SME
Utorok, 10. december, 2019 | Meniny má Radúz

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Protesty Gorila sa nateraz skončili, pochod na Pentu nebude (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

<< < ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 > >>

Hodnoť

Je to jasné...

... Generál dosiahol čo chcel a šaškáreň pre naivných končí !!!
Darmo Generál nie je žiaden hlupák - študoval v Moskve a zbožňuje šachy - proste môj človek !!!!!!!!!!!!
 

 

Zas bude trvať minimálne 20 rokov, kým aspoň niektorí začnú chápať, čo sa vlastne stalo. Pán Generál je fakt geniálny.
 
Hodnoť

tak trosku sme si

zaprotestovali a mame zase na 20 rokov pokoj.....fraska
 
Hodnoť

Nedelu sa ide protestovať alebo

ako?
 
Hodnoť

 

No vidíte... a ponovembroví umelci a revolucionári, tretí sektor, Transparency International, "think tanky", každý mlčí, nenájde sa ani jedna organizácia, kto by to teraz zorganizovala, hoci do neba bijúca korupcia tu je. Ten najsprávnejší čas pochopiť, že všetky tzv. "nezávislé" organizácie sa financujú gorilami a zahraničnými iluminátmi (Sorosom), a že systém aj po roku 1989 ostal de facto totalitným.
 

ano mlcia tie spominane mimovladky

bodaj by nemlcali...ved oni su tu na to aby tento oligarchicky system urdziavali a poskytovali ludom falosny pocit slobody.

Teraz ked treba aby zabrali tak cusia ako vos pod chrastou. Bodaj by aj. Ved tu niesu pre teba. Su tu pre oligarchov aby akoze nezavislo pretlacovali svoje poziadavky.

IVO, AF, HPI, INESS INEKO, MESA 10, KI stefanika... ved sa pozri kto ich financuje...tak zistis za koho kopu....za teba nie
 
Hodnoť

 

Mimochodom, čo Rasťo Piško, ani on si zataľ nenašiel odvahu niečo zorganizovať? Alebo aj on je zas iba podvrh (akým bol po roku 1998)? Vie niekto?
 
Hodnoť

 

No prosim, pravica je v rozklade, zmanipulovane demostracie uz netreba. Najviac ma stve, ze im nato SaSka skocila a pomohla Smeru pravicu rozlozit.
 
Hodnoť

Revolúcia!!!

Bratislava, tu sa Gorila zrodila a od hlavného mesta spoločnosť očakáva, že bude iniciátorom a koordinátorom protestu a obrodzovacích zmien. Politici si zvykli, že otázky, názor a odpovede stačí arogantne prehliadať. Gorila je jedna z množstva utajených káuz a vyšetrenie aj ostatných ohrozuje politikov všetkých strán. Sú tu Emisie, Mýto, Podtatranské hektáre, VSŽ, Slovnaft a spústa ďaľších dnes zabudnutých káuz, ktoré sú pravou príčinou hospodárskej biedy a úpadku života ľudí na Slovensku. Od prvého protestu prešlo 18 dní. Riešime revolučné zmeny, riešime obrodu morálky, politiky, života a ich dopady na celú spoločnosť. Riešime spravodlivosť a tresty. Ak má vzdor spoločnosti roztočiť revolúciu zmien, protest musia organizovať schopní a veci znalí ľudia.

V spoločnosti bdie obrovská energia a tvorivý potenciál. Úlohou moci je ju zmysluplne podporovať a využívať. Nespravodlivosť a útlak moci ju mení na vzdor. Táto energia a vzdor protestujúcich nie sú Elektrárne s.r.o. v majetku Penty a organizátori bez podpory verejnosti nič neurobia. Ochabovanie protestu nevidím v zime a protestujúcich, ale v revolučnosti a profesionalite na strane organizátorov. Protest Gorila nie je dievčenský spolok Lucií. Zmeny požadovaného rozsahu vo svete organizujú tími profesionálov. 10 februára sme počuli z úst Aleny Krempaskej desať žoviálne prednesených bodov. Chýbal najdôležitejší bod, ultimatívne odloženie volieb. To je čas pre prípravu a základné zmeny zákonov. Protiargumenty o 800 tonách už vyrobeného volebného materiálu sú na občana zanedbateľné 16 dekov papiera. Aktivisti tak rozvláčnym objemom vtiahli vzdor, silu a údernosť protestu na s desiatym marcom už topiaci sa ľad. Na stanoviská a zásadné zmeny dovtedy a potom už duplom s nikým nebude mať nikto čas.

Čakať dnes od politikov sebareflexiu, zmeny a obmedzovanie vlastných podmienok je nemožné. Tieto zmeny si vždy vynucuje spoločnosť. Nespokojnosť, vzdor a revolúcia sú vždy nositeľom zmien a pokroku. Revolúcia kladie podmienky vždy ultimatívne. Táto revolúcia má za sebou 5 miliónov neustále zavádzaných a okrádaných ľudí, teda celú spoločnosť. Túto skutočnosť si musíme uvedomiť. Nech sa situácia v centrále aktivistov protestu vyvinie hoc ako, nie je možné očakávať, že je v ich silách, zmeniť Slovensko. Proti nim stoja politici, vláda, justícia a prezident, z ktorých veľkú časť musí revolúcia zmiesť. V protestoch je nutné pokračovať celoplošne a nezávisle od Bratislavy. Gorila parazití, seje nespravodlivosť a zničila život všetkým občanom Slovenska.

Ak človeka pamäť neklame, mítingy sa neorganizujú na Veľkú noc, Vianoce a v nedeľu večer. Facebookom Pentou v pozadí sa dajú podsúvať nezmysli. Stav a bieda spoločnosti sa dotýka bezrozdielu mladých aj starých. Potvrdzujú to zábery z predošlých demonštrácií. Považujem manažovanie doterajších vážnych mítingov za školenie neskúsených organizátorov.

Niet sa koho báť!!! Je ich v skutočnosti veľmi málo!!! Podstatná časť preferenčných hlasov všetkých strán sú dnes trpiaci ľudia!!! Sú to spojenci revolúcie!!!
Vyzývam všetkých občanov a vlastencov zapojiť sa do revolúcie a zmien!!!

Ak súhlasíte s týmto názorom, rozmnožujte a rozširujte ho do každej dediny a do každej rodiny!!!

MOR-HO!!!

Štefan Martoš
 
Hodnoť

 

fandil som vam, az do toho potlesku pre Malinovu.
skoda.
 
Hodnoť

Toto po dobrom nepôjde

možno generácia pred nami bola ticho, naučená poslúchať , ako za komunizmu. Štrnganie kľúčov v 89tom tentoraz nepomôže. Tak isto nepomôže žiadna "láska" ani žiadne romantické vystúpenia na tribúnach, kde sa budeme držať za ruky ako retardovaní.

Pôjde to cez nenávisť, cez odpatu a cez mŕtvoly.
Oni musia pochodpiť, raz a navždy, že UŽ BOLO DOSŤ.
 
Hodnoť

čistá pravda "ProtestGORILA© je PODVOD"!

Ako vyskákali OKS a KDS z Matovičiarskej kandidátky tak teraz odskakujú hlavní "organizátori". Je úplne jasné kto je v pozadí a kto nimi takto manipuloval a cez nich ľudmi, ktorí mrzli na námestiach.

Ale ľudia to mysleli úprimne ! Za dobrotu na žobrotu!

Kto a čo zorganizoval cez tých "organizátorov" napojených na politic. strany? Bola to jasná snaha niektorých osôb o predvolebné ovládnutie más a špinavé, bezcharakterné uzurpovanie a prebratie moci - nie hlasom ľudu ale polit. stranami, ktoré chcú nahradiť SDKÚ, SMER a vymeniť vedenie v KDH. Potichu, bez materiálnych škôd a hlavne rýchlo... S policajnou ochranou. Ak niekto niečo povedal alebo spravil, čo nebolo NIEKÝM odobrené, hneď bol označený ako extrémista, platený provokatér, anarchista, terosrista ... A od všetkého čo "niekto" neschválil sa "organizátori" okamžite dištancovali.
Aký majú záujem Igorko s Riškom? Poslanci - podnikatelia? Nehovoriac o 99% o ktorej nikto nič nevie, podobajúcej sa Klubu TOP 09 zastrešenej milionármi a podnikateľmi, ktorým aj Penta líže päty???
Dajme pozor aby sme nestúpili z lajna do h.vna!
 
Hodnoť

nehadzme flintu do zita

Nechapem tie rezignovane prispevky. Ved musi byt vsetkym jasne, ze ludia, ktori zorganizovali protesty to dalej nevedelli tahat. Ako sa aj samy vyjadrili, su len organizatorom, v zmysle ohlasenia a zabezpecenia techniky.. Pozitivne je, ze sa medzi ludmi rozprudila debata a ze sme zistili, ze sme ochotni aj vyjst do ulic. A ked to slo teraz, pojde to aj nabuduce (a uz lahsie, pretoze sme videli, ze sa to da). V decembri ked som cital spis Gorila a napriek tomu, co som sa dozvedel, vladla v mediach kludna vianocna naladicka, som ani nedufal, ze veci naberu takyto spad.
 
Hodnoť

smutne

smutne, nemyslel som ze "slovenska jar" tak rychlo skonci. ale ine sa asi nedalo cakat...
 
Hodnoť

Každému tu na diskusiách.

Nepíšte! Choďte voliť. Voľte múdro!
Mnohí sa ale pri tejto výzve dostanú do problémov. Nevedia, ako je to múdro.
Sme síce Slováci, ale predsa skúsme: Múdro!!!!!
 
Hodnoť

pevne dúfam že nie je po protestoch

...možno sa ani niet čo diviť organizátorom ktorí dávajú svoju kožu na trh a lenivá slovač si radšej frfle na svoju úbohú situáciu len v teplúčku pred telkami a podobne a len kritizuje každého čo chce niečo dokázať namiesto aby pomohli. Na poslednom mítingu nás bolo málo.
 
Hodnoť

 

Protesty skoncili, vsetci su spokojni a politici maju o stipku vacsi uskrn na perach, ako na ich zaciatku. Par ludi si vyslo do terenu zakricat zanadavat hodit zadarmo bananom ci vajickom, a casom sa vsetko vrati do starych kolaji...
 
Hodnoť

 

Pravdu povediac- stále to rozdychávam, ale pevne verím, že je tu dosť sily na to, aby sa vec dotiahla do konca.GORILY nemajú ščo robiť na našej politickej scéne, tak isto ako tí, ktorí korumpujú všetko čo sa dá - a to im tento systém, ktorý je tu zavedený dovoľuje.
A ľudia- skutočne vnímajú len to H.O.w. N. O aj to len z povrchu a javíme sa ako najväčší s.r . Á. č i .
 
Hodnoť

podtatranskí revolucionári

zostali ticho!prečo?kto im zavrel ústa-mikigorila,ficigorila,lipšigorila,...?
ten dement na červenom námestí v moskve čo mu fúkajú dusík do zadku aby sa nerozpadol sa musí rehotať ako kôň z takejto revolúcie akú robia pod tatrami-jeho boľševickí revolucionári dostali vodku,pušky,výstrel z auróry a poďho na zimný palác!a už mali hneď moc v rukách!to len u nás sa nespravodlivosť,korupcia a zločiny chcú stále riešiť "nežne"!preto je celá krajinka pod tatrami tam kde je-v prd*li!!!už sa konečne zobuďte,vy "organizátori" opití banánmi čo vám podhodila gorila!
 
Hodnoť

 

kým bude prevládať hádzanie viny stále na toho druhého a paranoidné názory a vneposlednom rade očakávanie aby to niekto iný za nás vyriešil, tak sa nikam nepohneme
 

<< < ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME Domov