Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Vysokoškolský učiteľ: Vzývali sme bubnovaním zdravý rozum (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ak ste nerozhodný a neviete koho ísť voliť, tak čítajte ďalej!

Musíme si uvedomiť že sa nás snažia len vystrašiť rečami že naše hlasy prepadnú. Nie je to pravda! Je to matematicky nemožné! Využite zajtra všetci svoje právo ísť voliť, a voľte nové tváre a nové strany. Už tu predsa nechceme politikov, ktorí sú skorumpovaní, neustále sa navzájom hádajú, okrádajú a pre nás nič nerobia.

Posuňte túto správu ďalej svojim blízkym, aby sme išli všetci voliť a každý podľa seba. Aby sme si rozumne vybrali to, čo naozaj chceme!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

prosím ťa

ty už prestaň spamovať diskusie ..... moji blízki majú svoj rozum a nepotrebujú tvoj návod
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

V prvom,druhom aj treťom rade išlo o

peniaze.Pre učiteľov.Všetko ostatné je bluf.Málilo sa im,že niektorí "úväzkári" za 100 hodinový úväzok, dostail 986,-Euro.Čo v praxi znamená,že pri plnom prac. úväzku, by to bolo 1848,75 Euro btto.Keď videli,že 99% spoločnosti ich protest nezaujímal,alebo dokonca boli občania jasne proti štrajku,tak tých 1,9% štrajkujúcich učiteľov zrazu otočilo a začali hovoriť o nejakých abstraktných požiadavkách.O tom najhlavnejšom,teda kde sú peniaze pre školstvo,však štrajkujúci odmietajú hovoriť. A tým je absurdná prezamestnanosť na všetkých stupňoch škôl.Od r.1987 ubudlo zhruba 42% detí a žiakov na školách.Ale učiteľov zostalo rovnako toľko,ako v r.1987.Takže,keď sa urobí skutočná a poctivá reforma školstva a zracionalizuje stav stav pedagogických pracovníkov na optimum,zrazu zistíme,že peňazí je dosť.Každý to vie.Len nikto pred voľbami o tom nechcel hovoriť.Dúfajme,že po voľbách začne skutočné "upratovanie" v školstve.Pretože,inak nám tu podobní "učitelia" budú štrajkovať stále dookola.Veľmi skoro teraz príde doba,že učiteľ si bude vážiť svoju prácu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

to ste

koľkí dostali rovnaký leták, čo dookola opisujete?

Ten rozhovor si s pravdepodobnosťou blížiacou sa istote ani nečítal. Načo .... máš svoju mantru.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ja,na rozdiel od Teba,žiadne "letáky"

nedostávam.Pretože od r.1993 žijem a pracujem v Rakúsku.To za prvé.Za druhé.Čo z toho,čo som napísal,nieje pravda ? Udaje a čísla som si našiel na stránkach SŠU.A presne tie čísla,ktoré visia na tejto stránke,som tam uviedol.Nič viac a nič menej.Tie čísla a fakty sú verejne prístupné každému.Treba sa len trochu vyznať a vygooglovať si ich.To sú holé fakty.Všetok humbuk okolo " štrajkujúcich",je len jeden mimoriadne zle zmanagovaný protest.Rovnako tak svoj protest zbabrali aj tie odborárky,ktoré samozvane chceli zastupovať zdravotné sestry.Takže,teraz si Tí babráci z Nových učiteľských a zdravotných odborov môžu podať ruky.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Aliancia živnostníkov

Bubnovaním vyzýva učiteľov aby im pomohli podnikať a udržiavať hospodárstvo pri živote, lebo inak sa nenajedia
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Len, aby sa pán bubnujúci učiteĺ nedivil, ak nová vláda, po inventúre v školstve a vytipovaní nezmyselných a zbytočných odborov, príde na to, že celá katedra muzikológie je zbytočná inštitúcia a komplet ju zruší s mnohými ďalšími ďalšími katedrami i študijnými odbormi.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ktoré sú to

nezmyselné a zbytočné odbory? a prečo?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Mám Ti ich len tak letmo vymenovať? Načo je nám 5 tisíc študentov politológie, a tisícky študentov sociálnej práce, etiky, andragogiky, masmediálnej komunikácie, žurnalistiky, práva, cestovného ruchu, medzinárodných vzťahov, náboženstva, keď drvivá väčšina z nich nemá najmenšiu šancu uplatniť sa vo vyštudovanom odbore? A k tomu 3 fakulty herectva, kopa súkromných VŠ pre hlúpe detičky bohatých rodičov? Nech tieto odbory buď zrušia, alebo tvrdo spoplatnia a potom sa uvidí, možno aj dejiny hudby takto skončia. Potom bude hneď viac peňazí pre školy, ktoré sú potrebné a majú svoju úroveň.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ale ja som

chcela vedieť, ktoré odbory sú zbytočné - o tom si písal ..... nie koľko študentov je zbytočných
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Potrebuješ k hore vymenovaným odborom iný slovosled?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

nie

takže podľa teba žurnalistika, etika, andragogika, právo .... sú zbytočné odbory?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

typická rétorika

robotníckeho kádru z 50. rokov, dosadeného na čistenie a boj s "intelektuálmi".
prosím vymenuješ odbory "ktoré sú potrebné" ? vopred vštci ďakujeme.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME Domov