SME
Piatok, 4. december, 2020 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Plavčan vyzval školy, aby nespolupracovali s extrémistickými organizáciami (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

.. a ludi z parlamentu, ktori porusuju platne zakony SR (vyuzivanie erurofondov, tendre, otvaranie zasielok ...) si na "besedy" volat mozu ??? Vy budete p. minister urcovat, kde je hranica medzi vhodnymi postavickami posobiacimi na skolach a nevhodnymi?
 
Hodnoť

.

Nie je extremistická činnosť organizácie protizákonna?

A posudzovanie protizákonného extremizmu robia sudcovia v spolupráci s policajtami. Riaditeľ školy môže spolupracovať so všetkými štátnymi organizáciami.

To majú iní ľudia zisťovať a posudzovať , čo je extremistická organizácia a čo smie extremistická organizácia robiť. V prípade, že je činnosť extremistickej organizácie v súlade so zákonom (organizácia má povolenia a ľudia školiaci majú príslušné a požadované pedagogické vzdelanie) tak s nimi škola spolupracovať môže.

By mal ministeri presne napísať predpis a v ňom vymenovať, ktoré organizácie si nepraje pozývať na dovzdelanie riaditeľom škôl. Presne ako v socializme, tých chce a tých nechce. Zoznamy najspoľahlivejších.
Keď minister má znalosť o protizákonnom extremizme, by mal informovať súdcov a dať žalobu.

Škola nemá ako a nevie zistiť extremistickú činnosť. Škola nie je súd a nemá vyšetrovateľov na extremizmus.
 
Hodnoť

 

čo má spoločné mládežnícka organizácia - slovenskí branci- ktorí sa miesto drog venujú obrane vlasti a túto lásku vštepujú aj malým deťom s nacionalizmom ? Kto sa skrýva za článkom TASR, ktorý píše o.... "nacionalistická organizácia usporiadala minulý týždeň branné cvičenie pre deti". Je to podobný exot ako Plavčan, ktorý ide na sebe ukazovať ten správny "postoj" k problému ..... "Aj z tohto dôvodu dnes idem navštíviť Múzeum židovskej kultúry v Bratislave a zajtra idem k pamätníku v Senci, aby som občanom ukázal, že je to veľmi vážna téma a akékoľvek nadľahčovanie zo strany rôznych ľudí, o......
A čo s jeho postojom majú spoločné slovenskí branci ??? Asi chce byť židom ako Kiska. No to stačí požiadať rabína o obriezku a prijatie. A nerobiť divadlo. Podobne ako Kiska chce byť svetoobčanom ? Ten hovorí sa, že chce, aby ho prišla jeho majetky čo nadobudol tvrdou celoživotnou prácou, chrániť americká vojenská základňa na Slovensku. Samozrejme nepodriadená ani NATO. A treba tam aj olašov v riadení a rozvíjať dej.
Ozaj a to riadiace centrum v Petržalke - máte tam NATO, alebo len USA ? Prečo tam, nevodíte deti na výchovu o sebeobrane a nepoviete im, proti komu a na ochranu pred kým, tam vlastne je ? Zapredali ste vlatný štát. Ste ako bratislavskí prisťahovalci z východu, ktorí Slovensko a ľudí nenávidia, ale nehanbia sa robiť si živnosť zo smrti poriadnych obyvateľov Slovenska aj Židov, ktorí bezdôvodne pre ľudskú nenávisť a chamtivosť skončili v koncentračných táboroch.
Skúste nájsť s ľuďmi súlad a nesejte prosím nenávisť. Aj moji dvaja ujovia skončili v lágri, a nelinčujem preto nevinných. A nevnucujem nikomu svoje videnie sveta. A nerobím si z toho živnosť.
 
Hodnoť

 

Plavčan by mal hlavne vyzvať školy, aby nespolupracovali s rôznymi sektami a mimovládnymi "slniečkárskymi" organizáciami.
 


Najčítanejšie na SME Domov