SME
Piatok, 4. december, 2020 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Moderátor Moravec: Štve ma, keď politici spustia naučený monológ (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Tak ja by som si na mieste

tých tiež "politikov" až tak istý tým,že sa dokážem" úspešne zverejňovať aj bez novinárov nebol . Dňa 10.1. sa takto "zverejnil" náš minister vnútra p.Kaliňák. A pozrite si tú diskusiu k jeho blogu. Toľko zaúch sa mu neujde ani keď ho v priamom prenose bude spovedať p.Moravec /inak ja p.Moravca vysoko vážim/. Počítam,že písať blog ho prešlo najmenej na 3 mesiace ak nie na pol roka. Takže aj toto má svoje limity . A páni politici sa neraz dozvedia veci na ktoré si mysleli,že verejnosť už dávno zabudla.
Na koniec budú rád ak ich nejaký novinár pozve či vyžiada si rozhovor.Lebo tam na neho bude útočiť iba ten jeden.Ale skúste na takej diskusii odpovedať celému davu diskutujúcich,ktorí si spolu toho veľa pamätajú...............
 
Hodnoť

skoda

ze takeho moravca nemame aj na slovensku. strizinec sa aspon snazi, ale ma este co robit....
 
Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť

To nie je o Strižincovi,

i keď sa snaží. To je o tých nad ním, čo rozhodujú.
Ja som už v niekoľkých diskusiách x krát písal, že treba k Ficovi a jemu podobným dávať schopného oponenta (povedzme Sulík ale nielen on) a pokiaľ Fico a kol odmietnu, tak iného volať nemajú, má byť prázdne miesto a moderátor to má na začiatku diskusie jasno povedať. Teraz mi Moravec môj dlhodobý názor len potvrdil.
A toto je ten rozdiel medzi ČT a RTVS.
RTVS toto jednoducho nedokáže, jej vedenie nemá na to gule. Prečo po urážke moderátora Ficom RTVS nežiadala oficiálne Fica o ospravedlnenie?
A stále trvám na názore, že do ostrých debát (toto predpokladať nie je problém) by bolo vhodné zavolať práve Moravca. A garantujem, že pokiaľ by na to Fico skočil, je bez šance ho zahriaknuť či uraziť. Dostal by to stokrát naspäť. Ale to by sa nestalo, lebo na to by Fico gule nemal.
 
Hodnoť

K Moravcovi...

...musia chodiť politici pripravení . Keď politici odmietnu diskusnú reláciu OVM tak sa buď boja ,alebo nie sú pripravení . Možno je im doporučené po straníckej linke sa nezúčastniť ,aby sa v očiach verejnosti neznemožnili a tým aj stranu. Čtv mávala oveľa viac moderátorov ktorý boli pre politikov nepríjemný. Duo Veselovský ,Drtinová. Reláciu OVM mám rád ,keď hosťami sú Babiš Kalousek.
 
Hodnoť

Parafráza.

Karol Polák si pri výkonoch nemeckého atléta Manfreda ..... (zložité priezvisko) povzdychol: Prečo my nemáme takého Moravca. Kde sú naši Moravcovia.
 
Hodnoť

na ten politický monológ

som alergická. Preto diskusie radšej nepozerám, občas Fokus pána Moravca.
 


Najčítanejšie na SME Domov