SME
Štvrtok, 19. september, 2019 | Meniny má Konštantín

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Na úrade práce mali ponižovať nezamestnaných (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 7 8 ... > >>

Hodnoť:   mínus indicator plus

tak to je teda gól..

namiesto pomoci dostal daniel výsmech.. dúfam, že si tí "dozorcovia" na vazovovej už nikdy nevrznú.. no a riaditeľka jarmila to pokazila úplne najviac.. tieto kreatúry akože majú pomáhať ľuďom ??
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Chcem sa poďakovať denníku SME za mediálnu reakciu na tento blog, pretože ja osobne som rozposlal mailovú sťažnosť na 6 mailov nadriadených osôb a dúfal, že sa ľady pohnú.
Pretože sa Monike vysmiali aj za medializáciu, tak dúfam, že dotyčné osoby sa nad sebou zamyslia a začnú ľuďom naozaj pomáhať.

Ešte raz vďaka a dúfam, že tí antiempatickí ignoranti nad sebou zamyslia, taká úbohosť na úrovni 15 ročného decka, rehotať sa niekomu a byť ešte drzí..
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ja sa stále zamýšľam,

načo platím kamerové snímanie z mojich daní pre akékoľvek inštitúcie a mestá a obce. Keď má záznam niečo dokázať tak v 99% prípadov nie je na ňom nič vidieť a ani počuť a vo zvyšnom percente to podlieha zvlášnemu mimogalaktickému režimu! Tak načo do xxxx /otvor pre končiace črevo/ míňame na takúto kravinu peniaze? Len kôli kšeftu pre dobré dôchodkové zabezpečenie objednávateľa a príbuzného,ktorý mu to dodáva?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

No keby sa tam bil holohlavý nezamestnaný s vlasatým nezamestnaným , tak by si videl aj to čo má v žalúdku.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Preradeni nemali byt len ti b*beckovia, co sa tam vysmievali z ludi, ale takisto aj pani riaditelka, lebo z jej sposobu komunikacie je jasne, ze ten blog je pravdivy a ona sa vykruca a hadze spinu vsade naokolo, len nie na seba.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

re

uvedeny pracovnici, ktori sa vysmievaju z ludi pre ktorych su urceni pracovat, by uz na UP nemali vobec pracovat, nie ze budu iba preradeni. Riaditelka nech si uvedomi, ze je tiez tam pre ludi, ktori si hladaju pracu. SBS bude zatlkat a zatlkat, nevyvodi ziadne vyhodnotenie svojho konania, tento arogantny clovek na to nema!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Oni tam nepracujú

sú to nezamestnaní, ktorí sú na absolventskej praxi. Úrad ich môže vyradiť z evidencie za to, že si neplnia povinnosti podľa dohody, ktorú majú uzavretú s úradom. Oni to však alibisticky nespravia, lebo by sa fešáci nemohli pol roka zaevidovať a museli by si platiť zdravotné poistenie....
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Úrady práce - vzor kreténskej demokracie

Veruže sa všetky vlády a parlamenty v Kocúrkove tvrdo prepracovali - až k viacnásobným zárobkom na úkor zárobkov svojich voličov.
Treba im za to poďakovať - tiež tvrdo! Prepracovať sa..!
Do Európskeho parlamentu - do Komisií pre ľudské práva a ochranu tvorov v rezerváciach. Presnejšie : do komisií na ochranu tvorcov prezervatívnych opatrení určených na prevenciu proti konkurentom vo vláde.Keď sa poslanci v parlamentoch dokážu hrať na zástupcov kreténskej démonokracie, niet sa čomu čudovať.
Čo všetko dokážu chytráci vymyslieť,len aby sa mohli zamestnať podvodmi a tkaním cisárových nových šiat.Oni nepoberajú vraj zárobok, ktorý si treba inak verejnoprospešnou prácou zaslúžiť - oni poberajú súbežné odmeny za nápady k zákonom na prázdne mlátenie slamy v parlamentoch. Za štátne rozpočty a dane obetí ich pažravosti.
Vzor si prevzali priamo z dejín a bájok : na gréckom ostrove Kréta existoval Minotaurus, ktorý požadoval,aby mu obyvatelia /nielen z Kréty Kréťania/okrem darov každý deň zabezpečovali potravu ľudských z obetí - nevinné deti. Len preto, že sa vyznačovali ľudskosťou. Práve preto dnes ani Sherlock Holmes,princovia a monarchie,vlády a agentúry nepátrajú po unesených deťoch typu McCannová na ostrovoch, kde sídlil Minotaurus ...Na ostrovoch v rukách ich vlastníkov -podvodníkov s orgánmi - odborníkov na tkanie pasce a sietí.
Od ruského bájkara Krylova pochádza zas poučenie pre ovčieho stáda: pýchou nadutý vlk zaujal prístup ku prameňom vody a hlúpe jahniatko sa usiluje presvedčiť, že on jediný má "božské" právo na VODU...

Po r.1989 dnes už viac než 400 000 nezamestnaných sa ešte stále "živí" predstavou, že zárobok si treba zaslúžiť za prácu - za akúkoľvek príležitosť k obohateniu. Šikovnejším vraj patrí svet! Aká to smutná pravda: šikovnejší sedia na úradoch /práce/ alebo v base, kde sa v každom prípade štát postará o ich životné podmienky a mlátenie prázdnej slamy.
Nešikovní sedia v čakárni,v úradoch práce alebo na dlažbe námestia. Bez nároku na životné minimum a či rovnocenný minimálny zárobok, lebo obe sumy sa líšia sotva o 7 eur. Sedia a trpezlivo prosia o zmilovanie svojich chlebodarcov, aby aj oni mali jedinečnú príležitosť k zárobku na životné potreby svojej rodiny -keď už pre štát vychovávajú a povinne živiť musia generácie živiteľov monarchií, vlád a holých európskych cisárov.
Lebo šikovní už v r.1989 chceli nielen za troch "pracovať pri mlátení prázdnej slamy", ale najmä za 3. nezamestnaných poberať 4 horibilné odmeny.Koľko len pracovných príležitostí sa preto vytvorilo - počnúc od hovorcu hovorcov byrokratov, čo boli odjakživa schopní myslieť - na seba! - až po rady kukláčov, masovo organizovaných voličov diskriminácií v základných ľudských právach občanov, juvenilnej polície na prevýchovu detí,pôrodných regulátorov,pohlavných školských identifikátorov,asistentov asistentov a pánov pánov...
Anglický Parkinson by sa dnes nečudoval: jeho zákony o zákonitom raste pyramídových hier v byrokratických systémoch sa potvrdzujú.Každý úradník A potrebuje mať minimálne 2.podriadených B+C, každý podriadený zas minimálne 2.podriadených typu D+E a F+G, atď., takže po plejáde usmerňovateľov a kontrolórov života občanov zostávajú na konci len dvaja úbožiaci X a Y...Bez príležitosti k statočnému zárobku, živoriaci z dávok v núdzi.Za to,že sa ešte kradnúť nenaučili, ani len štátne šialené kravy podojiť...
Každý, komu klonovanie tejto byrokracie nielen v štáte,ale aj v Bruseli, vyhovuje, si pomyslí: tak im treba!
X a Y sú veľmi nebezpečným párom pre ľudstvo...
Nemali by spolu pracovať - spolupracovať môžu len s úradmi - ZADARMO!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Bohacova klame a nie prvy krat

Boli sme viacerí svedkami tohto jednania. Monika klientka UP ma pravdu. Najhoršie je ale, že p. BOHAČOVA riaditelka UP v BA nerieši ani ďaleko dôležitejšie porušovania, hoci o nich má byť a je informovaná. Nie je pravda, že Monika sa správala drzo, správala sa primerane k okolnostiam. Je pravda, že absolventi praxe nie su zamestnancami a ak sa aj spravali posmešne tak len vynimočne a len jeden z nich, Horšie je keď riaditelka je neschopna a brani sa protiútokom a popieraním pravdy. Tento pripad nie je ani tak významný ani dôležitý na UP s p.BOHAČOVOU sa dejú ďaleko horšie a neprijemnejšie veci. Klame a podporuje protizakonnosti. Brani sa skutočnostiam svojej necinnosti a popiera skutocnosti, ktore mnohí vidia a mozu aj svedčiť Myslí si asi, že ked je tam NOMINOVANA SMEROM jej manžel bol za SMER poslancom v BA , tak je nedotknutelna a že ju minister podrží. Tak ako podrži ona svojich zamestnancov. Bohužial takato solidarita hraničí s MAFIOU a SMER by sa mal takým ľudom vyhýbať a nie ich nominovať za riaditelov a riaditelky UP.
Zatial tolko a podrobnosti budu čoskoro zverejnované pod pravým menom.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

doplnenie

Ako prispievatel chcem upozorniť, že moje prispevky su vyjadrenim mojho slobobneho nazoru, pohľadu na vec. Preto vyjadrenia klame, podporuje protizakonnosť, je neschopna , popiera pravdu, nečinnosť atď su mojim názorom. Ten môže mať slobodne každý a môže ho aj prezentovať.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Vyzva na p. BOHACOVU riaditelku

Ak tam na Vazovovej bude naďalej pracovat pan Hoffman tak budeme musieť medializovať aj ďalšie skutočnosti a zážitky na UP v Bratislave. Preto ju žiadame aby konala. Pretože jej bude neprijemné ak začnú na ňu chodiť sťažnosti na vyššie organy.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Je drzosťou ako sa sprava nominantka smeru pi. BOHACOVA. Miesto toho aby riešila vec tak ju nerieši, popiera dôkazy vyjadrenia dotknutých a svedkov. Správa sa arogantne, a riešením je podla nej to čo ona považuje za dojmi, názory, pocity. Chréni si svojich a popiera skutočnosti. Boli sme pri tom a to čo Monika tvrdí je pravda.
BOHACOVA ma zaznam a dokazy tak nech sa na ne pozrie alebo zverejni ich tak bude preukazana pravda a lož. Kedže intenzivna robi všetko proti , je zrejme prečo, Preto aby sa ludia pravdu nedozvedeli. To je tiež indicia o tom ako funguje pi. BOHACOVA na UPSVaR v Bratislave na Vazovovej ul ako riaditelka
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ako prispievatel chcem upozorniť, že moje prispevky su vyjadrenim mojho slobobneho nazoru, pohľadu na vec.Ten môže mať slobodne každý a môže ho aj prezentovať. Preto vyjadrenia drzosť, popiera dôkazy, sprava sa arogantne intenzivne robi vsetko proti, aby sa ludia pravdu nedozvedeli klame, podporuje protizakonnosť, je neschopna , popiera pravdu, nečinnosť atď su mojim názorom. Ten môže mať slobodne každý a môže ho aj prezentovať.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Vypočula som si záznam

Povedal, alebo nepovedal ujo sbskár h...o? Odčítať z pier by sa malo dať... Nejaký špecialista na zväčšenie videa z kamerového záznamu by sa určite našiel, či?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Toto nie je CSI (dopln nahodne mesto). Kamery maju velmi obmedzenu kvalitu videa koli jeho velkosti atd.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Nie som technický typ človeka. Uvádzam len jednu z možností, ako sa dopátrať k pravde. Ale svet technoogií je dnes už v takom vysokom leveli, že by sa mal dať vyostriť aj videozáznam z kamery zhoršenej kvality. Ja neviem, cez nejaký špeciálny program na úpravu videí...?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Nejde to. Je to, ako keby si chcela z kuska spalenej mapy ziskat nazad celu mapu :)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ak sa tomu rozumieš, tak potom ďakujem, že si mi to ako laikovi trošku objasnil. :)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Máš pravdu. Na analýzu daného videozáznamu by mal byť povolaný celý tím policajných špecialistov. V prípade potreby by mali požiadať o spoluprácu CIA, FBI, NSA, CSI, prípadne FSI..

Si robíš srandu? Prosím Ťa, tu si nikto nič nerobí ani z videa mlátiacich skínov...
 

1 2 3 4 5 6 7 8 ... > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME Domov