SME
Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Radičová a Gašparovič súperili v TV debate (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

veľa vysokoškolákov z dedinských univerzít (Nitra, Trenčín ...) sa chystá voliť Gašparoviča, ďalej to nechávam bez komentára
Kurič
<< < ... 12 13 14 15 16 17 18 19

:]

to su pro_aktivni poslusni katolici, ktori su lenivi cakat do druheho kola ;) no proste mladost-pochabost.
 

 

to bude asi tými koncertami a programom, ktorý pre mladých pripravil. Aj Fico sa dal slušne vyretušovať, len aby oslovil čo najviac mladých. Janúšek mal objednať nové logo, s názvom, SNS a mladí Slovenska volia Gašparoviča, len bolo dosť velké,a podla cenníka stálo až 195 tisíc Eur, a bez návodu. Takže, nakoniec od tohto chytlavého elementu, ktorý by na mladých zapôsobil, upustili.
 

ved uz sa zobudme

to logo stalo 10 litrov
.
zvysok siel na "retuš" pre tábor rudomozgových Red Bulov
 

 

takže, na dobročinné účely....... takže, dnes bude tlačovka, na ktorej Fico povie.... že jeho sociálna armáda ludí, ktorí majú Velmi silné sociálne cítenie sa rozrastá o ministra Janušeka. Dúfam, že si dá na túto udalosť dá nejaké elegantné sako, a nepríde, ako keby bol dozorovať na stavenisku a došiel na poradu podpísať dodávku štrku.
 
Hodnoť

je neludské trápit človeka trpiaceho dem

enciou aby chodil do takýchto debát. skoro celý rok 400 dní cestoval medzi ludí. ak vynecháme matematickú chybu vie mi niekto povedat s akými zvermi náš prezident trávil tých daľších 1400 dní?
so sliepkami?
s prasatami?
dajte mu prosím pilule
 
Hodnoť

 

A vadí mu Schooty. Schootyho karikatury sú excelentné, sú na papieri nakreslené. Ale čo už vyšlo z úst Gašpiho a iným proti Radičovej asi súdruhovia nerátaJú . Vrcholne stranický, komunistický kandidát, v minulých volbách kruté nutné zlo by sa mal spamatať a vzdať sa , má na to ešte čas, inač bude jazdiť ďalších 400 dní v roku po dedinách
 

 

Suhlas.
Shooty moze vadit jedine nejakemu zadubenemu sedlaciskovi s cervenou minulostou.
 
Hodnoť

Ked Gašpar nemá vlastný rozum

tak je to často k smiechu. Veru ma dobre pobavil, keď vyčítal Radičovej vopred nacvičeným útokom na adresu jej podporovateľov....ON by vyžadoval, aby ich výrazne napomenula, že si to neželá. Tak prečo pán prezident nepožiadate Roberta Fica, aby prestal s takými primitívnymi útokmi na I.Radičovú?? Škoda, že mu niekto nedokázal položiť otázku- Úplne sa to pýtalo samo.
 
Hodnoť

Koho, koho, koho .......?

Z tej garnitúry, ktorá sa nám ponúka naozaj niet koho voliť. Preto, i keď tým nahrávam Gašparovičovi, voliť nebudem. Predsa nemá význam ísť voliť,keď už dávno je zrejmé kto voľby vyhrá. A isť voliť z nejakých ziel to najmenšie ZLO je navyše ponižujúce pre samotného voliča. Nemám záujem !!!
 
Hodnoť

Prezident Gašparovič

sa znova prezentoval ako typický socialistický frázista.
Martináková nepredviedla to, čo sa zdalo, že v sebe skrýva.
Mikloško bol taký ako vždy - priamy, pravdivý, inteligentný. Nechcel sa robiť krajším a nepodliezal nikomu...
Radičová tiež bola ako zvyčajne. Dokázala aj "útočiť" slušne na terajšieho prezidenta, keď bolo treba.
Myslím, že ona a Mikloško boli na úrovni, s predpokladom, že spĺňajú voličovu predstavu na "múdreho" prezidenta-osobnosť, za ktorú by sa nemusel hanbiť ako ho reprezentuje.
Po večernej správe v telkách, že za veľvyslancov boli "vybraní" Weiss, Migaš, Hamžík - som sa opätovne presvedčila, že tej červene na Slovensku je toľko, že sa tlačí už aj poza hranice. Bolo by načase, aby si občania konečne zvolili aj inú farbu ako je tá ožehavá, drastická červená!
 

je to ako vo vojne

ked nas obyvatelia krajiny nemiluju, tak aspon znasilnime koho môžeme...
.
ved ta Gotwaldovská equipa na velvyslanectvách napácha viacej zla ako Janušek, Kaliňák, Slota, J&T a Red Bulo spolu...
 
Hodnoť

Fico zase klame...

Radičová bola proti rozbitiu Československej republiky a Faco si to vysvetlil, ako titulovaný JUDr.... Nikdy viac právnik v rozhodujúcich vládnych pozíciách...
 
Hodnoť

Volit treba Martinakovu

a odstrelit tak Mikiho 2 v 1.
 
Hodnoť

Nečítal som celú diskusiu

ale nedá mi nepovedať môj názor, že Milkoško je blbec a vôbec nepochopil, že dialóg treba vždy viesť. Aj s čertom.
Či to bude mať nejaký význam je už druhá vec. Nedajbože Mikloška za prezidenta.
 

<< < ... 12 13 14 15 16 17 18 19

Najčítanejšie na SME Domov