SME
Piatok, 26. február, 2021 | Meniny má ViktorKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Takto vyzerala potýčka na parlamentom balkóne (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

Hádam nechceš zneužiť kompromisný tón. Viac sa inak bojím billboardov, než strašiakov v maku. Ale tí naši národní jasnovidci sú iná perla, kategória. Nikdy by som bez týchto diskusií nebol povedal, že ľudia dokážu takto veštiť z ničoho. Nevadí, že bludy.
xxtt
<< < ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 > >>

 

tu máš tiež dačo na dovzdelanie...
https://www.youtube.com/watch?...
jedným dychom dodávam, že vôbec nejde o etnikum, ale o konkrétne osoby hlásiace sa k akémusi etniku. Som proti rozlišovaniu skutkov podľa etnika, aj keď tam reálne bývajú spoločné črty. Etnikum by nemalo nikdy slúžiť ako alibi, zásterka pre zločinca.
Ani osoba, ktorá to prezentuje nie je dôležitá. Sú tam zverejnení konkrétni ľudia a subjekty zodpovedné za utrpenie a škody.
 
Hodnoť

tupovoliči....ty kokso....to na zvracanie. Toto rozhoduje o našej budúcnosti?
 
Hodnoť

 

len berete uplatky a ponizujete deti! Babka ma jasno :D
 

 

Ten spôsob ponižovania bol naozaj špeciálny: "Mamička nie je vydatá? Tak šup, šup na holú!"
 
Hodnoť

Vyberte si peniaze z banky

ide 25 február Veľké víťazstvo pracujúceho ľudu
 
Hodnoť

 

Vážení, pripomeňme si Markoviča: https://www.youtube.com/watch?... Ešte dobre že tam nemohli ísť s parazólmi, možno by učitelia so sestričkami dostali poriadne po kotrbe. Takto im táto agresívna smerácka geriatria len strhávala transparenty.
 
Hodnoť

 

Ono sa to povie, že úcta k starším. Ak človek vidí niečo také, tak automaticky tú úctu stráca, aj keby bol neviem ako slušne a v pokore vychovaný, Toto samozrejme by malo pohnúť aj s totálnym kľuďasom a 5.3. sa predsa len dostaviť voliť, lebo toto skončí tragicky. Neviem či by som sa zachoval tak kľudne voči tým akože "babkám". Raz keď bude čas vyrozprávam príbeh z 1996 eho, ako sme v S.Ľubovni rozbili míting HZDS. Tam sme veru proti starším demokratom museli fakt použiť tvrdšie metódy/vyhlasujem čestne, že sme sa chovali najprv slušne, ale okolnosti nás donútili/ a predstavte zabralo to a myslím si, že už nikdy potom muftího nešli podporiť. Opakujem bolo to neúmyselné a nakoniec sme sa aj dobre zasmiali a starší demokrati sa verím už potom venovali len tomu čomu majú a v čom sú najlepší a to opatere vnúčat a okopávaniu v záhradke. Dúfam a modlím sa za to, aby aj ja som tak nezblbol na staré kolená.
 

plne chápem

a mám taký názor, že z mladého grobiana bude na 99% starý grobian a z mladej tupane bude na 99% stará tupaňa, takže žiadne prihliadanie na šediny :D Ja byť tam, tak tej strige, čo tam skákala do toho učiteľa vypálim po papuli - on si to žiaľ nemohol dovoliť.
 

do ktorého "učiteľa" ?

Ja som len videl, čo bolo na videu od Vaského a ako objektívne nepustili učiteľov na balkón v rámci pravidiel hry.

Vaský sa zachoval ako obťažujúci provokatér, a správca "balkóna" ako nekompetentný, nechal by som to vyžrať jemu a vyhodil ho z funkcie. Urobil tým Smeru medvediu službu.

V úlohe Fica alebo poslanca smeru by som nemal najmenší problém tam tých učiteľov osobne priviesť. Dosť sa čudujem, že sa tak nestalo.
Je možné aj, že tam bol iný problém, a že sa s nimi nikto nebavil pre nejakú inú príčinu. V tom prípade to ale mali vysvetliť.
 

neviem

o akom videu hovoríš. Ja som napísala môj názor , teda že si myslím, že keď sa niekto choval celý život ako grobian, tak na staré kolená sa veru nezmení.

A pýtaš sa do ktorého učiteľa ? Na toho čo chcel rozvinúť transtarent - Vladimír Crmoman - a tá fakt drzá tetka ho tam inzultovala a tárala tam nezmysly o úplatkoch a šikanovaní detí...
To čo sa v NR SR dialo bolo strašne trápne a to , že to bolo v réžii smerákov vôbec nepochybujem a nepochybujem ani o tom, že to vypálilo v ich neprospech.
 
Hodnoť

Na pravde ani slovo:))

Ty studenti nepovedali, za kolko spravili zo seba starych uj.ov?
 
Hodnoť

 

Ficovcov prišli do parlamentu zachraňovať ficoidi pred zlými učiteľmi a zdravotnými sestrami. To sa fakt Smer na nič lepšie nezmoho? Niečo menej vulgárne sa vo Ficovom fan klube nenašlo?
 

 

Malo to logiku. Tí pozvaní záchrancovia už seba samých očividne pred učiteľmi dokázali ochrániť neobyčajne dôsledne, tak k nim smeráci mohli mať dôveru, že to zvládnu aj v tejto situácii. A naozaj to zvládli, učitelia z nich stratili reč, možno aj dych im to vyrazilo...
 
Hodnoť

Jedno ma na tom tesi.

Ked su SMERaci schopni az takej stupidity, aku tu predviedli v priamom prenose, tak su riadne pri po sra ti!
A tesi ma na tom to, ze aj pri zial skutocne malom percente odvaznych spoluobcanov, ktori sa odvazili protestovat a poukazat na svinstva slovenskej porevolucnej (zial, nie len SMERackej) politiky. A to si predstavte ten strach a des v ich hnusnych ksichtoch (a hnede gate), keby dostala väcsina tohto naroda rozum...
 
Hodnoť

 

dzurinda s radičovou mali 10 rokov na to, aby dokázali mečiarovým voličom, že sú lepší politici, ako mečiarova banda! bohužiaľ, ukázali naplno svoju neschopnosť a nepresvedčili väčšinu slovákov, aby ich volili. tak sa dnes nečudujte, že voliči mečiara prebehli k ficovi a nie ku fígelovi, frešovi, sulíkovi či lipšicovi, že tu bašuje smer s väčšinou v parlamente. a všetky tieto predvolebné akcie, ktoré organizuje a platí neschopná slovenská pravica, len ďalších pravicovo orientovaných voličov utvrdili v tom, že momentálne tu nie je nikto z pravej strany, koho by stálo za to, aby ho volili, nie je tu nikto, kto by dokázal vládnuť bez problémov štyri roky. hádam si nemyslíte, že procházka, fígel či matovič sú tí vyvolení? pravica sa musí zjednotiť a až potom môže vládnuť. to znamená, že zopár samozvaných pravicových predsedov ministrán treba kopnúť do zadku. pretože tým nejde o slovensko a slovákov, ale len o to, aby sa dostali k válovu, prípadne na štyri roky do parlamentu a tváriť sa, že slovensko sa bez nich nezaobíde. ako vidieť, zaobídeme sa bez mečiara a hzds, dzurindu, mikloša, radičovej a sdkú... a príde čas, keď na smetisko odíde aj fico a smer. lenže slovenská pravica mu to akosi nechce umožniť!!!
 
Hodnoť

 

Tak Smer už nedosádza vlastných ľudí do vrcholových pozícií, štátnych podnikov, na lukratívne miesta, ale už si spravil monopol aj ja obsadzovanie balkóna v parlamente. Du blejt velebnosti!
 
Hodnoť

Bananistan

V normálnej krajine by zajtra večer bolo na námestí 20 000 protestujúcich....
U nás pár príspevkov na sme....
 

 

Pretože v prvom rade treba osobnosti, ktoré dostanú tých ľudí do ulíc (a tým nemyslím Hlinu s jeho WC papierom). Kde sú hudobníci, herci, študenti, ktorí to dokázali rozpohybovať v 1989. Kde je nová generácia zalezená? Nestačí urobiť pár televíznych spotov, alebo vyjadrenia na N-ku prečo ísť voliť. Aj pred pár dňami ktosi vytvoril akciu na veľké protesty proti rozkrádaniu a z jedného dňa na druhý bola tá skupina zrušená. Gorila bola len veľké fiasko pár egomaniakov. Tu sa už žiaľ ľudia nevedia dať dokopy, aby bojovali za jednu vec. Aj preto je to tam kde to je a jediné čo sa robí, že sa vedú reči... Tak to vidím ja.
 

A ešte jedno radím opozícii,

nech je z akéhokolvek rangu - pokiaľ sa porušuje demokratický poriadok v parlamente, POZÝVAŤ na rozhodujúce jednanie parlamentu vždy niekoho z ustálených demokracií na sledovanie priebehu rokovania. poslanca z anglickej snemovne lordov, alebo zo senátu francúzského parlamentu, nech vidia onú kultúru po ktorej tak smeráci volali, to by sa čudovali demokracii na spôsob slovenskej vládnucej verchušky. Pretože pokiaľ nebude nad nimi kontrola vo forme ostudy na medzinárodnej úrovni, tak si budú naďalej presadzovať demokraciu podľa vlastného obrazu, niekedy postačuje vidieť rokovanie českej PS, kde predseda vládnej strany-kolície sedí a odpovedá na otázky aj celý deň, u nás preceda zdrhne po prednesení vlastných vývodov a viac ho z ješitnosti nič z diskúsnych príspevkov nezaujíma.
Opakujem nevolím tento spolok, pretože za ich vládnutia sa moja kvalita života nezlepšila ani o pia´d.
 

 

presne tak K+
 

<< < ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 > >>

Najčítanejšie na SME Domov