Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Polícia vraj pochybila pri vyšetrovaní prípadu Hedviga (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 7 8 ... > >>

Hodnoť:   mínus indicator plus

Počkajte až Kaliniak donesie naTK gaťky

bývalej slečny Hedvigy. tam budú dôkazy Zatiaľ doniesol ia tričko...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

V prvom rade pochybila samotná Hedviga, keď si tento čin dôkladne nevykonštruovala vopred a tak uzreli svetlo sveta rôzne verzií o jednom skutku, ktoré si navzájom odporujú:
Malinovej verzia pre médiá: "Nikdy som netvrdila že som telefonovala"
Malinovej verzia pre spolužiakov: "Z výpovedí svedkov Anny Sádorovej (č. l. 43-45) a Károlyho Presinszkeho (č. l. 51-55), ktorí s poškodenou hovorili bezprostredne po tom, ako podľa jej vlastných slov hneď po útoku prišla na katedru vyplýva, že táto bezprostredne po útoku tvrdila, že bola zbitá, keď telefonovala po maďarsky.
...
Vyšetrovaním však bolo zistené, že dňa 26.08.2006 poškodená Hedviga Malinová na mobilný telefón ňou udaného telefónneho čísla neprijala žiadny hovor a ani hovor neodoslala. (zdroj: Uznesenie Okresnej prokuratúry v Nitre č. 1 Pv 807/2006)"
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

VRAJ som ci cera prdol...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

media priniesli dost rozporuplne informacie obcas, kedze nieco vypustila policia, potom nieco advokat s malinovou.

ale co pripad sledujem, tak vsetky tieto problemove zalezitosti vysvetlilli s advokatom a celkom rozumne, takze urcite treba filtrovat tie informacie a premyslat nad nimi
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Tak mi skús rozumne vysvetliť tieto rozpory medzi jej dvoma verziami. V jednej uvádza že nikdy netelefonovala (viď napríklad v reportáži Kordu) a v druhej zase svojim spolužiakom tvrdí že ju napadli keď telefonovala po maďarsky, čo oni potvrdili v postavení svedkov pred vyšetrovateľom.
Už na prvý pohľad nemôžu byť obidve verzie pravdivé, lebo sa navzájom vylučujú, protirečia si. Tak mi to teraz rozumne vysvetli.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Kto klame?

viem, že sa opakujem, ALE...
Pozri si fotky - takto vyzerá po 15 minútovej bitke jedna žena? Prečo má na všetkých fotkach zavretú papuľu - aby mohla vyfúknuť líce! Ak ťa bolia pery - tak ústa otvoríš!
http://index.hu/gal/?dir=0609/...
Tu je okopírovaný článok z Ujszó! Bohužiaľ už ho tam nenájdeš - je zmazaný! http://ujszo.com/clanok.asp?vy...
A dunaszerdahelyi járásbeli, vásárúti lány épp az egyetem felé tartott – államvizsgája lett volna –, és útközben valakivel magyarul beszélt a mobiltelefonján. Nagy valószínűséggel erre figyelhettek fel a támadói is, akik utána eredtek, majd hátulról megfogták, és ütlegelni, rugdosni kezdték. Mindkét füléből kitépték a fülbevalóját, elvették a táskáját, a mobiltelefonját lehúzták róla a zakóját, és a fehér blúza hátára golyóstollal szlovákul azt írták: „Magyarok a Duna mögé! Halál a parazitákra!” Vagy tizenöt perces verés után otthagyták a híd alatt, ahonnan a lány sokkos állapotban vánszorgott el a magyar tanszékig. Remegett az ijedtségtől„A vizsgákra készülődtünk, amikor a megrémült diákok szóltak, hogy a lány csupa vér.Azonnal bevittük a titkárságra, vizet adtunk neki, és próbáltuk megnyugtatni – mondta a lány egyik tanára, aki arra kért bennünket, a nevét ne hozzuk nyilvánosságra, mert ő sem érzi biztonságban magát. – Alig tudott beszélni, csak azt értettük, hogy megtámadták. Többször is elismételte, hogy arra kérte a támadóit, ne bántsák, hiszen ő sem bántotta őket. Nem voltam biztos benne, hogy beszámítható állapotban van, ezért megkérdeztem a nevét, a címét, a telefonszámát, de mindenre tudott válaszolni.Ahogy törölgettük a vért az arcáról, előrehajolt, akkor láttuk, mit írtak a hátára.Remegett az ijedtségtől, egyedül még a mentőautóba sem akart beszállni, egyik kollégánk kísérte el a kórházba.” A tanár azt is elmondta, hogy szorgalmas, jó előmenetelű diák, nem szeretnék, ha a történtek miatt évfolyamot kellene halasztania, ezért mindenképp lehetővé teszik számára, hogy az államvizsgát letegye. Nemám Chuť to prekladať cele!ale zopár citátov "és útközben valakivel magyarul beszélt a mobiltelefonján." - a cestou s niekym maďarsky rozzprávala MOBILOM! "Vagy tizenöt perces verés után otthagyták a híd alatt" - asi po 15 minútovom bití ju nechali pod mostom! "mondta a lány egyik tanára" ... " ezért megkérdeztem a nevét,a címét, a telefonszámát, de mindenre tudott válaszolni." - hovoril(a) jeden učiteľ dievčiny...preto som sa opýtal na meno, adresu, a číslo telefónu, na všetko vedela odpovedať! Výpoveď profesera - či profesorky je nepravdivá? --- "chystali sme sa na skúšky, keď zhrození študenti nám oznámili, že dievčina je samá krv. Hneď sme je vzali do kabinetu, dali sme jej vody, a pokúšali sme ju upokojiť - poved. jed. prof. dievčiny, ktor. nás prosil. aby sme nezverejňovali je. meno. Ani on. sa necíti bezpečne. - Ledva dokázala rozprávať , len to sme rozumeli, že ju napadli. Viackrát zopakovala, že prosila útočníkov aby ju nechali, veď ani ona im neublížila. Nebol. som si ist. o jej duševnom stave, tak som sa spýtal. na jej meno, adresu a číslo telefónu, ale na všetko vedela odpovedať. ---------------- Odkiaľ mal reportér info o mobile? Nie od profákov. ------ Čiže výpoveď tu bola už 25.8.2006 - síce nie pre políciu, ale pre "Uj szó". A táto výpoveď sa už nezhoduje s xtou výpoveďou H.M. Ja viem profesori mohli reportérom klamať
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Kurnik šopa!

Prečo je celý príspevok zhustený?!
zopár citátov "és útközben valakivel magyarul beszélt a mobiltelefonján." - a cestou s niekym maďarsky rozzprávala MOBILOM!
"mondta a lány egyik tanára" ... " ezért megkérdeztem a nevét,a címét, a telefonszámát, de mindenre tudott válaszolni." - hovoril(a) jeden učiteľ dievčiny...preto som sa opýtal na meno, adresu, a číslo telefónu, na všetko vedela odpovedať!
Výpoveď profesera - či profesorky je nepravdivá?
Odkiaľ mal reportér info o mobile? Nie od profákov. ------ Čiže výpoveď tu bola už 25.8.2006 - síce nie pre políciu, ale pre "Uj szó".
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ale Žu - Žu

preco potom nie je pripad davno na sude? nebodaj ma slovensky prokurator plne gate?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Új Szó je rovnako ako SME tak striktne propagandistický a protislovenský plátok, že ma vôbec neprekvapuje ak namiesto priznania si chyby radšej zatĺkajú a mažú články ktoré sú v rozpore s malinovej lživým tvrdením: "nikdy som netvrdila že som telefonovala".
Podstatné pre nich je, že cez túto nimi umelo živenú kauzu (čo na tom že založenú na preukázateľnom klamstve jednej dievčiny) môžu stupňovať medzi dvoma štátmi napätie.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

lebo povedal sudruh politruk na psm?
v civilizovanom state su snad na posudenie viny sudy. preco to komunisti este stale nedali na sud?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Na to aby som mohol posúdiť rozpory v jej vyjadreniach nepotrebujem výrok súdu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

iste

ako je u vas, bolsevikov, zvykom. podla vzoru sudruzky polednovej, robotnickej prokuratorky v procese s horakovou. vy ste nikdy nepotrebovali fakty a dokazy, vzdy vam stacili vyhadrenia sudruhov politrukov.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Človeče tebe ide kádrovanie lepšie ako boľševikom.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

nereaguj na mna, ja som niemand, ak chces nieco, vyjadri sa ku podstate, k veci, ku obsahu. co je ale pre bolsevika vzdy neprekonatelny problem, nejako dochadzaju argumenty, ak sa vyslovi pravda.
tak potrebovali cerveni fasisti pri politickych procesoch fakty a dokazy, alebo si ich vyrabali tak, ako teraz ty a tu? vrazdili ste tu ludi za íne nazory a strielali ich na hraniciach ak chceli vycestovat, alebo nie? je cerveny fasizmus zlocinecka ideologia vyvrazdujuca svoje vlastne obyvatelstvo - SLOVAKOV, pocujes bolsevik, alebo nie je?
vyjadri sa k uvedenym faktom, ja nie som dolezity ako niemand z ulice.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

heh to som si vsimol hned, ze lica mala nafuknute vzduchom, keby otvorila usta, tak by jej lica splasli :)
Jasny podvod.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Co sa tyka mobilu, to mi pride logicke, pokial netrpela samomluvou, tak mohla rozpravat jedine s niekym telefonicky... (Ako by inak zistili, ze rozprava madarsky?)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ved na tych fotkach je Rolincova rano

pretym nez si namaluje ksicht, som si najprv myslel :D

http://index.hu/gal/?dir=0609/...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ušiel ti len balónik ?

alebo nebodaj aj rozum, ak si nejaký mal ...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Máš veľmi silné nutkanie napísať hocakú hlúposť?

TITULOK: Polícia vraj pochybila pri vyšetrovaní prípadu Hedviga.
Ako vždy nekorektný a ešte aj so slovkom údajne. SME KLASIKA!
O aké pochybenia, chyby ide? "Ide o administratívne pochybenie pri vedení vyšetrovacieho spisu,"
pochybenia pri vedení vyšetrovacieho spisu.

Ktovie, možno ako ja písal som do dokumentu atramentovým namiesto "kuľičkovým". Načo je dobre vychádzanie na verejnosť neukončeným vyšetrovanim FajnLipšic?
 

1 2 3 4 5 6 7 8 ... > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME Domov