SME
Sobota, 17. august, 2019 | Meniny má Milica

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Flašíková odoslala Paškovi list, chce vystupovať v parlamente (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Súhlasím s tým,

aby Flašíková-Beňová vystúpila v parlamente a objasnila, ako mafiánsky zločinec Peter Sýkora očistil Donar jej prívesku Fedora o vyše miliardy korún a ako musel za to zaplatiť vlastným životom biely kôň Kopera.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Aj ja súhlasím, aby deti ŠtBákov a ŠťBáci z KSSmer-NSDAP vystupovali ako cirkusová atrakcia.
A to nielen v NR SR, ale aj na námestiach miest, na parkoviskách pred obecnými úradmi a všade, kde ešte nepočuli o starostlivosti súdružky Flašíkovej o aljašskú tresku.
:-D
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

mna len mrzi, ze monca uz nie je

dobra na vystupovanie v parlamente spojene so striptizom
v parlamente by ostal len jediny cumič- ten kaplan od matoviča ))
ten to este nevidel ))
akon sa ten uchyl vola ,?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

velavazena odbornicka na balticku tresku moze akurat tak vystupovat v cirkuse.. oh wait..
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

No veď možno

chcú predviesť nejakú hudobno-tanečné číslo. Hromadný hula hoop, napríklad.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

koho by to už len mohlo zaujímať?

Asi len 13% oprávnených voličov - akceptujte prosím výsledky volieb!!! a prestaňte sa trapne zviditeľňovať - Vaša politika voči Ukrajine, Rusku a USA hovorí za všetko...Choďte prednášať do samostatne stojacej búdky na záhrade...Verejná mienka je pre Vás neznámy pojem...
http://media.ku.sk/slovnik/ind...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

mne to pride logicke aby nasi zastupcovia v EU chodili informovat co sa deje.

problem je ale v tom ze su to zvacsa tupela, ktore nezvladnu ani to co monca, tu balticku tresku :)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Čo všetko sa tu nestane zložitým problémom... Lebo niet dobrej vôle a konštruktívneho prístupu, snahy naozaj slúžiť ľuďom. Každý, kto pričuchne k moci, odrazu vidí len Svoju Dôležitosť... Taká jednoduchá vec, ak majú čo povedať a prebrať so slovenskými kolegami, vtedy by mali mať možnosť prísť, určite nie rozprávať o Svojej Dôležitosti, tej majú aj v NR SR dosť.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

No nňa to zaujíma

Možno to je pokus o väčší rozkol v Sereeeeee.Čo ak si už našla lepších mecenášov počas pobytov v "kultúrnom" svete EU?Mne by sa veľmi páčila mela v tom homogennom zlepenci zvany smer.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

paška ma niekedy aj pravdu

Europoslanci by sa mali prezentovať pred voličmi v masmediach v parlamente len v ramci pracovných výborov, ale to pani Beňovej a ani ostatným asi nedodošlo !!!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Pseudodemokracie pomalu končí.

Nejzkorumpovanější jsou čeští (i slovenští) kolektivističtí, ba stádovití voliči: za guláš, mávátka a jalový slib čehokoli prodají svůj hlas komukoli. Šarlatánský systém, založený na zhruba rovnoměrném zisku „standardně klauzemanovsky“ získaných hlasů pro falešné, umělé, neautentické a následnické partaje, vzniklé rozpadem „vedoucí síly KSČ“, nutno nahradit občanskoprávním adresným a zpětnovazebním systémem, z občany permanentně individuálně prověřovaných nejlepších zastupitelů - bez ohledu na jejich partajní příslušnost. Národní mužstvo se také sestavuje z nejlepších hráčů – nikoli „většinově“ z nejvlivnějších klubů a jejich bafuňářů, zajištěných finančně na čtyři roky. Každé jiné řešení je „falešný a prázdný“ šarlatánský trik.
„Nepartajnická politika“ (podobná nezávislé advokacii), na bázi občanského zákoníku založená, má reálnou a logicky zdůvodněnou šanci, a to univerzálně.Všechno už tady jednou bylo – jenom zodpovědný občanskoprávní, adresný a průběžný volební systém na bankovně účetním principu dosud nikoli.Nepomůže nic jiného, než úplná obousměrná personální ručitelská adresnost a zpětnovazebnost volebního systému na voliče, včetně možnosti levného a voličsky osobně zodpovědného referenda i přímé volby kohokoli :„Státy se prostě udržují těmi principy, na kterých vznikly“ (korupčník TGM).
Existuje stručný a logický, na partajích nezávislý projekt adresné spoluvlastnické demokracie (nikoli však falešné, diletantské a klamavé tzv. „přímé demokracie“): v článku „Právní stát" na google:
http://www.inuru.com/index.php...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Mňa kotkodákanie

tej slepice vôbec nezaujíma.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Volám sa Karmičkár.

Súhlasím s požiadavkou s. Beňovej a dopĺňam jej požiadavku o recipročnú možnosť. t.j. aby naši poslanci národnej rady mohli vystupovať v európskom parlamente.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Vyborne, za nepriznanie sa dostavas 1 Milu.
Cest a slava uderke a Velkemu Koordinatorovi!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Súdružka Flašíkova by mala požiadať o vystúpenie v liečebni na Prednej Hore resp. na sneme Smeru čo je vlastne to isté.Táto strana by sa mala premenovať z názvu Smer na stranu 2 promile čo je vlastne to isté
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

pre boha ,len to nie

čo by tarali europoslanci v parlamenta,same taraniny !
:-)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

možno chce predvádzať brušné tance
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Táto dáma nechápe,

že je poslankyňou EP a nie NR. Mám obavy, že stratila pojem o tom, čo vlastne je a kde má pôsobiť. Chcela by byť všade v EP, NR a ešte aj VÚC. Zabudá však, že môže sedieť iba na jednej stoličke.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

ta sliepka mmôže tak vystupovať jedine ako bordelmama v nejakom Fedorovom pelechu, kolko nevestincov prevádzkujú Fedor s Mončou?!!!!!!!
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME Domov