SME
Streda, 2. december, 2020 | Meniny má BibiánaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Demokraticky zvolený prezident v Turecku musí mať podporu EÚ, vyhlásil Fico (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Spaisteľ sveta, birmovaný komunista, klamár a zlodej Fico. Čo by si slnečná sústava bez neho počala?!
 

Však to...

Odskočí si na chvíľu z Európy do jurty v mongolskom Ulanbátáre a hneď atentát v Nice, prevrat v Turecku... Preceda vráť sa, zachráň Európu a celý svet...!!! Aj celú slnečnú sústavu, ako správne poznamenal človek pekného vidu...

P.S. To mu tí moslimovia a určite aj scientológovia, Matovič, Lipšic, biele vrany... naschvál robia. Aby sa ľudia z televízorov dozvedeli čo najmenej ako v tej mongolskej jurte štátnicky jurtuje... (Dúfam, že som použil spisovný termín podľa vzoru stan - stanuje, jurta - jurtuje)
 

 

Pôjde zachraňovať Erdogana,keď bol pokus o prevrat. Nájdu spoločnú reč,u nás co opozičný,to pucista.
 
Hodnoť

Tie popínavé

rastliny na fotostene, to je mongolčina?
 
Hodnoť

Ficov výrok by mal pokračovať

... demokratický zvolený prezident Turecka musí mať podporu EÚ. To je pravda, ale aj demokraticky musí vládnuť. To Fico už nedopovedal, lebo by sa to týkalo aj jeho vlády.
 

 

Tak, myslel pritom na seba.
 

 

Aj Ukrajinci mali demokraticky zvoleného prezidenta kým sa do toho nezačali pliesť USA a EU.
 
Hodnoť

Vojensky prevrat

celkom iste nie je príliš demokraticky spôsob ale súdruh by si mal uvedomiť, ze ani vystrel z aurory alebo naše ľudové milície neboli výnimkou. Podporovať erdogana ked jeho kritici bojujúci len slovom sa záhadne stratia alebo skončia vo viazaní a ked v rámci 'boja proti IŚ Turecko bojuje najmä proti kurdskej menšine je napriek tomu, ze s vojenským prevratom sa nemožno stotožniť, je prinajmenšom divne a poprosím súdruha, aby sa prestal hrať na štátnika svetových rozmerov a začal čistiť ten chliev, ktorý mame doma. Na situáciu v Turecku mu prináleží sa len prizerať. Najmä, ak je tak neprehľadná ako to ukazuje včerajšie noc ...
 
Hodnoť

Fico niečo hodnoti

To je asi také, ako by prišiel prezident konga rozprávať o prosperite, rozvoja krajiny do eu. Slovákov beru v CH, D, A ako ukrajincov. Predpokladam, že niaky Fico je ako zlodej, ak si prečítajú noviny o momentálnych korupčných kauzách. Ale nič si š toho nerobia, na slovensko sa nechystá nikto, ani len utečenci.
 
Hodnoť

Dilema

Aj Hitler bol demokraticky zvolený!
 


Najčítanejšie na SME Domov