SME
Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Drucker sa na kauzu Bašternák pýtal manželky, podľa nej je to celé divné (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 7 > >>

Hodnoť

 

Mojej manželke sa to tiež nejako nezdá...
 

 

Moja v tom má jasno: zlodej.
 

 

a u nás v hnidáckom moste na to majú členovia názor...ten môj

váš Béla
 

začína to byť dobrá sranda

Ivan Švejna z Mosta-Híd názor na podozrenia voči Kaliňákovi má, no nechcel ich povedať.

Fero šebej názor na kauzu Kaliňák-Bašternák má, ale nesúhlasí s ním.

Lucia Žitňanská na kauzu Kaliňák-Bašternák odpovedala mnohými slovami, z ktorých ani jediné nesúviselo s témou.

Béla Bugár sa ponáhľal podporiť Kaliňáka ešte pred tým, ako sa vôbec zverejnili všetky podozrenia a podporil Kaliňáka ešte skôr, ako to urobil on sám.

Radoslav Procházka na kauzu Kaliňák-Bašternák odpovedal legendárnym "niéééééééééééé....."

Je mi ľúto, keď vidím človeka, ako sa za pár strieborných zmení na niečo nekomentovateľné a porušujúce Kódex...
 

 

pointa je, ze v skutocnosti sa ziaden z nich nemusel zmenit. pravdepodobne to boli stale rovnaki ha*zlici... len sa maskovali.
 

Keby každý jeden z nich

mohol povedať pravdu, to by bolo "pravdy". Takto si táto "rodina" musí stále kryť chrbát, ale raz z nich určite niekto prehovorí. Ak si v koalícii myslia, že "ostatní" sú blbí a m u s i a čušať, škoda. Tými ostatnými myslím nás všetkých - za volantom kamiónov, pri peci v pekárňach, atď ... Je zaujímavé, že novinárov "chytila" odpoveď ministrovej manželky a názor ostatných sa viac-menej prehliada. Bože, akí sme malí, akí sme smiešni. Kto už len pohne s tými najvyššími? Veď mne sa zdá, že Fico, Kaliňák, (bohužiaľ už aj) Danko akosi prerástli Pána Boha. Nič im nie je sväté, iba ich pravda. Stačí obyčajný sellácky rozum, aby si kompetentní uvedomili, že kto má pravdu. Naozaj by mal Fico Kaliňáka odvolať, aby sa to mohlo začať prešetrovať. Ale, ak by Fico odvolal Kaliňáka, zrejme by došlo k vládnemu zemetraseniu, lebo ... Fico kryje Kaliňáka, Kaliňák Fica a mnohých iných. Prečo nemožno povedať, že to môže byť pravda a vyšetrovať to bez Kaliňáka. A vôbec: prečo sa tak sprosto pýtam, keď už dopredu je rozhodnuté. Nielen Jánoš končí bez viny. Už akosi nikoho n etankuje milóny zabalené v alobale. Jeho pani to už nepotvrdí, lebo ... peniaze majú moc. Nikoho nezaujíma pani Tomanová a detský domov jej dcéry. Prečo tie maličké mrňatá nie sú v profi rodinách, alebo u pestúnov. Prečo? U nás každá kauza vznikne, vzbĺkne ako požiar, a potom ... potom príde iná a na tie podstatné sa zabúda. Slovensko milujem. Ale hanbím sa za našich "správcov" krajiny. A som tiež volič, občan istého mesta a občan so svojimi potrebami. Najlepšie z toho vychádzam, ako občan nášho mesta. Inak j e to "na mašľu"!!!
 

 

zrado .....
 

 

Musím uznať, že najviac sa mi páči a pobavil ma názor:
Šebeja, že na kauzu síce názor má, ale nesúhlasí s ním.
 

 

mozno si chceli vyskusat, ci unesu osobnu integritu aj vo svete inych moznosti a prilezitosti ako len z opozicie. je lahko byt moralne na vyske, ked nemas sancu ziskat nic, len moralne vitazstvo. teraz teda mozno skusaju ci to daju aj z druhej strany.

no tak odpoved uz maju... oni aj my.
 

na fica si zabudol

ten predniesol svoj krátky elaborát a zakázal k nemu diskusiu
 

Nadč. citát M.Kopeckého z r.1987 !

Výzva novinárom :

Prezentujte nadčas.výrok nár.umelca Miloša Kopeckého z r.1987 !


Když odejdete hned ,bude Vám ještě poděkováno,

neučiníteli- tak ,odejdete stejně,

ale už ne dústojně,ale jako komické figury
 

Kde je Vaša HRDOSŤ ?

Rozmýšlam kam by sme ako národ dostali ,keby sme takéto šlapky mali vo vedení štátu v obd. 1918 - 1938 ?


Zoberme si doboha vzor z našich hrdinských predkov ! :

- r.1916-1918 kedy z exilu velikáni T.G.Masaryk a M.R.Štefánik vdaka US,FRA a GB moralnej pomoci dokazali pretlačiť cez rozpad Monarchie vznik 1.čsl.rep...ktorá sa z prachu Monarchie prepracovala za 20 medzivojn.rokov medzi 10 TOP WORLD v hosp.,ek.,priemysel.obl. a stupna demokr + život.urobvne.../ napriek hosp.krize /

- v r.1918 40.000 čsl.legionarov na 70 % území CCCP vyprášili Leninových bolševikov

- v r.1938/39 sme mali tak vymakaný voj.priemysel,,stroj.vyrobu,že sme boli pripravení vč. stoviek bet.bunkrov a opevnení a realne schopní sa postaviť proti nacistic. rozpínavosti..ale posero Beneš nedal generalom súhlas na obranu

- v r.1944 boli sme schopní sa postaviť v SNP so zbraňou v ruke proti fašistom - ešte v r.1946 /7 sme patrili medzi svet.priemysel.a hops. velmoci ...


Toto všetko dokázali naši predkovia dokázali ...

....a dnes nie sme schopní sa posatviť / je nás 5 milionov / proti pár stovkám synkov bývalých Śtbákov ?!?!

Ved prachy nie sú všetko..ide aj o HRDOSŤ a česť !
 

Trošku hrdosti by neuškodilo

Dobre si to napísal, trošku hrdosti by neuškodilo. Osobne si myslím, že ani Kaliňák, ani Fico nemajú v sebe ani trošku hrdosti, úbožiaci, čo musia kradnúť, aby sa mohli ukazovať s tým, čo vlastnia. A správanie Bašternáka? Aj to dokazuje, k akej skupine obyvateľstva Kaliňák a Fico patria.
 

AKA HRDOST? CESKOSLOVENSKA ?

Ale ved Ceskoslovensko uz neexistuje, takze ani ziadna hrdost...
Vznikom Slovenskej republiky sa ocitol Slovak bez narodneho citenia, bez hrdosti. Na to aby si ich vybudoval, potrebuje podporu celeho naroda a hlavne medii, kultury, vzdelavacich institucii a pod. Tieto vsak nie su ochotne podporit SLOVENSKE narodne citenie a hrdost byt Slovakom. Vsade sama CESTINA, v mediach, skolkach, v skolach, v TV...a prejav Slovenskho narodneho citenia je hned nazyvany " NACIONALISTICKY " !
Takze AKO si ma SLOVAK vybudovat SLOVENSKU HRDOST A NARODNE CITENIE ???... ked je mu to cielene znemoznovane ...nasimi "bratmi"
 

 

"AKO si ma SLOVAK vybudovat SLOVENSKU HRDOST A NARODNE CITENIE ???... ked je mu to cielene znemoznovane ...nasimi "bratmi"

Že ako? No, predsa verejnoprospešnými prácami za šesťdesiat evri sa dá vybudovať náramná hrdosť. A takých hrdých Slovákov poznám. napríklad môj bývalý sused. Po tridsiatich odpracovaných rokoch a odchovaní troch detí pre národ teraz ešte hrdo pracuje verejnoprospešne pre národ za šesťdesiat evri. Z toho je jasne vidieť hrdosť slovákov na svoj štát. Toľkú hrdosť k svojmu štátu v sebe nemajú ani francúzi, ani nemci, ani rakušaci lebo za tie peniaze by pre svoj štát nepohli ani prstom.
 

toto snáď už nie je možné

takáto zúfalá partajná poslušnosť. Kde máte tie chrbtové kosti a charakter? Robiť zo seba dementa a denne - neviem, spýtam sa, nie som ....atď.! Posadiť na stoličku ministerstva takúto BIG osobnosť - fakt pre niekoho veľmi vyhovujúce!
 

 

Pozrite si ako ho grilovali teraz novinári po rokovaní vlády. Vykrúcal sa ako had ten patologický klamár. Nevysvetlil abolútne nič, vyhýbal sa odpovediam alebo dával infantilné a arogantné odpovede, že nie je účtovník.

Treba ísť do ulíc, tieto špiny odtiaľ dobrovoľne nepôjdu a že sa samovyšetria, tomu už neuverí ani nesvojprávny človek.
 

 

Ale on v tom istom rozhovore na letisku najskor tvrdi, ze je uctovnik a par minut nato ze nie je.

"Pan redaktor, vychadzate zo zleho zakladu. Rozumiete? Ja som uctovnik. Ste vy uctovnik?"

"Co sa ma na to pytate? Ja nie som uctovnik."

Chudak chlapec, taketo rozpoltenie osobnosti :D
 

ad ministri a ich manželky...

...sú úplne odtrhnutí od reality, keby mali žiť život priemerného občana, ktorého dobro by malo byť ich prvoradým záujmom, tak im nedávam ani týždeň na skok z mosta, pustený plyn či inú lahôdku ako to tu zhasnúť, nech sa netrápia...Pripomína mi to jeden vtip:

Príde minister (Kaliňák, Drucker, doplňte si svojho "naj") vo výplatný deň domov a manželka mu vraví: "Miláčik, veď už nenos tie peniaze domov, ráno som nevedela zavrieť skriňu, čo z nej trčia, perinák je plný, z gauča vypadávajú, v príborníku už niet miesto na strieborný príbor, čo s toľkými peniazmi budeme robiť?" A minister jej pohotovo odvetí: "Vidíš to? A teraz si predstav, že sú rodiny, kde pracujú obaja partneri..."
 

Ach jaj!

To ste nezbadali, že ten Drucker sa tou manželkou chcel zbaviť otravného novinára?
 

1 2 3 4 5 6 7 > >>

Najčítanejšie na SME Domov