SME
Piatok, 3. apríl, 2020 | Meniny má Richard

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Zastal sa Hlávkovej, teraz idú pomáhať ďalším whistleblowerom (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

<< < 1 2 3 4 5 6 > >>

Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

Ty si skvelý

kandidát na nového ministra pre Potrebnú prácu a ošetrovanie mozoľov. Takých ako ty republika potrebuje ako soľ.
 

Pán kolega ,

Vás názor by bol správny ak by bol pravdivý .
Ale tým , že sirite plnohdnotne nezmysli , len štvete už aj tak dost naštvanych ľudí , ktorí majú kradnutia plne zuby . Neviem kto vás vychoval , ale staviate sa na obranu zlodejov a to je veľmi zlé. Je podľa vás správne , ak niekto kradne zo spoločného a tvári sa, že všetko je inak ? Odpovedzte.
 

neuznávam také funkcie ..

a teraz opat idu robit také zbytočnosti , vychovala ma mama , aj ked moc času na mna nemala , ostali sme piati , otec mi zomrel v 15-tich rokoch....
 
Hodnoť

Scenár "boja" Smeru s korupciou

je jasný. Po odhalení škandálu vystúpi Fico a bez dôkazov povie, že skutok sa nestal a je len útokom, v tomto prípade na slovenské predsedníctvo EÚ. Tým dáva "avízo" všetkým, ktorí by mohli podozrenia preveriť, aký výsledok majú "zistiť". Fico sa tak skoro neustále zastáva tých, ktorí rozhadzujú štátne a európske peniaze. je tak spoluzodpovedný za podporu, krytie a zosnovanie podvodov.
Európsky parlament mu to už dal vyžrať. Na jeho nedávny prejav tam skoro nikto zo stoviek poslancov nebol zvedavý. Lebo už vidia, kto je Fico.
 

Hranatý je parazit, ktorý v živote

nič prínosné nerobil, len cical štátne a kradol.
Taký človek normálne verí tomu, že štát mu patrí, že rezerva vlády sú jeho súkromné prachy, že štátna správa sú jeho sluhovia a daňoví poplatníci otroci.
Preto je nevyhnutné, aby človek s takýmto myslením vypadol z verejného života, bohužiaľ pár podobných parazitov ala Bugár, šebej, Žitňanská ho v marci podržalo.
ale už aj sám vie, že jeho čas sa kráti a preto je náramne nervný.
 
Hodnoť

 

Založte Hnutie proti korupcii
 

Pán kolega , dávam do pozornosti :

Www.protikorupcii.sk
 

 

a nieje jednoduchšie zlodeja obesiť ako každý deň naňho ukazovať že zase niečo ukradol ? ved žiadnym spôsobom nevieme zlodejov zastaviť.. ale kúsok povrazu by to kradnutie zastavil..
 

Povraz nezastaví kradnutie.

Povraz ho môže znížiť.
Treba odstrániť najmä zdroj pohodlného kradnutia, štátne peniaze. Znížiť dane, sprivatizovať zdravotníctvo, školstvo, dopravu, obmedziť verejnú správu.
Súkromné peniaze sa ťažšie kradnú.
 

 

Ale vies ako budu vsetci potom nariekat, od hora az dole, ze uz nebudu moct kradnut :).
 
Hodnoť

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

Pán kolega ,

vás slovník naznačuje úspešného človeka , finacne nezávislého , plneneho demokracie , vysokých mravnych zásad , hlboké vzdelanie, určite viete robiť aj s drevom a vo voľných chvíľach čítate v ruskom jazyku puskina, či vo francúzštine sartra. A dá sa zasadne pochybovať , že podporujete smer .
 

No -

lepšie sa to ani napísať nedalo... 10 bodov :)
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

Tam , kde jsme, jsme na základě

předchozích rozhodnutí. Uplynulo minimálně jedno volební období, kdy se nebylo na koho vymlouvat. Nerozumím tomu, že pokud vnímáš mizerii, proč ji chceš ještě prodlužovat? Ledaže by první část poslední věty měla daleko do pravdy:(
 

súdruh bez dôkazov?

nie je to náhodou ministerstvo, ktoré nie je schopné predložiť doklady?
Neboli to náhodou koaliční posl(r)anci, ktorí bránili nku vyjonať tam kontrolu?
Rýchlo si ešte zamrdaj za štátne, čoskoro budeš odstrihnutý od výplaty zo súmračnej a pri tvojich kvalitách budeš mať problém.
Ale máš šancu zamestnať sa vo "Ficovej" mliekarni, ktorá sa nekoná, či v tej super fabričke v BB, ktorú predseda pred voľbami sľuboval ovečkám;-)
 
Hodnoť

Boj smeru skorupciou

bol od začiatku cynicky bolsevicky zart do tvare väčšiny občanov . Silný demokraticky mandát - hovorieva Fico, nikdy nenaplnal kryteria prvej ficovej ortieĺnej vety , teda - jej opaku :" nemá našu plnú dôveru ". Boj proti korupcii je všetko len a len na papieri a vo vyhlaseniach - ide len o retoriku a marketing - pre jeho voličov . Tu sa ukrýva aj časť pravdy sloganu : "robíme pre ľudí" ...
A ak niekto povie naozaj pravdu o korupcii, rozkradani, stáva sa z neho verejny nepriatel - logicky , nemá silný demokraticky mandát a nevypytal si povolenie jemnucko hryzkat od maestra pretvarky a klamu Fica .
 
Hodnoť

Správny počin...

... tohto sa najviac boja - informovanosti od tých radových občanov. Lebo najvrchnejšiu tisícku majú podchytenú ... Nuž ale tisícka je stále málo - nás je viacej.
Tak dúfam ľudia, že sa začneme prebúdzať a keď za nami príde najaký smerácky kádrovčík a donesie podklady ... "že bude to takto" ... tak si to :
a) najprv skopírujeme, aby sme mali dôkaz
b) potom mu to otrepeme o hlavu
On sa nám samozrejme bude vyhrážať, že ak nie my tak už čaká zástup ďaľších, ktorí sa na to trasú, ... ale ak mu to takto odmietnú dvaja, traja a pošlú ho do Pulp Fiction - tak sa konečne pohneme ďalej z tohto marasmu.
 

<< < 1 2 3 4 5 6 > >>

Najčítanejšie na SME Domov