SME
Streda, 2. december, 2020 | Meniny má BibiánaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Je zarážajúce, že ministerstvo školstva dostala SNS, hovorí Remišová (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 > >>

Hodnoť

KTO

je vlastne tá Remišová????Dáky životopis by sa nenašiel???
 

 

KTO je vlastne SNS ? aha ,niečo sa mi maŕi že pomerne aktívne rozkŕadali v minulosti štát ...
 

Veronika Remišová

je občianska aktivistka (to slovné spojenie na mňa pôsobí urážlivo od kedy viem že aj Dostál je obč. aktivista), blogerka, poslankyňa miestneho zastupiteľstva Bratislava-Staré Mesto, ako externá spoluprac. nám rok prednášala na univerzite. Ak si dobre pamätám, tak pracovala v Európskej komisii v Bruseli (niečo so sektorom vzdelávania). To len tak z hlavy, iste niekde má vycapený aj životopis, ja ju celkovo považujem za slušnú, vzdelanú a rozhľadenú osobu.
 

 

To je práve ten problém, takmer všetci aktivisti sú proamerickí a probruselskí, aj keď sa snažia o dobrú vec. To platí aj pre prednášajúcich na vš odboroch typu politológia a žurnalistika.
 

Ani jedno

z toho neštudujem, čiže nejdem hodnotiť... :) Náš vedúci katedry kladie dôraz na objektívnosť v každom ohľade
 
Hodnoť

mohol by niekto

vysvetliť tejto vychytenej blogérke, že drístanie na nete a reálna politika sú dve rozdielne veci ??
 

 

realnou politikou myslis kradnutie a-la SNS
 

akože čo si máme predstaviť

pod reálnou politikou? zháňanie peňazi vlastnou hlavou, kovošrot, lemikon, drancovanie zdravotníctva, eurofondov, tunelovanie sprivatizovaných firiem a podobné skúsenosti? Či oklamanie vlastných voličov a sadnutie si do koalície s najväčšími zlodejmi? Mohol by si mi to vysvetliť?

Inak taký hnoj aký je teraz vo vláde a vo vedení parlamentu sme to po novembri ešte nemali. Zbierka zlodejov, politických prostitútok a nímandov.
 

Suhlas...

...slovaci sa zase otvoria oci ked uz bude neskoro,zial...
 

 

Veľmi dobrý postreh, patek, reálna politika u nás je bezduchá, primitívna, agresívna, uvažovanie, vízie a "drístanie" zostávajú mimo nej.
 

ved pokracuj, zacal si velmi slubne

naco skromne vyzyvas inych
 
Hodnoť

SNS fakt nemusím,

ale trocha času by im načim patrilo snáď. Remišová robí dobre veci, ale verím, že bude dôsledná vo všetkom, aj v objektívnosti. Ak by boli vo vláde, očakával by som rovnaký spôsob kritického pohľadu a videnia. Má pravdu, že zásadný kritický postoj s vysokou mierou objektívnosti nás môže posunúť - krajinu, dopredu.
 
Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

Veľmi by ma zaujímalo,

čím som porušil kódex, pán administrátor.... Rád si prečítam Vaše vyjadrenie.
 
Hodnoť

Mohli by ste

napísať, čo zlé je v tom článku? Alebo len autorka? Prečo nie aj stľpček? Čo vy na to pán Slavomír?
 

Všeobecne ma kuvikanie vševedkov z OĽANO

udivuje aj unavuje. Celý čas len kuvikajú podľa vzoru I.M. Nič im nie je dobré a nič a nič ani nebude. Oni vedia všetko najlepšie, taký mám dojem z členov OĽaNO....
Ešte nebol vymenovaný nový minister školstva, ale pani Remiášová už dopredu vedela, že navrhovaný kandidát určite nebude dobrým ministrom. A pokračuje vo svojom vševedúcom filozofovaní, že SNS nemalo dostať rezort školstva, lebo medveď....
Kto je pani Remiášová, že zrazu sú jej plné SME? Nemáme sa z nej potentovať? Má právo na vlastný názor, to jej neberiem, ale prejudikovať veci dopredu, posudzovať a odsudzovať je dosť krátkozraké...
 

Prepáč, asi píšeme

každý o inej babe. Ja o Remišovej... Prečo jej upierať právo na názor, nie je ani môj obľúbenec, ale keby nebolo takýchto autorov, nemáme o čom diskutovať. Univerzálny názor tu už bol.
 
Hodnoť

 

Ale nech napíše táto Vasilisa Premúdra kto ho mal v tejto vláde dostať. Snáď nie Béla Bugár alebo Rozbitý Procházka. Chce snáď tento post venovať Smeru?
 
Hodnoť

SNS = ultranacionalizmus s extrémizmom

Slovenská národná strana je ultranacionalistická s extrémistickou minulosťou, vznikla na zelenej lúke a treba prijať ústavný zákon na jej zrušenie...Ani pán Kotleba nevyzýval svojich vstúpencov k napadnutiu susednej krajiny tankami. Fico by zostavil vládu aj s pánom Kotlebom, len aby sa udržal pri moci. Fico, ktorého volia radikální komunisti a bolševici má vo svojom programe vedúcu úlohu jeho strany v spoločnosti...
 

1 2 3 > >>

Najčítanejšie na SME Domov