SME
Utorok, 1. december, 2020 | Meniny má EdmundKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Junckerova Biela kniha je smutný dokument. Európa podľa Blahu nevie, čo chce (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

5ty

chceme Európsky štát, nech idú všetci národní politici do pekla. od stredoveku mali možnosť predviesť sa. stačilo
 

 

Európa nevie čo chce.
To je možno pravda.
Úplne však stačí, že Európa vie, čo nechce.
Ja napríklad nechcem otvorenú spoločnosť, kde našich spoluobčanov budú terorizovať, prepadávať, znásilňovať a vraždiť tí, ku ktorým nás od reality odtrhnutí politici, tretí sektor, médiá a rôzne médiami vytvorené osobnosti, vyzývajú k tolerancii. Preto volím jedinú skutočnú opozičnú stranu, ktorá nerobí žiadne kompromisy.
Ak to takto pôjde ďalej, potom posledný výsledok z BB župy- 55 percent, zopakujeme aj na celoštátnej úrovni.
 

dobre

potom tu už žiadni imigranti nebudú, nebudú tu ale ani naši ľudia. mesačná krajina, si potom pozvite aspoň nejakých kozmonautov. požičajte sarkofág z Čenobyľu.
Inak, mýlite sa, tak strašne sa mýlite, úplne tragicky... To fakt potrebujete dostať po hlave, po hube a po krížoch, aby ste sa zobudili?!
A, Ty nie si Európa.
 

Prepáč,ale ani vy židia nie ste Európa

Chcete všetko premiešať, rasy aj náboženstvá, aby všetci stratili identitu, ale sami ste nedotknuteľní ! Budem sledovať ako dlho tento príspevok, tu vydrží bez zmazania.
 

Ja som tiez

za Spojene Staty Europske. Aj ked sa to tak nemusi volat. Z vyrazov ako narodne zaujmy mi je uz pomaly zle, najma ked to vyslovuju politici ako Kotleba, Sulik, Fico, Danko, Kolar a podobne individua.
 
Hodnoť

Tak veru, Lubko,

vy trúdi smerácki viete jednoznačne už sto rokov čo chcete. Nedohľadné krajšie zajtrajšky pre plebs ktorý na vás hrdlačí aby ste vy mali za ničnerobenie neskutočne krásne dnešky...

P.S. Tento rok bude sto rokov od chvíle, kedy váš vodca, s mozgom napadnutým syfilisom, vystrelil z Auróry a začal tak éru blahobytu boľševikov. Vyzerá to tak, že ten Leninov syfilis sa prenáša politickým stykom, lebo aj po sto rokoch stále ničí mozgy slovenských neoboľševikov zo SMERu...
 
Hodnoť

Aspoň, že máme

takého bystrozrakého politika, ktorého by som ihneď menoval na čelo EÚ. On by to zvládol, teda podľa toho čo rozpráva. Ja si myslím, že s tým čo trepe,by nemal pôsobiť na fakulte UK, ale byť starostom v Ostrovanoch resp. inej rómskej obci, zapadol by medzi tých starostov , čo nemajú ukončerné ani základné vzdelania.! Spolu s docentom Čížom sú ozdobou besied na televízii, len mi nejde do hlavy, ako sa môžu vysokoškolski vyzdelaní ľudia takto hovadiť! A to ešte aj učia?! Ale na Slovensku je veľa nevysvetliteľných vecí. Napr. etuické vystupovanie plukovníka docenta JUDr Fica CSc.
 

Keďže politika by sa nemala robiť

ny vysokoškolskej pôde, tak by aktívny politik, člen politickej strany, mal buď opustiť školu alebo politiku.
 

tak si môžeš vybrať

z 2 ďalších názorov - z opozície: http://www.*****/viskupic-styri-z-piatich-junc kerovych-scenarov-smeruju-k-rozpadu -unie/919522
rovnakých
 

ale ale :D

PENTE sa nepáčia Hlavné správy?
asi má rada len pohlavné? ;)
 
Hodnoť

Hlavne je,

aby do tohoto procesu mali zamedzeny pristup komunisti a fasisti. Takze Blahov humor ma rovnaku hodnotu ako Kotlebove divadelne recenzie.
 
Hodnoť

sudruzenko

nam to vysvetli ;) este ze jeho vodca Zochar Bonaparte vie, co chce, aj ostatni stranicki basternaci ;)
 
Hodnoť

 

ja by som tam pridal šiesty tzv.! Vychodisko z krízy Slovenskej občianskej spoločnosti". Odstraniť zo spoločenského života všetkých bývalych členov Komunistickej strany , ako aj ich potomkov do tretej generácie spolu so zákazom kandidovať do verejne volených funkcii, vrátane mestských či miestných poslancov . Prešetriť nadobudnutý majetok po r. 1989, a všetko nad rámec reálne doložených príjmov skonfiškovať. Toto opatrenie je možné rozšíriť aj na nečlenov KS ktorí sa spreneverili moralke a neopravneným spôsobom nadobudli nadmerné bohatstvo, čím okradli všetkých ostatných čestných spoluobčanov. Netýka sa to čestných a poctivých podnikateľov.
 
Hodnoť

Ale Boľševik vie všetko, lebo strana mu

pomáha nájsť správny KSSmer ! 40 rokov komunizmu nadiktovaného pod ruskými tankami (Berlín 1955, Budapešť 1956, Praha 1968 v strednej Európe a v Rusku za 70 rokov dostatočne ukázali, že ku komunizmu postupovali tak rýchlo že ošípané a iné domáce zvieratká za nimi nestačili a preto bol v Sojuze neustále nedostatok bravčového a iného mäsa, nedostatkové hospodárstvo a rady na všetok kvalitnejší spotrebný tovar ! Ako rozmýšľajú komunisti ešte v r. 1988 začali brzdiť zbrojnú výrobu, ale močárovci tlačili ďalej na výrobu zbraní .... Lenže v ich komunistických hlavách sa nikdy "nezasvietilo" či to čo vyrábajú aj predajú a či im za to zaplatia !!! Prečo sa im "nezasvietilo" v komunistických gebuliach? lebo boli zvyknutí v nedostatkovom hospodárstve predať všetko !
Iba Lýbia ostala dĺžná ČSSR asi 5 -6 miliárd USD ... Súdruh podobne ako Birmovaný plukovník nikdy nemali vlastnú firmu, nikdy nepracovali vo veľkej alebo väčšej firme kde treba riadiť výrobu, odbyt a predaj ale len sa priživovať zo štátneho t.j. žiť z práce druhých !!! Majú šťastie že je tu dosť zaostalých s IQ 44% a tak sa im darí ... Pred voľbami im nasľubujú ISTOTY predtým im Vodca Únosca nasľuboval Švajčiarsko a tí lajoši s IQ44% tomu aj uverili, ibaže oni tým mysleli "svojich ľudí" ...
Ak by ten súkmeňovec bol nejakým prípravárom, či plánovačom u Baťu, Eset, Google, alebo v nejakej úspešnej firme prosím, ale z prostredia kde sa platí keš aj 12 miliónov, tetka Anka, výťažky z baní sa balia v alobale, nominanti strany vyrobia vo VšZP 200 miliónový dlh na ktorý sa poskladajú obyčajní ľudia, kde býv. podpreceda strany z KE parku je v 15 farmakofirmách, z prostredia kde sa zarába vlastnou hlavou geometrickým radom a býva sa v byte mafióza, za suseda má odpočúvača pri raňajkách ****** tak takému **********vi môžu uveriť len babky z Kiropolca, kde ošípané podkúvajú ...
 
Hodnoť

 

na vine nie je europa ale fico
 


Najčítanejšie na SME Domov