SME
Piatok, 4. december, 2020 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Pravosť podpisu skúmajú písmoznalci, nie grafológovia. Ľudia si to podľa Matoviča pletú (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Neznášam Danka aj Hrnčiara

Ale spomínam si, ako ma v časoch, keď neexistoval internet banking buzerovali denne pri okienku v banke. A musel som sa tým trúdom podpisovať dovtedy, kým sa im to nezapáčilo.
Že je zasadnutie najvyššieho zákonodárneho orgánu a jeho vedenie závislé - v dnešnej dobe - na nejakom papieri s podpisom, tak to je už iný joke.
 

 

Môj brat sa pritackal v Prahe do banky a prvé dva pokusy o podpis mu neprešli. Pri treťom pokuse mu stáli za chrbtom dvaja ochrankári.
 

podpis ku ktoremu sa podpisany

bez natlaku hlasi, je platny.

podla nastolovanych tem, toto su media a opozicia ako protitankova hufnica.
 
Hodnoť

myslim si že Danko

ako advokat podpisoval stovky listin a teda by mal mať profesionalny podpis vypisany,Aj poverenie je oficialny doklad a ten by teda mal podpisať riadne alebo sto listin podpisuje rôznymi podpis ako trtko?Ved nie je problem zobrať desiatky jeho podpisov ako hovori pismoznalkina a zistit kto tu je podvodnik...a nakoniec Danko vyhlasuje o sebe že je štatnik a to sa bude vždy podpisovať inač???Jasne že na nepodstatne veci možem hodiť neaku moju šifru ale dokumenty by mali byť podpisane rovnako..
 

nezastávam sa Danka

ani Hrnčiara ale bol som konatelom spoločnosti, kde som podpisoval x papierov denne a v Orange ked som bral nový fón som sa podpisoval až šesť krát na tú ich škatulu kým mi dalo dva relativne rovnaké podpisy. Inak to čomu ty hovoríš "nejaka moja šifra" tomu sa oficialne hovorí parafa. Možnos i už počul pri podpise nejakej zmluvy toto: Prosím parafujte každú stranu pod textom a poslednú stranu podpíšte. Nikdy nebudeš mať viac rovnakých podpisov či budeš štátnik alebo nie. Budeme múdrejší ked sa k tomu vyjadria frajeri čo tomu naozaj rozumia.
 
Hodnoť

Tu nejde len o ten podpis

Tu ide o tie podozrivé okolnosti okolo toho podpisu. Aj o to Dankovo podozrivé mlčanie po jeho prvých nejednoznačných vyjadreniach, či je podpis na tom papieri jeho alebo nie. Nuž pekne sa tí chlapci do toho zamotali. A zatiaľ nevidím, ako by sa z toho mohli vymotať bez straty ich postov v parlamente.
 

 

Bez straty postov?
V tomto ficolande?
Kto ich prinúti? Koaliční suzlodeji? Politická zodpovednosť? Ich vlastná česť?
Prepáč, ale pises akoby si to tu nepoznal....
 

Verejná mienka, verejná mienka

Tá by ich mala prinútiť na odchod.
Aj keď sa to teraz možno nezdá, aj na Slovensko určite raz zavítajú normálne pomery, v ktorých sa za určité veci odstupuje automaticky, z vlastnej inciatívy. Boj s Ficovým superzlepencom je boj o nastolenie normálnych pomerov. Nepochybujem, že o pár rokov si nejeden politik povie: Radšej rezignujem teraz, než by som mal skončiť tak zle ako Kaliňák, Fico, Danko alebo Hrnčiar.
 
Hodnoť

Našla ***** prhľavu

Zasa jedna z búrok v šerbli.
Podľa platného zákona môže každý človek prísť k notárovi alebo na každý obecný či mestský úrad a tam prehlásiť, že istý podpis na listine, ktorú tam predložil uznáva za vlastný. Zaplatí, tuším, 1,5€, dostane o tom na príslušnej listine potvrdenie a je vymaľované.
 

Ty o com

tocis?
 
Hodnoť

 

mozno aj ten grafologicky posudok by nieco zaujimave prezradil;-)
 


Najčítanejšie na SME Domov