SME
Piatok, 6. december, 2019 | Meniny má Mikuláš

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Rozhodnutia súdov na internete nebudú (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

FICO MECIAR = Mafiani Toto je dokaz toho, ze tyto pani su sucastov mafie. Aka je reakcia ludi z Topolcian a okolia? Co zase rypete do nasko Fica .......
Najsocialnejsi.Financny.Zralok.z.J&T.Fico
<< < 1 2 3 > >>

Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Aj ja som z TO a neznamená to automaticky,že Fica "milujem",skôr naopak. U nás ho skôr volili starší ludia-takmer všetci čo pred tým Mečiara... Ludia ktorý celý život žili v komunizme a "vdaka" Mečiarovi nezažili čo je skutočná demokracia a prosperita,tak si myslia ,že socializmus je najlepšie zriadenie aké existuje.Asi preto stále musia mať nejaký idol,ktorý ich "zachráni a vyvedie" do naslubovaného a nikdy neuskutočneného blahobitu...
Je ťažké ich presvedčiť,že sú klamaný ,lebo títo "spasitelia"(Mečiar,Fic o,Slota..) im ponúkajú jasný čierno-biely svet,a to sa pekne počúva, aj ked je to totálne mimo realitu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Zločinci v talároch

sa držia zubami nechtami . Opäť sa potvrdilo, že väčšina sudcov je spojená s vagabundami a nechcú aby sa verejnosť dozvedela o ich škandalóznych rozhodnutiach. Môžme sa za to podakovať zločincom z koalície.

Dúfam, že im to ESLP zráta aj s úrokami , ked bude nariadovať skorumpovanému slovenskému súdnictvu resp. vláde platiť miliony za nevymožiteľnosť práva na Slovensku vdaka megaskorumpovaným sudcom, ktorý denne zbroja proti všetkým slušným občanom.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

páni,

sledujete ako tie mrchy robia všetko proti tomu, čo by len trochu pomohlo spravodlivému boju Pezinčanov proti skládke? Je to absolútny precedens. Plná huba demokracie, no skutky sú úplne opačné. Posledné voľby v Pezinku za skládku smerákom ohli lokeť. Len nech pokračujú súdruhovia takto ďalej, o pol roka im ho ohne ešte viac.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ďalší nezmysel z "dielne SDKÚ" !

To tej pani poslankyni napadlo práve teraz ? Prečo to nenavrhla pred troma a pol rokmi , keď bola pri moci ,
ale až teraz, keď vie, že nemá šancu čokoľvek v súdnictve zmeniť ?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

ty o com meles? je totalne jedno kto a kedy to navrhol, nechapem preco takuto primitivnu vec nemozu po5ranci schvalit...teda vlastne viem...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Preco

by jej to nemohlo napadnut prave teraz?
Podla teba ludia nejako hibernuju po tom co uz opustili predchadzajucu funkciu, alebo co?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

re: velkomocny

Možno preto, že v takom marazme ako je teraz súdnictvo asi nebolo. Keď o Ficovej "cti" idú súdy rozhodovať takmer na počkanie a keď súd Mikloša s Ficom sa pritom ťahá už roky.

A to, že opozičné návrhy sú z princípu odmietané, tak to je preto, lebo inak by bolo viac vidieť úbohosť tých z Ficovho košiara.

Ozaj, v čom je to nezmysel?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nie debilizmus návrhu,

ale debilizmus každého nášho straníckeho parlamentu! Lebo medzi tými 150 pokémonmi sa neposudzuje návrh zákona podľa toho či je dobrý, alebo zlý, ale podľa toho, či je koaličný, alebo opozičný. Tak je to tam už dvadsať rokov a kým tam bude stranícky smrad a bahno, tak to tam bude aj naďalej. Je zbytočné si nahovárať, že to bolo, je , alebo bude inak pokiaľ nebudeme voliť osobnosti, ale tupé indivíduá riadené a zodpovedajúce sa nie voličovi, ale strane.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

a zase

mas zmeneny nick???teraz sa volas hav?????????????debilizmus toto slovo ti je velmi zname,ze??????????????????????????? ????????????????alebo tupe individua............................................
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Za socializmu (totality) bolo všetko

utajené. Zmena režimu ukázala, že skutočným dôvodom vôbec nebola nejaká ochrana záuumov pracujúcich, ale iba zakrytie neschopnosti, ľahostjnosti, neporiadku a rozkrádania. Paradoxne väčšiu škodu spôsobila tá neschopnosť, ľahostajnosť a neporiadok, než v podstate nevinné rozkrádanie (v provnaní s tým dnešným). Dnes sú na internete (Google Earth) voľne dostupné detailné fotografie strategických podnikov (rafinérie, chemičky, jadrové elektrárne) a vojenských zariadení (sklady jadrovej munície,silá strategických nukleárnych nosičov), za ktoré by bol - či na Východe, či na Západe - trest smrti - a nič sa nestalo. Jediné, čo sa stalo, že dnes už každému rozmýšľajúcemu musí byť jasné, že za každým utajením je nejaká špinavosť, podvod, či iná kuleha - bez ohľadu na to, či ide o súkromnú osobu, firmu, či štát. A veci ktoré súhradené z verejných peňazí jednoducho nemôžu byť pred verejnosťou utajené ! Lebo inak sa utajovateľ stavia do pozície majiteľa verejnosti, na čo nemôže byť z jej strany iná odpoveď ako defenestrácia. Už žiaden samat.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

To súdruhovia nedovolia...

...oni snívajú o zrušení internetu...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Keď to tak

sledujem, tak ma napadla jedna vec. Prečo by všetci sudcovia nemohli prejsť bezpečnostnou previerkou a detektorom lži trebárs každých 5 rokov, prípadne námatkovo?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Nemali by sme potom sudcov.

Predsa tí čo za nadôveryhodnejšieho zo svojich radov považuje klamára usvedčeného v priamom prenose asi by s takými previerkami mali ťažkosti.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

To je síce

pravda, ale na čo nám sú takí sudcovia? Úplatný, alebo korumpovateľný sudca je horší ako žiadny.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

hm

ako pre koho...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Aby siverejnosť nemohla prečítať...

Určite aj preto, aby si ľudia nemohli prečítať také uznesenia, kde sa uvádza:
"V dôsledku nedostatočného postupu prvostupňového súdu pri zisťovaní pobytu odporcu, ako aj predčasného ustanovenia opatrovníka došlo zo strany prvostupňového súdu k naplneniu dôvodu na zrušenie rozhodnutia spočívajúceho v odňatí možnosti konať pred súdom v zmysle ust. §221 ods.1 písm. f/ O.s.p."
prípadne v inom uznesení odvolacieho súdu týkajúceho sa tej istej veci:
"Prvostupňový súd nepostupoval v súlade s ust. §96 O.s.p. Povinnosťou prvostupňového súdu bolo vyzvať odporcu k vyjadreniu sa k dispozitívnemuúkonu navrhovateľa, t.j. späťvzatiu návrhu zo strany navrhovateľa. Uvedeným postupom súdu prvého stupňa došlo k odňati možnosti odporcovi konať pred súdom a porušeniu jeho ľudských práv a slobôd"
Mimochodom, toto konanie sa vedie na okresnom súde už od od roku 1998, o tom, že sa proti mne viedlo nejaké súdne konanie som sa náhodou dozvedel až v roku 2007 a citované pasáže sú z uznesení Krajského súdu z roku 2008 a 2009. Samozrejme, že už prebehla v roku 2008 aj exekúcia môjho majetku, napriek tomu, že rozsudok prvostupňového súdu bol odvolacím súdom zrušený. Obávam sa, že uznesení, kde sá uvádza niečo podobné by mohlo byť viac...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Takýchto škandalóznych uznesení

sú na Slovenských skorumpovaných súdoch na tisíce.
Poznám prípad , kde sudcovia odsúdili neexistujúci právny subjekt -mŕtvolu!!! Bol to účelový rozsudok, ktorý konkurzná mafia potrebovala do budúcnosti na svoje špinavosti, aby kryla megaskorumpovaného konkurzného sudcu....Je to až neuveriteľné, že 6 rokov starú mŕtvolu postavili pred súd, akože mu doručovali rôzne súdne listiny atd... Väčšiu zhovadilosť slovenská justícia už nemôže vymyslieť, ani keby na tom pracovali všetci sudcovia Slovenska. Mrtvolu právoplatne odsúdili....
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

dostala doživotie ??? vstala z mŕtvych...??
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

zverejni vsetky mena sudcov, plus cely spis, resp. len perlicky, a tak kazdy jeden poskodeny, ked to nejde zhora, podme zdola, vid nizsie
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Snád ste niekto nedúfali,že by ten návrh zákona mohol prejsť? Ved mal dve jasné "chyby" :
1.Bol opozičný-teda pre Smer neprijatelný
2.Ved to by sme mohli potom Harabinsúdnictvu vydieť ovela viac na paprče-a to mafii nevyhovuje.
 

<< < 1 2 3 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME Domov