SME
Pondelok, 30. november, 2020 | Meniny má Ondrej, AndrejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Drucker ukázal, že sa nebojí zmien a prichádza s návrhmi, hodnotia sestry (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Komora hodnotí Druckera kladne,

lebo sa nebojí personálnych zmien. No, meniť persony za svojich kamarátov nie je nič chvályhodné. A meniť persony, ktoré sa dopustili trestných činov tým, že sa s nimi dohodne tiež nie je nič chvályhodné. Je to skôr odsúdeniahodné. Drucker iba komunikuje, lebo nič iné nevie. Zdravotníctvu nerozumie. Dostal noty pri nástupe a tie dodržiava. Na neho je predsa v podvodoch a arogancii spoľah.
 
Hodnoť

Laurinc

je ten šmejd zo smeru ?
 
Hodnoť

O tom v akom

stave bolo zdravotnctvo by vedeli rozprávať Tvorca hladových dolín a jeho nohsled Večný utahovač opaskov. Prave tito dvaja sa chopili jedinečnej príležitosti a urobili si z toho zlatú baňu. Treba ešte len podoktnúť prečo sa nespomína požička ktorú si slovensko bralo od mmf na záchranu zdravotníctvo počas nopočkajzajac zdravotníckych reforien?
 
Hodnoť

polroka od volieb

súdruh minister je síce za pekného, no žiadne pozitívne zmeny v zdravotníctve nevidno. Svet choroby ďalej v mene pentacípej hviezdy metastázuje ďalej a WhoCares systematicky požiera všetko menšie od seba (čiže všetko).
 
Hodnoť

Tie

sestry, ktoré dali výpovede, sú ešte stále na Slovensku????? Alebo na PN-kách????
 

 

Každý rozumný človek si musí zvážiť či chce pracovať za daných podmienok alebo radšej odíde. Tie sestry, ak vychádzam s toho, že boli rozumné, si to tiež zvážili. Prečo sa ich niekto snaží dostať naspäť na miesta, ktoré po vlastnom uvážení opustili. Druhov alternatívou by mohlo byť, že nechceli odísť, len sa snažili vydierať zamestnávateľa. V tom prípade "dobre im tak".
 
Hodnoť

 

"od ministra zdravotníctva očakávali vyšší záujem o osud sestier a pôrodných asistentiek, ktoré ostali po akcii výpovedí bez práce"

"Drucker by mal podľa Laurinca riaditeľov, ktorí to dopustili, potrestať odvolaním."

A co este by si priali?
:)
 

Udajne chýba v systéme

skoro 10000 zdravotných sestier,aby sme sa v ich počte na jedného pacienta dostali na priemer EU.Nemôžem pochopiť,ako je možne,že približne stovka zo štrajkujúcicih výpovedných sestrier-pár zo Žiliny a ostatné z Prešova si nedokázala najsť zamestnanie.Čitam-v atraktívnej Bratislave ,aj inde zatvárajú oddelenia nemocnícc pre totálný nedostatok sestrier.Po celom Slovensku chýbajú sestry v obvodných amulanciach,vrátame súkromných,ich vekový priemer je okolo ..60 rokov!!!.Tak neviem,či má pomáhať minister,alebo ako sa hovorí,priložiť ruku k dielu,riešiť si svoj osud sám!
 
Hodnoť

Samozrejme že sa nebojí zmien

Však taký predchodca Vaďura zrušil zmluvy tetky Anky, na základe ktorých pár Istotárov z povinného zdravotného výpalného pohodlne si žilo, a on a jeho nominant v ZP, neváhali, odvahu nabrali a zrušili, to rozhodnutie čo tie zmluvy zrušilo.
A tak stačil nejaký list od obávajúcich sa z Trnavy (aj keď fy tetky Anky zdravotníctvo bačujú len na Východe) a prípis v Mene mesta od primátora Feši Transparentného, aby biznis pokračoval. A to tam vraj nominovaní boli aby tieto suscrofoviny nepokračovali už.
 
Hodnoť

 

Pán minister, ešte stále ide tretina peňazí zo sumy na liečbu do kolonky "ostatné"?
 


Najčítanejšie na SME Domov