SME
Sobota, 5. december, 2020 | Meniny má OtoKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Noví ministri plánujú preveriť činnosť predchodcov zo Smeru (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Aj pani Žitňanská preverí prečo dôvera v slovenské súdnictvo je na bode mrazu?
A keď zistí príčiny začne disciplinárne konania voči jednotlivým sudcom? Sama tomu neverí.
 
Hodnoť

Zradcovia - Judáši.

Zlepenec alobalu a 500viek.
 
Hodnoť

dalsie 4 roky pozerat

na tie hnusne bolsevicke ksychty ??? fuj, jdu blejt
 
Hodnoť

 

Toto preverovanie je smutné ale celkom typické. Takéto veci by mala robiť polícia a prokuratúra, nie?
Ministri majú spravovať svoje rezorty a nie pátrať. Táto prax je celkom zaužívaná a opakuje sa po každých volbách. Výsledkom je vždy jedno veľké ..... Iba sa urobí také bububu pre ľudí aby sa ukľudnili.
 
Hodnoť

 

Postar uz vyriesil jednu kauzu, kde firma bez pohnutia ruky...cca po piatich rokov sudnych sporov...dostane od danoveho poplatnika tipujem takych 30 milionov €.
 
Hodnoť

Nič sa nestane

zmluvy prekúmajú, vypracujú analýzy, dajú posúdiť odborníkom, vyplatia provízie a ... právnik Kaliňák, s právnikom Čižnárom alebo právnikom Kováčikom prehlásia ... skutok sa nestal, keďže bol v zákonnom rámci ... :)
 
Hodnoť

Keby to nebolo smiešne,

čo chcú noví ministri preveriť, ktorí nemajú problém zatľkať koaličnú zmluvu, nech si nemyslia, že čo občan, to hlupák. Táto chamraď, čo si hovorí vláda tejto republiky absolútne uráža všetkých obyvateľov Slovenskej republiky. Zneužíva tých, ktorí potrebujú pomoc akýmkoľvek spôsobom, vysmieva sa tým, ktorí si myslia, źe nejak to v rámci komunistických známostí prežijú. A tí, ktorí im vidia do krámflekov a sú schopní niečo urobiť a neurobia kvoli svojej pohodlnisti a dlhovekosti, nech si spytujú svedomie. Lrbo nielen ich pohoflie a komfort sú teraz a dnes, ich detné deti a detné deti nás všetkých na naše bezbrehé pohodlie a nezáujem o veci verejné môžu doplatiť najviac, o republike ani behovorím.
 
Hodnoť

Vidím to čierne.

Koaliční partneri Fica a nestrannícki ministri dosadení Ficom budú preverovať Fica.
Je to ako voľby za socializmu. Strana dosadila kandidátov, strana dosadila členov volebnej komisie, strana vyhodnocovala voľby. Výsledok 99.9% voličov volilo stranu.
 


Najčítanejšie na SME Domov