

Stanislav Bernát, Ing.

NEKA

Medzev

Košice - okolie

Marián Richter

KDH

Medzilaborce

Medzilaborce

Mirko Kaliňák

SDKÚ,KSS,SDĽ,RDH-VÝCHOD,HZDS

Michalovce

Michalovce

Jozef Bobík, Ing.

KDH,ANO,SZS,HZD,SDĽ,DÚ

Modra

Pezinok

Vladimír Medlen, Ing.

NEKA

Modrý Kameň

Veľký Krtíš

Aladár Bariak, Ing.

SDKÚ,ANO,SMER

Moldava nad Bodvou

Košice - okolie

Štefan Zachariaš, Ing.

SMK-MKP,ANO,DS,KDH,SDKÚ

Myjava

Myjava

Pavel Halabrín

HZDS,SMER,ANO

Námestovo

Námestovo

Ivan Krušinský

NEKA

Nemšová

Trenčín

Ján Mindár

NEKA

Nitra

Nitra

Ferdinand Vítek, Mgr.

SDKÚ,KDH,ANO,SZS

Nová Baňa

Žarnovica

Juraj Schwarz, Ing.

SMER,SDSS,HZD,SOP

Nová Dubnica

Ilava

Ján Šušaník, Ing.

SDKÚ,KDH,DS,SZS,ANO

Nováky

Prievidza

Dušan Šimka, Ing.

HZDS

Nové Mesto nad Váhom

Nové Mesto nad Váhom

Jozef Trstenský, Ing.

HZDS,SMER

Nové Zámky

Nové Zámky

Gejza Pischinger, Ing.

NEKA

Partizánske

Partizánske

Ján Podmanický, Ing.

SDKÚ,ANO,SDĽ,HZD,SNS,SOP,ĽB

Pezinok

Pezinok

Oliver Solga, Mgr.

SDKÚ,ANO,KDH

Piešťany

Piešťany

Remo Cicutto, Ing.

NEKA

Podolínec

Stará Ľubovňa

Daniel Marhevka, Ing.

NEKA

Poltár

Poltár

Ján Koršó

HZD

Poprad

Poprad

Anton Danko, Ing.

ANO,KDH

Považská Bystrica

Považská Bystrica

Ľuboš Lackovič, Ing.

HZDS

Prešov

Prešov

Milan Benč, Ing.

SDĽ,HZDS,SDA,HZD,SNS,RDH-VÝCHOD

Prievidza

Prievidza

Ján Bodnár, Ing.

HZDS,SMER,P SNS

Púchov

Púchov

Marián Michalec, Mgr.

NEKA

Rajec

Žilina

Ján Rybárik, Ing.

HZDS,P SNS

Rajecké Teplice

Žilina

Peter Dobeš, RNDr.

KDH,SDKÚ, SZS,HZD

Revúca

Revúca

Jaroslav Gočaltovský, Ing.

SMER,SDĽ

Rimavská Sobota

Rimavská Sobota

Štefan Cifruš, MUDr., MPH

NEKA

Rožňava

Rožňava

František Kardoš, Ing.

SDA,SDĽ

Ružomberok

Ružomberok

Juraj Čech, JUDr.

SDKÚ,SMER,KDH,ANO

Sabinov

Sabinov

Peter Molčan, Ing.

HZDS,SDĽ,P SNS,SNS

Sečovce

Trebišov

Monika Bérešová, RNDr.

ANO

Senec

Senec

Karol Kvál, Ing.

NEKA

Senica

Senica

Ľubomír Parízek, RNDr.

SDKÚ,KDH,ANO,DS,SMER

Sereď

Galanta

Ján Lehota

NEKA

Skalica

Skalica

Stanislav Chovanec, Ing.

NEKA

Sládkovičovo

Galanta

Anton Szabó, Ing.

NEKA

Sliač

Zvolen

Stanislav Koreň

SDĽ,ANO,SMER,SDA

Snina

Snina

Marián Kníž, Ing.

NEKA

Sobrance

Sobrance

Štefan Staško, Ing.

NEKA

Spišská Belá

Kežmarok

Štefan Bieľak, JUDr.

NEKA

Spišská Nová Ves

Spišská Nová Ves

Anna Fedorová, Mgr.

KDH,SDKÚ,ANO,DS,HZD

Spišská Stará Ves

Kežmarok

Július Lojek, Ing.

NEKA

Spišské Podhradie

Levoča

František Slebodník, Ing.

HZDS,SMER,SDĽ

Spišské Vlachy

Spišská Nová Ves

Ladislav Šterbinský, Ing.

KDH,SDKÚ

Stará Ľubovňa

Stará Ľubovňa

František Orlovský, MUDr.

KDH,SMER,SDKÚ,ANO,DS

Stará Turá

Nové Mesto nad Váhom

Ján Kišš, Ing.

SDA

Strážske

Michalovce

Ján Tejgi

SDA

Stropkov

Stropkov

Imrich Hamarčák, Ing.

ANO,KDH,SDĽ,SDA

Stupava

Malacky

Ján Beleš, Ing.

SDKÚ

Svätý Jur

Pezinok

Alexander Achberger, Ing.

NEKA

Svidník

Svidník

Michal Bartko, Ing.

SDĽ,HZDS,SMER,KSS

Svit

Poprad

Milan Fecko, Ing.

NEKA

Šahy

Levice

Ján Lőwy, Ing.

SDKÚ

Šaľa

Šaľa

Tibor Baran, Ing.

NEKA

Šamorín

Dunajská Streda

Károly Domsitz, Ing.

SMK-MKP

Šaštín - Stráže

Senica

Ján Hladký

SDĽ

Štúrovo

Nové Zámky

Ján Oravec, Mgr.

NEKA

Šurany

Nové Zámky

Imrich Várady

NEKA

Tisovec