SME
Streda, 20. január, 2021 | Meniny má DaliborKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

O čo ide Dankovi, aké sú scenáre a budú predčasné voľby? (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 > >>

Hodnoť

A

čo ak to nechcel povedať...?
 

:DDD

K+, chlape.
 

To ma zato,

ze vyhodil tu hovorkynz, ktora ho vedela jedina tlmocit. :)
 

 

Vyzerá to na priamu súvislosť, minimálne časový sled sedí ;)
 

...

Nech sa poradi s erikom tomaskom, ten je na pi. iny expert. Posledny vyplod o novinarskom protivladnom dzihade je skvost
 

 

Tiez pozeram, coho su schopny Smeraci, slovo dzihad pouzit na tlacovke pred novinarmi, to su IDIOTI. Ten Erik by si zasluzil.
 

 

Erik je vraj v nemocnici. Žeby psycho...???
 

 

Žeby kožná choroba? Drístať a drístať...
 

 

aký si ohľaduplný :)
 
Hodnoť

Motívom je rozkrádanie

eurofondov a hroziaca aj trestná zodpovednosť, pričom len možno tušiť, koľko z tej pýtanej provízie 20% je určených pre politickú stranu a jej predstaviteľov.

Kauza podvodného rozdeľovania eurofondov na vedu a výskum je v svojej šírke - najmenej 600 miliónov € i v svojej hĺbke - množstvo zainteresovaných osôb a previazaných obchodných spoločností z politického prostredia nielen SNS tak problematická, že keď sa do toho zainteresujú médiá, tak budú mať o čom písať ešte niekoľko týždňov s negatívnymi následkami na politickú pozíciu Danka a spol. A pokiaľ sa do prípadov zainteresujú aj polícia s prokuratúrou, tak už nebude cesty späť. Preto a práve teraz musel Danko a spol. všetko postaviť na jednu kartu a maximálne zariskovať, buď sa to teraz zastaví a urobia obrat smerom k rozpadu a opäť zachráneniu vládnej koalície, alebo je všetko stratené. Terajšie "rečičky" o koalícii už budú len útekom od podstaty.
 

kapitán Danko,

urobil dosť nečakaný ťah na politickej šachovnici. Pešiakom o dve políčka zo základného radu dopredu! Premiér Fico má teraz dve možnosti: 1) Zobrať pešiaka ťahom en passant (branie mimochodom), alebo 2) posunúť sa dopredu o jedno políčko. Platí, že zo strany Danka išlo o ťah, ktorý prekvapil väčšinu, čo sledujú politické šachy na Slovensku. Platí tiež však, že ten ťah nie je strategický a kľúčový pre práve prebiehajúcu politickú hru relevantných hráčov. Tým, že kapitán Danko dal Ficovi až dve možnosti aký ťah teraz urobiť so svojím pešiakom, neostáva Dankovi nič iné len čakať a šúchať nohami... Samozrejme že Fico bude musieť veľmi dobre zvážiť, ktorý z ťahov urobí, lebo Danko sa ukázal ako hráč, ktorý chce hrať už ďalšiu šachovú partiu, ale tú rozohranú už nechce dohrať, lebo už vie, že by ju prehral! Vlastne Fico môže ponúknuť Dankovi ešte jednu možnosť - remízu a rozohrať ďalšiu novú hru. Mimochodom, mne nová hra nedáva zmysel pre politika Fica.
 

 

"ten ťah nie je strategický a kľúčový pre práve prebiehajúcu politickú hru relevantných hráčov".. dobre napisane, trafili ste klinec po hlavicke.
Ta hra nedava zmysel viacerym. O par tahov hrozi mat.
 

Tá hra má predsa jasný zmysel.

A to sú € fondy. To, že Dankov ťah nedáva zmysel je druhá vec. U neho nedáva zmysel ani to, čo hovorí. Čiže ak mu nieje rozumieť jeho výpustky, nemožno sa čudovať nezrozumiteľnosti jeho činov. Keď bozkával výložky, bol set sakra hrdý. Až do chvíle, keď to oľutoval. Toto pri jeho mentálnom a rozumovom vybavení možno očakávať aj tu. Na tomto pajácovi je jasne vidieť, že to ich heslo "Hrdo, odborne a slušne." on nemohol vymyslieť. Jemu zjavne nieje jasný ani význam tých slov.
 

 

Ak tebe nie je niečo jasné - to ešte neznamená, že nie je reálne jasné. Výbavu nechaj tak, prípadne ukáž svojho slimáka.

Bozkávanie výložiek malo byť gesto. Aj bolo - no nevydarilo sa.
 

 

ohladne hry, bolo to v kontexte "mne nová hra nedáva zmysel pre politika Fica."
Po viacerych skandaloch, (v skolstve to uz bolo "cez ciaru") sa pre SNS zhorsili moznosti na koaliciu aj s terajsimi opozicnymi stranami.
 

 

Výborný komentár - súhlasím.
 

Pán

Šátek, vy by ste mali najlepšie vedieť, že súčasná polícia a prokuratúra sa môže zainteresovať akurát tak Nory Mojsejovej a jej Verzáčeho. Možno ani Mečiar v časoch najväčšej slávy nemal tak pozichrované súdnictvo, políciu a prokuratúru, ako jeho ideový nástupca Fico. Na tieto zložky je v súčasnosti nulový spoľah. Preto tak bezostyšne a beztrestne kradnú.
 

 

Šátek je diskutér, ktorému sa povinne klania a vyká? Prečo?
 

Lebo

je jediný z miestnych diskutérov, koho poznám a nedovolil by som si mu tykať.
 

úžasné...

S týmto na mňa nechoď. Rodičov poznáš? Poznal si starých rodičov? Tým si vykal? Možné to je, obvyklé dnes už nie.

Menovaný je diskutér ako každý iný (možno sa mýlim, možno je to Hospodin)...ty si nedovolíš, ooooo! To je akýsi "poddanecký" syndróm či ako to nazvať? Poddaný vyká, vrchnosť tyká? No pekne. Pokojne mu onikaj.
 

1 2 3 4 > >>

Najčítanejšie na SME Domov