SME
Sobota, 6. jún, 2020 | Meniny má NorbertKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Opozícii sa nepáči, ako chce vláda rušiť Mečiarove amnestie. Kollár návrh nepodporí (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

som za zrušenie Mečiarových amnestií
veľmi, veľmi. Ale za takýchto podmienok nie, nech to teda ešte počká, keď to vydržalo 20 rokov, ešte to nejaký čas počká.
Feďo
<< < ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 > >>

ak by to teraz

neprešlo cez ústavný súd - tak by to bola asi definitíva

Ani neviem, čo si mám želať. Len sa trochu obávam, že týmto "kompromisom" sa len oslabia pravomoci prezidenta (ešte nedávno, ke´d kandidoval , ich chcel Fico posilňovať) a posilnia právomoci äUstavného súdu - politicky obsadzovaného.

Ak by to tak bolo - tak demokracia by dostala riadnu ranu. Mali by sme vládu US. Lebo ešte aj zmenu nominácií na sudcov US by mohla vetovať.
 
Hodnoť

Hanba

Návrh uštvaného zákona / tri prasiatka / netreba schvaľovať / neslobodnô je to / načo by to bolo dobré.

Že sa nehanbia, klamať ľudí !
 
Hodnoť

Zaklady statu by zacali kolabovat /V.M./

Ludom treba nechat iluziu pravneho statu.
Zrusenie prebehne ak, tak len v teoretickej rovine.
Verit Smeru a SNS moze len blazon.
O justicii ani nehovorim.
Tí sa pokusia o "baran cely a vlk syty".
 
Hodnoť

...dajte

...právnikovi možnosť rozhodnúť či je v poriadku že má po velkej potrebe spláchnuť a dopadne to presne takto
 
Hodnoť

Amnestie sú nezrušiteľné

Nie z právnych dôvodov. Ale preto, že koalícia nikdy nebude hlasovať za opozičný návrh a opozícia nikdy nebude hlasovať za koaličný návrh. Nejaký zádrhel sa vždy nájde.
 
Hodnoť

Kresák , Žitňanská , Bugár a Šebej

Že sa nehanbíte
Most podržal Ficovi , tak ako už mnohokrát
Prostitutky s harakterom
 
Hodnoť

§§§§§ Mafia vo vláde SR §§§§§

Tiež si myslím, že je v tom z ich strany zase len nie jaka habadúra. Z úst Fica je to len a len o..b pre tupovoličov. Najprv chcú vymenovať svojich politicky prijateľných ústavných sudcov. A ústavný súd rozhodne. Tak ako potrebujú. Že samo- amnestie Mečiara sa nedajú zrušiť. Takže Ficko bude mať ruky čisté a tieň padne na ústavný súd. Mecenáši SMERu budú spokojní Mečiar tak isto. A Ficko sa Slovákom bude za chrbtom rehotať, ako nás zase o.....i. Tu pomôže len to čo sa dialo v Rumunsku!

http://hnonline.sk/svet/907968...

https://domov.sme.sk/c/2048373...

http://www.mojevideo.sk/video/...

https://komentare.sme.sk/c/204...


Niečo na pobavenie:-)))))
http://www.mojevideo.sk/video/...
 
Hodnoť

 

A to keď Mečiarova vláda prijímala ústavu tak o nej rozhodoval kto.US?
 
Hodnoť

 

Fico je pokakany od meciara :D
 
Hodnoť

prisahal by som,

že bradavičnatá hranatá sus scrofa urobí neskutočnú búdu s amnestiami. Ak to chce spojiť s menovaním svojich dementných sudcov, tak je to úplne jasné. Tento mečiarov poskok by mal dávno aj so svojou suitou trčať v base. Bugár padá hlboko pod dno svojej čiernej duše.
 
Hodnoť

Budaj tomu rozumie ako hus pivu

ÚS nebude rušiť zákon, alebo ústavný zákon len tak bez podnetu. Ale ak vznikne spor, a on vznikne hneď ako prvého siskára znovu obvinia, tak bude musieť ÚS rozhodovať o žalobe siskára pre porušenie jeho základných ľudských práv, ktoré bolo spôsobené týmto Budajovým zákonom. ÚS sa s tým bude musieť zaoberať tak či tak. .... Pri Budajovom zákone vznikne mnoho hlúpostí a škôd, ktoré bude musieť štát zaplatiť.

:-)
 

 

Základné udské práva sú páchať zločiny, únosy, vraždy a byť amnestovaný? No toto
 

 

ľudské oprava
 
Hodnoť

 

"Orgány činné v trestnom konaní budú mať zelenú. Čo dosiahnu alebo nedosiahnu, je už mimo nás," povedal Fico.

Týmto bolo povedané všetko
 

veru, orgány budú nečinné

.
 
Hodnoť

Mam to vyriesene.....

Cez pracovnu agenturu Galanta tour spinavy den si dovezme 5.000.000 rumunskych obcanov.Ti nam zaistia vyriesenie celych Meciarovych amnestii aj bez rozsirenia US a hned.
 
Hodnoť

 

Ficove, Dankove a Bugárove divadlo. Nič iné. Hnus.
 
Hodnoť

Fico 20 rokov klamal, že sa amnestie

nedajú zrušiť. Zasa klame, že ich chce zrušiť. Róbert Fico je klamár. A mentáli Číž a Jarjabek majú z tohom hlavu v smútku a predbiehajú sa v najhlúpejších výhovorkách ktorými odobrujú tento kotrmelec.
 
Hodnoť

POZOR, neznemaná, že návrh

na zrušenie amnestií ako ho navrhla BANDA TROCH, nemožno zmeniť. V parlamente možno podať návrhy na zmenu zákona. Tak sa o to, poslanci, pokúste. vynechajte z toho Ústavný súd. Ak sa Fico naozaj bojí demonštrácií, tak znova ustúpi. lebo jeho chrbtová kosť je stále dosť pružná. ZMEŇTE ZÁKON NAVRHNUTÝ koalíciou.
 
Hodnoť

Podľa mňa tak, ako to tu už bolo zhrnuté

a ako som to už aj niekde vyššie napísal mečiarove amnestie amblok sú neplatné od začiatku, lebo ich udelil ako zastupujúci prezident a nie právoplatne zvolený hoci aj vtedajším parlamentom, ak sa Fico alibisticky odvoláva na US, je to teatro - Danko rád ten termín používa, teraz ho použijem ja. Je to nechutný politický chladný kalkul pred voličmi, pretože ak by mal byť schválený ústavný zákon o zrušení "nezrušiteľných" amnestií, pričom amnestia je privilégium inštitút milosti v kompetencii prezidenta už odsúdeným a nie vyšetrovaným, ktorí nie sú ešte odsúdení. Preto sú mečiarove amnestie neplatné. Fico sa alibisticky spravodlivo tvári, že keď mečiarove tak aj kováčove, ale ak aj kováčove tak prečo nie aj gašparovičove či šusterové... Neviem, či si uvedomuje ten cirkus ktorý tu spôsobí. Usmieva sa pred kamerami hoci vie, že US nemôže komentovať ústavnú väčšinu v parlamente, lebo v Ústave je definované, že sme parlamentná demokracia a moc pochádza od ľudí, ktorí ju delegujú svojim zástupcom v parlamente a nie Ústavnému súdu. A po druhé, ten jeho alibizmus je tak pokrytecký, že si to všimnú všetci, pretože sa spolieha na to, že to neprejde v opozícii alebo prinajhoršom na US. A Budú zase zahojení. Zase bude vykrikovať na nekompetentnú opozíciu spolu s kapitánom. A agenda je jasná do konca volebného obdobia prišom pod rúškom ich "spravodlivosti a ústavnosti" sa bude veselo rozkrádať prostr.štátnych zakázok ďalej...
 

<< < ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 > >>

Najčítanejšie na SME Domov