SME
Streda, 25. november, 2020 | Meniny má KatarínaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Rajtárov asistent pôjde pre Kaliňákove a Počiatkove účty pred súd (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 > >>

Hodnoť

a kedy pojde za

tieto "prehresky " Fico pred sud?
 

NIKDY

Bohuzial, u nas to tak chodi. Pre fica by mali vymysliet, teda obnovit stary trest. Klietku handby. Spolu s Kalinakom a pol by mali byt v kietkach "vystaveny" v BA a postupne v ostatnych velkych mestach a ludia by mohli chodit a plut na nich. To by si zasluzili.
 

Zamyslel som sa...

a napadlo ma, že či obchodný vzťah Kaliho s Baštim, nejaví známky trestnej činnosti. Napr. taký paragraf zneužitie právomoci verejného činiteľa, ďalej trestný čin prijímania úplatku, korupcie.
Potom sa mi javí zverejnenie obchodného vzťahu statočným občianskym postojom a verejným oznámením trestnej činnosti, čo je v skutočnosti povinnosť každého občana Slovenskej republiky.

http://www.vyvlastnenie.sk/cla...

A prokuratúra sa už na tie účty pozrela, alebo ešte ju Kali nepoveril? :-)
 

 

Rybanič oznámil podozrivé prevody, čo bola ináč jeho povinnosť.
Banka hrala mŕtveho chrobáka, tak mu neostávalo iné ako to zverejniť.
A režim ho ide potrestať.

Iná osoba priamo pred kamerami, s maximálnou aroganciou porušila
daňové tajomstvo.
Režim zatĺka a ututláva.

Toto sa ale onedlho zmení . A isté kreatúry budú musieť opustiť republiku.
Myslia si že nie. Nech si to len myslia.

Predstavte si že pozeráte večerné správy, a v nich Kaliňák na Russia Today
v moskovskom štúdiu sa pohoršuje že Slovensko porušuje jeho ľudské práva.
Strih: Richter vo Vorkute sa sťažuje, že kôli kauze Čistý deň bol nútený
emigrovať do tohoto nádherného sibírskeho mesta.

Jedíný z bandy, ktorý podcenil nasratosť občanov je Paška.
Pri každotýždňovej reportáži z Ilavy sa neustále sťažuje, na kvalitu
stravy.

.

okrem toho sa na Slovensku zastaví akákoľvek ťažba deva na obdobie 1 rok
a špeciálna novozaložená silová zložka Eko-Karabinieri začnú vyšetrovať
ekologické zločiny a ťažké poškodenie lesov Slovenska.

.
 

O tom celé slovenské svinstvo je

Jedných stíhajú, vyšetrujú a druhých ("našich") nechávajú na pokoji, nevyšetrujú, zahladzujú pod koberec.
Len otázka je, čo s tým? Ak sa aj nájde čestný policajt, vyšetrovateľ, okamžite ho nadriadení odstavujú mimo prípadu a nahradia ho "svojim" človekom.
Chyba je, že radoví ľudia čušia a týmto má ZLO navrch. Kým bude zločinecký mafiánsky Smer pri moci, asi sa veci nezmenia. Mohli sa už ako tak zmeniť v marci 2016, nebyť zrady Procházku a kolaborácie Bugára a Žitňanskej.
 

a do kedy...

raz príde aj na nich... A Pobirmovaný kedy pôjde pred súd za vyzradenie informácii o daniach ? ? ?
 

Viete,

tu by som bol trošku opatrný, lebo ak sa to náhodou pohne zlým smerom, tak prídu Stredoslováci a tí už vedia ako ísť na našich ľudí. Už mečiar vedel, že pri válovoch je takých stredoslovákov na Slovensku po kokolená, len včuleky ich prikrmuje fico.
 

Pobirmovaný nepôjde na súd podobne ako

Hitlera nikto nevyšetroval za daňové podvody cca 400 000 ríšskych mariek, ktoré neodviedol za príjmy Mein Kampf a neunúval sa priznať ani iné príjmy. Ked na to jeden daňový úradník prišiel a nahlásil to, nielenže už viac nebol úradníkom, ale už nebol vôbec ...

Ako som napísal, vyšetrujú len protivníkov, "našich" nechávajú na pokoji. Mohlo sa to zmeniť v marci 2016. No vďaka zradcom a kolaborantom Smer bašuje ďalej.
 
Hodnoť

Nechapem.

Mal prokuratorovi povedat ze to bola taka doba pozerania na cash a mal by pokoj...
 

 

vymazat logy :)
 
Hodnoť

Zlodej z Kovosrotu zatial vyhrava

ale je celkom mozne ze za svoje zlodejiny raz bude stat pred sudom on.
 

Choré, choré...

V Banánových republikách je ruský typ kktratúry na spôsob KGB, kde papalášom a vyvoleným sa nestane nič (majú komplicov v najvyšších kruhoch) a naopak trúfnu si len na obyčajných ovčanov a na banality... Slony aj s miliardami sa nechajú utekať a mravce sa chytajú!
 

ruský typ prokuratúry spočíva...

... v podriadenosti okresného prokuratora krajskému a krajský prokurator generálnemu prokuratorovi. Generálny prokurator je podriadený politikom a títo rozhodujú o korupcii, to jest korupciu zavádzajú a zároveň selektívne dozorujú boj proti korupcii... podľa toho či je to náš alebo nie od nás!

... takže generálny prokurator dá príkaz nášmu krajskému prokuratorovi, napr. ľubovoľnom v krajskom meste a ten okresnému, aby stíhal oznamovateľa korupcie, bez toho , aby mal dôkazy a uniesol dôkazné bremeno,.... a tak budu kriminalizovať čestného človeka a s potešením, bez najmenšieho zachvenia budu kryť pachateľa korupcie!

... takto je kriminalizovaná vrchná sestra jedného nemenovaného zdravotníckeho zariadenia.

... možte písať sťažnosť, zbytočne na Slovensku je to takto, ľudia sa musia báť oznamovať korupciu, pretože najlepší biznis sa robí školstve a zdravotníctve!

... dúfam, že som neporušil zákon boja proti extremizmu!
 
Hodnoť

Prezident

Andrej Kiska udeli milost.😉👍
 
Hodnoť

Patrí do basy !!!

Je super, keď niekto chce upozorniť na korupciu, odhaľovať ju ! To je okej, ale aj to sa MUSÍ robiť zákonným spôsobom. A tie somariny, že to robil pre dobro veci nech si nechá pre Boženu Němcovú !!!
 

Aj tvoj Poloboh Fico patri do basy!!!

Ked tvoj milacik Fico porusil Danove tajomstvo a ine zakony. Pozdravuj ostatnych brigadnikov zo Sumracnej.
Ty Ficova podrz taska!
 

Re:Kpredátor

1. neber meno mesta do svojho nicku, nemáš nárok dáko a ináč takto dosť iným z tohto mesta potom podsúvaš, že na podobné blbosti letia
2. Ak ako zamestnanec banky, mal povinnosť upozorňovať na neštandardné operácie, tak to dáko bez mrknutia na účet nedá sa (teda leda že by tam kapitáň parlamentný zaviedol svoju novinku, odhaľovať obsah listu bez čítania).
3. Ak jeho závažný trestný čin došetrili v takomto +- prijateľnom čase (od skutku k podaniu na súd), záhadou ostáva prečo ešte nie je zverejnenie daňového tajomstva pred súdom, prečo podobný oznamovateľ zdravotnej dokumentácie tiež nemá pozvánku na pojednávanie? Alebo je trestný čin, zverejniť niečo z účtu podnikateľa, čím dokáže sa klamstvo ministra, a zverejniť daňové tajomstvo už nie je, lebo toto slúžilo predcedovi Vlastnou hlavou len na spochybnenie oponenta? A rovnako nie je trestné zverejniť zdravotnú dokumentáciu, za účelom výsmechu oponenta?

Grupa jedna boľševícka, zaviedli ste tu rabovanie bez porušenie zákona, a tých čo na toto rozkrádanie upozorniť snahu majú, do ľochu na výstrahu?

A mimochodom ak k zabráneniu závažného trestného činu dospeje sa len iným porušením zákona, nemalo by sa to iné (menej závažné) porušenie tolerovať? Ak v tomto prípade nikomu nespôsobila sa újma. (odhalenie podvodníka, za jeho ujmu neberiem)
 

Suhlas!

ale az ked v pasikovom odeve v Leopoldove sa uz prechadzaju na dvore dokolecka Fico, Kali a ostatni pohlavari tejto hydry co tu vladne...
 

 

Niekedy musíte konať proti zákonu, ak chcete odvrátiť následky protiprávneho konania. A pamätá na to aj Trestný zákon v časti o krajnej núdzi. Neviem, či sa to dá uplatniť na tento prípad, ale je to tam.
 

Zverejniť súkromný účet

je krajná núdza??? Ty musíš fetovať riadne svinstvo !
 

1 2 3 > >>

Najčítanejšie na SME Domov