SME
Utorok, 24. november, 2020 | Meniny má EmíliaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Fedor hovorí pri pokusoch o vystúpenie z EÚ a NATO o vlastizrade (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

Poriadok musí byť

Presne tak.

Ten kto chce vystúpiť z RVHP a z Varšavskej zmluvy je vlastizradca. Ako môže spochybňovať smerovanie Československej republiky.

To kam by sme došli, keby si ľudia vyberali, do akého zoskupenia chcú patriť. To čo je za demokraciu.

Tí čo sa spolčujú so zahraničnými diverzantami a chcú vystúpenie z EU a NATO, s tými sa naša demokratická spoločnosť vysporiada. Napríklad odsúdením za vlastizradu na doživotie.
 

 

++++
Áno, áno, presne tak. Dovoľujete si spochybniť EÚ a NATO. Vlastizradááá!!!! To kde sme? Takže, po poriadku. Je v poriadku, že premiér Srbska tlačí národ do NATO a referendum nepripúšťa? Je toto demokratické? Nie je toto práve tá vaša (Fedor) vlastizrada? My sme si prístup do EÚ odhlasovali v referende a rovnako tak si ho môžme odhlasovať, ak sa bude jednať o vystúpenie. O NATO sme ale nehlasovali vôbec. Nebola to tiež vlastizrada?

Ak sa chce Fedor a spol. dnes hrať na demokratov, liberálov a čojaviem čo, tak nech rešpektuje aj tú prachsprostú vôľu ľudu, od ktorých má, koniec koncov aj on mandát. Inak je to faloš, farizejstvo, klamstvo, lož nehorázna. Práve z úst všeliakých expertov na teplú vodu, čo najlepšie vychvaľujú NATO i EÚ (pričom častokrát len bezducho preberajú rétoriku z oficiálnych zdrojov zo západu).

Zdravý človek sa má v prvom rade zamyslieť, zvážiť si pro a proti. V neposlednom rade myslieť i na seba a svojich blízkych. Tak, ako aj Fedor, ktorý evidentne myslí hlavne na to a na svojich voličov zjavne nie.

Ešte v závere. Dajte si pozor na najvyäčších demokratov, šmahom ruky zrušia referendá, voľby, ak sa im to už nebude hodiť. Pozor a buďme ostražití.
 

...

...z demokracie sa veľmi ľahko môže stať diktatúra, stačí, že niekto z pozície moci začne popierať právo ľudí, ktorí ho k tej moci delegovali, na vyjadrenie ich názorov referendom, atď...
 

 

We are the Borg. Lower your shields and surrender your ships. We will add your biological and technological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to service us. Resistance is futile.
 
Hodnoť

"

To sme dneska vtipný pán Fedor ... ale odchod z Únie by bola pre nás hotová katastrófa ale vlastizrada to snaď nie ??
 
Hodnoť

 

Novodobý boľševik Fedor si dovoľuje nazývať ľudí iného politického zmýšľania vlastizradcami? A vešať by ste nechceli, súdruh Fedor?
 
Hodnoť

Neskutocnee

Vlastizradca je skor ten to pan Fedor.
Koho zaujmy zastupuje?
Zaujem slovakov slobodne sa rozhodnut v referendach asi nie.
 

fedor je vlastizradca a zapredanec

treba ho postavit pred ludovy sud
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť

Referendum a vlastizrada? Či Fedorzrada?

1- Doteraz som počúval, že referendum je najvyšší prejav demokracie, Mr.Fedor.
2- V EÚ a NATO "... Slovensko má svoj silný hlas a pri rozhodujúcich otázkach sa nedá ani ľahko obísť" ???. Možno keď hovoríme "Yes, we agree ...".

__EU treba zreformovať, okresať úradníctvo, prinavrátiť časť kompetencií národným štátom, zrovnoprávniť členov nielen formálne - ale aj reálne.

__USA-NATO sa zreformovať nedá. Svetovládca určite nepripustí, aby sa stal "len" rovnoprávnym s ostatnými. Treba si brať vzor zo Švajčiarska, Rakúska, ...
 
Hodnoť

kedze

basternak je nas clovek, tak stojime za kalinakom vo funkcii ministra;
dobry stat sluzi ludom, basternakovym ludom!
urobme si lepsi stat - basternakistan;
 
Hodnoť

 

O akej vlastizrade to tára? Ľudia snáď majú právo rozhodnúť o svojej budúcnosti. Veď tu je demokracia, alebo už nie?
Ozaj patriot Fedor. Ako to bolo s tým bytom od SDKU za 350 EUR? Už si ho vrátil, alebo si ho naozaj predal za 50 000EUR?
 
Hodnoť

 

Vlastizradca rozprava o vlastizrade...
 
Hodnoť

Aká vlastizrada,

tu už nie je čo zradiť. Púšťať z huby bludy a svojstojne sa hrdiť sebou samým. Vlasť tu nebola ani za komunistov I. typu za éry KSČ, takže v čase nadvlády USA nad ostatnými (krajinkármi) tu svoju vlasť môžu hľadať tak Američania. A aj to len tí zo štátnych služieb. Rusi tiež nič iné nevedia, než si hľadať vlasť tam, kde nebývajú, za rubežom. A my ? Miesto Predsedníctva UV KSS tu máme Vazovova výbor nevolených "oligarchov" a iných dopredu sa derúce podozrivé osoby. A v teréne vládne duch ŠTB primitivizmu typu II. To je ten, čo nemá žiadne ho dozorcu nad sebou okrem Fica. Že vraj vlasť. Koho, zlodejov a podvodníkov z povolania ?
 
Hodnoť

 

nech ide na psychiatriu s Galkom a Nicolsonovou
 
Hodnoť

 

Referenda chtiví hej Slováci, myslíte si, že takýto problém riešia v Dánsku,Holandsku,Luxembursku,na Islande v Norsku, v Kanade v Nemecku a.t.d. ???? Ale podľa vás, sú asi na nižšej úrovni vyspelosti,že mám pravdu,že ?? A mám dojem,že sú o čosi "dalej" od východu !!!! Co vy na to ?? A čo sa týka EU,ked sme boli v minulosti v jednom boľševickom zoskupení RVHAPRE,lebo to haprovalo a preto to tak aj dopadlo !! Tak sme mali vtedy Kčs.a ona bola hnedá ! Tak sa o nej hovoril vtip,že prečo je hnedá ?? Ze preto bola hnedá,lebo že bola pokrytá h..o..v..nom a nie zlatom !! Ja osobne,už ale po takej živ. úrovni, ale vôbec netúžim !! A pokiaľ vy máte takú túžbu,také čosi si užiť,to je možné,ale,ale len na východ od nás !!! Hej Slováci,NA STRAZ a CEST VASEJ PREDRAHEJ PRACI !!
 
Hodnoť

 

Je to presne naopak, zotrvanie v teroristickej organizácii NATO a v totalitnom fašistickom eurozväze je vlastizrada. To že zákony eurozväzu sú nadradené našim je vlastizrada, to že naši vojaci zomierajú za americké záujmy je vlastizrada, to že ručíme Grécku v eurovale je vlastizrada, to že posielame vojakov k ruským hraniciam je vlastizrada, to že naši europoslanci hlasovali za votrelecké kvóty je vlastizrada, to že poslanci schváli pobyt cudzích vojsk na našom území je vlastizrada, atď. atď.
 
Hodnoť

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť

 

To je fór, člen siete rozpráva o vlastizrade XD
 
Hodnoť

Ach jaj.

Fedorovi chýba v prvom rade sebareflexia. Tento ficov podržvrece by mal byť veľmi opatrný v narábaní so slovíčkami kde sa vyskytuje reťazec ZRADA.
 

1 2 >

Najčítanejšie na SME Domov