Pre sneženie platí v oblasti Popradu prvý kalamitný stupeň.
zmateny si teda riadne ...
holmes holmes, tento tvoj pokus byt vtipny ti moc nevysiel... ja zase usudzujem podla tych nezmyslov co si tu vypotil, ze ty ked budes mat sex este raz, tak to bude prvy krat...to len preto, ze nevies aky je rozdiel
medzi drevenym, a tym tvojim pokrutenym vechtom... ale ked si niekedy raz zasukas, pochopis...briskná analýza
hodná svojho stvoriteľa. Nechápem prečo Ťa zmínuskovali. Aj keď usudzujem ,že ledzep by viac potreboval elektrocentrálu ako odhalenie jeho komplikovaného pôvodu.Nech
sedia doma na zadku načo sa trepú cez horské priechody ak nemusia. V B B kusok od Donoval a Šturca nič pohoda v noci pršalo.oteplenie od 9.12.!!
ešte dnes a potom bude nadlho pokoj.Od 9.12. by sa malo začať pozvolne oteplovať a sneh sa bude topiť..Uvidíme,či sa stabilizuje níž nad Islandom a hlavne ako dlho tam vydrží..Vypadá to ,že druhá polovica decembra bude hodne teplá,moc by som si neplánoval lyžovačky tento rok.. http://www.wetterzentrale.de/p... http://www.meteociel.fr/modele...No,nebudem Ti nadávať,
asi za to nemôžeš ale som smutný z toho čo si sem pleskol. Takže sa oprav a daj predpoveď pre krásnu bielu zimu.Tak dík.
z toho čo si napísal som pochopil akurát ,,teplý vzduch,,. Prestavbe tlakových útvarov síce nerozumiem ale dostatočne ma to vydesilo.:)
cakam na duchaplne komentare "v poprade napadlo par centi snehu a uz maju kalamitu", pripadne "maju kalamitu, lebo nevedia jazdit, to u nas v xyz jazdime aj v 1/2m snehu na letnych"je to mozne
ale ako pravdepodobnejsi dovod mi pride, ze sa to deje v nejakej kyselej ferdeli :) komentare toho typu, ktore som myslel, sa zjavuju v momente, ked dunaj v ba kulminuje na 10m alebo 1/2 metra snehu ochromi dopravu na obchvate, kadial prejde aj mimo spicku za hodinu viac aut, ako cez pisatelovo vidlakovo za cely rok :):-)
Odporúčam - veľmi dôležité: http://albafos.wbs.czja som vôl,bo som klikol
Odpustil som všetkým len sebe nie.premiova zurnalistika
v tvoreni podnapisov: "Na trati medzi Košicami a Žilinou narazil vlak do stromu." vysvetlenie nizsie, po kliknuti na odkaz: "Stromy poškodili trolejové vedenie. Do prekážky narazil v noci aj medzinárodný rýchlik. Zranenia utrpel rušňovodič. Na mieste zasahovali záchranári, ktorí pomáhali evakuovať cestujúcich. Padajúce stromy poškodili aj vozidlá, ktoré autovlak prevážal." este aj z takejto nehody si dvorny redakcny podtitulkovac dokaze vystrelit ... kliklo, sa to je hlavne...hľadám príspevky
o tom ako je potrebné zachovať v meste každý jeden strom za každú cenu. To nevadí, že sú typovo nevhodné, prerastené, choré,.. proste strom za každú cenu musí zostať, lebo bu bu bu petície atď.. No márne. Teraz sú všetci aktivisti niekde zalezení. Asi na nich spadol nejaký strom alebo čo.. Btw. stromy mám fakt rád. Myslím tým vhodné a ošetrované..