SME
Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Z Čistého dňa ušli dve dievčatá, jedno našli vo Viedni (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

to sa im teda čudujem,
veď iba nedávno tvrdili, že ako je im tam dobre! A človek by aj uveril, lebo za 12 000 e na osobu a rok, čo zariadenie dostáva od štátu sa tam musia mať ozaj ako vo vatičke. Ibaže by bolo všetko inak ! A slečny 15- 16 ročné už "môžu". Takže si myslím, že po krátkom zacvičení v osade i zariadení sa vydali priamo do terénu! Horúca krv sa nezaprie a mladému telu nerozkážeš...
rosanapere
<< < 1 2 3 > >>

 

"Tam nebolo jediné negatívne slovo povedané na toto zariadenie, všetci povedali, že sú šťastní, že sú tu. Zamestnancov považujú akoby za svojich rodičov"

Čítajte viac: http://domov.sme.sk/c/20278629...

A co nato Tomanovej pes ? ;)
 

 

Tomanovej pes je zrejme OK, otázka čo na to Komisarka Rexová Tomanová - ta ten rebus v Galante predsa rozriešila Komisárke Rexovej nadelila funkcia Komisárky Rexovej všetky vedomosti a atestácie s psychologie , Psychiatrie ako aj sociologie , jej jediná kvalifikácia bola obštastnovať rozkročmo svojich šefov, pokila nesmrdela ako teraz
 
Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

no mozno ta druha bola jeho oblubena, tak sa patra.
 

že viagrová

mangalica ))))))))))))))))) sto bodov a K+
 

Rád

by som sa dozvedel čo v tom vyčistenom príspevku z 3.10.2016 bolo nekorektné: čisté dno alebo viagrová mangalica.
 
Hodnoť

 

Kua, tam to zije!
 
Hodnoť

Tá druhá má 160cm a

83 kg, asi ju tam nikto nechcel, tak bola frustrovaná a smutná.
 

 

vies, ked ta uz ani tvoj vlastny terapeut nechce zneuzit
 
Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

viac ma zaujíma ten

stratený Sandokan Rigo zo Serede,ten asi nešiel šlapať do Viedne
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

Stale je lepsie byt

ciganka silnejsej postavy ako byt uplny blbec
 
Hodnoť

 

preco ju tu povolena diskusia?
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

Lebo tu nemožno kydať na USA a

Možno kydat na štát .
 
Hodnoť

Neverte im ani slovo! Klamú ako z knihy!

Keď Blahová vyrukovala s touto "kauzou", ihneď som napísal, aby ste tým klientkam z resocializačného centra neverili ani slovo. Ja mám s nimi skúsenosti zo školy. Klamú ako z knihy.

Dovolím si pripomenúť vymytým mozgom v tejto diskusii, že dotknuté resocializačné centrum a aj ďalších dvadsať sú súkromné spoločnosti patriace neziskovým organizáciám. A čo je súkromné, to by malo byť dobré.
Vy máte vždy penu na hube, ak štát niečo chce kontrolovať. Teraz vás opantala hystéria a tvrdíte, že štát, systém zlyhal, lebo nekontroloval.

Ja vám poviem, čo zlyhalo. Zlyhali liberálne metódy prevýchovy maloletých a mladistvých narkomaniek a šľapiek. Tieto persóny mali neslýchanú slobodu a voľnosť pri resocializácii a úspešne ju aj zneužili.

Predpokladám, že chápete, že teraz bude nasledovať prísne kontrola týchto súkromných zariadení štátom a zrejeme aj oddelenie dievčat a chlapcov a vytvorenie iba dievčenských zariadené so ženským personálom a iba chlapčenských zariadení s mužským personálom. Neviem však, či by v tomto prípade LGBTI personál nebol diskriminovaný.Spýtame sa ich?
 

 

A nezlyhal? Mladá sa sťažovala na sex so zamestnancom ústavu. Systém to zmietol zo stola, lebo dievča malo 15. Nevedeli ani to, že v ústavne neslobodno sexovať do 18-tich. Tak ako je to? Príde 15-ka a kuchár ju pošuká?
 

 

Raz Cigán chytal ryby. Keď už mal toho dosť, začal si baliť veci, keď v tom niečo zabralo. Vytiahol to z vody a pozerá: Zlatá rybka. Spamätal sa, odstránil háčik a hodil ju do vody. Potom sa obrátil, že pôjde domov.
V tom sa za ním ozve: "Haló, dobrý človeče, splním ti tri želania za to, že si mi zachránil život!" Cigán ale len kývol rukou a povedal, že je so životom celkom spokojný a má všetkého dostatok, avšak rybka stále naliehala, nech si niečo praje.
"No tak dobre, keď inak nedáš, chcel by som pekný dom, peknú ženu a pekné auto", odvetil Cigán.
"Dobre, bude ako si si prial...", na to rybka.
V polovici cesty sa ale Cigán zastavil a hovorí si: "Veď ja som sa tej rybke ani nepoďakoval."
Vrátil sa teda a všetko napravil. Rybka sa dlho divila, že sa jej to ešte nestalo, aby sa niekto vrátil a poďakoval. Bola tak nadšená, že Cigánovi ponúkla ešte jedno želanie. Cigán ale nechcel, že je už šťastný človek
a že chce žiť takto až do smrti, privyrábať si poctivou prácou. Rybka bola ale neoblomná, nech si praje akúkoľvek blbosť.
"Keď inak nedáš, rybka, tak mi ho teda vyfajči." Rybka chcela splniť prianie a naraz jej začali rásť vlasy,ruky, nohy, tvár, "a zrazu pozerám, predo mnou kľačí osemročné dievčatko, naozaj, pán sudca, naozaj si to nevymýšľam..."
 

<< < 1 2 3 > >>

Najčítanejšie na SME Domov