SME
Sobota, 14. december, 2019 | Meniny má Branislava, Bronislava

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Výsledky volieb: Radičová má v druhom kole reálnu šancu stať sa prezidentkou (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 7 8 ... > >>

Hodnoť

Indiáni voliaci pani Ivetku?

To sa nezhoduje s tým, čo tú prezentujú niektorí diskutujúci. Prečo tam Gašparovič nemá 100%?:-))
 

 

Nespravil gulas party.
 

gašparvoliči

tak veľa gašparvoličov?
kakže druhé kolo bude ujo vs. teta...
 

gašparovič

vyhrá - to je hádam jasné každému. Komentátori sme uvedený v tomto článku - zas jasné promo radičovej - zblbnuti už všetci...no ale takto poporiadku. a hlavne popravde - Voliči IVANA GASPAROVICA zbadaju, že má šancu výhrať tá protislovenská pani a pôjdu masívne podporiť svojho kandidáta - teda jasne vyhrá IVAN GASPAROVIC - !!!!
 

 

chlape a ty si bol za rozdelenie čsr ? ja teda nie, rozhodne nie bez platného plebiscitu
 

Marxista

písal niečo o rozdelení čsr? A čo je to čšr?
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

Prekvapuje ma naivita, manipulacia SME

Jediny potencial mohla p. Radicova ziskat od p. Mikloska a ten ju sabotoval, resp. jej nepriamo povedal, co si o nej mysli. Volici Martinakovej budu volit Gasparovica, podobne ako aj volici dalsich kandidatov. Moj odhad je, ze Gasparovic vyhra o 10 p. b. nad Radicovou. Bez ohladu na to, co si o kom z kandidatov myslim, je podla mna uplne jedno, kto z nich dvoch vyhra. Budu nadalej nepodstatni, drahi funkcionari statu, z ktorych ani jeden nie je osobnost, ktora by dokazala narod spajat a teda dodavat jedinu pridanu hodnotu, ktoru mozu pre narod mat!
 

re.

Radičová nemôže byť ani prezidentka, lebo ujo a jeho odpovede, no je mi z neho na grc, nechce sa mi veriť, že dostal toľko hlasov...
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

Bratislavsky autosalón Incheba,

prvý - "novinársky" deň. Po autosalóne sa prechádza prezident so svojou suitou a ochrankou, Rozin ich sprevádza. Sem tam sa niekde pristavia, okolostojaci si ho pofotia, zase pokračuje ďalej. Zastaví sa pri Mercedese, Škodovke, BMW, berie značky vlastne rad za radom, sem tam v nejakom aute posedí, niektorí vystavovatelia sa mu vyložene tlačili do zadku, niektorí boli trochu vlažnejší.
Na konci výstaviska je expozícia obytných aut a karavanov, Gašparovič zrejme prejavil záujem pozrieť sa do nejakého karavanu, lebo z jeho suity jeden chlapík odbieha smerom k expozícii trnavského predajcu karavanov, a vysvetľuje niečo v tom zmysle, že príde k vám za chvíľu prezident, pripravte sa, atď. Vystavovateľ: ok, jasne, pripravím sa. Toho konkrétneho predajcu z TT nemám veľmi v láske, pre jeho dosť divné spôsoby a vyjadrovanie, ale čo spravil vtedy, to ma úplne dostalo.
Pripravil sa. Za tých pár minút, kým prezident a jeho sprievod dokráčali k jeho expozícii, pozatváral a pozamykal dvere (dovtedy boli pootvárané dokorán) na všetkých karavanoch , ktoré vystavoval, a prospekty zo stojanov poukladal na jednu kopu na stôl .
Prišiel Gašparovi, prešiel doprostred jeho expozície, k vystavovateľovi, a povedal niečo v tom zmysle, že aké su tie karavany pekné, že sa mu vždy páčili, a že to je ako dom na kolesách, a že ktorý by si teda mohol pozrieť aj zvnútra. Predajca ani nemrkol obočím, a povedal: žiadny.
Gašparovičovi skoro zabehlo! A že prosím? A predajca zase zopakoval: "No veď vám hovorím že žiadny. Mne sa
karavany tiež vždy páčili, ale za komunistov som si ich mohol tak akurát v kempe na Balatone zvonku obzerať, keď tam s nimi Nemci a Rakušáci kempovali. Tak sa popozerajte aj vy, ako som sa ja pozeral vtedy, nech sa páči."
Totálne dusná situácia - niekto z Incheby tlmeným hlasom žiadal vystavovateľa, nech aspoň jeden karavan odomkne, že pán prezident by sa chcel pozrieť dovnútra. Vystavovateľ v kľude, stojac tak 2-3 metre od prezidenta, nahlas povedal: "Karavany su moje, otváram ich pre koho ja uznám za vhodné, ja som tohto pána prezidenta nevolil, a za výstavu som riadne zaplatil, tu som pánom ja."
Gašparovič zrazu nevedel, či zostať alebo odísť, alebo čo ma vlastne povedať - doslovne mu zabehlo. A tak jeden z inchebákov chcel zachrániť situáciu, a vraví že :"Takže pán prezident, bohužiaľ, karavany sa nedajú otvoriť, počkajte aspoň nejaký ten prospekt vám zoberiem, tam su určíte nejaké fotky."
Vystavovateľ sa k nemu ale otočil a vraví: bohužiaľ, prospekt vám dať nemôžem, mám ich málo, ledva mi vystačia pre vážnych zákazníkov, ktorí aj chcú naozaj kúpiť karavan, sorry , nemôžem. (mal ich veľkú kopu na stole aj na stoličke, vedľa karavanov iba prázdne stojany na prospekty).
Prezident a jeho suita, celí stuhnutí, postáli ešte minutú, a potom odkráčali zasa naspäť, odkiaľ prišli. Vystavovateľa po odchode delegácie o nejakú hodinu prišli riešiť inchebáci na stánok (karavany boli uz zase dokorán pootvárané), neviem či ho nechceli z výstavy aj vyhodiť, ale on zasa kľudne - ja som si tuto výstavnú plochu zaplatil, v zmluve nebolo, že sa musím na prezidenta usmievať, ja som ho nevolil a ani na ulici, kebyže ho stretnem, ho nepozdravím a ani ruku mu nepodám. A kľudne sa môžeme súdiť o náhradu škody, ak ma vyhodíte - a tak ho tam nechali, a vlastne nič sa neudialo, bol by to býval pekný škandál, keby to boli ďalej rozmazávali..
Dokonca paradox: aj na turistickom veľtrhu, o pol roka neskôr, zase vystavoval. a bude aj teraz na autosalóne...
 

Skoda

Skoda,ze to niekto nenatocil aspon na mobil.To by som si teda velmi rad pozrel,avsak ak sa to naozaj stalo.
 

 

Na naše "demokratické" pomery neskutočná odvaha,
 

RADICOVA - FAVORIT SMK a DURAJA

radicova je favorit dua palcaky duraj
 

seeya5

Prezraď, čí favorit je UJO?
 

ja som bol za rozdelenie

čechom môžme ďakovať akurát tak za zaáchranu pred totálnou madarizáciou a za prvú čsr. bez nej by& sme boli mrtvý národ, len po vojne to komunisti zobrali za svoje a spravili so slovenska farmu čechov / zleté české ručičky známe doteraz - nedelat a vy&delat / my&slím že bol najvy&šší čas sa postarať sam o seba a pevne verim, že to dokážeme na veľmi dlho. Trocha sa bojím MAdarov a hlavne Fideszu s jeho gardami, aj ked sa robi že jeho nie su..
 

Mŕtvy národ.

Bez Čechov by sme boli mŕtvy národ. Ich zásluha na našom prežití je preto neoceniteľná. Tvoja obava z Fideszu a Maďarských gárd je namieste, len k nimi pridaj ešte aj Csákyho a SMK. Mimochodom, čo sa týka toho ojeba...ia Čechmi, nesúhlasím s tebou, počas ČSR a ČSSR sa zo Slovenska stal priemyselno-poľnohosp. štát. Len treba vedieť, kde sme boli na Slovensku pred vznikom ČSR.
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

1 2 3 4 5 6 7 8 ... > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME Domov