SME
Utorok, 24. november, 2020 | Meniny má EmíliaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Lajčákovi chýba platforma, na ktorej by sa dalo s Ruskom pragmaticky debatovať (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Ficin i Lajcak su zamilovani

do Ruska a Rusi si robia bezohladnu srandu z celeho sveta. Nikdy nic nerespektovali a ani nebudu. Maju pocit supervelmoci a vsade to davaju najavo. Po dobrom to nevedia, tak rozbijaju vsetko co im pride pod ruku. Nasi naivni trolli im robia komparz.
 
Hodnoť

Na rusov platil Reagan.

Rusi počúvajú iba na silu.Treba zbrojiť,a donútiť mužikov skrachovať...
 
Hodnoť

Rusov v ostatnej vojne zahynulo najviac

Je čudné s akou "ľahkosťou" k tomu pristupujú podaktorí diskutéri ..... Ja ďakujem Rusom, že zvíťazili nad Hitlerom a zachránili ľudstvo od strašných útrap. Aspoň toto by mali všetci pochopiť a pochopiť aj Rusov ..... A ako by ste všetci spávali, keby na prahu vašich dverí, záhrad a domov parkovali ozbrojení cowboji, gangstri túžiaci po vašom bohatstve,slobode a rodnej vlasti bohatej na prírodné zdroje? Na chúťky obsadiť Rusko doplatil Napoleon, miliony Nemcov a kto ešte ........ ? Dúfam a verím, že už nikto !!!!!!
 

 

a čo tak pakt Molotov - Ribbentrop teda červený a hnedý, to si nespomenul.
 

Neviem, ako by si spal ty sám,

keby si bol na mieste pozostalých z Katyni. Alebo na mieste pozostalých Poliakov, ktorým po spoločnom rozdelení Poľska s Hitlerom, zaviedli boľševický režim so všetkými následkami.
Troška sa dovzdelaj aj z histórie. Lebo celá "sovietska ármija" bola v útočnej formácii na spoločnej demarkačnej línii v Poľsku pripravená napadnúť Nemcov, ktorí ich v útoku iba o pár týždňov predbehli. Dokazuje to fakt, že Rusáci nemali zabezpečený tyl a o obrane ani neslýchali. Takže cez nich Wermacht prefrčal, ako keby tam ani neboli. Svedčí o tom aj fakt, že si predtým Rusáci poistili západnú hranicu zabratím Moldavska. Len samozrejme novopečení velitelia, po odstavení a odkrágľovaní každého schopnejšieho, dirigovaní komisármi, sa vykašlali na Rumunské ropné polia, ktoré by Nemcov odstavili od zásob ropy. Skúšali to aj s Fínmi na severe, tam dostali parádne na frak. Nebolo to nič iné, iba príprava na vývoz boľševizmu s hlavným cieľom, Berlínom.
Rusmi sfalšované dejiny s falošnými hrdinami. Tí skutoční v najlepšom prípade hnili v sibírskych lágroch.
A Rusi vedení Stalinom sa od Hitlera v ničom nelíšili.
Obrana a oslobodenie bola už o niečom inom, ale to bola až kapitola druhá.
 

V Katyni

zomrelo veľa nevinných ľudí ale vraj to bola pomsta za sovietskych vojakov, ktorí umreli v poľských zajateckých táboroch po I. sv. vojne, takže asi karma.
Západné zbrojovky a ich lobisti strašia 150 mil. Ruskom s HDP veľkým ako Taliansko a občania to žerú.
Hore komínom idú zdroje a stále viac sa zadlžujeme, pritom ignorujeme podporu teroristov a radikálneho islamu v Európe zo strany Saudskej Arábie a ďalších krajín. Irán tu neposlal ani jedného teroristu ani imáma.
Naša Zem sa mení na horu odpadu a moria budú bez života pri terajšom tempe bezohľadného drancovania.
Ďalej prehliadame rastúcu silu Číny, ktorá si u nás aj po celom svete pomaly kupuje cenné firmy a dáva na zbrojenie 3x viac ako Rusko.
S Ruskom treba obchodovať a občas rešpektovať jeho argumenty, tak aby to bolo vzájomne výhodné.
Nakoniec ma dostal Lajčák svojou podporou Turecka a jeho vstupu do EU.
Toto som od Ficovlády nečakal.
 

 

máš to pomýlené, v Katyni ich povraždili lebo dúfali, že Poľský štát už nikdy nebude existovať a títo chladnokrvne povraždený inteligenti a dôstojníci sa im do novej kolónie nehodili. Nemali s tým problém veď pred vojnou v masovom meradle vraždili vlastnú inteligenciu aj dôstojníkov, vlastne každého na koho si pomysleli. A po vojne pokračovali. Stalin, NKVD,Berija.
 

Prečítal som celého Sienkeviča ....

Takže poznám, čo sú Poliaci za národ .... Mlátili sa so všetkými okolo, takže aj s Rusmi, Ukrajincami, Švédmi, Nemcami aj Tatármi. Všade okolo mali nevyrovnané účty a tak to bolo asi aj v Katyni . Je to škoda, ale oni neustále šabličkovali. Mnohokrát bojovali v nesprávnom čase. Ako napr. vo Varšavskom povstaní....
 
Hodnoť

 

Nechápem čo trápi Lajčáka. Zavolám do Kremľa Putinovi a debatujem. Aký je problém? Putin si rád podebatí. Napríklad Čarnogurskému vysvetlil, čo robí s plutóniom.
 
Hodnoť

 

Pre nás má platiť platforma EU. Nie čerpať zdroje z EU a poza chrbát plakať u Putina ako túži Slovensko po euroázijskej únii. Keď má Lajčák z mladosti také dobré spomienky na Moskvu nech sa tam vysťahuje a neťahá do toho Slovensko.
 
Hodnoť

 

Lajcak?bez komentara...kde vietor tam plast...
 
Hodnoť

 

zlodej
 


Najčítanejšie na SME Domov