SME
Utorok, 1. december, 2020 | Meniny má EdmundKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Odišiel pre Čistý deň z komisie: Richter sa ešte nikdy takto nesprával (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

Čo tam po objektivite,

spravodlivosti a nejakom systémovom princípe. Oveľa dôležitejšia je pokrytecká politika. Lebo ak by odobrali akreditáciu tomu "Čistému" dňu, dali by tým za pravdu tej nesystémovej strane, v ktorej fffšetci berú drogy. A to by už bol problém.
 
Hodnoť

erik tomáš a ján richter

pre zariadenie ponechali akreditáciu aj napriek tomu, že tam roky vládne stredovek.. aj napriek tomu, že akreditačná komisia bola proti a že v "čistom dni" opakovane dochádzalo k ponižovaniu a zneužívaniu klientov.. sociálna politika smeru v plnej cynickej nahote..
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

žurnalistická inkvizícia

...stredovek vládne tam, kde žurnalistická inkvizícia a po mediálnom priestore bažiaci politici upália bez ohľadu na pravdu, kohokoľvek kto mu zvýši sledovanosť a preferencie.
Je to symbiotický parazit.
Fico mal pravdu...pre jeden krát.
 
Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

zmazai mi príspevok, nevedno prečo.

Tak sa pokúsim menej adresne:všetko nasvedčuje tomu že istý pán politik tam má istú fiktívnu rodinnú príslušníčku, ktorá je mladšia o dve generácie a býva to obvykle buď dcéra syna alebo dcéra dcéry :-) som zvedavý či ma zase zmažú.
Pekný deň všetkým ľuďom dobrej vôle :-)
 

Tiež..

...mi to tak mimovoľne napadlo, ako si tu čítam článok a diskusiu.
 
Hodnoť

 

ked uz si clovek mysli ze nechutnost tej bravcovej hlavy richtera dosiahla maximum, jemu sa to podari zase niecim prekonat... inak smer ma talent davat toto ministerstvo najviac odpornym nechutnym bezzasadovym kreaturam ktorych kedy zem nosila..
 
Hodnoť

Smerákom ide vždy len o moc.

Od začiatku kauzy minister Richter označil snahu opozičných politikov otvoriť verejnosti problém Čistého dňa za politizovanie, čím fakticky konečný výsledok rozhodovania o zrušení akreditácie mal označiť aj politického "víťaza". Agresívny vstup ďalšieho z politických hráčov Smeru E. Tomáša, pravej ruky premiéra, ktorý vytvoril blok občianskej a rodičovskej "nespokojnosti" s činnosťou opozície i samotný jeho arogantný výstup v parlamente tento fakt len podčiarkol. Už v tejto chvíli bolo evidentné, že odňatie akreditácie znamená politickú prehru Smeru čo v súčasnej dobe padajúcich straníckych preferencií bolo z ich pohľadu nemysliteľné. Preto nehľadajme v rozhodnutí ministra žiadne iné dôvody, keďže politický je jasný a jednoznačný. Skrátka smerácka politika, tak ako už v mnohých iných prípadoch si musela pokoriť a zvíťaziť aj nad záujmami detí, keď sa jedná o oslabenie - posilnenie ich mocenských pozícií.
 

Na začiatku

Richter kauzu označil za politickú. Keby tam nebol iný osobný záujem nemal by na to dôvod. Vaše pokračovanie potom už má politickú logiku. Ostáva už len zistiť ten motív na začiatku. Kto je s kým aký kamoš alebo rodina? Lebo Smer je rodinná a kamošská eseročka, to všetci už vieme.
 

 

ZDER riskuje ďalší prepad preferencií tým, že drží Čistý deň. Zneužívanie maloletých može byť neprijateľné i pre niektorých voličov ZDERu. Zaujímalo by ma, akú páku má kto nato, aby si takéto rozhodnutie ministerstva vynútil. Za týmto bude nejaká extrémne nechutná špinavosť, ako napovedá osobná angažovanosť pána Tomáša.
 
Hodnoť

...

Hm... kde by si potom dedusko ubytoval vnucky? Ostali by bez darcekov, osetrovatelia bez vreckoveho... Stale ale neviem, na co by mu k tomu boli viagra a kondomy...zamotany pripad. Ktory nechape fakt asi len niekto nesvojpravny.
 
Hodnoť

Toto veľmi veľmi smrdí

Nebol Richter pri tej havárii na ceste do Galanty ? Obsah vreciek čo to napovedá ...
 
Hodnoť

 

Urobili si biznis zo všetkého, aj zo zariadení, ktoré majú pomáhať ľuďom keď zlyhali. Je to hyenizmus najhrubšieho zrna. Inak sa to nazvať nedá.
 
Hodnoť

Hm,

vizitka Smeru alebo, takto pracujú právnici vo vláde ... :)
 
Hodnoť

Ako ďaleko od pravdy je možnosť,

že Richter sa tam stretával s nejakou chovankyňou? Je Richter, a tým celý Smer, vydierateľný?
 

Vzhľadom na obsah

jeho vreciek sa táto hypotéza nezdá až taká nepravdepodobná. Je tam priveľa otáznikov.
 
Hodnoť

politický hyenizmus v praxi

...pán Šenkirik, zdá sa mi že ste nekriticky kritický k rodičom.

Čistý deň, politický nástroj propagandy strany SAS, ktorá umožnila návrat Fica ku korytu a teraz sa to snaží kompenzovať . Pitoreskná angažovanosť hlavne v súvislosti s ich drogovou agendou...
Legalizujme ľahké d.....!
 

 

SaS nikdy nechcela drogy legalizovať Ty klamár.
 

1 2 >

Najčítanejšie na SME Domov