SME
Piatok, 4. december, 2020 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Vzbury sú v Smere zriedkavé, jednu rozpútal Hanzel (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

 

Na ficovi aj slepí musí vidieť a počuť že už mele z posledného.
Mať toľko vlastných peňazí a musieť sa nonstop tváriť že ho zaujíma minimálna mzda
nejakých nešťastníkov.
 
Hodnoť

Fungovanie SMERu sa už roky navonok

javí ako fungovanie mafie. Prakticky žiadne veľké vnútorné konflikty, ani boj o moc v stane, a roky trvajúce mlčanie jej členov o tom, ako to vlastne bolo s tým zháňaním peňazí na jej založenie a prevádzkovanie. Vysvetlenie je len jedno - účasť na zločine. A strach z toho, že sa to raz dostane na svetlo sveta.

Keď sa tie zločiny špičiek SMERu raz vyšetria, určite to bude pekne hrubý katalóg.
 

 

Mario Puzo by sa mal čím inšpirovať !
 
Hodnoť

 

Dokedy chcete rozpitvávať jeden rozhovor so Zalom v inom týždenníku? Donekonečna tie isté citáty. Načo?
 

Načo?

Nuž nato, aby sa nezabudlo, aká je tá strana SMER banda bezcharakterných darebákov.
 

 

aby aj trulo pochopil ako niekto ukradol stat za potlesku ovci
 

 

To už pochopili všetci ktorí to chceli pochopiť.

Mňa už zunuje ten neutichajuci zaujem o ten jeden biedny rozhovorček so Zalom, ktorý 16 rokov verne slúžil tej zničujúcej, devastačnej mašinérii s názvom Smer a teraz sa začne hrať na spravodlivého a očistiteľa...

Doteraz mal miesto pravdovravných úst od pr*ele díru a dnes aký demokrat ... a tá druhá opica s ním.
 
Hodnoť

zopár poznámok k uhorkovej sezóne

- spoločnosť plače nad tým, že SMER nie je ľavicová strana. Je to pravda. Ale nad týím by nemali plakať tí, čo sa podieľali na zničení ľavice a dokázali potom rozdať trafiky tým, čo tú ľavicu ničili zvnútra (Weiss a spol.....). Teraz tí zaslúžilí rozbíjači sedia na diplomatických miestach a v rôznych trafikách a tvária sa nezávisle. Skutočná ľavica však neexistuje
- chcelo by to rozobrať dôvod, prečo Hanzel precitol akurát pred voľbami a mal úspech. Nič nepredložil, zamiešal karty pred voľbami, zahral sa na prenasledovaného, ktorému ide o život. Splnilo to účel a ovplyvnilo to výsledky volieb. 100 %-né dôkazy (mastný chlieb s cibuľou v obálke), ktoré odniesol na švédske veľvyslanectvo teraz tvrdnú v trezore a nikoho nezaujíma, že to divadlo vzniklo a hneď sa na to zabudlo.
- za tie dlhé roky ľudia poznajú kvality Zalu aj tej tetky čo sedí v Bruseli.... Ak by sa mali o seba postarať bez toho politického pozadia, ktoré ich dostalo hore, tak by boli nuly. Ale tvária sa ako osobnosti. Bola pekná sranda, keď v jednej televíznej besede obvinil Mikloš Zalu, že je "insitný ekonóm". Ten študovaný chlapec ani nepoznal obsah slova "insitný" a celý zvyšok relácie koktal (ani ten Mikloš obsah toho použitého slova nepoznal ale ako "eristická" finta to zabralo). No a o morálnej úrovni a nejakej odbornosti u spomínaných osôb sa nedá vôbec hovoriť. Strany zvyčajne (včítane SMERU) nie sú reformovateľné - najmä pseudopravicové a pseudoľavicové strany u nás
P.S.: je otázne, či podobná finta ako s Hanzelom bude mať dobrý výsledok. Tá "hanzelovčina" zapôsobila krátkodobo - ale zobrala SMERu hlasy v r. 2010. Do volieb je však ešte relatívne ďaleko - asi si to mal Zala lepšie načasovať a hovoriť skôr v "inotajoch". Asi si zle prečítal inštrukcie o načasovaní
 

Hanzel

Prečo asi zrazu stíchol? Čo sa stalo s tými vo Viedni uschovanými materiálmi? Som presvedčená, že jeho obavy o život mali reálny základ.
A kde je teraz Hanzel? Prečo konečne neprehovorí?
 

prečo?

- nepožiadal o ochranu
- stíchol hneď po objavení sa výsledkov volieb
- nepodal trestné oznámenie
- prečo sa objavil "s dôkazmi" po takom čase a prehovorilo v ňom svedomie
- médiá o tejto kauze prestali hneď po voľbách písať
Podobných zázrakov sa dialo pred voľbami od r. 1990 podstatne viacej.
V relácii Maratón v košickom rozhlase dlho bežala rubrika.... a teraz prinášame zaručene nezaručené správy z vesmíru a priľahlých dedín (Hanzel mal informácie z vesmíru.... Matovič ich má z priľahlých dedín...). Na tieto otázky nechcel/nedokázal/nevedel odpovedať ani bývalý vysokopostavený policajt odstránený z funkcie ministrom Palkom a dnes veľmi aktívny bloger a diskutér
 

Neviem ti zodpovedať

tvoje otázky.
Tým odstráneným myslíš Tótha?
 
Hodnoť

ad/cumil

SMER nikdy nebola ľavicová strana, vznikla ako projekt oligarchov - mafiánov a privatizérov z 90. rokov, ktorí po odchode HZDS do opozície v roku 1998 rýchlo pochopili, že miliardový lup potrebuje politické krytie a preto F.F., V.P. a ďalší prominentní mečiarovskí privatizéri založili tento zločinecký syndikát, ktorý zastrešili šikovným rétorom a dravým ambicióznym vtedy ešte takmer mladíkom R.F., ktorému jeho rodná SDĽ-ka ukázala v 98. dlhý nos, keď mu neprihrala sľúbené kreslo generálneho prokurátora. Celkovo SDĽ má leví podiel na zrode monštra zvaného Robertko, v tom máš úplnú pravdu. Peťko Weiss a Pali Kanis toľko chytračili, až to napokon prekombinovali a neúspešný obhajca záujmov SR v Štrasburgu, ale o to lepší žiak veľkého Vlada Muftyho sa postupne prebojoval na miesto alfasamca slovenskej politiky. Boris Zala je farizej a pregrciavač - 17 rokov sa viezol na chrbte Muftyho II zvaného Robertka a váľal si g..e v EU parlamente za 15 litrov - a teraz zrazu ide zo seba robiť zásadového obhajcu ľavicových hodnôt. Loď oligarchov ZDER s.r.o. smeruje nezadržateľne ku dnu a oligarchovia horúčkovito hľadajú novú platformu, ktorá by zastrešila ich megapodvody po roku 2020. So Zradoslavom to nevyšlo, ale stavím sa, že to chcú vsadiť na Rybníčka, nalejú mu do kampane desiatky miliónov a kontinuita rozkrádania €-fondov, korupcie a podvodov bude zaručená aj v tretej dekáde 21. storočia. K..y sa vymenia, bordel zostane a bežný Slovák môže na túto bandu ďalej makať za 500 € mesačne. Tu sa v dohľadnej budúcnosti (20-30 rokov) nič podstatne nezmení, všetko, čo má štipku talentu, ambícií a možností uniknúť z tohto Bananistanu, tak aj urobí a jednoducho nebude šanca, aby tu vznikla lepšia elita ako to, čo tu máme dnes. Napriek tomu pekný letný deň prajem všetkým!
 
Hodnoť

pekne

300 milionov vtedy, bohvie koľko teraz. to chce nie jedného podnikateľa, ani dvoch, to chce celú armádu. koľko môže tak jeden podnikateľ vypľuť do politiky prachov? aby mu nechýbali, keď náhodou nevyhrajú? alebo ak ich má rozložiť do viacerých strán, čo keby. Niet divu, že je toľko káuz. Každý to chce hneď zúročovať. a koľko si tak sľubujú tí podnikatelia na tom zisk? 20%, 30% alebo dokonca 100%? a ešte samozrejme musí kvapnúť niečo aj politikom... a to ešte si netrúfam ani pomyslieť, či popri týchto vybavovačkách ostane čas tomu chudákovi politikovi aj na nejakú prácu v parlamente. preto samé ospravedlnenky. Ja sa divím, vôbec, že ostane niečo aj na nás. Vlastne keď sa na to pozerám, to musia chudáci riadne dobre bačovať, aby popri tom delení dokázali ešte financovať aj nejaký priblblý štátny rozpočet. riadna drina. ste frajeri! Aj za to, že si obetavo nájdete pár hodín do týždňa čas odrobiť svoju robotu, ktorú vám zveril ľud. Keby sa volali tak ako sa majú volať: správcovia štátu, a nie ministri, možno by im to viac pripomínalo, prečo tam vlastne prapôvodne sú. tu si nik nič neuvedomí. musia sa rozložiť a vyhniť pomaly zvnútra, inú šancu asi nemáme. nech sa požerú navzájom, diky pán Paška.
 
Hodnoť

 

SMERacki zločinci sa už začínajú požierať - samozožerú sa
 
Hodnoť

:)

to je taky pekny pokus, nazyvat pokus o "generacnu obmenu" v smere "vzburou"

teda _pekne_smiesny_ :) lebo akoze len clovek po lobotomii by mohol uverit tomu, ze ludia (kazimir, pellegrini ... a kto bola ta tretia nula?), ktori doteraz poctivo lizali precedovi anal, by boli nieco ine, ako len nove prdy zo starych prdeli.
 
Hodnoť

Lebo Robert Fico je inteligentný

a s odborníkmi konzultoval kandidátku do parlamentu, aby tam nebol nikto, kto by bol schopný založiť platformu.

Aj Vladimír Mečiar bol inteligentný, a urobil veľkú služby vlasti tým, že nedal na kandidátku tiež niekoho schopného, vtedy v 98 možno Mjartana.
 

heh

tento mytus o ficovej inteligencii a vykreslovanie ho, ako nejakeho velkeho stratega, je podobna urban legend, ako to o tej carnogurskeho prefikanosti. v pripade fica je to len zocharska vychcanost , v pripade carnogurskeho zjavne nastupujuca senilita.

lebo ziadny inteligentny politik, sediaci na takom baliku penazi, ako fico, si nezaobstara byt v dome najvacsieho slovenskeho DPHckoveho podvodnika. to spravi len tupelo.
 

 

a kde máš 100%-nú istotu, že ten bytový komplex patrí naozaj najväčšiemu slovenskému dph-áčkovému podvodníkovi??? vieme, že aj fico bol istého času developer - a vlastník firmy r.f. development!!!
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť

 

aké vzbury? viete o nejakom politikovi zo smeru, alebo členovi smeru, ktorý žobre na ulici? ak sa nedostanú do parlamentu, či na ministerstvá, tak podostávajú okamžite trafiky, ktoré vynášajú ešte viac, než poslanectvo. vzbúria sa len tí, ktorí na štátnych zakázkach zarábali miliardy a zrazu sa z miliard stali iba milióny. a tí, čo mali zakázky od smeru, ich predtým mali aj od sdkú i hzds /však sa pozrite, koľko je v smere bývalých mečiarových verných - glváč, jariabek... a podnikateľov ešte viac/!!!
 

1 2 >

Najčítanejšie na SME Domov