SME
Nedeľa, 8. december, 2019 | Meniny má Marína

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Focus: 99% by sa dostalo do parlamentu (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

<< < ... 15 16 17 18 19 20 21 22

Hodnoť

 

Nechapem, kto voli stranu 99%. Nikoho takeho osobne nepoznam a po precitani tejto diskusie je jasne, ze ich nevoli nikto. Ten prieskum je nejaky divny.
 

 

Ja bohuzial jedneho takeho cloveka poznam a uprimne sa hanbim, ze takeho cloveka pozna.
 

 

*poznam
 

 

Ked si pozres preferencie smeru je jasne kto ich voli. Tito na diskusie SME nechodia
 

v tomto prieskume sa uz pomaly zacina

crtat realita. Samozrejme az na 99%-ny korupcny podvod Slosiarika. Za tie 4-5 percenta, co im pridal mohol zhrabnut dokopy mozno aj 150 000 eur. Realita vo volbach bude takato.

01. Smer-SD = 34,2
02. OĽ a NO = 16,6
03. Most-Híd = 9,8
04. KDH = 8,7
05. SaS = 7,7
06. SDKÚ-DS = 6,1
07. SSS-NM = 4,2
08. SNS = 3,5
09. SMK = 2,6
10. HZDS-ĽS = 2,1
11. NaS = 1,9
12. 99% = 1,7
13. KSS = 1,3
14. ĽS-NS = 1,2
 

 

no iste iste a matovic bude premierom etse to nam tu povedz...
ja ti hovorim ze ten bulo matelkovic sa do parl. nedostane.
 

ak vylucis osobnu averziu

tak zistis, ze uz teraz je lidrom pravice.
 
Hodnoť

Slovakovi stacia sluby

Aj nerealne. Slovak veri radsej na zazrak, nez by sa mal pozriet pravde do oci.
 
Hodnoť

 

a v novom prieskume polisu ma 99% tolko kolko som si myslel hlboko pod 5%.
dzurinda si myslim bude mat tazku noc.
 
Hodnoť

Dzurinda

A to, čo teraz predvádza Dzurinda, to už je posledné dejstvo jeho osobnej tragédie.
 
Hodnoť

Smer KDH, Híd

Spýtam sa miešaca farieb v lakýrnictve čo za kolaličná farebnosť bude...
Asi mi povie že hnedá :) Čize na hovienko...
 
Hodnoť

Ďalší Obyčajný Ľudia tak fajn...

No len toto je už väčšia sila no je ich 99% čiže to sú zas Tí druhý obyčajný ľudia.No a tie bilbordy ale zas treba uznať že keď ich je tak veľa tak zaberú dosť veľa plochy na reklamu.Koľko že len stojí taký meter štvorcoví takej plochy či v akých merných jednotkách a ako sa to meria?Možno že čím viac percent z tej reklamnej plochy zaberú tým to majú lacnejšie viete myslím tým množstvovú zľavu.Tak 99%percent sa ich dalo do kopy nech už tú zľavu poriadne využijú, no ale nezoberú predsa všetko veď čo by sme na to povedali my obyčajný ľudia voliči tak nechajú to 1% nech aj oni majú TÝ ostatný uchádzači o zamestnanie veď sú solidárny a korektný predsa je demokracia a oni nie sú komunisti.No nie?No ale kde zobrali na to financie tých 99%obyčajných ľudí musia mať slušný reklamný manažment.Už nech sú tie predčasné voľby za nami nech ich už toľko nestojíme lebo budeme im musieť veľa vracať a aj oni.Len rozdiel je v tom že mi vrátime dvojnásobok a oni vrátia tým čo majú vrátiť len jeden-násobok.Tak držme si klobúky bude to bujará jazda s vetrom za chrbtom len nech cez voľby neprší a nie je poľadovica.
 
Hodnoť

zaukímavý prieskum POLISu ;)

Na TA3 reprezentovali pred hodinou prieskum POLISu, už v ňom je zachytený matovičov detektor lži a OL sa strafili presne do 5% ;) sdkú má padajúci trend a do volieb je vysoko pravdepodobné, že mickey mause sa už parlamentu po marci 2012 nedožije ;) gratulujem...
Smer má v POLISe vysoko parlamentnú väčšinu, druhé kdh potvrdené, tretí híd, okolo 6% sa potáca sas. A 99% sa vracia na svoju pozíciu 3% ;) len tak ďalej mládežníci, čo prieskum to väčšia katastrofa.
 
Hodnoť

"Míting SDKÚ v Topoľčanoch sprevádzal

piskot."

Pískajúci účastníci mítingu hádam iba chceli povedať: „Dosť bolo Mikiho, dosť bolo Goríl“ a Miki, či Gorily to akosi nechcú pochopiť, rovnako ako to isté kedysi nechápal ani Vlado a jeho družina.

Vyvolencom a gorilám, ktorí viac ako 20 rokov rozkrádajú našu krajinu, sa zjavne nepáči, že 99%-občiansky hlas poukazuje na chyby a nesprávne priority skorumpovaných politikov. Nastal čas na zmenu, ktorú vieme a dokážeme uskutočniť. Je na každom občanovi - voličovi, aby sa slobodne rozhodol, či ponechajú Slovensko v rukách skorumpovaných goríl alebo spoločnými silami vrátia našu krajinu do rúk slušným a čestným ľuďom. Pre mnohých z NICH sme jedinou nádejou na zmenu k lepšiemu. My – kandidáti 99% si to uvedomujeme a za seba môžem sľúbiť – NESKLAMEM VÁS (č.109).

Vždy, keď občania zodvihnú hlavy a slobodne vyjadria svoj názor na tento skorumpovaný partokratický systém, jedno percento vyvolencov urobí všetko preto, aby ich umlčalo. Demokraciu v tejto krajine ohrozujú partokratické a skorumpované politické gorily, ktoré neslúžia bežným ľuďom, ale niekoľkým veľkopodnikateľom, ktorí si sprivatizovali tento štát a jeho fungovanie a riadenie prispôsobili iba svojim potrebám.
Pýtam sa, kedy za posledných 20 rokov boli v parlamente skutočne zodpovední politici?

„Celý svet je dole hlavou,
všetko inak, než byť má.
Zmena týchto trápnych stavov
je viac ako potrebná.
Veď aj včera sme sa zhodli
vo výčape s kamošmi,
že dnes dobre je len podlým
darebákom falošným,
no MY, slušní, my sme na dne.
Už sme len tou bedačou.
Kam sa pozrieš, každý kradne...
Len ja nemám kde a čo.

Svet je vravím, hlavou dole.
Na hanbu sme dospeli.
Večer máme strach vyjsť z domu,
strážnikom nik neverí,
politici bez bontónu
hryzú sa aj v éteri.
Vo funkciách zberba samá,
miesto elít – jelitá.
A už ani náš pes sa ma
na môj názor nepýta.
Svet je dole hlavou veru.
Ja však zjednám nápravu.
Vrátim ho na pravú mieru:
POSTAVÍM HO NA HLAVU!“
(Peter Petiška)
 
Hodnoť

 

Nie, nie je pomoci vám ľudkovia drahí. To, že nie je koho voliť, ešte neznamená, že treba dať hlas takým, prepytujem, hovnám, ako sú Matovič alebo Weiss.

A tí, čo hovoria o demonštrantoch protigorilích ako sorosovych, alebo weissovych bábkach, ste na omyle. Moja osobná známosť zo školských lavíc je medzi nimi, a nepropaguje žiadny názor, čo by nepropagoval už vtedy. Ovšem za predpokladu, že nejaký názor niekedy mal, resp. nakoľko nad ním premýšľal...
 
Hodnoť

Zachráň sa kto môžeš !

Zachráňme koho môžeme ! Zachráňme duše našich duchom chudobnejších spoluobčanov pred kampaňou s efektom reklamnej kampane na pracie prášky a jednoducho im vysvetlite čo je to za humus tá 99-tka. Je to jedno či ste praví, či ľaví, modrí, či zelení, slovací, cigáni, židia, či černosi... Zachráňme ich a povedzme im zopár slov, zopár slov len o tých ľudoch, čo tam sú. Povedzte im, že to radšej toto, čo tu existuje doteraz v nejakej normálnejšie modifikovanej podobe - ak boh dá !!!...ale Weisíka a jeho lumpov , to prosím nie, nie, nie....Tí terajší sú určite prijateľnejší a budú sa chovať teraz omnoho opatrnejšie, čo navonok môže vyzerať ako slušnejšie než to čo by 99-tka priniesla do politiky.
 
Hodnoť

 

Ich kampaň podľa odhadu stála asi 8 mil. Eur. Kto ju zaplatil údajne obyčajnému združeniu? Najprv prišla Gorila, ktorú "vypustil" záhadný cudzinec spoza mláky, ktorého priezvisko sa možno náhodou zhoduje s priezviskom jedeného z popredných šéfov CIA. Na čo sem prišiel pred nedávnom so svojou ženou, ktorá si ako vzdelanie uvádza gymnázium a jazykový kurz za mlákou, ktorý možno musia aj negramotní migranti. A čuj sa svete. Zrazu je z nej expertka na oblasť sociálnu až taká, že sa z nej bez VŠ stala štátna tajomníčka. To sa nepodarí ani naozajstným expertom s VŠ so stálym pobytom na Slovensku od narodenia. Kto im vyzametal cestu k postaveniu? Dôsledok - demonštrácie, nepokoje, napätie, ktoré nám neprospieva a krajinu vrhá k tým zaostalejším s neustále zhoršujúcimi sa podmienkam. Nech sa rieši spis gorila, niet nič horšie ako žiľ v skorumpovanom štáte, no nie takýmto spôsobom za pomoci cudzinca. Podozrenie - oslabiť nás, EU, zlikvidovať popredné finančné skupiny a ich miesto obsadiť. Najlepšie je dostať svojich ľudí aj do parlamentu, nedajbože do vlády a dav ovečiek ich zvolí, bude im tlieskať, nasledovať do ulíc a potom sa čudovať prečo stúpajú ceny, úroky pôžičiek pre štát rastú. Za mlákou si možno niekto mädlí ruky a vraví si: "To je ono".
 
Hodnoť

Protest proti 99% -Gorilám

7. Podľa § 2 Zákona č. 85/2005 o politických stranách v platnom znení nesmie politická strana svojou činnosťou porušovať ústavu, ústavné zákony, zákony a medzinárodné zmluvy.
Podľa § 17 Zákona č. 85/2005 v platnom znení ak politická strana koná v rozpore s vyššie uvedeným § 2 zákona, je generálny prokurátor oprávnený podať na Najvyšší súd SR návrh na rozpustenie strany.
Ak by Slovenkso bolo právnym štátom, tak 99%-občianský hlas by mala ísť do likvidácie:
http://www.*****/99/Podnet_ELEKTRONICKA_%20POS TA_spolu.doc ( k o l o s e o . i n f o)
http://www.okds.info/99/Podnet...
 
Hodnoť

Ludze mojo,

Ludze mojo,
rýchlo še spamätajte z tohto šialenstva lebo Slovensko nem dopadne dobre. Vytvára sa tu akási ilúzia že Matovičár spolu s Držbalónom niečo zachránia? Stačí sa pozrieť akým agresívnym a diktátorkým spôsobom vedú kampať. Pôjdu pekne v šlapajách tých starých a poučení z minulosti veľmi dobre si poistia aj políciu, armádu, SIS... A to len budeme zejrat ... Je mesiac pred voľbami a už sa 30tim z kandidátky Matovičárovcov otvorili oči. Koľkým sa otvoria hneď po voľbách? Lenže to už bude škarede neskoro. A na vás si po voľbách ludze mojo nikto ani nespomenie... A milionári z 99% sa budú v poslaneckom klube rehotať pri Chivas Regal. Toto sú skutočné spiace GORILI.

Ludze mojo, chceme ísť Z BLATA DO KALUŽE?

Protesty sú zrušené? Prečo? A ďeň pred voľbami 9.3. nás zase chce Matovičár vyhnať na námestia aby sme kričali zaňho a on to bude sledovať cez webkameru.
 
Hodnoť

 

len to nie mariju jeho ...
 

<< < ... 15 16 17 18 19 20 21 22

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME Domov