SME
Pondelok, 22. apríl , 2019

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Branislav Zahradník (nezávislý, Občianski kandidáti), kandidát na župana Bratislavského kraja (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Zladenie grafikonov

Je zaujímavé,že doteraz ako predseda predstavenstva to neurobil a hromadné dopravné prostriedky chodia ako chcú.Myslím si,že ako župan by zo sľubov nič nepreniesol do praxe.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Charakter

Pána kandidáta na župana poznám od roku 2003, keď ako poslanec BSK bol predsedom sociálnej komisie, keď funkciu predsedu BSK vykonával Ľ. Roman, a ja som bol riaditeľom DSS pre mentálne postihnuté ženy vo Veľkom Biely. Stretol som sa s ním 4 krát. Dodnes mu dlhujem poďakovanie, tak to robím touto cestou. Ďakujem! Ďakujem, aj napriek tomu, že som bol z funkcie riaditeľa odvolaný. Bol to najmä on, ktorý ako predseda sociálnej komisie sa ostro postavil proti môjmu odvolaniu a zviedol nerovnomerný boj s Ľ. Romanom, ktorý ma chcel odvolať za každú cenu. Aj sa mu to podarilo, hoci doteraz presne neviem začo - prečo. ? Bol som prítomný na zasadnutí poslancov, kde ma obhajoval, kde sa jasne postavil proti svojmu "nadriadenému", za to ho obdivujem a fandím mu. Predseda VÚC BSK Ľ.Roman nakoniec tesne pred hľasovaním prehlásil na zasadnutí , že ak prejdem ako riaditeľ on prestane byť predsedom. Aj keď som prehral , prehral som tesne, obdivoval som pána B. Záhradníka ako sa domáhal pravdy a postavil sa za človeka, ktorého predtým nepoznal.
Šiel za svojim presvedčením aj keď mal neskôr z toho nepríjemnosti . VĎAKA. Poznamenávam, že v SME aj v STV to bolo publikované pomerne dosť podrobne. Vo voľbách držím palce!!!!!
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME Domov