SME
Sobota, 5. december, 2020 | Meniny má OtoKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Rybníček zakladá stranu TOSKA. Chce decentralizáciu a zmenu volebného systému (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 7 8 ... > >>

Hodnoť

 

TROSKA?
 

Predbehol si ma

o 4 minúty, to ma okamžite napadlo. A možno je to iba šikovný reklamný ťah, do strany s názvom TROSKA sa bývalý politici pohrnú. Ešte keby vymysleli systém, že každý člen je zároveň predsedom, tak získajú aj nadpolovičnú väčšinu. Inak - pochybujem.
 

Presne tak

to R má asi znamenať Reklamný ťah ...
 

TROSKA je vystizne

to R znamena Rabovanie
 

 

Ja by som tam dal ešte jedno R. TROSKAR.
 

RIŠO, RIŠO...

...takýto big fail hneď na úvod sa len tak nevidí.
.
Pri slove "TOSKA" mi okamžite napadnú dve negatíva:
1.) troska,
2.) Toskánsko,
späté v mojej okamžitej predstave s posadnutosťou smeráckych štátnych zamestnankýň výučbou taliančiny.
.
Bola by škoda zahodiť dobré myšlienky zlým obalom, Rišo.

Na marketingový skratkovo zapamätateľný názov sa vykašlite:
pokojne je treba dať do názvu pojmy "regióny", "demokracia (decentralizácia)", "hnutie".
Pamätaj na to, AKÝ volič má byť cieľovou skupinou (!!!).

Okamžite treba zmeniť názov.
Hneď.
Ihneď.

Skúste niečo jednoduché, nekomplikované,
ale najmä popisné a výstižné,
niečo ako (Demokratické, Konzervatívne) Hnutie regiónov (Slovenska),
resp. niečo podobné.

---
 

 

Veru tak...nech daju novy nazov, jednoduchy, priamy, uderny a vsetkym jasny...a nech sa neondie a rovno nech tam da nazov spolku bielych konov Kremla a stb-akov PENTA...
 

 

... si to na 100% vystihol!!! HZDS a V. Mečiar vytvoril kapitálovú vrstvu zbohatlíkov, odkundesov toho najhrubšieho zrna, ktorí všetko v tomto štáte rozkradli,... čo sa im zapáčilo tak rabovali , čím priviedli k totálnemu rozkladu štátne štruktúry, demoralizovali úradníkov v štátnej a verejnej správy a tým aj demoralizovali celý národ.

A tento "spasiteľ" zbohatlíkov rozbieha so zlodejmi Trenčianskeho regiónu ďalšiu rabovačku ako ukradnúť dušu mladého človeka a to cez univerzitu a spoplatnené štúdium, tunelovanie štátneho rozpočtu tým , že štát bude garantovať pôžičky pre študentov, ktorí po absolvovaní štúdia budú nezamestnaní a zadlžení, tak ich nikdy nemôžu splatiť!... a tak pod rúškom politickej strany bude pokračovať zbedačovanie ľudí a jednotlivých regiónov, najvýraznejšie na Východe!

... pán Rybníček spojí sa Trenčianska univerzita A. Dubčeka v Trenčíne s Dubnickým technologickým inštitútom, ktorý sa premenoval na Vysokú školu?! kto by o tom vedel viac, vlastník TA3?

... nehorázne zlodejstva potrebujú údernú silu a ťah na bránku, že pán Rybníček?!

... už sa neštítia ničoho, okrádať mladých ľudí, zničiť jedinú surovinu, ľudské zdroje, nadaných a talentovaných mladých ľudí vyhnať z tejto krajiny za obživou do zahraničia. Však preto je ministrom školstva za SNS Plavčan, ten je schopný všetkého!

... na grc mi je z Vás súdruhovia!
 

Nie, nie, nie, ani troska, ani penta -

úplne najdôležitetejšia zo všetkého je predsa S(lužba) - národu, voličom, atď. ... ako to politici radi zdôrazňujú, takže písmenko S treba presunúť na samý začiatok, až vtedy to bude správne a konečne to priliehavo pomenuje stav našej politiky.

S
T
O
K
A
 

nerozumiem prečo tomu dal

názov TOSKA, však mal veľa možnosti, ako napríklad RYBNIK, RYBNIČEK, VODNÁR a mnoho ďalšieho a on to zoberie takto vážne..čaká túto stranu podobný osud ako strany SKOK atď?
 

 

tiež si myslím že tam to dáko dotiahne, kúpiť jeden prieskum a thats it.
 

 

naozaj ? nemyslíte snáď vážne vznik ďalšej strany ,podobnej ako tu bola sieť, pochybujem že to ešte ľudí baví
 

TROSKA

podľa mňa tam zabudol dopísať R, lebo inak si tento myšlienkový pochod Rybníčka vysvetliť neviem, ja už vidím aká štandardná politická pravicová strana to teda bude.. zrejme sa bojí o flek, ktorý doteraz zastával, tak chce podniknúť ešte za mestské peniaze takéto niečo, ale on žiaľ preňho a našstatie pre ľudi už končí v Trenčíne
 

Chce zneniť územnosprávne

usporiadanie? Také niečo je vždy drahé a výsledok neistý...
Nejaké lepšie nápady by neboli??

To len tak na okraj...
 

budem tvrdiť, to čo vidím

má strach, že v ďalšich voľbách na flek, kde momentálne pôsobí neuspeje, tak musí to riešiť takýmto spôsobom. ale mal by si čo to naštudovať o volebných systémoch, ktoré sú a ktoré niesu naozaj fajn z pohľadu ekonomického
 

truľo

toto by som skutočne zakázal, obmedzil počet strán na Slovensku a už by aj prrestali hrať divadlo, nič len vznik nových stran každý mesiac, nech vezme už robotu do rúk zodpovedne a začne makať.
 

Pamataj na to aky volic.....

Mensinovy volic teda uvažujúci konzervatívny zo stredným až vyšším príjmom má vcelku jasno. Aj med stratil Procházku a Most zostávajú mu individuality v olano a saska. No a Hlinom oprasene kdh. Ak chce niečo meniť potrebuje voľby vyhrať z poriadnym skóre. To mu volič ktorého ty spominas neprinesie. Potrebuje brat voličov ficovi sns a samozrejme nevoličov a potom tých pätnásť percent nespokojných. Ti ktorí uvažujú a ktorich spominas mu názov prepacia. Netvrdím ze je názov správny ale ze tvoje východiská asi nie.
 

Zbytocne vyhodene peniaze

na Trosku dostane maximalne 1%
 

 

Tak to dopadne keď niekto chce vystihnúť názov strany precizne,sama troska
 

KONZERVATIZMUS

a podobné ***** by si fakt mohol odpustiť, lebo toto už naozaj nikoho v krajine nezaujíma, leda nejakých profesorov, čo to študovali a s tým žijú.. dnes treba reagovať na potreby ľudí a vytvárať pre nich prostredie aby z krajiny nemuseli utekať a nie tu riešiť takéto pochody stredoveku
 

1 2 3 4 5 6 7 8 ... > >>

Najčítanejšie na SME Domov