Bánovce nad Bebravou Ján Turčan (nezávislý kandidát)
Banská Štiavnica Marián Lichner (SDĽ-Smer-KSS-SDA- SNS-ZRS-HZD-SOP)
Bardejov Boris Hanuščak (SDĽ-ANO-HZDS-Smer- KSS-SNS-P SNS-SDA- HZD-ĽB)
Brezno Jaroslav Demian (SDĽ- HZDS)
Bytč Peter Korec (HZDS-Smer-SDĽ)
Čadca Jozef Pohančeník (nezávislý kandidát)
Detva Ján Šufliarský (nezávislý kandidát)
Dolný Kubín Ľubomír Bláha (nezávislý kandidát)
Dunajská Streda Péter Pázmány (SMK)
Galanta Alexander Mézeš (SDKÚ-ANO)
Gelnica Ján Hvizdoš (KSS-Smer-HZDS-SNS-HZD)
Hlohovec Ján Dlhopolček (HZDS-Smer-SNS)
Humenné Vladimír Kostilník (nezávislý kandidát)
Ilava Pavol Čiernik (SZS-SDKÚ-KDH-ANO)
Kežmarok Igor Šajtlava (SDKÚ-ANO-Smer-DÚ)
Komárno Tibor Bastrnák (SMK)
Krupina Ján Hambacher (HZDS)
Kysucké Nové Mesto Milan Očko (HZDS-Smer)
Levice Štefan Mišák (HZD-KDH-SDKÚ-Smer-SDA)
Levoča Miroslav Čurilla (SDKÚ-ANO-KDH-Smer- DS-OKS)
Liptovský Mikuláš Alexander (ANO-DS-KDH-SDKÚ- Slafkovský Smer)
Lučenec Milan Marko (SDKÚ-ANO-HZDS-Smer- SNS)
Malacky Jozef Ondrejka ANO-DS-KDH-SDKÚ-Smer- SDA-SDĽ)
Martin Stanislav Bernát (nezávislý kandidát)
Medzilaborce Mirko Kaliňák (SDKÚ-KSS-SDĽ-RDH- Východ-HZDS)
Michalovce Jozef Bobík (KDH-ANO-SZS-HZD-SDĽ- DÚ)
Myjava Pavel Halabrín (HZDS-Smer-ANO)
Námestovo Ivan Krušinský (nezávislý kandidát)
Nové Mesto n. Váhom Jozef Trstenský (HZDS-Smer)
Nové Zámky Gejza Pischinger (nezávislý kandidát)
Partizánske Ján Podmanický (SDKÚ-ANO-SDĽ-HZD- SNS-SOP-ĽB)
Pezinok Oliver Solga (SDKÚ-ANO-KDH)
Piešťany Remo Cicutto (nezávislý kandidát)
Poltár Ján Koršó (HZD)
Poprad Anton Danko (ANO-KDH)
Považská Bystrica Ľuboš Lackovič (HZDS)
Prievidza Ján Bodnár (HZDS-Smer-P SNS)
Púchov Marián Michalec (nezávislý kandidát)
Revúca Jaroslav Gočaltovský (Smer-SDĽ)
Rimavská Sobota Štefan Cifruš (nezávislý kandidát)
Rožňava František Kardoš (SDA-SDĽ)
Ružomberok Juraj Čech (SDKÚ-Smer-KDH-ANO)
Sabinov Peter Molčan (HZDS-SDĽ-P SNS-SNS)
Senec Karol Kvál (nezávislý kandidát)
Senica Ľubomír Parízek (SDKÚ-KDH-ANO-DS-Smer)
Skalica Stanislav Chovanec (nezávislý kandidát)
Snina Marián Kníž (nezávislý kandidát)
Sobrance Štefan Staško (nezávislý kandidát)
Spišská Nová Ves Anna Fedorová (KDH-SDKÚ-ANO-DS-HZD)
Stará Ľubovňa František Orlovský (KDH-Smer-SDKÚ-ANO-DS)
Stropkov Imrich Hamarčák (ANO-KDH-SDĽ-SDA)
Svidník Michal Bartko (SDĽ-HZDS-Smer-KSS)
Šaľa Tibor Baran (nezávislý kandidát)
Topoľčany Pavol Segeš (SDKÚ-KDH-ANO-DS)
Trebišov Dušan Poľacký (HZDS-Smer-ANO-SNS-SDA-ĽB)
Turčianske Teplice ozef Turčány (nezávislý kandidát)
Tvrdošín Ivan Šaško (nezávislý kandidát)
Veľký Krtíš Jozef Sauer (HZDS)
Vranov nad Topľou Tomáš Lešo (HZDS-Smer)
Zlaté Moravce Serafína Ostrihoňová (nezávislá kandidátka)
Zvolen Vladimír Maňka (Smer-ANO-HZDS-HZD-SDĽ- SDA-KSS-SNS-P SNS)
Žarnovica Dušan Gréger (ĽB)
Žiar nad Hronom Ivan Černaj (nezávislý kandidát) (r)