SME
Utorok, 19. november, 2019 | Meniny má Alžbeta

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Hlási sa autor tajnej správy. Je pripravený potvrdiť alebo vyvrátiť jej pravosť (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 7 > >>

Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Koľko dôkazov ešte bude treba, kým ľudia pochopia, že na Slovensku ešte nikdy v histórii nevládla taká zlodejská banda, ako dnes?
Na toto sa už nechytá ani Mečiar...
Pre toto KSSmer porušuje zákony a Ústavu, pre toto sa boja Čentéša a protiprávne ho nechcú vymenovať, lebo by skončili rovno v Leopoldove.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

toto je megakauza smeru sd

v podstate ich ludia a nominanti tunelovali stat a danovych poplatnikov, mame to cierne na bielom dokonca s dokazovym materialom a teraz sa to snazia zakryt a ututlat cez spriaznene medium TA3 nasmerovat kauzu inym smerom, dokonca ze vraj to ma vysetrovat samotny Glvac a jeho ludia, dokonca aj na ukrajine by takyto ludia zo smeru ktori vlastizradne zaobchadzaju s majetkom statu sedeli v base az by brucali ale u nas hadajte ako to dopadne....to snad nemyslia vazne, capa urobili zahradnikom.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

roman mikulec je dzurindov clovek

Dzurinda a Fico sa vo vladach striedali, a keďže nikto z nich nie je v tunelovaní čistý, jeden druheho držali za gule. Jedine racionalne riešenie je neznicit sa úplne navzájom. A do toho príde naivná Radičova so svojím padni komu padni... Preto mikulcove neuposluchnutie premierky, preto jeho ochota až za hrob skartovať material na ficovladu. Taká absurdnost, keďže je tam jeho podpis, vraj by zodpovedal i za nakladanie s materiálom po jeho odchode (sic!) a preto ho vraj musel skartovat!:) Na základe "právnej analýzy", ktorú mu vyrobili jeho podriadení:) Také osvedčené, porušovanie zákonov (aj sudcami) je beztrestné, lebo za "právny názor" sa trestať nemôže, však áno:) Takíto právnici či mikulec, podobne ako trnkovci na gp (keď už sa inak nedá, tratiacRadičovej podania:), su však len figurkami na sachovnici, figurkami ktoré posúvajú fico a dzurinda, len v prospech ich vlastnej beztrestnosti. Podobne ako podpredseda sdkú fedor - ciciak ktorého si dzurinda vychoval, poslal ho vytrenovať eu korporativistom do europskeho institutu v dubline, urobil z neho ministra obrany a ktorý ruka v ruke s kalim verejne popravoval galka, ktorý prave túto kauzu nechal slobodne vyšetrovať. Tento dzurindov clovek, martin fedor, ma teraz zodpovedať za riešenie kauzy v parlamentnom výbore, kde majú väčšinu smeraci..:)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

re: upho

Niekto tuneloval, Vy to pripíšete Dzurindovi,a pripojíte, že ten tuneloval tiež. Kde, čo to sa už asi nikdy nedozvieme.

No a Galka popravila SaS keď odmietla dať dôveru vláde, kde je záhadou prečo tí čo odmietli dať dôveru očakávajú, že tá druhá strana bude im dôverovať.

Tuším budete sympatizantom SaS.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Prečo klammeš

sám seba?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Contra legem je

utajovanie. Akonáhle niekde nejaký jedinec vystúpi s požiadavkou utajovania čohokoľvek pred kýmkoľvek, mal by ho všemocný a dobrotivý Boh okamžite eliminovať. Keďže tak nečiní, je to asi najlepší dôkaz neexistencie takejto bytosti :( Ešte nikto nikdy nepotreboval utajovať nič, čo by nebolo bývalo nejakou exemplárnou špinavosťou, alebo aspoň neschopnosťou, či zlyhaním ...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

re: hafisko

Niečo k tomu čo som napísal by sa nenašlo?
Asi nie, asi tá potreba ohovárať a špiniť je silnejšia ako čokoľvek iné.

Tuším budete sympatizantom SaS.

P.S.: Ozaj čo to tuneloval Dzurinda?
Keď ste sa k tej propagande pripojili a ten chudák sulíkovolič sa na odpoveď nezmohol....
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

re: hafisko

A nejaké detaily by sa nenašli?
Ja viem, nenašli. Nič konkrétného nedáte, len opakujete ficoviny.

Tuším to bude tým, že ste sympatizantom SaS.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

re: hafisko

Nediskutujete k napísanému a Vašim cieľom je škodiť SDKÚ-DS.

Takže je jasné čo ste, kde sa Vám podarilo, že volíte stranu, ktorá je Vám nesympatická a kde ste stelesneným socialistického vtipu "Mám svoje názory, ale musím súdruhovia povedať, že s nimi zásadne nesúhlasím.

No a po tom extempore, k tomu tunelovaniu niečo konkrétneho nedáte?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

re: ktovie?

Kde? V čom?

Tuším budete sympatizantom SaS.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

platinové sitká, budova DÚ, alternatívny Gabo....
Nič Ti to nehovorí?
A ešte aj položenie vlády nevydarenou machináciou ("ale zahlasujete!")
Stále nič?

Najlepším ministrom minulej vlády bol jednoznačne Galko.
Preto bol aj odídený.
Kazil kšefty. Aj Tvojej milovanej strane.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

re: ktovie?

Pltinové sitká sú kriminálnou kauzou z ktorej sa zúfalci ako Cy pokúšajú vyrábať politickú kolektívne ignorujúc, že sa to vyšetrovalo a obvinené boli konkrétne osoby, ktoré na Váš hlboký žiaľ nie sú z SDKÚ-DS a kde preto Vám to vadí, pretože potrebujete obviniť iných.

Daňový úrad kauzou nie je, pretože štát ušetril, kauzou bol ten drahší prenájom, kde všetci takí ako Vy, čo im vadí ten lacnejší, ste boli ticho ako vši pod chrastou.

Galko bol primárne odídení hlasovaním SaS. a pokiaľ niekomu pokazil kšefty, tak asi niekomu z tých čo mu spolu s ostatnými členmi vlády odmietol dať dôveru.

No a to tvrdenie komu kazil kšefty by ste mohli niečím podložiť.
Ale neurobíte to.

Tuším budete sympatizantom SaS.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ktovie?

Ak niekto drísta, tak si to ty. Ozaj, tie tri veci, čo si spomenul sú v podstae odhalené, to všetci vieme, ale pre istotu, ako je na Súmračnej zvykom, trvale treba opakovať, nabíjať ľuďom kaleráby do hlavy, čo aj robíš, ako zodpovedný súmračník?!Sitká na prokuratúre, DU to by sa malo objasniť tak,aby sme nedostali len "nejaké slohové úlohy," ako hovorí Glvač. A alternatívny Gabo, je dosť dlho preč z politiky, ale keď iné nie, je dobrý.Bol pokladníkom SDKÚ a určite by sa niekomu inému zdôveroval, musel by byť o-zembuch ako ten, čo to tvrdí?! Chýba elementárna logika. Premysli a uvidíš Teda ak je čím a len neopakuješ veci dookola?!.Inak, zrejme sleduješ len niečo, čo sa ti hodí. Listy, ktoré písal bývalý primátor Bratislavy Kresánek, ktorý bol KDH a nie SDKÚ, takže prd vedel, ak by aj niečo robili. Zrejme nevieš o tom, že dotyčný napísal dva listy, jeden Dzurindovi a jeden totožný novinám(akože náhodou, ako to na Slovensku býva, nejako "uniklo?!").Bola to jeho pomstva Dzurindovi, že nechcel podporiť znova jeho kandidatúru?! Akurát nikto si nedal robotu to poriadne skonfrontovať. Palacka určite nie je bez viny, v tomto prípade je to len záclonka na zakrytie aj z tvojej strany, veď chceš zasa postaviť niečo proti neustále sa objavujúcimj kauzám Ficovej vlády, "vlády, ktorá nemá kauzy," ako hovorí Robo Istota. Takže nie len tak nonšalantne drístať, ale seriózne napísať, ale to by som od teba chcel asi veľa! Ty sa tiež, ako robo, zrejume spoliehaš na to, že "ľud nemá pamäť?!" Dlhodobo sleduj dianie a nie len priskočič, niečo drisnúť, "aby si podporil."
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

LOL, ja a súmračník?

Kým začneš niekoho kádrovať tak si aspoň pozri jeho príspevky, Ty analytik!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Inak nechápem. Radičová ako najvyššia veliteľka ozbrojených síl mu dá rozkaz, on NEPOSLUCHNE /za vojny gulka, ale terazky bohuzial máme ten mier / odvolá ho ...no on sa pre zmenu tiež odvolá /??? v armáde ?/ a je spat. To odkedy funguje v armáde takéto niečo ? A títo skauti si ešte zriadia funkciu vojenského pridelenca v Číne. Nechcem vedieť čo si čínania o nás v duchu myslia .... odvolávať.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

možno že si udrel klinec po hlavicke

aj keď s malým omylom, najvyšší veliteľ ozbrojených síl je tuším starý *uj, a dal tajný rozkaz skartovat, a ešte odlifrovat podozrivého do bezpečia spolusudruhov z číny:)

I keď teraz zartujem, clovek pri ňom nikdy nevie a utajovat sa snaží neustále - ako teraz podpis pod smerácky rýchlozakon, aby zobral čas tým v opozícii, ktorí nenominovali trnku (pozdravujem mikiho klamma:), a namietať protiústavnost smerackeho zrušenia rozhodnutia ústavného sudu.

A keď už sme pri klammoch, necítali ste gorilu?:) Prečo ficova vláda kedysi i teraz hraje vyšetrenie do autu? Aký spoločný záujem majú nevysetrovat politicku korupciu, tunelovanie a kšefty sponzorov? Prečo fico už po odvolaní Radičovej vlády a jej avize o odchode z politiky útočil politicky nezmyselne prevažne na ňu, nie na skutočného politického súpera dzurindu? Nuž preto, že táto naivná pani nebola v službách goril, ktoré majú logicky kúpený jednu i stranu. Ona bola nebezpečie pre oligarchiu, a preto bola odidena. Jej politický osud sa spečatil v podstate už vtedy, keď sa vehementne postavila proti trnkovému zvoleniu, aby naďalej nekonal, (jej slová), pri vyšetrovaní káuz politikov a oligarchie.

Pripomeňme si: trnku navrhoval smer aj janis, aby bolo možné zo zákulisia zmenezovat hlasy pre neho i od vtedajšej koalície. Kto mal takú moc, ktorý machiaveli?:) Svedectvo o tom priniesol procházka v blogu, kde jasne dosvedčil, ze ani po Radičovej hrozbe neboli dzurindovi poskoci ochotní stiahnut návrh na trnkovu kandidatúru. Títo v skutočnosti vyjadrili nedôveru vlastnej premierke, keďže iná otázka s tým spojená nebola:)

A ešte skôr verejne vyzval dzurindu ospravedlniť sa za kupovanie poslancov hzds lipšic. Z čoho vlastne ich ten dzurinda mohol kupovať, z premiérskeho platu?:)

O a.s. smer sa nemusíme ani baviť,oni sú priamo zálozeni oligarchiou, ale dzurinda je zdiskreditovany a namoceny až po uši, zo smerakmi už musi spolupracovať a napriek niekdajším zásluham skutočnú opozíciu nebude predstavovať ani on, ani ľudová platforma spolupachatelov. Aj preto je terajšia opozícia tak neschopná...
 

1 2 3 4 5 6 7 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME Domov