SME
Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Drucker sa na kauzu Bašternák pýtal manželky, podľa nej je to celé divné (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

Ale no tak!
A tomu Kaliňákovi už niečo dokázali, alebo sú to len také matovičoizmy? Prečo na včerajšiu TB s Matovičom neprišli robiť štafáž tie veľké osobnosti opozície ako je Lipšic, Sulík, Galko? Lebo im už trklo, že s Matovičom sa môžu popáliť?
monitor457
<< < 1 2 3 4 5 6 7 > >>

...nepredbiehajte

...s tým dokazovaním...minister na tom samousvedčovaní usilovne pracuje...len ešte mal málo tlačoviek :o)
 

Ale no tak!

Keď si to adresoval mne, tak si mal aj odpovedať na môj príspevok. No viem, nehodí sa ti to!
 
Hodnoť

Ako povedal súdruh preceda - Slovensko

nie je právny štát. Súdruh Lajčák sa mýli. Len dodám: inštitúcie (nepíšem orgány :D ) ktoré majú kauzy vyšetriť ovláda vyšetrovaný. Súdruh najvyšší býva v podnájme u človeka podozrivého z podvodov s DPH a minister vnútra s s tým istým podozrivým obchoduje...
 

podozrivý

Súdruh najvyšší býva v podnájme u človeka, ktorého opozícia neoprávnene označuje podozrivého z podvodov s DPH a minister vnútra s s tým istým takzvane podozrivým obchoduje...
 

Podozrivý

lebo manipulujú predajné ceny nehnuteľností a vratky DPH dostávajú rýchlejšie ako ktorýkoľvek iný bežný podnik.
 

 

Je velmi zaujimave, aky vie byt Lajcak diplomat, ked chce. Ale sa jedna o podporu skorumpovaneho Kalinaka, zrazu byt diplomatom nechce. Doteraz som mu viac-menej drzal palce v kandidature na gen.taj. OSN, ale Sulik ma pravdu, taketo vyroky ho diskvalifikuju, a zial nie je to prvykrat.
 
Hodnoť

Bašternákov sú tisícky!

Na Slovensku jestvujú stovky Bašternákov. Má ich každý okres, každá mesto ba zväčša aj každá dedina. Aj prezident je iba taký paštekársky Bašternák. Úžerník.

V našom meste ich je tiež zopár. Po roku 1990 sa zmocnili všetkých možných nehnuteľností a rozkradli čo sa dalo. Podaktorí skúpili za babku objekty aj po zákaze ich predaja tak, že vyfabrikovali zmluvy so spätnými dátumami. Samozrejme za výdatnej pomoci dnes renomovaných právnikov.
Po rozpade ekonomiky štátnych podnikov sa dostali k slovu tunelári, Tí spoľahlivo a za výdatnej pomoci renomovaných právnikov najmä z Bratislavy vytunelovali štátne podniky.
Po rozpade poľnohospodárskych družstiev a vrátení pôdy majiteľom a dedičom sa dostali k slovu opäť Bašternákovci a brali, čo sa dalo. Najmä pôdu neznámych vlastníkov. A to za výdatnej pomoci renomovaných realitných kancelárií, renomovaných právnikov a exekútorkých úradov.

No a eurofondy znamenali zrod ďalšej generácie Bašternákovcov. Za výdatnej pomoci renomovaných a na eurofondy špecializovaných ekonómov a právnikov a lobbistov.

Na Slovensku sú tisícky Bašternákov. Účtovníctvo ich firiem vedú malí účtovníci, väčšie účtovnícke firmy a aj renomované účtovnícke organizácie. No a audit účtovníctva vykonávajú audítori a renomované audítorské firmy. Všetko je v najlepšom poriadku.

Keby účtovníci a audítori začali rozprávať, tak by sa súkromný sektor rozpadol na prach a drvivá väčšina podnikateľov by skočila za mrežami. Ekonomika kapitalizmu je totiž postavená na vode, na podvádzaní a neplatení daní. Nebuďte smutní, takto podvodne funguje kapitalizmus na celom svete. Ono to ale nie je o kapitalizme, ale o ľuďoch, Nemajte o nich ilúzie. lebo ktorýkoľvek dedinský podnikateľ štedro sponzorujúci miestny futbalový klub alebo základnú školu má maslo na hlave. Každý z nich je malý, väčší alebo veľký zlodej. Malý vám nevydá pokladničný blok z registračnej pokladne a ten veľký vás okradne o miliardy. Denne s im pozeráte do očí a denne sa im úctivo zdravíte. A v pokľaku im úctivo ďakujete za drobné, ktorým sponzorujú vašu aktivitu. Nechýbajú na žiadnom plese alebo dobročinnej akcii. A sú to obyčajní Bašternákovci. Zlodeji. Neveríte?
 
Hodnoť

sýkorovci, piťovci, takáčovci...

...bašternákovci
 

A nad nimi Kalif

.
 
Hodnoť

gdo nekradne

neny je blavak hop hop hop
 
Hodnoť

 

tak ale minister Lajčák teraz kecá...Slovensko predsa nie je právny štát!...súdruh Fico povedal. A čo súdruh Fico povie, to aj mosi byť. žejo
takže pán minister, doštudovať, poprípade vygúúúgliť súdruhove vyjadrenia a tvrdenia a do budúcna prosím podávať relevantné vyjadrenia...
 
Hodnoť

No teda, Lajčák !!!

To si priveľa dovoľuješ ! A ani manželky si sa nespýtal ?
 
Hodnoť

...hmmm...

...ja manzelku nemam, takze v tejto kauze dost vajatam :)
 

 

Tak si tu manzelku sikovno najdi, aby si vedel a nevajatal. :-)
 

 

to znelo takmer ako ponuka ;)
 

 

Ja nekupliarim. Nedovolila by som si ponukat Druckerovu manzelku :-)
 
Hodnoť

Matovičovsko-Lipšicovská mafia

sa rozhodla, že je to podvod, tak je to podvod, aj keby traktory padali. Pomsta za jeho pochybné dane, prapodivný predaj živnosti za tuším 120 miliónov, z čoho neodviedol daň sa pokúša prekryť systémom zlodej kričí, chyťte zlodeja!
1000x to budú opakovať, až tomu ľudia budú veriť - čo sa už začína diať. Tie staré, dobré eštébácko-komunistické metódy postupného a systematického kvapkania lží na človeka funguje. Dobrý trik - oháňať sa sfalšovanými, alebo "jemne" upravenými dokumentami budí dojem serióznosti. Nikoho potom nezaujíma, že akýsi vyfabrikovaný problém vôbec nie je problémom.
Ale veď si preboha uvedomte, že všetko je len o "je možné", "asi", "zrejme", "inak to nemôže byť", "s vysokou pravdepodobnosťou",....... To je krytie, že keď to praskne, tak sa povie, že veď "my sme to netvrdili na 100%", "boli také indície".....
Nech si aj ten, kto ma o chvíľu vymaže, uvedomí, že pravda sa nedá oklamať a skôr, či neskôr vyjde najavo.
.
Sú fakty a dôkazy, ktoré ani SME ani N ani nikto podobný nikdy nezverejní, lebo by sa im ten domček z karát zrútil. Ale sú.
.
Ono, pre skrachované osobnosti, ktoré už nikdy nič nedosiahnu, ktoré nežijú z robenia dobra, nežijú pre blaho obyvateľov, ale iba z šírenia nenávisti a zloby, ktorí kydajú hnoj preto, aby sa zviditeľnili v médiách a dúfajú v akúsi "morálnu" podporu je takýto život jediný reálny.
.
Ešte raz a opakovane sa pýtam: prečo doposiaľ nepoužili zákonné prostriedky na odhalenie toho "vládneho a mafiánskeho sprisahania", o ktorom tvrdia, že "určite" existuje a inak to ani nemôže byť možné"... S tým, čo verejne nahlásili, polícia pracuje, ale niet čo zistiť, lebo sú to všetko len vykonštruované fantazmagórie.
.
Je ľahké skrývať sa za poslaneckú imunitu, hrať sa pred zahraničím na "disidenta", to vie ozaj každý blbec.
.
Ja stále vyzývam Matoviča, nech konečne povie, či tých tuším 120.000.000 na jeho účte boli jeho a teda zdanené a teda nedlhuje štátu nič, ako tvrdí, alebo ide o peniaze za predaj jeho podielu na živnosti, - čo tvrdí tiež a ktoré sú tým pádom príjmom a stále nezdanené !!!!!
. A propo - vlastní Matovič živnosť, ktorú predal Vandákovi, alebo nevlastní. Odstúpil predsa od zmluvy po dvoch mesiacoch.... Tak KTO TU KLAME ????
.
Platí zásada: keď sa budeme baviť o Kaliňákovi, nebudeme sa baviť o Matovičovi.
.
Ale pán Matovič by si mal uvedomiť, že darmo zahmlieva, darmo otáča pozornosť iným smerom, tá Polícia, o ktorej hovorí, že nekoná, tá predsa len koná, a stále platí, že na každého raz dôjde, len treba vyčkať.
.
 

Nezastavil sa Matovica,

ale on niekoľkokrát vyhlásil, že z podnikania doteraz zaplatil na daniach 500 miliónov korún. Keďže ho doteraz za to nikto nevyhlasil za klamára, zrejme to bude pravda.
 

O tých 500 miliónoch hovoril.

A teraz si skús vypočítať aspoň približne, koľko miliárd , opakujem MILIÁRD zarobil, keď len dane boli 500 miliónov. Asi aj Bill Gates mu musí závidieť !!!
 

tak podme na vec

500m SK je cca 17m EUR. Pri 20% dani je to 85m EUR. Ak to bolo za 20r, tak su to 4m za rok.
Gates mu asi taky prijem zavidiet nemusi. Navyse, Matovic nepovedal ze to boli len dane z prijmu. Ak do toho zaratal aj DPH, pri marzi 20% by na tu sumu stacil obrat 425m za danych 20r. Co je 20m za rok.
Ale je to v tejto teme dost irelevantne.
Chapem ze brigadnici potrebuju odviest pozornost od faktu ze vrcholni predstavitelia statu priamo profituju z vratiek DPH ale na to vam uz neskoci absolutne nikto.
 

<< < 1 2 3 4 5 6 7 > >>

Najčítanejšie na SME Domov