SME
Streda, 2. december, 2020 | Meniny má BibiánaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Most-Híd klamal. Jeho kandidát získal miesto bez konkurzu (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

béla sa rýchlo učí..

však je učňom zlodejského majstra nad majstrov, plk. róberta alibabového.. no neber to !
 
Hodnoť

Híd už smrdí Smerom.

Každému muselo byť jasné vstupom Most-Híd do vládnej koalície so Smerom, že sa pridali aj k morálnym "kvalitám" tejto strany, čo inak znamená podvodné obsadenie akejkoľvek funkcie, na ktorú má "pifku" niektorí z jeho členov či straníckych sympatizantov (podporovateľov). Preto nikoho nemôže prekvapiť, že Most-Híd si vyberá vklady (zisky) zo vstupu do vládnej koalície. Je vidieť, že rýchlo zabudli, čo je skutočná "morálka" a stali sa súčasťou "systémových" politických strán, teda takých čo pretlačia "nášho človeka" aj za cenu nafingovaného výberového konania, o ktorom ich hovorkyňa vedome médiám na pokyn vedenia strany klame. A čo nám nato s jemu vlastným vtipom a rehotom povie B. Bugár ? Predpokladám, že prepad preferencií sa bude stále len prehlbovať, za tri roky možno bude aj v "mínuse".
 

 

niet co dodat, spravny postreh
 

Béla povedali,

že sa obetovali. Len neviem, či tam nie je preklep a nema byt správne - obedovali ( hodovali ).
 

???

I keď v podstate súhlasím s Vašim postrehom, doplnil by som otázku. Ktorá z doposiaľ vládnych strán si nevyberala zisky zo vstupu do vládnej koalície? Nech už bola modrá či červená. Každá pán Šátek, každá. Bugár nie je výnimkou. Tak konštatovanie o nejakom nasiaknutí Smerom nie vhodné. Skôr by som hovoril o nasiaknutí slovenskou špinavou politikou po roku 89.
 
Hodnoť

Most Híd

klamal? Ale niee!
 
Hodnoť

Neviem ci niektora strana

Zmenila tak kabat ako Most-Hid pocas "demokracie"...
V to majú urcite prvenstvo...
 
Hodnoť

p. bugár už ste v tých

"kakačkách" až po uši...to nezmyjete...

aj ore veľa slovákov (v čase besnenia sns za čias janka a marienky) ste bol sympaťák a rozumný človek, ktorý zbližoval slovákov a maďarov v tejto krajine...dokazoval ste, že maďari nie sú žiadni "slovákožrúti"...ale nebolo to len o tom spolužití medzi národmi...boli ste (minimálne dojem bol taký) ostrovom slušnosti a demokracie...teraz neviem, či ste sa od vtedy zmenil, alebo ste sa len pretvarovali...ani jedno nie je dobré...proste škoda...bol ste (aspoň dojem bol taký) rozumný politik so zmyslom pre !šarmantný" ale aj trefný humor...večný chalan...škoda, že dnes sa to už povedať a ani myslieť o vás nedá...
 

 

Tvoj príspevok korenšponduje s mojou skúsenosťou.Kamoš volil bélu od kedy ho poznám,v posledných voľbách dal hlas už kotlebovi.Potom že kto tvorí extrémizmus...Špiny ako béla a spol.
 
Hodnoť

A nielen to,

maďar Bugár veľmi šikovne oklamal aj svojich straníckych kolegov, voličov a zeleného tak hrdého, odborného a slušného národného právnika Danka ... ziskom 53. pomenovaní železníčných staníc v maďarskom jazyku ... ako jediný úspech vlády právnika Fica III ... :)
 

Cudujes sa,

ked raz Debnar, potom Debnarova , vzapati nejaky Jakab... Ked sa nenapise ci je to bacsi, ci nenyi, priemerny zeleny slovacisko ma v tom hokej, a radsej to necha tak.
 
Hodnoť

Čo bolo, bolo

oznamoval B.B. kedysi, keď sa snažil presvedčiť priaznivcov, ale najmä nepriaznivcov, o tom že on a jeho stádočko je už úplne iné ako dovtedy. Dnes je to teória jediného správneho riešenia opäť pre Slovensko, jeho občanov, ale predovšetkým pre M-H. Po tejto kapitole demokracie mu ostane už len miesto hovorcu na ministerstve pre informácie strany Smer. Bez konkurenčne a bez konkurzu.
 
Hodnoť

Čo sa Vám nepáčí?

Určite to je špičkový odborník. Veď bol Generálnym riaditeľom Daňového úradu vo Veľkých, nie v Malých Kapušanoch,
 
Hodnoť

Už ma neštvite, milé SME

Ako môže Béla Luhár klamať? Predsa klamár klame a luhár luže... znie to archaicky, ale je to spisovné :)
 
Hodnoť

Uff,

na Slovensku sú doslova desaťtisíce politických nominácií a vy ste sa teraz zobudili? Verejné a štátne inštitúcie a firmy sa po každých voľbách po zmene vlády vymenia až po funkcie bufetárok.
Čo myslíte, odkiaľ má Fico toľko voličov?

Veď partokracia a korupcia sú dve ruky zlodeja, ktorý každoročne oberie Slovensko o miliardy a niekedy ešte viac. Všade samý nominant bez schopností a vzdelania, ale verný nahrávač vo verejnom obstarávaní.

Pred časom SaS ukázala na objednávku Ministerstva dopravy pre Deloitte na" poradenskú službu" za 100 mil. €!!!! len na rok 2015. Kde sú novinári, aby nastúpili na Ministerstvo a pýtali sa na na tie poradenské štúdie?
 

 

Bela si to Ty?
 

Áno,

a chcem utopiť svojho ministra.
Pán bude vyhlásený logik....
 
Hodnoť

Most u mňa skončil

Oklamali voličov a takéto prkotiny ich predsa nezastavia.
Béla už čistý nebude, ani keby sa drhol každú minútu.
Klamstvo na klamstvo, a stále dokola.
 
Hodnoť

 

Nie je príbuzným Bugárovho poslanca Jakaba? Sú obaja z okolia V.Kapušian.
 
Hodnoť

Naďalej treba "masírovať" verejnú mienku

Ak hovorkyňa strany tvrdí, že mala nesprávne informácie, tak treba najprv umožniť strane preveriť tieto skutočnosti a až tak - po vysvetlení , ako sa to mohlo stať a aké opatrenia urobí - informovať občanov. Je to zámerné "masírovanie verejnej mienky občanov", lebo vhodné vybrané slová v titulkoch majú okamžitý efekt (mnohí čitatelia ani nemajú potrebu ďalej čítať a hlavne nie rozmýšľať). Najmä ak treba niekoho "znemožniť", tak vhodne zvolený titulok má efekt zbrane (okamžitého účinku).j, najmä za súčasného stavu vzdelania a sčítaností našich ľudí.
Prečo by mal autor článku dávať článku serióznejší titulok "Hovorkyňa strany Most-Híd mala vraj zlé informácie", keď jednoznačný efekt prinesie titulok "Most-Híd klamal".

A potom si položme otázku, čo tu všetko prispieva k nárastu negatívnych emócií v medziľudských vzťahoch.

Neuvedomujú si nekritickí novinári, že hľadaním zámienok, ako si "kopnúť"do strany Most-Híd, vyčítať jej "zradcovstvo", čo vytrvalo robia už od posledných volieb, predovšetkým kriesia k životu hru s maďarskou kartou"
v politike, povzbudzujú nebezpečné nacionalistické tendencie v majorite i minorite (snaha vzbudzovať
a udržiavať nesúlad vo vzťahoch SMK a strany Most-Híd).

Upozorňovanie na väzby so stranou Smer ("aha ich, zradcovia") má byť vyjadrením priania, aby tu "kormidlo vlády čím skôr zoberali iní ľudia. Len kde sú?! Niektorými médiami milovaný p. Sulík(názvy týchto médií pozná každý, kto pravidelne sleduje periodiká u nás) mieni pokračovať v činnosti europoslanca (a to paradoxne" povalil" vládu Radičovej práve pre konflikt vo vzťahu k EÚ, vôbec nie v prospech EÚ). Ako sa má teda plne sústrediť aj na vládnutie tu? Aj napriek jeho prirovnaniu premiéra s mafiánom, sám chodil "po rozumy" do kuchyne známeho "konšpirátora" ( kauza "Sasanka"),vyznamenal sa tiež svojráznym druhom "hrdinstva" zaslaním "udavačského" listu
na politického kolegu do cudziny. Ďalší z vodcov opozície sa rovnako tak "nerozpakoval" médiám zverejniť obsah súkromného rozhovoru s politikom, ktorého úspešne politicky "potápal" i "potopil"a pred voľbami robil politickú agitáciu proti strane Most plagátmi, ktorými sa snažil vyvolať negatívne postoje občanov maďarskej národnosti k vedeniu tejto strany. (Toto tu potrebujeme? Konflikty, hnev, nevraživosť?!)

A títo ľudia majú byť piliermi budúcej vlády?!
Novinári, prebuďte sa! Kto seje vietor, žne búrku!"
 

1 2 >

Najčítanejšie na SME Domov