SME
Streda, 20. január, 2021 | Meniny má DaliborKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Auto s Hrnčiarom naháňala pod Strečnom polícia, padol varovný výstrel (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

<< < ... 5 6 7 8 9 10 11 12

Hodnoť

Pomýlili sa zas

Je to ich človek a ešte po ňom strieľali no pruser. Strieľať možno len po lacnejších ľudovejších autách a do ich majiteľov.
 
Hodnoť

záver akcie v alternatívnom vesmíre

Posledná myšlienka v živote podpredsedu parlamentu Hrnčiara: "nejaké puknutie...?"
 
Hodnoť

Sofistikovano,

priehľadne navodená situácia. No proste zbor polície zasahuje absolútne podľa zákona proti všetkým porušovateľom zákona o cestnej premávke. Všetko je ok. No pozrite sa, urobili sme všetko v rámci zákona. Nič sme neporušili. No proste blbosti, ktoré sa dostali na internet prazvláštnym spôsobom, aby boli najprv prečítané a potom akceptované, teda akcepovateľné, tak ako bolo vopred naplánované. Môj názor.
 
Hodnoť

 

Ale otázka znie čo tam Hrnčiar zo soboty na nedelu v noci o 1 hodine so služobným autom a služobným vodičom hladal ? Béla otázka pre teba : čo mal nočnú tvoj spolustraník ? A ako to vysvetlia odborníci na papalášizmus " doktor" Blaha a kapitáň Danko ? Lebo ked kopať tak do všetkých nielen do Kisku , lebo takýchto víkendových Hrnčiarov je plné slovensko ale to Kalibabovi evidentne nevadí je nutné si vyžiadať evidenciu jázd ako sa nakladá so služobnými autami cez víkendi .
 

 

Toto je čiste policajná záležitosť. Netreba do toho ťahať rôznych politikov, už vôbec to nemajú riešiť občania (ktorí to ani nevideli, ani nepoznajú predpisy). Polícia ti hravo vyrieši.
 

 

Mňa ako občana platitela daní zaujíma čo ten zápach robil v noci o jednej aj so svojou dcérou v služobnom aute ktorého prevádzku aj ja financujem chápeš ??? A nedávno tu vykrikovali že po odpracovanej ´ šichte sa všetci vozia na svojich súkromných autách čo zabudol prestúpiť ??
 

 

Fakt netuším, ako to je v SR v tomto ohľade. Opakujem, nenarodil som sa tam, nevolím tam.
Viem ale veľmi dobre, ako vyzerá štandardná ochrana a prevoz chránených osôb. Nezaujíma ma o koho ide. Robím si svoju roboti podľa daných predpisov.
 

<< < ... 5 6 7 8 9 10 11 12

Najčítanejšie na SME Domov